Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

11 minutes ago, Abdulvehhab said:

Hahahha, e upravo to kazem. Odma 'jesi glup' 😎 u Maoci je bilo nekoliko policijskih akcija i nisu nasli migice  (bitno da to znas :) ) kao sto ih ima u tvojoj mahali. Znaci da je centar isilovaca u tvom komsiluku, da nisi i ti jedna od njih??? 😛 a u Siriju je islo manje Bosnjaka nego sto je u BiH dolazilo rusa, ukrajinaca i istocnih komsija 😉 

Procitana si, niko te ne shvata vise ozbiljno. Sreca da si nebitan primjerak homo sapiensa, nisi evoluirala...

Je li ti toliko krivo? Procitana za sta i od koga? Je li to ono sto kazu da ne slusate nicije, samo svoje pricate, bez obzira koliki je SF u pitanju. Slusaj vehabijo, odi siri tu mrznju prema INFIDELSIMA drugdje, sigurno ima foruma sa psihickim bolesnicima koji ce te prihvatiti. Ne znam zasto si se namjerio na mene, mozda sto sam zensko, a znamo kako vi postupate sa zenama, i kako ih tretirate, ili mozda sto vidis da sam najpametnija :D sve u svemu, aj mi se molim te nemoj obracati, nisi vrijedan rijeci ni vremena.

ISILOVACA medju migrantima ima, i tu su, u Bosni, i to predstavlja direktnu opasnost po domicilno stanovnistvo. A mediji i vlasti su picaroske merionete evropske unije i uopce nam se ne pise dobro ako ne stanemo ovome na kraj. Neizbjezno je da ce se desiti, ali neka se desi sto dalje odavde u tom slucaju.

Edited by Fugaziii
  • Like 3
  • Dislike 1

prije 20 minuta, Fugaziii said:

Je li ti toliko krivo? Procitana za sta i od koga? Je li to ono sto kazu da ne slusate nicije, samo svoje pricate, bez obzira koliki je SF u pitanju. Slusaj vehabijo, odi siri tu mrznju prema INFIDELSIMA drugdje, sigurno ima foruma sa psihickim bolesnicima koji ce te prihvatiti. Ne znam zasto si se namjerio na mene, mozda sto sam zensko, a znamo kako vi postupate sa zenama, i kako ih tretirate, ili mozda sto vidis da sam najpametnija :D sve u svemu, aj mi se molim te nemoj obracati, nisi vrijedan rijeci ni vremena.

ISILOVACA medju migrantima ima, i tu su, u Bosni, i to predstavlja direktnu opasnost po domicilno stanovnistvo. A mediji i vlasti su picaroske merionete evropske unije i uopce nam se ne pise dobro ako ne stanemo ovome na kraj. Neizbjezno je da ce se desiti, ali neka se desi sto dalje odavde u tom slucaju.

HahHa, ima ljudi sto misle da znaju, a ne znaju 😀 a procitao sam te ja, vjerovatno i drugi forumasi. Ti, brodic, ona sto je lafo bila iz hr i jos poneki forumasic ste tu samo da sirite mrznju pod krinkom licne zastite. Takvu retoriku ti koristi i vaginousti fujcic (hint:vucic). Odjednom se na BH forumu javlja masa ljudi iz hr da nas podrzi i kao brine za nas zajedno sa servima. Ma idite bre u svoju drzavu sirite mir i ljubav! Nista konkretno od vas mjesecima, samo vrijedate Drzavu, predstavnike, narod i vjeru. 

Da, sigurno ima isilovaca medu njima, kao sto ima cetnika medu normalnim servima al nam to ne daje za pravo da ih sve mrzimo. A vi, komunjarske sline ovde pozivate na neposluh drzavi, neke sacekuse, samo sto ne izazovete gradanski rat. Takve internet ratnike bi trebalo prijaviti nadleznim organima, ima elemanata za to. 

• Dislike 3

17 minutes ago, Abdulvehhab said:

HahHa, ima ljudi sto misle da znaju, a ne znaju 😀 a procitao sam te ja, vjerovatno i drugi forumasi. Ti, brodic, ona sto je lafo bila iz hr i jos poneki forumasic ste tu samo da sirite mrznju pod krinkom licne zastite. Takvu retoriku ti koristi i vaginousti fujcic (hint:vucic). Odjednom se na BH forumu javlja masa ljudi iz hr da nas podrzi i kao brine za nas zajedno sa servima. Ma idite bre u svoju drzavu sirite mir i ljubav! Nista konkretno od vas mjesecima, samo vrijedate Drzavu, predstavnike, narod i vjeru. 

Da, sigurno ima isilovaca medu njima, kao sto ima cetnika medu normalnim servima al nam to ne daje za pravo da ih sve mrzimo. A vi, komunjarske sline ovde pozivate na neposluh drzavi, neke sacekuse, samo sto ne izazovete gradanski rat. Takve internet ratnike bi trebalo prijaviti nadleznim organima, ima elemanata za to. 

Lezi i pokopaj se odmah, istog momenta. Zagovaraš mir, toleranciju, slogu tamo neku a u istom postu nazivaš pripadnike srpske nacionalnosti servima. I onda kažeš od kud nekom ideja da te nazove nekim vehabijom. Pa sam je svojim upisima ističeš

• Like 3

18 minutes ago, Abdulvehhab said:

Bosna i Hercegovina je sekularna država sa tri naroda i kakvih god hoćeš religija. Kad spomeneš Drzavu, predstavnike, i narod i kažeš vjera, moraš navesti koja, znaš? Neki od Vas namjerno okreću naša pisanja da ispadne da mi napadamo islam. Čak je bilo slučajeva gdje je neko rekao nešto, i nije niti naveo da je o nekoj vjeri riječ, a biseri se javljaju ŠTA NAPADAŠ ISLAM? Znači, ko se pronalazi u prozivkama njegov bed i sramota. Čuj da ti kažem, te provokacije i to, znam da nemaš ništa pametnije reći, jer već treći post zaredom govoriš jedno te isto, niko ne napada islam kakav se godinama prakticirao u Bosni, ja napadam i kritikujem islam kakav danas nameću mudzahedini i vehabije, kojekakve serijatske zakone i tako to, ja to napadam, jer to ni zivotinje tako ne bi prakticirale. I nemoj da te učim i nastanku islama, nemoj da ti dajem lekcija kako je to počelo i s kakvim potezima i od koga, jer ne želiš to čuti, nisi na mjestu u svojoj glavi gdje bi bio sposoban da racionalno primiš te informacije. Ja ne širim mržnju, ja sam neko ko voli svašta i svakoga, osim loših ljudi koji drugima žele zlo, i ne volim ljude koji se boje znanja i koji bježe od istine jer je to lakše.

• Like 3

prije 10 minuta, Fugaziii said:

Bosna i Hercegovina je sekularna država sa tri naroda i kakvih god hoćeš religija. Kad spomeneš Drzavu, predstavnike, i narod i kažeš vjera, moraš navesti koja, znaš? Neki od Vas namjerno okreću naša pisanja da ispadne da mi napadamo islam. Čak je bilo slučajeva gdje je neko rekao nešto, i nije niti naveo da je o nekoj vjeri riječ, a biseri se javljaju ŠTA NAPADAŠ ISLAM? Znači, ko se pronalazi u prozivkama njegov bed i sramota. Čuj da ti kažem, te provokacije i to, znam da nemaš ništa pametnije reći, jer već treći post zaredom govoriš jedno te isto, niko ne napada islam kakav se godinama prakticirao u Bosni, ja napadam i kritikujem islam kakav danas nameću mudzahedini i vehabije, kojekakve serijatske zakone i tako to, ja to napadam, jer to ni zivotinje tako ne bi prakticirale. I nemoj da te učim i nastanku islama, nemoj da ti dajem lekcija kako je to počelo i s kakvim potezima i od koga, jer ne želiš to čuti, nisi na mjestu u svojoj glavi gdje bi bio sposoban da racionalno primiš te informacije. Ja ne širim mržnju, ja sam neko ko voli svašta i svakoga, osim loših ljudi koji drugima žele zlo, i ne volim ljude koji se boje znanja i koji bježe od istine jer je to lakše.

Hshshha aj molim te nauci me 😀 pa ti samo govoris kako nesto znas a nikad nisi dala konkretan odgovor ni na sta. 

A o vrijedanjima, vrijedas Bosnjacke predstavnike, Bosnjake opcenito...  

Uostalom, besmislena je rasprava s tobom kad nemas ni inteligencije da shvatis ni obraza da priznas gresku. 

prije 24 minuta, Fugaziii said:

I samo jos da ti kazem. Dzaba editujes prijasnje postove i brises uvrede... Toliko si glupa da ne znas kad te neko citira uzalud brises ono sto si ukakila jer si skontala da si pogrijesila jer originalna poruka ostaje citirana 😀 

Evo dragi forumasi, vidite kakva je zmija na ovom forumu. Vuk dlaku mijenja ali cud nikada. 

Sad mi jos vise drago sto si procitana ko citanka 😀

• Dislike 1

26 minutes ago, Abdulvehhab said:

Hshshha aj molim te nauci me 😀 pa ti samo govoris kako nesto znas a nikad nisi dala konkretan odgovor ni na sta.  

A o vrijedanjima, vrijedas Bosnjacke predstavnike, Bosnjake opcenito...  

Uostalom, besmislena je rasprava s tobom kad nemas ni inteligencije da shvatis ni obraza da priznas gresku.  

I samo jos da ti kazem. Dzaba editujes prijasnje postove i brises uvrede... Toliko si glupa da ne znas kad te neko citira uzalud brises ono sto si ukakila jer si skontala da si pogrijesila jer originalna poruka ostaje citirana 😀 

Evo dragi forumasi, vidite kakva je zmija na ovom forumu. Vuk dlaku mijenja ali cud nikada. 

Sad mi jos vise drago sto si procitana ko citanka 😀

Ti baš nisi zdrav. Ovdje ti mene prvi vrijeđaš, ja ti odgovaram. Činjenica sam za ono što govorim od početka navela more, ti si taj koji nije konkretno rekao ništa, već ideš prozivaš redom. I gdje sam ja prozvala Bošnjake ili bosnjacke predstavnike? u kojem smislu, sta pricas? to doista ne razumijem. Objasni pa da ti objasnim, doista ne znam na sta si pod tim mislio. Ovo boldano, haha wtf legendo? Niti me znas, niti sam ja promijenila sta od prvog postanja pa sve dosad, haha lupas gluposti sad.  I vjeruj mi kada su ilegalni migranti u pitanju (koji su by the way i tema ovdje) ne mislim nista drugacije od vecine drugih korisnika.

i ulizujes se Grunfu hahaha

Edited by Fugaziii
  • Like 1

Evo grunfe, ovo je za tebe. Zaista nisam htio omalovazati bilo koga. Malo objasnjenje mog posta.

Sustina Srba je u njihovom imenu,koje izvorno znaci Sluge(Robovi),o cemu polovinom X stoljeca govori Konstantin Porfirogenet, u spisu "De Administrando Imperio",gdje doslovno kaze sljedece: "[...] »Srbi« na jeziku Rimljana je riječ koja označava »robove«, a na tom jeziku obično se riječju »serbula« označava obuću robova, a riječ »tzerboulianoi« označava one koji nose jeftinu, siromašku obuću. Srbi su to ime dobili jer su postali robovi imperatora Rimljana[...]" (Konstantin Porfirogenet,De administrando imperio,Glava trideset i druga,str. 153.)

I u svim historijskim izvorima na latinskom rijec "Srbi" se redovno prevodila kao "Sluge",a Srbija kao "Sluganija"(Servia),ili "zemlja Sluga

Nisam pogrijesio u pisanju, cak nisam ni zlonamjeran kao oni kad nasu naciju nazivaju 'muslimani', jer bi im otpala celjust da nas nazovu onako kako jest Bosnjaci. Izvini ako je ispalo da ikoga vrijedam, zaista nisam imao tu namjeru.

prije 1 minuta, Fugaziii said:

Ti baš nisi zdrav. Ovdje ti mene prvi vrijeđaš, ja ti odgovaram. Činjenica sam za ono što govorim od početka navela more, ti si taj koji nije konkretno rekao ništa, već ideš prozivaš redom. I gdje sam ja prozvala Bošnjake ili bosnjacke predstavnike? u kojem smislu, sta pricas? to doista ne razumijem. Objasni pa da ti objasnim, doista ne znam na sta si pod tim mislio. Ovo boldano, haha wtf legendo? Niti me znas, niti sam ja promijenila sta od prvog postanja pa sve dosad, haha lupas gluposti sad.  I vjeruj mi kada su ilegalni migranti u pitanju (koji su by the way i tema ovdje) ne mislim nista drugacije od vecine drugih korisnika.

Jel zaista nisi promjenila? Treba screenshot? Hahah a ne mogu vjerovati.... Pa vidi svoj post na pocetku ove stranice koji ti zavrsava sa 'jesi glup'. To si promjenila, izbrisala da se ne vidi. 

• Sad 1

3 minutes ago, Abdulvehhab said:

Jel zaista nisi promjenila? Treba screenshot? Hahah a ne mogu vjerovati.... Pa vidi svoj post na pocetku ove stranice koji ti zavrsava sa 'jesi glup'. To si promjenila, izbrisala da se ne vidi. 

a too? pa to nema veze sa ovim vuk dlaku mijenja bla bla.... napisala, i skuzila da sam pretjerala i izbrisala, znaci ispravila se da te ne uvrijedim... to je odlika postene osobe a ne toga sta ti pricas... svasta... aaaaa....

• Thanks 1

Ahahahha busted 😀 odlika postene osobe je izvinjenje a ne hinjsko brisanje uvrede😎

Nebitno, dokazala si svoju 'cud'. Od mene imas pozdrav i poruke mira do narednog cackanja mecke. Ne vrijedaj, pisi normalno kao vecina forumasa i ja ti se nikad vise necu obratiti. Bokic, selamcic, pozdravcic i svako dobro

11 minutes ago, Abdulvehhab said:

Evo grunfe, ovo je za tebe. Zaista nisam htio omalovazati bilo koga. Malo objasnjenje mog posta.

Sustina Srba je u njihovom imenu,koje izvorno znaci Sluge(Robovi),o cemu polovinom X stoljeca govori Konstantin Porfirogenet, u spisu "De Administrando Imperio",gdje doslovno kaze sljedece: "[...] »Srbi« na jeziku Rimljana je riječ koja označava »robove«, a na tom jeziku obično se riječju »serbula« označava obuću robova, a riječ »tzerboulianoi« označava one koji nose jeftinu, siromašku obuću. Srbi su to ime dobili jer su postali robovi imperatora Rimljana[...]" (Konstantin Porfirogenet,De administrando imperio,Glava trideset i druga,str. 153.)

I u svim historijskim izvorima na latinskom rijec "Srbi" se redovno prevodila kao "Sluge",a Srbija kao "Sluganija"(Servia),ili "zemlja Sluga

Nisam pogrijesio u pisanju, cak nisam ni zlonamjeran kao oni kad nasu naciju nazivaju 'muslimani', jer bi im otpala celjust da nas nazovu onako kako jest Bosnjaci. Izvini ako je ispalo da ikoga vrijedam, zaista nisam imao tu namjeru.

Pa izvorno nismo ni Bošnjaci nego Bošnjani. Bošnjaci su tucizam tj. turska izvedenica.Dakle i Turci su nam promjenili ime etničke pripadnosti. No problem je kod nekih među nama što pojam "Bošnjani" nas neveže uz ono "musliman" a Bošnjaci da. Meni je osobno "Bošnjanin" draže nego "Bošnjak" a zapravo su neka vrsta sinonima. Dakle i sami u startu odbacujemo dio svoje historije. Nisu ni Bosna niti Bošnjak nastali dolaskom Turaka i Islama

Edited by Grunf

prije 3 minuta, Grunf said:

Pa izvorno nismo ni Bošnjaci nego Bošnjani. Bošnjaci su tucizam tj. turska izvedenica.Dakle i Turci su nam promjenili ime etničke pripadnosti. No problem je kod nekih među nama što pojam "Bošnjani" nas neveže uz ono "musliman" a Bošnjaci da. Meni je osobno "Bošnjanin" draže nego "Bošnjak" a zapravo su neka vrsta sinonima. Dakle i sami u startu odbacujemo dio svoje historije. Nisu ni Bosna niti Bošnjak nastali dolaskom Turaka i Islama

Pa ok, bolje i Bosnjanin nego musliman, ta odrednica je trajala 40ak godina, a vec skoro 30 godina ne postoji kao oznacavanje nacionalne pripadnosti. Odosmo s ovim daleko. Bitno je medusobno uvazavanje de facto, a sve dok se nazivamo pogresnim imenima uvazavanja nema. Svako dobro, drago mi je da si razumna osoba. 

Vidim nilom ovdje ne smeta sto medju nama hodaju kanibali vec se tema okrece na nacionalno.Ne interesuje ove isilovce krscani vec vole meso drugih muslimana.A sto se tice tebe abdulvehabu pa pripadnici vase sekte vehabijske su napadale i tukle hodye i vjernike po dzamijama koji su ukazivali na vase hereticko ucenje.I za mene ste gori od cetnika sa njim se zna na cemu si oni su bar posteni to ne kriju a vi koristite tukju  ono braca a ako nisi za njih poklali bi sve .

• Like 2
  • Thanks 1

prije 2 sati, Grunf said:

Evo  nešto kontam i o ovom vraćanju migranata u BiH od strane HR policije i hr.granične službe. I to vraćanje u BiH je također nelegalno, kao što to svi znamo. E sad trebali bi i naši i na ovom području te iste migrante vratiti u Hr. Pa onda dobijemo kako J...lud zbunjenog. Do čeg bi onda to dalje dovelo boga pitaj

BiH jedino moze migrante vratit u zemlju iz koje su ovi usli, a to je Srbija.  Ne ulaze oni u Bosnu iz Hrvatske,  nego iz Srbije. Ljudi imaju pravo stitit svoje granice.  

Just now, gargamel said:

BiH jedino moze migrante vratit u zemlju iz koje su ovi usli, a to je Srbija.  Ne ulaze oni u Bosnu iz Hrvatske,  nego iz Srbije. Ljudi imaju pravo stitit svoje granice.  

Pogrešno si me razumio. Čitavo vrijeme ja naglašavam da oni štite svoje granice. I treba da štite kao što bi i mi trebali. Moj post koji si citirao se odnosi na ove što se bune protiv tog. Što učiniti? Vratiti ih na isti način u Hrvatsku opet? Pa nisu to ping-pong loptice, to su ljudi, ljudska bića. Kako onda misle (mislim Haldyr da je povukao to pitanje ovdje) spriječiti to? Bilo koja reakcija bi izazvala međudržavni incident između BiH i HR. Dakle, moj post je bio u formi retoričkog pitanja.

5 minutes ago, Grunf said:

Pogrešno si me razumio. Čitavo vrijeme ja naglašavam da oni štite svoje granice. I treba da štite kao što bi i mi trebali. Moj post koji si citirao se odnosi na ove što se bune protiv tog. Što učiniti? Vratiti ih na isti način u Hrvatsku opet? Pa nisu to ping-pong loptice, to su ljudi, ljudska bića. Kako onda misle (mislim Haldyr da je povukao to pitanje ovdje) spriječiti to? Bilo koja reakcija bi izazvala međudržavni incident između BiH i HR. Dakle, moj post je bio u formi retoričkog pitanja.

Svakako, a nije incident zadiranje u suverenitet jedne evropske države. 

prije 10 minuta, zudox said:

Vidim nilom ovdje ne smeta sto medju nama hodaju kanibali vec se tema okrece na nacionalno.Ne interesuje ove isilovce krscani vec vole meso drugih muslimana.A sto se tice tebe abdulvehabu pa pripadnici vase sekte vehabijske su napadale i tukle hodye i vjernike po dzamijama koji su ukazivali na vase hereticko ucenje.I za mene ste gori od cetnika sa njim se zna na cemu si oni su bar posteni to ne kriju a vi koristite tukju  ono braca a ako nisi za njih poklali bi sve .

Druze, manjak nacionalne svijesti je i doveo do ovoga. Eno Madari cuvaju svoju nacionalnost, ne daju im da predu granicu. A ja sam ti daleko od vehabije, napisao sam znacenje mog nicka. Nije svako ko se zove Leo u isto vrijeme i Messi 😀 a u svakom slucaju, meni su draze vehabije nego cetnici. Ipak kad je nama gorilo pod nogama, oni su otjerali cetnicke prljave noge. Sjeti se, a nije bilo davno. Valjali su tada, sada ne valjaju. A vjeruj mi, valjat ce nam ponovo... 

A to da migranti setaju, tako je. Ne obaziru se na  nas tako je. Bacaju smece gdje im se cefne. Trebam li ja cistiti za njima? Necu, imaju sluzbe za to. Ali isto tako necu ni udarati, osim u samoodbrani jer imaju sluzbe i za to. 

Sta je rjesenje? Jel protest? Pa hajmo majka mu stara protestirati, pozivati se na zakon, tuziti onog ko krsi zakon. Hajmo sve to ali nemojte ljudi nasjedati na podvale da treba prosipati sili ili naoruzavati se... Ta politika pogoduje samo onima, s druge strane granice

• Like 1
  • Dislike 1

2 minutes ago, Haldir said:

Svakako, a nije incident zadiranje u suverenitet jedne evropske države. 

I to stoji. Međutim, JA misim da nismo u poziciji da se "bunimo" zbog složene političke situacije u našoj zemlji. Mislim da razumiješ na što mislim. Nadalje, moje skromno i osobno mišljenje je da Hr i radi po takoreći uputama vrha Evropske Unije ili kako se već to zove. Jer imamo reakciju medija, imamo reakciju javnosti ali nemamo reakciju politike unutar EU. Također osobno smatram da EU (više) ne želi te ljude...jer imamo sa jedne strane reakciju (kao npr. Mađarske) ili imaš šutanje (npr. Njemačka). Pošto politika EU se ne izjašnjava onda ispada da to i odobrava !??  (Nisam kompenetntan da baratam sa nekim terminima pa sam samo objasnio onako laički kako ja to doživljavam) Sad -- ako ih EU zaista ne želi, što onda sa njima? Na to pitanje nemam odgovor

• Like 1

Mi trebamo štiti svoje granice sa obje strane - i zapadno i istočno. A to znači spriječiti ulazak migranata ako ne postoji politička volja u EU da ih prime, jer ovdje ne žele ostati, a mi ne želimo da ovdje zaglave, a s druge strane spriječiti HR policiju da nezakonito prebacuje migrante na teritoriju Bosne i Hercegovine. Ako diplomatskim putem to nije moguće riješiti, a vjerovatno nije jer svoje postupke konstantno negiraju, onda treba primijeniti silu spram hrvatske policije. 

Nama je politička situacija u državi uvijek prepreka za rješavanje problema. Kosovo je na sjeveru svoje države jučer pokazalo kako se složena politička situacija ne može i ne smije odraziti na funkcionisanje države. 

• Like 1
  • Dislike 1

Ha ha ti to napisa da su nas mudžahedini oslobodili od četnika.možda tebe jesu i takve ko ti.

Ovdje u bihaću ih nije bilo niti su nam trebali u ratu.juče jesi svjestan da upravo veličaš mudžahedine u odnosuna nas borce muslimane bosance i ostale a samnom je bilo i roma naravno siromašnih.jer su bogatiji našli način da izbjegnu ROV kao i bihaćki profiteri koji se sad otimaju za prvi saf.znaju se bihaćki borci ovdje u glavu,al nije tu bilo tvojih bradonja.

• Like 6

Vjerovatno znas citati. Napisao sam da su mi draze vehabije nego cetnici. Tebi su izgleda ovi drugi vise cool. Imas pravo na misljenje, isto kao i ja. A rat nije bio samo u nasem okrugu, ako se ne varam branila se citava drzava. Tebi licno ako nisu trebali, valjali su mnogima i ne treba ih sad ponizavati. Borilo se za istu zastavu druze

• Dislike 4

Čuj četnic mi dragi.kao pripadnik 501 bihaćke brigade nih smo uspješno 95 god.otjerali od Kozjena pa sve do Balkane jezero kod Mrkonjić grada.naravno susreti sa arkanovcima nam nisu bili strani.da bi onda politički vrh bih to sve poništio i vratio nas hitro do ključa.a naravno uz kompenzaciju za nešto već.

Svaki ekstremizam osuđujem.sa sve tri strane.

• Like 4
  • Thanks 1

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...