Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

Moramo mi bitniji pametniji. Npr:

Izabrati od njih doktore, nogometaše, zanatlije koje nam trebaju i netjerati da rade u ovom zemlji. Ove ostale rastjerati..

I ko demantuje ove vijesti da je napadnut lik iz gimnazije i slično? 

Ja maloprije pričam o propagandi a ljudi već demantuju. Nemoj demantovati, bilo je i tačka. Nama treba pa makar i izmišljena priča ako želimo  masovnije prosvjede ZAR NE?

• Confused 1

U mjesecu septembru 30 krivičnih djela i 30 narušavanja javnog reda i mira s'tim da u ovo ne ulaze datumi 1,2 i 3 septembar. Računajte i masu drugih problema koji nisu zapisani u zvaničnom biltenu od MUP-a. u ovom mjesecu za sada 15 krivičnih djela i 13 narušavanja javnog reda i mira također ne računajući prijave koje nisu ušle u zvanični bilten.....

Pitanje svim odgovornim na vlasti, spavate li mirno?  

Edited by Ammar
  • Like 1

6 minutes ago, Ammar said:

U mjesecu septembru 30 krivičnih djela i 30 narušavanja javnog reda i mira s'tim da u ovo ne ulaze datumi 1,2 i 3 septembar. Računajte i masu drugih problema koji nisu zapisani u zvaničnom biltenu od MUP-a. u ovom mjesecu za sada 15 krivičnih djela i 13 narušavanja javnog reda i mira također ne računajući prijave koje nisu ušle u zvanični bilten.....

Toliko krivičnih dijela nekad nije bilo u jednoj cijeloj kalendarskoj godini

Sej Ramić na svom fb profilu potvrdio,subota 20.10.2018 godine u 18:00...dijelite ovo po društvenim mrežama,prijateljima,lecima...kako god znate.Ovaj skup mora uroditi plodom

image.png.81431f6d8ef01a16045867273104a6a3.png 

• Like 4

1 minute ago, RiDaM said:

Sutra u 18:00 protesti na trgu, hoće li neko sa mnom?

Čitaj moj post gore...sačekajmo subotu...dijelite ovo na društvenim mrežama,portalima,medijima,lecima...kako god znate

Sej Ramić na svom fb profilu potvrdio,subota 20.10.2018 godine u 18:00...dijelite ovo po društvenim mrežama,prijateljima,lecima...kako god znate.Ovaj skup mora uroditi plodom

image.png.c28ba580a80a4d76ed29366e0fa4d52a.png

• Like 2

1 minute ago, Grunf said:

Čitaj moj post gore...sačekajmo subotu...dijelite ovo na društvenim mrežama,portalima,medijima,lecima...kako god znate

image.png.c28ba580a80a4d76ed29366e0fa4d52a.png

Prvo je napisao sutra..pa sam skontao sutra..dobro u subotu, taman prije grada malo izaći vidjeti šta je reći..

5 minutes ago, Ammar said:

Amman i tebe - ne spavaju ljudi.Kako ce moci spavati a fotelje u pitanju. https://www.biscani.net/sutra-smjena-vlade-unsko-sanskog-kantona/

a jos i gradjani bRezobrazni od njih ocekuju da se sa njihovim problemima opterecuju.

4 minutes ago, RiDaM said:

Sutra u 18:00 protesti na trgu, hoće li neko sa mnom?

11 minutes ago, Grunf said:

Toliko krivičnih dijela nekad nije bilo u jednoj cijeloj kalendarskoj godini

image.png.81431f6d8ef01a16045867273104a6a3.png 

Mjesec august broj krivičnih djela 36, narušavanja javnog reda i mira 44, ne računajući datume 20,19,18 august i djela koja nisu ušla u zvanični bilten. IDEMO NA PROTESTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 minutes ago, Grunf said:

Trebali bi smo se i mi potruditi da bišćani iziđu u najmasovnijem broju...idemo odmah prijedlozi...

Obavezno izsprintati letaka i direktno  predstavnicima mjesnih zajednica odnijeti nemojte Brekovicu zaboraviti. Ko od forumasa zna imena zastupnika mjesnih zajednica neka ih ovdje objavi. 

Timing je savršen samo i mi moramo ovo vrijeme do subote iskoristiti da propagiramo skup.Da je ranije većina bišćana ne bi bila upoznata sa skupom a da je kasnije većina bi zaboravila na isti. Idemo i mi dati mali prilog skupu ili protestu kako god hoćete.Ko ima fb potražite profesora i šerajte njegov status.Ridam će kreirati event pa ga molim da stavi i ovdje direktan link kako bi ga i mi podjelili dalje.Mislim da svi mi imamo kod kuće kakav takav printer printajmo onaj letak što sam postavio u prethodnom komentaru i lijepite ga. Idemo za Bihać !!!!

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Aferim! 1

Nadam se da će se veliki broj ljudi odazvati u subotu. Također ovaj sad period nakon izbora nikako nije dobar  jer rješenje je tek sad daleko. Sutra vjerovatno pada ova Vlada USK što je možda nagovještaj brzog formiranja nove, barem kantonalne vlade koja svakako nema dovoljnu nadležnost u ovom problemu. Slažem se da je stanje haotično i dolaskom zime naravno eskalira zbog nervoze. Još je mnogo incidenata koji nisu prijavljeni. Samo se bojim da neće morati pasti mrtva glava(naša) tj. jedan veliki incident da se vlast zaista uključi u ovaj problem.

Tek pojavom migrantske krize smo shvatili da možda i nismo znali cijeniti jednu veoma važnu vrijednost koju smo imali kao grad - mir. 

• Like 2

1 hour ago, Sej Ramic said:

Dečki, evo mene, objavio sam okupljanje, a možete i kao event najaviti slobodno da što više ljudi izađe, jako nam je važno. Za naš Bihać!

Pozdrav svima!

Profesore, nadam se da ovaj poziv na proteste, nece biti kao prosli, sa politickim konotacijama  i da za govornicu izadju oni  koji ubiru poene i  grabe pozicije. Takvi ne trebaju! Svi vi iz Gradskog vijeca, bili pozicija ili opozicija , imali ste sansu da zaustavite samovolju gradonacelnika , kada je u pitanju dodjela lokacije, da zaustavite ovo kabadahijsko ponasanje  vladajucih struktura, ali niko od vas na Gradskom vijecu nije postavio ni vijecnicko pitanje niti prozvao gradonacelnika zbog samovolje kod dodjele lokacije za azilanstski centar (kako ste i sami izjavili da vijece nije razmatralo nista). 

• Aferim! 1

Opet pravimo grešku. Zašto. Subota neradni dan. Većina stanovnika će biti na vikendicama, selima i svojim kućama van grada. I ponovo će biti od 50 do 100 građana,   građana Bihaća koji će doći na proteste. I opet pucanj u prazno. Treba mirne proteste organizovati u radno vrijeme i pred institucijama.  Sve ostalo je šuplja priča.  Treba samo direktno izvršiti pritisak na predstavnike vlasti jer oni su direktni krivci za trenutnu situaciju. Kakve međunarodne organizacije. Oni samo nama uvaljuju nevolje. Kad ih toliko žale neka ih primaju u zemlje EU. Ukoliko građani Bihaća hitno ne reaguju možemo očekivati i gore situacije od dosadašnjih. Naša djeca su u opasnosti. 

• Like 1

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...