Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Solidan govor, Hamdo ima nesto malo autoriteta, ali ne vidim nekog efekta. Ovo je stvarno tuzno kad Predsjednik Predsednistva uzima platu za koju svi izdvajaju i oglusuje se o ovoj krizi sta vise uziva u njoj. Ne znam sta rade Dzaferovic i Komsic. Hamdo je trebao sjesti sa Dzaferovicem i njega natjerati da nesto pokrene, mada je tip simbol impotencije. Treba pokupiti i vratiti ove migrante=vojnike na poducije rs-a. Ovo sa blokadom granice ce tesko ici . Bez pravljenja velike frke nista se promjeniti nece.

• Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3552

• rucica1

1438

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

2 hours ago, zudox said:

Ja kad sam god na kojem forumu jos prije godinu dana rekao da tu ima gomila ISIL ovaca odmah me banovali zato jer obavjestajne sluzbe dobro znaju tko je tko .Najzad oni to i ne kriju samo malo se zapricajte sa njima naletjecete na njih oni to i ne kriju.Casti ih picem vidjeces kad se otvore ne jebu oni zivu silu kako se ono kaze.Bice kuknjave kad pocnu razbijati nisane po merzalucima ili recimo turbeta i spomenike pripadnicima  ABiH kao mjesta sirka.

Pa i prije ISILa nekad davno u Bihaću su extremisti i vehabije bili izmjestili djevojku sa Une jer je predstavljala nemoral i kurvarluk ja neznam ko se toga još sjeća.

Poslije rata u Bihaću su bile razne organizacije extremnog predznaka koje su dijelile novac kao djeci poginuli boraca djelili stanove na lukama po sistemu lota na USKTV  što je jedno od najvećih poniženja svakog borca koji je poginuo a to su najviše dozvolili SDA hobotnica .

Iste organizacije su nestale nakon 11.septembra i večina istih je završila na Guantanamu jer se dokazalo da su humanitarno djelovanje koristili kao paravan za terorističko djelovanje i da su uveliko povezani sa Al Kaidom .Čak i onaj Šaban ili Džafer iz okoline Bihaća kako se zvaše je bio uhapšen kasnije je umro. 

Radilo se o Saudijskoj organizaciji te o organizaciji iz Malezije koje su dokazane terorističke organizacije koje su izravno logistika Al Kaide . Hoću samo reći da su to veoma organizirane organizacije koje sve rade promišljeno i njima je bilo biti infiltrirati se na europsko tlo te otvoriti bankovne račune u Bosni koje niko neće kontrolirati na te račune su pristizali milioni na ime djece šehida i ostalog humanitarnog predznaka a isti su dobijali samo 1% pomoći ostali 99% je bilo isključivo za financiranje terorizma.

• Like 1
1 hour ago, Tony Balkano said:

Solidan govor, Hamdo ima nesto malo autoriteta, ali ne vidim nekog efekta. Ovo je stvarno tuzno kad Predsjednik Predsednistva uzima platu za koju svi izdvajaju i oglusuje se o ovoj krizi sta vise uziva u njoj. Ne znam sta rade Dzaferovic i Komsic. Hamdo je trebao sjesti sa Dzaferovicem i njega natjerati da nesto pokrene, mada je tip simbol impotencije. Treba pokupiti i vratiti ove migrante=vojnike na poducije rs-a. Ovo sa blokadom granice ce tesko ici . Bez pravljenja velike frke nista se promjeniti nece.

Sad ce krenuti lavina vidjet ces...ko će "spasiti" kanton...koja stranka, koji lokalni političar, koji na nivou FBiH pa države...sve u svrhu rezultata na izborima. Dobro je Tigar rekao ali nešto nemam povjerenja ni u njega...

Edited by Grunf
1 hour ago, Grunf said:

Sad ce krenuti lavina vidjet ces...ko će "spasiti" kanton...koja stranka, koji lokalni političar, koji na nivou FBiH pa države...sve u svrhu rezultata na izborima. Dobro je Tigar rekao ali nešto nemam povjerenja ni u njega...

Nece niko... na kraju ce gradjani morati sami se organizirati da brane svoju imovinu, porodice i sebe 

• Like 1
On 21. 09. 2018. at 19:17, Brod u boci said:

To sam lično čuo od familije,OK. I tako ih dosta misli. Pročitaj moj post do kraja,ti invazori nisu gladni,da su gladni ostali bi recimo u turskoj,grčkoj ili srbiji gdje su imali obezbjeđenu hranu i smještaj.

Bihac to nije zaslužio ali u Sarajevu dobiju milione € koje zadrže za sebe a u krajinu šalju migrante iz više razloga.Kao prvo to je deal sa EU koji nesmiju upravo zbog lokalnog stanovništva objaviti.U Krajini tj. Bihaću i VK će biti tkz. Hot spotovi  iz kojih će ti invazori moci tražiti azil u EU. EU će odobriti azil samo onima koji imaju familiju ili neku kvalifikaciju za struku.Kao drugo oni će vam tu u BiH biti glavni konkurenti za jednostavne poslove koje ce raditi za pola manje novaca nego vi,jer nemaju drugog izbora.Vi koji radite te poslove će te dobiti šansu da radite za pola novca kao i oni ako nećete slijedi otkaz.

Ko ima struku i diplomu aplicirat će za posao i recimo njemačkoj ili austriji ali nećete moci više dobiti jer ti migranti koji dobiju azil u EU će vam biti glavna konkurencija jer će raditi za pola plate kao što biste vi radili.Kako god okreneš,planirano je da evropsko stanovništvo bude primorano da radi za manju plaću upola nego dosad,a BiH tj. Krajina je žrtveno jagnje jer je tako dogovoreno sa EU relacija Sarajevo.

Krajina je uvijek smetala Sarajevu i to je najbolji način da se elegantno uništi krajiški ponos.Kao što jedan gore reče,zar nevidite da ti invazori imaju bolja prava od vas!

Čovječe dolaze iz pičke materine u vaš grad,vašu avliju i kroje vam sudbinu uz pomoć vlasti tj EU kako hoće.

Odi ti u Pakistan pa napadni securiti kao na videu,prvo će te kamenovati pa te dići u zrak.To je bagra koja ima manji IQ od evropljana što je naučno dojazano a i pomazuju njihovi životni standardi i uz to još religioznozatupljenofanatična bagra,nema nista gore od toga.To je kao zombiji koji su nezaustavljivi kad im šeik kaže ako naprave samoubilački atentat da će u raj i da će dobiti 72 djevice da po*ebu,posto minđu nisu vidjeli ako nisu koga silovali oni su u stanju sve napraviti.Zivi bili pa vidjeli.Sad će zima.

On 21. 09. 2018. at 16:37, Brod u boci said:

Pozdravljam ideju ponovnog ozivljavanja foruma kao prvo.

Kao drugo vi gradjani Bihaca i VK ste nemojte se uvrijediti ali moram reci glupi ili budale,evo obrazlozenja i zasto:

Kada je JNA sa srpskim paravojnim jedinicama nadmocna u svakom pogledu napala Bihac uspjeli ste agresoraodbiti golim rukama ali velikim srcem i voljom za pobjedom.

Kada su migranti koji su 99% ilegalni svi do jednog poceli pojedinacno dolaziti u Bihac,vi ste pali na foru "jadna braca muslimani" treba im pomoci.Niste shvatili da su "izvidjaci štakori koji testiraju hranu u ovom slučaju teren da bi drugi štakori mogli biti pozvani na gozbu.Sto je najveci fazon vecina tih ilegalni migranata je analfabet ali smartphone znaju u snu tipkati.Najveći fazon nijedan nema pasoš ali svaki od njih ima Smartphone ili Iphone od 1000€.Jeste li se zapitali ikad ,odkud im?Dobili su ih od Soroša i NGOs koji navigiraju te kriminalce da bi destabilizirali evropu,počeli napokon treći svjetski rat i riješili se kroz njega svojih dugova prema evropi tj. Njemačkoj,Švici,Austriji,Benelux zemljama itd. Primjera radi svaki amer ima dug od 1.000000$ dok svaki njemac samo 24.000€.

Najlakši način je kroz treći svjetski rat napraviti reset i vratiti na zero dugove koje nisu bili u miru nikad u stanju vratiti.

Ti ilegalni migranti sto su u Bihacu,BiH,Srbiji i Evropi nisu siromašni jadni muslimani braća po vjeri vec su najveci ološ i bagra svojih zemalja koji su vec bili kriminalci u svojim matičnim zemljama jer pošten siromašan covjek iz pakistana ili sirije ili bangladeša može samo da sanja o 10.000€ koji su im minimalno potrebni da plate švercere koji su im obećali prelaze preko i čal do 10 granica dok se ne dočepaju njemačke,švedske,velike britanije itd.

Oni su švercali drogama,bili u zatvorima u svojim zemljama zbog raznog kriminala,čak stoviše su ih u svojim zemljama izveli iz zatvora i stavili u autobuse i rekli ili dalje zatvor i mučenje u zatvorskim rupama matičnih zemalja ili bježite iz zemlje.Sa jednim potezom su se otarasili kriminalaca i povecali bruto nacionalni dohodak jer ti kriminalci prodajuci drogu vašoj djeci,pljackajuci vaše stanove i kuće,kradući otimajući pod prijetnjom noževa salju taj novac familiji u zemlje iz kojih su kobajagi pobjegli od političkih sistema i povecavaju standard tih zemalja.

Dok vam oni pricaju bajke koje su naucili od krijumčara koji ih podučavaju sto trebaju pricati da bi vam pokrenuli sažaljenje i iskoristili vašu naivnost i dobrotu.

Ovo je Sirija još prošle godine,ovo su pravi sirijci, ljudi ko i vi a ne islamisti koji vas bodu noževima i siluju vaše žene ako im se ukaže prilija.

https://youtu.be/JHbBSnLnX-k

Otrijeznite se i istjerajte bagru nazad odakle su došli jer kada se udomaće onda ste najebali,nećete imati šansu više nikad.

Što mi nije jasno kako ih možete zvati "braća muslimani", živite tu hiljadama godina s komšijama hrvatima,srbima,židovima i drugima,pričate isti jezik,imate isto pismo i vodite ratove do istrebljenja jedni protiv drugih,ali Mohammad Ali (a zovu se skoro svi tako, jer vas zajebavaju) iz Pakistana,Bangladeša ili Maroka je za vas veći "brat" od prvog komšije Tihomira ili Zorana.

Bosanci potomci bogumila budite jedan narod i branite vašu domovinu od invazora,jer vi nemate drugu domovinu!

https://bs.m.wikipedia.org/wiki/Bogumili

Sve sam vam rekao već u septembru, u nadi da će se u vama probuditi razum,mjesto toga vaš mod "dobričina duh" me je banovao,(kao da je problem ponovna registracija) a ovi uposleni kod iom-a su oplelili po meni, jer sam kritikovao njihove poslodavce i stim ugrožujući njihova jebena primanja.Osim toga ima ovdje hrpa vehabija koji jedva čekaju da sprovedu šerijat i kamenuju vam kćer,sestru,ženu ako prođe normalno obučena kroz grad,a ne zavijena kao nindja.

Napravili ste ovdje prdekanu na ovoj temi s 5000 postova i vrtite se u krug.Ovako da je bilo 92 pao bi Bihać i Krajina za 3 dana.

Imate političku bagru koja se prodaje za šaku €urona i uništavaju vam zemlju vaših pradjedova.

Kad su prije 6 ili 7 godina dokazili tkz. Turisti iz arapskih temalja niste ni slutili da su to bile izvidnice koje su imale zadatak da utvrde rute i lokacije gdje će doći njihova bagra koja je upućena da vas pokori i u tome uspijevaju.Političari u Sarajevu su potkupljeni i jebe im se za vama.Oni su njihovi vazali,stara šema ko u doba turskih okupatora.

Arapi znaju da su njihovi resursi tj nafta ograničena i sad ulažu trilione u nove zemlje koje su im podobne za život,bogate vodom,drvetom sirovinama itd. gdje će živjeti njihovi unuci a vi će te im biti robovi.

Koriste finte humaniteta,izbjeglička prava UN-a kojeg su potkupili naftnim dolarima da naprave seobu naroda iz arapskog u evropski svijet,itd i rade u vašoj zemlji što hoće!!!Kako može IOM raditi u Bihaću što hoće,biti iznad zakona ta strane državljane uspostaviti hot spot bez saglasnosti domicilnog stanovništva i države( koja inače postoji samo na papiru).

Vi ćete morati ili ići van ukoliko se a nećete uklopite u šerijat,ako ostanete tu biće te žrtve.U evropi se stvara nova izilska država počev od Balkana tj. I kod vas,a cama to nije jasno.Upitajte vaše obavještajne službe i vidjećete,neće vam smjeti ništa reći.

Ukoliko se nedignete na noge i pobunite za pola godine ste izgubili sljedećih 70.000 invazora je na putu.

Informacije su mi pouzdane i iz sigurnih izvora.Pali ste bez ispaljenog metka,pročitajte moje postove prije 7 mjeseci i sve sam vam rekao.

Vi potomci bogumila kršćani koji ste to bili sve do inazije turaka kada ste nasilno poturčeni,ponoviće vam se sudbina vaših pra,pra,pradjedova ukoliko se ne probudite iz agonije.

Neka su vam sile nebeske na pomoći.

• Like 4
  • Thanks 1
55 minutes ago, Sadik said:

Nece niko... na kraju ce gradjani morati sami se organizirati da brane svoju imovinu, porodice i sebe 

Ma nisam mislio bukvalno spasiti zato je to pod navodnicima. Sad ce krenuti borba riječima u političke svrhe

2 hours ago, BRODINA U BOCI said:

Sve sam vam rekao već u septembru, u nadi da će se u vama probuditi razum,mjesto toga vaš mod "dobričina duh" me je banovao,(kao da je problem ponovna registracija) a ovi uposleni kod iom-a su oplelili po meni, jer sam kritikovao njihove poslodavce i stim ugrožujući njihova jebena primanja.Osim toga ima ovdje hrpa vehabija koji jedva čekaju da sprovedu šerijat i kamenuju vam kćer,sestru,ženu ako prođe normalno obučena kroz grad,a ne zavijena kao nindja.

Napravili ste ovdje prdekanu na ovoj temi s 5000 postova i vrtite se u krug.Ovako da je bilo 92 pao bi Bihać i Krajina za 3 dana.

Imate političku bagru koja se prodaje za šaku €urona i uništavaju vam zemlju vaših pradjedova.

Kad su prije 6 ili 7 godina dokazili tkz. Turisti iz arapskih temalja niste ni slutili da su to bile izvidnice koje su imale zadatak da utvrde rute i lokacije gdje će doći njihova bagra koja je upućena da vas pokori i u tome uspijevaju.Političari u Sarajevu su potkupljeni i jebe im se za vama.Oni su njihovi vazali,stara šema ko u doba turskih okupatora.

Arapi znaju da su njihovi resursi tj nafta ograničena i sad ulažu trilione u nove zemlje koje su im podobne za život,bogate vodom,drvetom sirovinama itd. gdje će živjeti njihovi unuci a vi će te im biti robovi.

Koriste finte humaniteta,izbjeglička prava UN-a kojeg su potkupili naftnim dolarima da naprave seobu naroda iz arapskog u evropski svijet,itd i rade u vašoj zemlji što hoće!!!Kako može IOM raditi u Bihaću što hoće,biti iznad zakona ta strane državljane uspostaviti hot spot bez saglasnosti domicilnog stanovništva i države( koja inače postoji samo na papiru).

Vi ćete morati ili ići van ukoliko se a nećete uklopite u šerijat,ako ostanete tu biće te žrtve.U evropi se stvara nova izilska država počev od Balkana tj. I kod vas,a cama to nije jasno.Upitajte vaše obavještajne službe i vidjećete,neće vam smjeti ništa reći.

Ukoliko se nedignete na noge i pobunite za pola godine ste izgubili sljedećih 70.000 invazora je na putu.

Informacije su mi pouzdane i iz sigurnih izvora.Pali ste bez ispaljenog metka,pročitajte moje postove prije 7 mjeseci i sve sam vam rekao.

Vi potomci bogumila kršćani koji ste to bili sve do inazije turaka kada ste nasilno poturčeni,ponoviće vam se sudbina vaših pra,pra,pradjedova ukoliko se ne probudite iz agonije.

Neka su vam sile nebeske na pomoći.

A zasto vi i vama? Dje si ti u toj prici? To je kao kaf ja nekom kazem ajde ti opljackaj banku za mene da ja nebi prljo ruke! Ne govori morate nego moramo, midlim da je ovo problem sviju nas!

• Like 2
  • Dislike 1
prije 30 minuta, sk64 said:

ma ovo je sve otišlo u 3 PM Vlast više ne postoji Država ne postoji NAROD MORA DA SI SAM POMOGNE JER NIKOGA DRUGOG NEMA I TO JE JEDINA ISTINA

Vlast se je pobrinula da mladi i jaki odu napolje unistavanjem privrede na USK.Nemamo ni 10% snage kakvu smo imali 92/95 vecinom starci i djeca i drzavni uhljebi

• Thanks 1

Vlasnik portala antimigrant.ba je Fatmir Alispahić. On je u svom "defteru hefte" dok je boravio u Velikoj Kladuši iznio debeo niz ksenofobskih izjava, tvrdeći kako se na ovom području sprema rad 10 hiljada mudžahedina. Njegov sagovornik u toj emisiji je sveprisutni Sulejman Silić, vlasnik firme SENNSA iz Velike Kladuše, čovjek blizak vladajućoj strukturi u Kladuši, glavni čovjek u gradskom urbanizmu koji je sam sebi po cijeni od 100 maraka po kvadratu prodavao zemljište u centru grada, koji je pretplatnik na javne nabavke javnih preduzeća i šta već sve ne. Ovo su samo neke od ksenofobskih izjava u samo 14 minuta showa kojeg je Alispahić pripremio. Ne bih htio ni pokušavati pretraživati njegove kasnije izjave na ovu temu. 

Fatmir Alispahić je medijski strvinar, jedan od onih novinara koji spadaju u kategoriju kojoj je pripadao i pokojni (hvala Bogu) Risto Đogo. Ne poštuje nikakve profesionalne norme, odudara od svih novinarskih standarda i niti u jednom trenutku u svojim pričama ne daje ključne odgovore na pitanja ko, šta, kad, gdje i zbog čega. 

"U Kladuši se planira sukob između Bošnjaka i migranata kako bi se Unsko-sanski kanton ispraznio."

"10 hiljada mudžahedina..."

"Pitanje je dana kada će migranti noževima nasrnuti na naše građane."

"Ovdje se na prostoru Velike Kladuše planira realizirati plan o stvaranju evropskog geta za migrante."

"Migranti su tu da izazovu sukobe."

"Šta ako se dogodi da ovdje dođe 20, 50 ili 100 plaćenih terorista koji treba da izazovu krvoproliće."

"Ljudi u Velikoj Kladuši ne izlaze vani. Ne dopuštaju djeci da izlaze vani."

"U vrijeme ramazana su konzumirali alkohol."

"Ljudi će se organizirati u Velikoj Kladuši, i eto rata, eto Sirije, između Bošnjaka i migranata."

"U Velikoj Kladuši se nalazi 5.000 migranata."

• Dislike 6

Fatmir je prepoznao problem na vrijeme, pokušava dići frku. Abnormalno bi bilo da se desnica ne pojavi u ovoj katastrofi.

Trebalo bi pozvadi Senada Hažifejzovića u Bihać, ako treba i platiti da podigne alarm.

Gdje su Barir i Dzaferovic? Dje je ta opozicija?

Bošnjaci trebaju desnicu, pa čak i fašiste.

3 hours ago, Tony Balkano said:

Fatmir je prepoznao problem na vrijeme, pokušava dići frku. Abnormalno bi bilo da se desnica ne pojavi u ovoj katastrofi.

Trebalo bi pozvadi Senada Hažifejzovića u Bihać, ako treba i platiti da podigne alarm.

Bakir i Džaferović spavaju zimski san , ustvari treba pitati samo gdje je Bakir jer Džaferović je samo mutavac i on radi sve po nalogu Bakira. Od početka ove agonije Bakir se nije oglasio po pitanju naroda Krajine već sve ignorisao .

• Like 2

5 hours ago, Tony Balkano said:

Nešto razmišljam o ovom boldanom. Baš me zanima kako bi se trebala bošnjačka desnica postaviti u ovom slučaju migrantske krize. Nekako mi se čini da mi povodom ovog pitanja i imamo jaku desnicu jer je ona kontra Evropske desnice u vidu "humanitaraca". Kad malo logički razmisliš ispada da je to naša desnica a lijevica je svugdje u Evropi povodom ove krize indiferentna pa tako i kod nas. Za fašiste ne znam

prije 8 sati, Haldir said:

Vlasnik portala antimigrant.ba je Fatmir Alispahić. On je u svom "defteru hefte" dok je boravio u Velikoj Kladuši iznio debeo niz ksenofobskih izjava, tvrdeći kako se na ovom području sprema rad 10 hiljada mudžahedina. Njegov sagovornik u toj emisiji je sveprisutni Sulejman Silić, vlasnik firme SENNSA iz Velike Kladuše, čovjek blizak vladajućoj strukturi u Kladuši, glavni čovjek u gradskom urbanizmu koji je sam sebi po cijeni od 100 maraka po kvadratu prodavao zemljište u centru grada, koji je pretplatnik na javne nabavke javnih preduzeća i šta već sve ne. Ovo su samo neke od ksenofobskih izjava u samo 14 minuta showa kojeg je Alispahić pripremio. Ne bih htio ni pokušavati pretraživati njegove kasnije izjave na ovu temu. 

Fatmir Alispahić je medijski strvinar, jedan od onih novinara koji spadaju u kategoriju kojoj je pripadao i pokojni (hvala Bogu) Risto Đogo. Ne poštuje nikakve profesionalne norme, odudara od svih novinarskih standarda i niti u jednom trenutku u svojim pričama ne daje ključne odgovore na pitanja ko, šta, kad, gdje i zbog čega. 

"U Kladuši se planira sukob između Bošnjaka i migranata kako bi se Unsko-sanski kanton ispraznio."

"Ovdje se na prostoru Velike Kladuše planira realizirati plan o stvaranju evropskog geta za migrante."

"Šta ako se dogodi da ovdje dođe 20, 50 ili 100 plaćenih terorista koji treba da izazovu krvoproliće."

"Ljudi će se organizirati u Velikoj Kladuši, i eto rata, eto Sirije, između Bošnjaka i migranata."

Ja sam iz Kladuse a cesto sam i u Bihacu Fatmir ovdje nije nista slagao sve je istina.Najgori su takvi kao VI koji za saku para koje dobija od ovih sorosevi organizacija izdaje i pravi problem svojim komsijama i sunarodnjacima.Pokazi svojim gazdama kako si dobar sluga mozda dobijes kakav bonus za kahvicu.

• Like 3
  • Thanks 3
10 hours ago, Haldir said:

Mislio sam da si neutralan ali sad fakat vidim da si placen da siris migrantsku propagandu te uporno odvlacis temu u pogresnom smjeru ti i njih par ovdje koji ste na istom platnom spisku. Tema nije ko je kupio zemljiste i po kojej cijeni vec da covjek prica istinu i da je kao privrednik ugrozen bas kao i svi stanovnici Velike Kladuse . Ti i tebi slicni vise volite da migranti uzimaju i uzivaju u objektima dzaba i da unistavaju sve pred sobom a najvgore sto ugrozavaju zivote i sigurnost ljudi .

Ti ne poznajes ljude iz Kladuse i njezine okoline da su oni za vrijeme svakog rata primali izbjeglice sa svih krajeva Bosne i Hrvatske pa cak i Srbije za vrijeme I i II svjetskog rata a i pocetkom ovog rata i nikad se nisu bunili vec su sa svakim muhadzerom podijelili sofru bez problema i ne postoji niti jedan pisani dokument da su ljudi Velike Kladuse protestovali zbog izbjeglica ili muhadzera a radi se o periodu od 100 godina . Zasto je tako jer Kladuscani su tad ugoscavali postene ljude i familije sa kojima se stvaralo visegeneracijsko prijateljstvo da ne kazem familijarno okruzenje. Ti i takvi kao ti bi sad od Kladuscana pravio Ksenofobe ili od nas Biscana jer samo vidis posljednja desavanja .

Pa ti migranti ili kako se zovu su najveci ljudski otpad i olosi meni se osobno gade ,to su barbari bez morala koji bi ubili zaklali silovali dijete od 10 godina bez trunke srama i oklijevanja.

Fatmir nije nista slagao vec je istinu kazao i mislim da narod Krajine treba da se sto prije organizira i da nasilnim putem protjera ovu gamad jednom za sva vremena zajedno sa IOM om i njegovim domacim slugama poput tebe. 

Edited by Barba
  • Like 2
prije 5 sati, Barba said:

Bakir i Džaferović spavaju zimski san , ustvari treba pitati samo gdje je Bakir jer Džaferović je samo mutavac i on radi sve po nalogu Bakira. Od početka ove agonije Bakir se nije oglasio po pitanju naroda Krajine već sve ignorisao .

Prošlo ljeto je Bakir bio u Krajini u posjet SDA u svrhu izbora. Sad se samo oglašava u vezivsastavljanja vlasti.

Prejadno je ono juče u Mostaru kad Bakir i Čović sjede na presici a član Predsjedništva u drugom redu zajedno sa par ljudi koji su na vaźnim funkcinams. Znači stranke su iznad države.

Nema niko muda da ih javno prozove. Svi se boje za stolice, uključujući i Tigra koje se pola govora zahvaljivao kolegama..

Sve sami klimoglavci.

Ma, bezveze je ovo komenirati. Evo šta će biti ako ovako nastavi. Bihać će otići u kompletno rasulo. Nastaviće migranti dolaziti i postajati sve nasilniji. Cro će stegnuti granice. Doće do sukoba sa lokalcima. Ljudi će se organizivati po ulicama i mjesnim zajednicama. Oružane straže. Samo kako će to izgledati kad su čak Hatinac, Bakšaiš i Kralje skoro potpuno prazni. Znači logika je da će dijelovi grada pasti pod kontrolu migranata. Srbi imaju policiju i rezerviste spremne da izadju na granice entiteta prema USKu. Moglo bi se lako desiti da Srbi hrane sukob u krajini koji je ekvivalent ratu AP Zapadna Bosna.

• Like 1
2 minutes ago, Tony Balkano said:

Prošlo ljeto je Bakir bio u Krajini u posjet SDA u svrhu izbora. Sad se samo oglašava u vezivsastavljanja vlasti.

Prejadno je ono juče u Mostaru kad Bakir i Čović sjede na presici a član Predsjedništva u drugom redu zajedno sa par ljudi koji su na vaźnim funkcinams. Znači stranke su iznad države.

Nema niko muda da ih javno prozove. Svi se boje za stolice, uključujući i Tigra koje se pola govora zahvaljivao kolegama..

Sve sami klimoglavci.

Ma, bezveze je ovo komenirati. Evo šta će biti ako ovako nastavi. Bihać će otići u kompletno rasulo. Nastaviće migranti dolaziti i postajati sve nasilniji. Cro će stegnuti granice. Doće do sukoba sa lokalcima. Ljudi će se organizivati po ulicama i mjesnim zajednicama. Oružane straže. Samo kako će to izgledati kad su čak Hatinac, Bakšaiš i Kralje skoro potpuno prazni. Znači logika je da će dijelovi grada pasti pod kontrolu migranata. Srbi imaju policiju i rezerviste spremne da izadju na granice entiteta prema USKu. Moglo bi se lako desiti da Srbi hrane sukob u krajini koji je ekvivalent ratu AP Zapadna Bosna.

Kod nas nema potrebe provoditi bespotrebne izbore kad se o svemu pitaju samo 3 covjeka Dodik Covic i Bakir bez obzira koju funkciju obnasali oni su nedostizna vlastela robovlasnici u svakom pogledu . Covic otvara sajmove po Hercegovino docekuje presjednika Srbije u sustini on nema ovlast i funkciju za takvo nesto tako da treci entitet postoji odavno samo sto se to medju bosnjacima niko ne usudi priznati ne zato sto se boji vec iskljucivo jer im to odgovara oni su jednostavno suglasni da svako bude vlasnik ovcica u svom toru i da radi sta hoce .Tajger je samo jedna od marioneta SDA stranke i bakir je u njemu nasao ozbiljnog jataka i batinasa jer je Bakir bas kao i njegov babo najvise voli biti okruzen kriminalcima i tajkunima. Pa koja ozbiljna stranka u svojim redovima i na listi moze imati osudjenu osobu za otmicu reketarenje korupcija i slicno pa naravno SDA.

Ja sam davno rekao da bi mi biscani mogli granicu prelaziti u na Savi nakon sto se Hrvatska oko nas hermeticki zatvori. 

• Like 1

Nema poslanika iz RS-a, nema poslanika iz HDZ-a... njima nije stalo da se riješi migrantska kriza. Sad je očito i povrđeno ono šta ja trubim cijelo vrijeme... vrh RS-a u suradnji sa vrhom HDZ-a svim silama nastoji destabilizirati ovaj kanton i državu upotrebljavajući migrantsku krizu kao oružje. Nema dalje...

https://www.face.ba/vijesti/bih/pocela-hitna-sjednica-parlamenta-bih-bez-poslanika-iz-rs-i-hdz-a/15150?fbclid=IwAR2v49tpqdcvoLqz6Xr-slthMT0NYVWuf6pkKdGt5sgOEAGZBpmbPBUpB88

• Like 1
  • Thanks 1
5 minutes ago, Grunf said:

Nema poslanika iz RS-a, nema poslanika iz HDZ-a... njima nije stalo da se riješi migrantska kriza. Sad je očito i povrđeno ono šta ja trubim cijelo vrijeme... vrh RS-a u suradnji sa vrhom HDZ-a svim silama nastoji destabilizirati ovaj kanton i državu upotrebljavajući migrantsku krizu kao oružje. Nema dalje...

https://www.face.ba/vijesti/bih/pocela-hitna-sjednica-parlamenta-bih-bez-poslanika-iz-rs-i-hdz-a/15150?fbclid=IwAR2v49tpqdcvoLqz6Xr-slthMT0NYVWuf6pkKdGt5sgOEAGZBpmbPBUpB88

Pa to treba biti jasno svima da je ovo dogovoreno i da su ozbiljne stvari u igri. Treba naci nacin za pocetak sukoba te Dodik mora imati valjan razlog da posalje policiju na entitetske granice nakon toga referendum i izlazak iz BiH dok ce bosnjaci biti zauzeti sa sukobima sa migrantima. 

• Like 2

A ono, da je hitna sjednica oko donosenja nekih odluka potrebnih za kredit MMF koji im puni budzete, prvi bi se naslikali u klupama. 

Ovako se pod izgovorom da SDA blokira formiranje vlast mogu blokirati i strasno bitne i od vitalnog znacanja sjednice koje se ticu najvece poslijeratne krize. 

Jednostavno ljude zaboli ona stvar za prostor gdje nema srpskog i hrvatskog zivlja. Sa ovakvim odnosom viseg nivoa vlasti kriza se ne moze rijesiti ni u jednim dijelu države, budite sigurni. Ovo je nezabiljezeno u bilo kojoj europskoj drzavi otkako je pocela kriza. 

Ali neka, zaigrace mecka pred svačijim vratima. Ako misle da ova kriza na svom vrhuncu neće imati sire razmjere od samo jednog kantona, grdno se varaju. 

• Like 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...