Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ko god prokomentarise video bez da ga pogleda taj je debil i moron, jer zbog takvih kao vi se je i ratovalo 92 i ratuje s danas! Vi ignoranti i glupsoni ste krivi sto mi mladi danas nemamo buducnost u vlastitoj zemlji! Vi ste unistili nasu buducnost i buducnost nase djece! Vi koji iz sigurne svoje kucice i interneta pljujete po necemu sto je snimano sa terena, otamo gdje sve pocinje krece se i zavrsava! Dao bog da vam isto bude!!

• Like 1
  • Dislike 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Ljudima se pale kuće vikendice za koje nikad niko neće odgovarati. Najstrašnija je činjenica da migranti doslovno rade šta hoće i bez ikakvog straha od zakona.

Ja sam u životu vidio mnogo izbjeglica koji su dolaskom u neku zemlju imali odlično ponašanje doslovno svaki papirić su bacali u korpu i u očima svakom od njih se vidio strah i zahvalnost.

Kod ovih u Bihaću migranata samo vidim bezobrazluk prkos i mržnju u očima neprijateljstvo tipa nemožeš mi ništa . Svaki čovjek ovo može posvjedočiti kad se kreću ulicama nedaj bože da se nekom smaknu u stranu . 

Imam prijatelja u Italiji kaže da je tamo katastrofa posebno posljednjih sedmica. U Bariju ih dnevno ulazi i po nekoliko hiljada iz različitih brodova . 

Edited by Barba
  • Like 5
  • Sad 1

18 hours ago, paša said:

Ovo bi moglo uticati na sudbinu migranata

Screenshot_20190525-172350_Chrome.jpg

Paša , ne truj više ovdje , imaš  svoju stranicu na FB  koju si posvetio  migrantima i radiš protiv  svog naroda pljujući ga   i omalovažavaš   svaki pokušaj  bišćana koji traže zaštitu  svoje imovine i svog života . Ali ne čudi , u krvi  Bošnje je da pljuje  svoj narod i ustane protiv njega  da bi sebe isticao .  Zaboravi ti  da se jednog dana  trebaš i vratiti ovamo  , ali  ti i takvi kao ti dovešće do toga da ovdje neće biti ni grobova naših predaka   a kamoli živog   bišćanina .  

• Like 4

prije 45 minuta, Fugaziii said:

Ko god prokomentarise video bez da ga pogleda taj je debil i moron, jer zbog takvih kao vi se je i ratovalo 92 i ratuje s danas! Vi ignoranti i glupsoni ste krivi sto mi mladi danas nemamo buducnost u vlastitoj zemlji! Vi ste unistili nasu buducnost i buducnost nase djece! Vi koji iz sigurne svoje kucice i interneta pljujete po necemu sto je snimano sa terena, otamo gdje sve pocinje krece se i zavrsava! Dao bog da vam isto bude!!

Pogledao sam trailer, a cijeli doks mi ne pada na pamet da pogledam upravo zbog autora istog. Drzat cu se i dalje Ted talksa i slicnih konferencija gdje priliku da govore dobijaju ljudi koji doprinose zajednici bilo na naucnom, socijalnom ili ekonomskom planu.

tmp-cam-2865373212405518609.jpg

• Haha 1

prije 10 sati, Sadik said:

Da li je bitnije , kako ce neko nazvati nas ili opstanak i sigurnost ?

Naravno da nije ! Mislio sam samo da kažem da pored svega toga moraš biti jak i reći da si za svoj narod bez obzira kako te nazivaju.Moraš biti nepokolobljiv i istrsjan za svoj grad i zemlju!

prije 10 minuta, Bihac 2000 said:

Paša , ne truj više ovdje , imaš  svoju stranicu na FB  koju si posvetio  migrantima i radiš protiv  svog naroda pljujući ga   i omalovažavaš   svaki pokušaj  bišćana koji traže zaštitu  svoje imovine i svog života . Ali ne čudi , u krvi  Bošnje je da pljuje  svoj narod i ustane protiv njega  da bi sebe isticao .  Zaboravi ti  da se jednog dana  trebaš i vratiti ovamo  , ali  ti i takvi kao ti dovešće do toga da ovdje neće biti ni grobova naših predaka   a kamoli živog   bišćanina .  

Bravo Bihać 2000 totalno si u pravu u prvoj rečenici.Za ovo drugo ima nas i drugačiji kojima je stalo do Bihaća i BiH.

• Like 1
  • Haha 1

Nemas ti potrebe mene pozivati na humanitarni angazman. Pozovi sebe i ti ucini nesto konkretno osim da drugima sugerises sta trebaju.

Mislim da ce ova predstojeca sedmica biti jako interesantna u smislu migrantske politike. Zagrebalo se na par strana, zakljuci su donesenia pritisak javnosti sve veci.

• Dislike 3

8 minutes ago, GenY said:

Pogledao sam trailer, a cijeli doks mi ne pada na pamet da pogledam upravo zbog autora istog. Drzat cu se i dalje Ted talksa i slicnih konferencija gdje priliku da govore dobijaju ljudi koji doprinose zajednici bilo na naucnom, socijalnom ili ekonomskom planu.

Znaci, pogledaj film, i neka i ove tvoje pajde hejteri pogledaju film. Ako fkt bez gledanja ovoga i dalje ostanete pri svom, onda vi niste zdravi i s vama nesto nije u redu. I vi ne bi trebali naglas komentarisati nista, apsolutno nista. Strah me je sto sam okruzena ljudima kso sto se vi, jer zbog vas je ova drzava propala, vi ste teroristi i idioti. Jadni ste i sigurno su vam i zivoti jadni i isprazni kad se zalazete za takve grozote, a posebno kad se uzme u obzir cinjenica da sve svoje stavove donosite bez znanja bez istrage bez sakupljanja informacija. Kladim se da vam mama i tata, ili neki ko fol pametniji elokventiji prijatelj prica te stvari pa ih samo kopirate ovdje, jer takav stav kao vi i nacin ophodjenja moze imati samo neko ko ne zna i ne misli svojom glavom. Film je pun izjava migranata, svercera ljudima i rznoraznih dokaza da sve za sta se zalazete je laz a vi toga niste ni svjesni jer ste glupi i retardirani seljaci koji su od narodnjaka poglupili kao telad. Vi ste ovce u toru neznanja! Zao mi je vasih roditelja i brace i sestara i poznanika i partnera jer cigledno imaju posla sa budalama.

1 hour ago, Fugaziii said:

Nema na cemu 😉

• Thanks 2

11 minutes ago, Bihac 2000 said:

Pozivam Pašu , GenY , Krajišnika , Hysteriu, Haldira  i sve druge velike humaniste   da umjesto  lobiranja za   ilegalne migrante svoju humanost iskažu   za svoj narod. 

Evo veliki humanisti ,  pokažite se na djelu

http://www.uskinfo.ba/vijest/potresna-poruka-djevojcice-iz-zenice-ako-je-ikako-moguce/55689

Vrlo mizeran pokušaj diskreditiranja skupine ljudi koji su tvoji neistomišljenici. 

• Like 1
  • Dislike 5

prije 12 sati, Lidjo said:

ma nece on nista izgubit, on ce biti unapredjeljen. Ili ce u kantonalnu vladu ili drzavnu, a nije ni iskljuceno da dobije posao u IOM-u!

Mislim da neće izugubiti ako otvori dušu i povjeri se svojim bišćanima.Mislim da će odbiti ovo drugo što si napisao jer je naivni idealista i zna da je zakazao.Ima i on ogledalo da se pogleda ujutro i jako kaže ona narodna " lako ću slagati druge al kako da slažem sebe"

Ja koliko ga mogo ocijenuti i analizirati mislim da je ovo preveliki zalogaj za njega postao i da mu je stao u grlu.Bez obzira što ko kaže o njemu ja ipak mislim da je Šuki jedan lokalac koji je veoma naivno krenuo na ovaj položaj.Čak mislim da je on velika dobričina koja je imala zaista najbolje namjere ali se je u silnome košmaru izgubio jer nije dolijao velikim stranačkim i državnim protivnicima koji ga preskaču kako žele i iskorištavaju njegovu naivnost i političku nesposobnost.U velikim odlukama ga jednostavno izostavljaju i zaobilaze,nameću mu s nivoa kantona i Sarajeva gotova "neriješenja" koja on mora preuzeti, jer mu drugo ništa ne preostaje,dok na drugoj strani nezna kako da on to objasni sebi i bišćanima.

S drugim riječima nemožeš biti pošten čovjek i političar.Mislim da je Šuki ovo prvo. Vrijeme će pokazati da li sam u pravu.

• Like 1

8 minutes ago, Haldir said:

Vrlo mizeran pokušaj diskreditiranja skupine ljudi koji su tvoji neistomišljenici. 

Nije u pitanju da li je neko istomišljenik ili ne , u pitanju je  humanizam na djelu  i to prvo prema bližnjem , prema prvom komšiji , prema svom sugrađaninu , prema svom narodu a ne pljuvanje  vlastitog naroda . Nije mi jasno da tebi i  sličnima tebi je više stalo do nekih jebivjetara iz  tko zna koje države   , bez  identita , a ne vidiš  šta se dešava   na tvom pragu . 

• Like 6
  • Thanks 2

prije 12 minuta, Brod-u-Boci said:

S drugim riječima nemožeš biti pošten čovjek i političar.

Ti covjece sam ne znas sta vise mislis i sta hoces. Ti bi rusio sisteme koje vode neposteni ljudi da bi ih, potom, zamjenio ljudima koji nisu posteni ali po tvojoj mjeri?!  Ti si kontradiktoran samome sebi u svakom aspektu.  

Druga stvar, mislim da si ti ovaj lik sto je nudio Solomonovo blago za biometrijske podatke. Ako nisi on licno onda si u velikoj sprezi sa njim. Mislim da cu to uskoro uspjeti dokazati.

• Like 2
  • Dislike 1

prije 16 minuta, Fugaziii said:

Znaci, pogledaj film, i neka i ove tvoje pajde hejteri pogledaju film. Ako fkt bez gledanja ovoga i dalje ostanete pri svom, onda vi niste zdravi i s vama nesto nije u redu. I vi ne bi trebali naglas komentarisati nista, apsolutno nista. Strah me je sto sam okruzena ljudima kso sto se vi, jer zbog vas je ova drzava propala, vi ste teroristi i idioti. Jadni ste i sigurno su vam i zivoti jadni i isprazni kad se zalazete za takve grozote, a posebno kad se uzme u obzir cinjenica da sve svoje stavove donosite bez znanja bez istrage bez sakupljanja informacija. Kladim se da vam mama i tata, ili neki ko fol pametniji elokventiji prijatelj prica te stvari pa ih samo kopirate ovdje, jer takav stav kao vi i nacin ophodjenja moze imati samo neko ko ne zna i ne misli svojom glavom. Film je pun izjava migranata, svercera ljudima i rznoraznih dokaza da sve za sta se zalazete je laz a vi toga niste ni svjesni jer ste glupi i retardirani seljaci koji su od narodnjaka poglupili kao telad. Vi ste ovce u toru neznanja! Zao mi je vasih roditelja i brace i sestara i poznanika i partnera jer cigledno imaju posla sa budalama.

@Fugaziii , drago mi je da se boriš kao lavica,ali najbolje je da staviš neke ovdje na Ignore i negubiš živce više s takvima.Oni su zombiji,izgubljene duše koji su odavno vec "čipovani" i indoktrinirani ideologijom samouništenja i njima nemožeš više pomoći.Čak bi i pokojni Dr. Šakić digao ruke od njih.Nedozvoli da te pshički maltretiraju i pusti ih neka diskutiraju same sa sobom.Onda su najveći gubitnici i nisu ispunili svoj cilj.To bih preporučio svima kojima je stalo do Bihaća i domovine za koju su se borili svi rodoljubi i patriote.

On 17. 05. 2019. at 15:46, logan said:

Preporučujem svim članovima foruma koji aktivno prate ovu temu i koji su više puta ulazili u konflikte sa članom GenY da ga jednostavno ignoriraju tako što postave kursor miša na njegovo ime, nakon čega će se pojaviti opcija ignore. Nakon toga, više nećete biti u mogućnosti da čitate njegove nebuloze.

Ja većeg liberalistu u životu nisam vidio. Šteta što se nisi pojavio u jeku borbi za prava "običnog" čovjeka u prošlom stoljeću. Plakali su za takvima. Malo je gadno kad isti taj liberalizam nadvlada razum.

Bravo,čovjek je već rekao kako s takvima treba postupiti.

prije 26 minuta, Bihac 2000 said:

Nije u pitanju da li je neko istomišljenik ili ne , u pitanju je  humanizam na djelu  i to prvo prema bližnjem , prema prvom komšiji , prema svom sugrađaninu , prema svom narodu a ne pljuvanje  vlastitog naroda . Nije mi jasno da tebi i  sličnima tebi je više stalo do nekih jebivjetara iz  tko zna koje države   , bez  identita , a ne vidiš  šta se dešava   na tvom pragu . 

Skidam kapu,patrioto!

• Like 3
  • Thanks 1

prije 22 sati, Fugaziii said:

Ajme, zar si toliko duboko zaglibio vec? Steta. Kako ces takav braniti sekularnu BiH i Bihac? Bas mi je zao. Rjesenje za migrante se krije zapravo u tome da bude manje takvih kao sto si ti, koji ne trce rasirenih ruku da glume humanitarce pomagace, zanemarujuci DOKAZANU cinjenicu da je mnogo isilovih boraca medju njima.  ja nijednom nisam osporila cinjenicu da medju njima ima ljudi kojima treba bolje i treba pomoci ali ih je puno manje od infiltriranih kriminalaca kojih se rijesila njihova drzava (dokaz za to su svjedpcenja ljudi iz zemalja odakle su takvi otisli i koje je isfinansirala ista ta njihova drzava da ih makne sa svojih ulica) , zatim isilovih boraca (ne pravi se glup ne kuzeci da ih na ratistima skoro pa i nema, a da ne govorim o tome da su ih raspoznavali po raznoraznim obiljezjima ponasanjima te da su ih prepoznavali medju masom) . Najjace od svega mi je sto ti i takvi kao ti dodjete ovdje solite pamet bez ijednog argumenta prozivajuci nas koji smo protiv migracija i migranata da ne iznosimp argumente, a mi videa, slika, svjedocenja i cega sve ne nanijeli na 200 stranica  Znaci, ne vjerujem! 

Ti ko da zvis u paralelnoj realnosti ili si bezobrazna do dna kace. Pricas bez ikakve veze, o stvarima koje ja niti sam pomenuo niti zagovaram. Kakav isil, humanitarci i sekularna BiH? Nisam ja tebe prozivo da si protiv migracija, i ja sam protiv - vec sam te prozivo da nemas ideoloskog temelja i da ne znas o cemu pricas te da prema tome i tvoje rasudjivanje o migrantima i sve u vezi s njima ne dostize adekvatan nivo da se bavis s time. Rezultat toga je da uz mnoge druge ovde umjesto konstruktivnih predloga samo izbija mrznja prema Islamu i da vam migrantska kriza jedino za to sluzi. I u svakom svom javljanju ti i tvoji to itekako potvrdjujete. Ponavojam: vecina migranata bar kako izgleda hrli ka evropi upravo zbog toga sto su istog mentalnog sklopa ko ti i tvoji : sekularizam i  sto moze veca licna sloboda za zadovoljavanje strasti uz potrebno materijalno blagostanje za te stvari. Svo vreme se zalite na alkoholicare i drogerase medju njima i onda to poistovjecujete sa „isilom“,“vehabizmom“ itd??  To je odraz bolesnog ili bezobraznog uma. Vi ste daleko gori od ovih „humanitaraca“ koje prozivate, za mene ste dva ekstrema ali sa istom podlogom...

3 minutes ago, Krajisnik said:

Ti ko da zvis u paralelnoj realnosti ili si bezobrazna do dna kace. Pricas bez ikakve veze, o stvarima koje ja niti sam pomenuo niti zagovaram. Kakav isil, humanitarci i sekularna BiH? Nisam ja tebe prozivo da si protiv migracija, i ja sam protiv - vec sam te prozivo da nemas ideoloskog temelja i da ne znas o cemu pricas te da prema tome i tvoje rasudjivanje o migrantima i sve u vezi s njima ne dostize adekvatan nivo da se bavis s time. Rezultat toga je da uz mnoge druge ovde umjesto konstruktivnih predloga samo izbija mrznja prema Islamu i da vam migrantska kriza jedino za to sluzi. I u svakom svom javljanju ti i tvoji to itekako potvrdjujete. Ponavojam: vecina migranata bar kako izgleda hrli ka evropi upravo zbog toga sto su istog mentalnog sklopa ko ti i tvoji : sekularizam i  sto moze veca licna sloboda za zadovoljavanje strasti uz potrebno materijalno blagostanje za te stvari. Svo vreme se zalite na alkoholicare i drogerase medju njima i onda to poistovjecujete sa „isilom“,“vehabizmom“ itd??  To je odraz bolesnog ili bezobraznog uma. Vi ste daleko gori od ovih „humanitaraca“ koje prozivate, za mene ste dva ekstrema ali sa istom podlogom...

Zasljepljen si ekstremnim islamom. I da ne govoris to sto govoris i kako govoris ne bih ti proturijecila. Cisti si primjer iz udzbenika i zato te stavljam na ignore kao i ove ostale jer ne mogu dopustiti daljnje prljanje svog uma vasim glupostima. Bezobrazluk in its best i odlika tvojih vjerovanja. Zbogom. 

Edited by Fugaziii
  • Thanks 2

1 hour ago, 1260 said:

Vidim na stranici Crvenog krsta da su stigli kontejneri

Gdje ce ih postaviti ? Da to nisu oni za Borice, sto su rekli da ce prosiriti kapcitete?

10 minutes ago, Sadik said:

Gdje ce ih postaviti ? Da to nisu oni za Borice, sto su rekli da ce prosiriti kapcitete?

Ne znam. Ima slike kako ih istovara ju, ali ne vidi se okolina

prije sat vremena, Bihac 2000 said:

Pozivam Pašu , GenY , Krajišnika , Hysteriu, Haldira  i sve druge velike humaniste   da umjesto  lobiranja za   ilegalne migrante svoju humanost iskažu   za svoj narod. 

Evo veliki humanisti ,  pokažite se na djelu

http://www.uskinfo.ba/vijest/potresna-poruka-djevojcice-iz-zenice-ako-je-ikako-moguce/55689

Sto bi ti mene pozivo mahsuz za to? Vi glumite brigu o svom naroda a vecina vas stalno pljuje i narod i drzavu i ponosno i smjelo telali po forumu kako treba ici i vise se nikad vratiti. Lazno se ovde neki kriju iza brige o svom narodu, vecini je samo dobro dosla situacija da poistovjecuju kriminalce i bandite sa Islamom. Umjesto konkretnih rjesenja i predloga koje su okviru ponasanja dostojnog jednog insana, poziva se na rasizam i mrznju (manje migranata koliko muslimana  biscana/krajisnika/bosnjaka). To kamufliraju sa brigom o narodu a ustvari su sljedbenici istih onih centara moci koji se zdusno trude da prouzrokuju sto vecu migrantsku krizu da bi doslo do sukoba u evropi i opcenito u svijetu. A tek kako je bijedno vidjati kako ti isti glume ko kanama neke desnicare u liniji ovih zapadnoevropskih „Wildersa“ itd. a svjesni nisu da bi ih isti na raznju okrenuli koliko god se oni odricali Islama i koliko god se kleli u sekularizam ili neku „bijelu evropu“ itd. 

prije 17 minuta, Fugaziii said:

Zasljepljen si ekstremnim islamom. I da ne govoris to sto govoris i kako govoris ne bih ti proturijecila. Cisti si primjer iz udzbenika i zato te stavljam na ignore kao i ove ostale jer ne mogu dopustiti daljnje prljanje svog uma vasim glupostima. Bezobrazluk in its best i odlika tvojih vjerovanja. Zbogom. 

Ponavljas se i potvrdjujes ono sto sam vec reko. Zaslijepljenost se upravo ogleda u tvojim nemocnim komentarima, i ko sto sam reko: ovde takvima ko tebi nije briga za narodom i za rjesavanjem migrantske krize - tebi je briga da siris mrznju prema islamu a ovi migranti i ti ste u vecini slucaja iz istog tabora. Pa pogledajte ih samo: nakardne frizure, droge, alkohol, cigari - sve obiljezja svjetonazora koji ti zagovaras a ne Islama....

Kojim se sve metodama pojedini forumaši služe ovdje da bi opravdali prisustvo kriminalaca u redovima ovih migranata - to je nevjerovatno. U prvim danima do sad imali smo fašiste, naciste, rasiste, ksenofobe,islamofobe a sad i neprijatelje vlastitog naroda i države. U čemu se to ogleda onda patriotizam po vama? U tome što ćeš primiti 20 migranata u svoju kuću i uzimati dnevno 200 eura a pod krinkom humanizma izbjegavajući platiti porez istoj državi dok isti ti migranti možda kradu,pljačkaju,siluju ili pale komšijama kuće? Koje sve nebuloze nećeš ovdje pročitati...

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Thanks 2

1 hour ago, Bihac 2000 said:

Opet kažem, mizeran pokušaj diskreditacije neistomišljenika na javnom prostoru. To osrednje razmišljanje kako je nekome nešto bitnije od nečeg drugog, ne znam samo otkud takvi zaključci. 

prije 56 minuta, Bihac 2000 said:

Jos nisam nidje procito da je neko reko da priorizira nekog drugog mimo sebe, svojih i svog naroda, niti je to kljucno pitanje. Daleko gori su izdajnici oni koji se kao brinu i protive „humintarcima za migrante“ a istovremeno pljuju svoju drzavu, svoj narod i pozivaju na selidbu bez vracanja, pogotovo oni koji su to vec uradili pa sada ko biva djoja brinu za migrantsku krizu. To tek daleko vise treba da bude nejasno ko voli svoj narod. Narod kako se bude postavio prema migrantima tako ce mu i biti. Ako narod dozvoli sepuremje po gradu oni ce se i sepuriti. Ako uvede narod red bice i migranti manji od makova zrna. Policija tu nemere nista, narod je taj koji je odgovoran kakav ce mu biti komsiluk. Kada narod dozvoli da mu se u komsiluku otvori kladionica i kafana isto tako ne trebaju da ocekivaju da se to nece odraziti na njih. Tako i sa ponasanjem migranata. Ali to ne znaci da treba ljude poceti bez razloga gaziti i trati po ulicama Bihaca samo zato sto su tu. U tome je sva filozofija.

2 minutes ago, Krajisnik said:

Jos nisam nidje procito da je neko reko da priorizira nekog drugog mimo sebe, svojih i svog naroda, niti je to kljucno pitanje. Daleko gori su izdajnici oni koji se kao brinu i protive „humintarcima za migrante“ a istovremeno pljuju svoju drzavu, svoj narod i pozivaju na selidbu bez vracanja, pogotovo oni koji su to vec uradili pa sada ko biva djoja brinu za migrantsku krizu. To tek daleko vise treba da bude nejasno ko voli svoj narod. Narod kako se bude postavio prema migrantima tako ce mu i biti. Ako narod dozvoli sepuremje po gradu oni ce se i sepuriti. Ako uvede narod red bice i migranti manji od makova zrna. Policija tu nemere nista, narod je taj koji je odgovoran kakav ce mu biti komsiluk. Kada narod dozvoli da mu se u komsiluku otvori kladionica i kafana isto tako ne trebaju da ocekivaju da se to nece odraziti na njih. Tako i sa ponasanjem migranata. Ali to ne znaci da treba ljude poceti bez razloga gaziti i trati po ulicama Bihaca samo zato sto su tu. U tome je sva filozofija.

Ne želim se uključivati u raspravu s tobom lično a sa ostalim svojim neistomišljenicima DA jer za razliku od tebe oni nemaju pravopisnih grešaka bar ne u tolikoj mjeri kao ti pa pretpostavljam da je kod njih u pitanju samo lapsus scribo a ne koeficijent inteligencije ili pitanje najosnovnije pismenosti. Nadam se da si bar ispravno razumio šta sam htio reći

@ Grunf

Mozda nisi primjetio da je to odnafo ko i ona sa grmom u zecu. Jedno - tipkam sa tableta pa uzima mnogo vremena vracati se i ispravljati svaku gresku , a drugo - na sadrzaju se vise da primjetiti pismenost, pa da te pitam nisi li ti onaj koji zagovara takodje „0+0=1“ ? Koji bi to bio koeficijent inteligencije sam sebi odgovori...

A druga stvar - ako nisi imo kvalitetnijeg doprinosa nisi se trebo brete ni sada javljati, nije mi stalo do tvoje paznje...

Edited by Krajisnik

11 minutes ago, Krajisnik said:

@ Grunf

Mozda nisi primjetio da je to odnafo ko i ona sa grmom u zecu. Jedno - tipkam sa tableta pa uzima mnogo vremena vracati se i ispravljati svaku gresku , a drugo - na sadrzaju se vise da primjetiti pismenost, pa da te pitam nisi li ti onaj koji zagovara takodje „0+0=1“ ? Koji bi to bio koeficijent inteligencije sam sebi odgovori...

A druga stvar - ako nisi imo kvalitetnijeg doprinosa nisi se trebo brete ni sada javljati, nije mi stalo do tvoje paznje...

Ne znam kako si ti to nazvao ali jesam. Zagovornik sam da svi normalni, vrijedni, pošteni i pametni ljudi napuste ovu zemlju. Tad polupismene uhljebe poput tebe ne bi imao ko finansirati i onda bi tek shvatili o čemu je riječ

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...