Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Sve više postaje jasno da su migranti dio veće politike i nekog većeg plana .

Svakim danom ih je sve više .Gledam slike da ih je sinoć #talgom došlo veliki broj iz Sarajeva i da je tako svako veče

Premijer Rošić i Šuhret Fazlić su najveći krivci za sve jer su dozvolili bilo kakve priče oko migrantskog centra u Bihaću!

Za par mjeseci će ih biti 30000 i više grad će biti blokiran .

Najveća sramota je da se oni zbrinjavaju novcem građana Kantona grada !

A da naši ljudi koji su u potrebi socijalne pomoći javne kuhinje su pali u drugi treći plan !

Sramota !

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3594

• rucica1

1476

• Barba

1254

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Pa je li ovaj napao Policajca? Pa ja ne mogu vjerovati šta vidim. Pa kud policajac nije izvadio i 3 u prsa i priči kraj. Uz ovako ponašanje čudimo se kad kažu da ih HR policija mlati pa nek ih mlati treba boga u njima ubiti STOKA ništa drugo oni su naučili da dobiju batine i onda se tek smire. Pa u Pakistanu ih tuku policajci drvenim kolcima i banbusovim štapovima od 2 metra

i u subotu OBAVEZNO na proteste sa porukom BIHAĆ BIŠĆANIMA i VRATITE NAM gAD

• Like 2
  • Aferim! 2
  • Thanks 2
2 minutes ago, sk64 said:

Pa je li ovaj napao Policajca? Pa ja ne mogu vjerovati šta vidim. Pa kud policajac nije izvadio i 3 u prsa i priči kraj. Uz ovako ponašanje čudimo se kad kažu da ih HR policija mlati pa nek ih mlati treba boga u njima ubiti STOKA ništa drugo oni su naučili da dobiju batine i onda se tek smire. Pa u Pakistanu ih tuku policajci drvenim kolcima i banbusovim štapovima od 2 metra

Pa kao što vidiš, jest napao i policajca. Dragan mektić je jednom rekao da ne može migrante iseliti na Mars, i da moraju negdje, pa tako da ne smetaju po Sarajevu idu u Bihać. Standardno ponašanje prema USK. Uvijek smo zadnja rupa na svirli

• Like 1
8 minutes ago, sk64 said:

i u subotu OBAVEZNO na proteste sa porukom BIHAĆ BIŠĆANIMA i VRATITE NAM gAD

Koliko mogu zaključiti iz videa jedan građanin se krenuo obračunavati sa migrantima (sigurno iz dobrog razloga jer je i policajac tu prisutan) uz povike "jel ja treba da radim vaš posao???" ili tako nekako,onda slijedi to naganjanje po ulici, ovaj građanin se malo usprotivio policiji, policajac mu upera pištolj u prsa,onda ga policajci savladavaju a sa leđa im prilazi migrant sa nožem u bijeloj majici sa namjerom da napadne ovog savladanog građanina V.K. Kakav je epilog ovog ne znam jer se video tu prekida.Ako neko ima informacija neka napiše

Edited by Grunf
  • Like 3
21 minutes ago, Sadik said:

Da li ti trazis potvrdu istinitosti jucerasnjih objava o napadu na gimnazijalca ili utvrdjujes koliko je policija evidentirala slucajeva krsenja jrm i napada na druga lica ? 

Ako utvrdjujes tacnost pisanja o napadu na gimnazijalca, da ti potvrdim da je tacno, da je napadnuto dijete iz  2 razreda gimnazije, da je profesorica objavila na Fb , nakon razgovora sa ucenikom (poznato i ime profesorice-nije lazni profil).

trazim da se nista ne presuti od strane policije I MUP-a. ali eto vidis da se suti I ne govori.

Pokazalo se istinito da se o tim slucajevima ne prica u javnosti I da se sto vise sakrije od obicnog naroda - visa politika.

postaje mi sve vise jasno!

• Dislike 1
  • Aferim! 1
1 minute ago, Grunf said:

Koliko mogu zaključiti iz videa jedan građanin se krenuo obračunavati sa migrantima (sigurno iz dobrog razloga jer je i policajac tu prisutan) uz povike "jel ja treba da radim vaš posao???" ili tako nekako,onda slijedi to naganjanje po ulici, ovaj građanin se malo usprotivio policiji policajac mu upera pištolj u prsa,onda ga policajci savladavaju a sa leđa im prilazi migrant sa nožem u bjieloj majici sa namjerom da napadne ovog savladanog građanina V.K. Kakav je epilog ovog ne znam jer se video tu prekida.Ako ko ima informacija neka napiše

Pozvati i ljude iz Velike Kladuše na proteste, ma cijeli USK pozvati, neka dođe što više ljudi...

• Like 4

Zivim u Cazinu, ali podrzavam Biscane u njihovom okupljanju da ukazu na problem, nemojte samo sebi dozvoliti da cjepidlacite o tome ko je i zasto je pokrenuo inicijativu za okupljanje, jer to moze utjecati na odaziv gradjana i da glavni problem padne u drugi plan. Takodje bi rekao da Suhret ne zasluzuje tolike kritike, jer treba prvo sagledati njegove mogucnosti, i cinjenicu da niko nije kriv tome sto je Bihac pozicioniran tu gdje jeste, nadomak Slovenije. Bilo je pokusaja da se nadje lokacija van grada i opcine cak, i neuspjesno. Glavni cilj protesta bi trebao biti uperen u promjenu zakona o azilu na BiH nivou, koji je nelogican i neadekvatan ovoj situaciji potpuno.

• Like 1
1 minute ago, Sinbad said:

Zivim u Cazinu, ali podrzavam Biscane u njihovom okupljanju da ukazu na problem, nemojte samo sebi dozvoliti da cjepidlacite o tome ko je i zasto je pokrenuo inicijativu za okupljanje, jer to moze utjecati na odaziv gradjana i da glavni problem padne u drugi plan. Takodje bi rekao da Suhret ne zasluzuje tolike kritike, jer treba prvo sagledati njegove mogucnosti, i cinjenicu da niko nije kriv tome sto je Bihac pozicioniran tu gdje jeste, nadomak Slovenije. Bilo je pokusaja da se nadje lokacija van grada i opcine cak, i neuspjesno. Glavni cilj protesta bi trebao biti uperen u promjenu zakona o azilu na BiH nivou, koji je nelogican i neadekvatan ovoj situaciji potpuno.

Dođite i vi iz Cazina u Bihać da nam date podršku na protestima u subotu, ovo je problem cijelog kantona.

Edited by Ammar
  • Like 1
  • Aferim! 2

Dok god se građani Bihaća ne organiziraju kao 92 druge protiv četnika bojim se da skupovi neće pomoći !

treba 20 mladića sa palicama sačekati ovako jedan talgo voz nedati nikom da izađe i sve vratiti u Sarajevo od kud su i došli .

Isto tako ponoviti i na autobusnoj stanici !

pa će se sve brzo riješiti !

• Like 2
  • Aferim! 1
7 minutes ago, Ammar said:

Pozvati i ljude iz Velike Kladuše na proteste, ma cijeli USK pozvati, neka dođe što više ljudi...

Naravno...upravo razmišljam o tome na koji način.Jer nije ovo samo problem Bihaća i bišćana nego cijelog kantona

• Like 1
  • Aferim! 1
11 minutes ago, Ammar said:

Policija USK nema druge opcije nego apelovati, jer oni djeluju unutar zakona, a i da dodam da oni nisu autonomna policija u ovoj drzavi, postoje policijska tijela iznad njih i zakoni koji su iznad njih. 

6 minutes ago, Sinbad said:

Policija USK nema druge opcije nego apelovati, jer oni djeluju unutar zakona, a i da dodam da oni nisu autonomna policija u ovoj drzavi, postoje policijska tijela iznad njih i zakoni koji su iznad njih. 

Kakav zakon kakvi bakrači, naši životi su ugroženi, nema tog zakona koji to smije tolerisati. Subota cijeli USK gradski trg u Bihaću svi dođite dajte nam podršku!

Da se poštuje zakon, davno bi Oružane Snage BiH bile na ulicama u Bihaću i Velikoj Kladuši.

Edited by Ammar
  • Aferim! 1

Nije problem izaci samo da se ne desi da netko preuzima protest u vlastitu politicku promociju,penzioneri da dodu traziti vece penzije,i necemo obecanja nikakva,bez politiziranja,ovo su pitanja zivota,sigurnosti i zastite imovine,licni interesi stranaka nas ne zanimaju,prosli izbori nas ne zanimaju,ko ce u vlast ni to nas ne zanima,rjesavanje problema migranata koji su okupirali grad jedino ono sto nas zanima,rjesavanje problema i to JUCE.

Trebali bi ko god  ima mogucnost issprintati slike (o dogadjajima i ponasanju izbjeglica u Bihacu a takodje slike izbjeglickog talasa stranih medija) sa interneta u kopirnici povecati,nalijepiti na vece kartone i na,  i oko govornice drzati.Slikovitim prizorom uvjek smo imali vecu zainteresovanst gradjana.

Ja sam odavde preslikala poziv i saljem SMS-om na sve kontakte (isto jedna od mogucnosti).

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...