Jump to content
FORUM

Recommended Posts

12 minutes ago, gerix said:

Na ovom snimku INCIDENTA se jedino čuje da psuju migranti. Kada napadaju policijske službenike šta tek mogu očekivati obični građani. Naravno snimak je dorađen u propagandne svrhe, imaju čak i naratora koji govori gdje se ovo dogodilo, i isgurno će biti uručeno bandi iz raznih NVO koji na ovoj krizi zarađuju milione a ne žele da shvate da je napad na policijsku uniformu napad na državu.

Koji krikovi i cirkus,kazu u srbiji im bilo super,ne razumijem sto ne odu nazad svojoj braci na istok,svi oni kad dodju na zapad odmah se bave kriminalom,silovanjem..........ne zalim nikoga od njih,nase izbjeglice su bile najkulturnije ikad,sad svapski politicari kukaju sto su vracali nase kuci

Pa u Kladusi citam, covjek dosao kuci a ono kuca puna izbjeglica.

On im reko da mu odmah kucu anpuste a oni nazovu policiju i zapomazu kako ih je on maltretiro.

Policija umjesto da vlasnika zastiti povjeruje izbjeglicama i vlasnika u policiju privede.

To je svim mastima premazato. 

Ako se oni jos malo udomace svasta ce tu biti.😟

• Aferim! 1
  • Haha 1

Nije lijepo ovako nesto da se desava,pogotvo mi koji smo bili opkoljeni i udarani dugi niz godina od agresora da ovako nesto cinimo,a mnogi nas su za vrijeme rata izbjegli u druge Drzave i bili lijepo vijerovatno primljeni, i vratili se nazad vecinom sa novcem i mogucnoscu da poslije rata zapocnu bolje zivot nego mi sto smo ostali citavo vrijeme,i sad prave bruku i urnebes oko toga.

A sad ce izbori pa nek narod opet skroji garnituru politicku koja ce se i dalje brinuti za nas

Edited by Protest99
  • Like 1
  • Dislike 2

Mi ćemo biti prvi slučaj u kojem će bijelicama biti oduzeta teritorija od strane indijanaca :D

• Like 1

10 minutes ago, RiDaM said:

Mi ćemo biti prvi slučaj u kojem će bijelicama biti oduzeta teritorija od strane indijanaca :D

Taman neka promjene USK u USI ( Unsko Sanski Ilegalistan) sa sjedištem u Bihaćistanu. 🤣

Pogledajte razgovor s Robertom Valdecom, prvim hrvatskim novinarom koji donosi potpuno drugačiju priču o migrantskoj krizi i o migrantima u Bosni i Hercegovini. Valdec je obišao kampove s migrantima u Bihaću i Velikoj Kladuši gdje je otkrio nevjerojatne informacije, hrvatskoj javnosti potpuno nepoznate.

Odakle migrantima ogromne količine novca koje su im na raspolaganju?
Na koji način migranti dobivaju novac i koje uvjete za to moraju ispuniti?
Kako isti mobiteli i sim kartice putuju s migrantima od Turske do Njemačke, potom se vraćaju i ponovo putuju za Njemačku, ali u ruci drugih korisnika?
Ima li vojnog ustroja među migrantima?
Zašto je hrvatska policija ogorčena pisanjem domaćih medija o načinu kako tretiraju migrante?
Zašto u Velikoj Kladuši više u trgovinama nije moguće kupiti noževe, skalpele ili bilo što što može poslužiti kao hladno oružje?
Zašto se bune ljudi u Njemačkoj, Švedskoj i drugim zemljama u koje dolaze migranti?
Koji je scenarij migrantske krize i što Hrvatska, ali i Europa mogu očekivati u skoroj budućnosti?

Odgovore na ova i druga pitanja pogledajte u PODCASTU VELEBIT, gdje Robert Valdec detaljno opisuje niz bizarnih dogodovština, ali i zaključaka koje izvlači iz svoje bogate karijere reportera na bliskoistočnim destinacijama.

https://www.ekskluzivno.net/stravicna-istina-izasla-napokon-na-vidjelo-evo-tko-stoji-iza-migrantske-krize-7478/

• Like 2
  • Aferim! 1

8 hours ago, Kula said:

Pitaj Boga šta su migranti uradili dok se ovo desilo. Ne vjerujem da je ovo iko uradio jer ih mrzi... Nešto su morali uraditi. Sigurno će kasnije biti detaljniji izvještaj...

Neku noć su se grupa naših momaka sukobili sa 5 migranata na sred ulice, potkuli se i nakon par minuta su migranti pobjegli prema Borićima... 

Ko garantuje za ove ljude koji nemaju dokumenata što hodaju po gradu da neće nikoga dirnuti ni udariti ? Ko će odgovarati ako isti ti nešto urade ? Ovdje će biti sve gore kako bude vrijeme hladnije i hladnije. Sve što su ljudi predviđali desilo se,...

Neka nam je Allah u pomoći.

Napali su inspektoricu Službe za poslove sa strancima BiH i logično da je dobio po glavi taj na videu.

23 minutes ago, Patron said:

Napali su inspektoricu Službe za poslove sa strancima BiH i logično da je dobio po glavi taj na videu.

Osiguranje Službe za poslove sa strancima BiH pretuklo migranta iz Irana /VIDEO/

U Đačkom domu u Bihaću jutros oko 8 sati došlo je do incidenta između migranata i osiguranja Službe za poslove sa strancima BiH.

Prema saznanjima Saffa do incidenta je došlo kada je inspektorica iz Službe za poslove sa strancima BiH, gospođa koja je inače iz Banjaluke, grubo nastupila prema jednoj porodici iz Irana. Tražila je od spomenute porodice iz da odmah pomjeri svoj šator. Iranski migranti su tražili pet minuta vremena jer imaju nepokretnog sina. Međutim, spomenuta inspekstorica je počela šutati njihove stvari nakon čega je nastao haos. Migranti tvrde da su ljudi iz osiguranja inspektorice iz Službe za poslove sa strancima pretukli jednog od njih.

“Sjedili smo u šatoru kada je došla policija i rekla nam je da moramo ići. Mi se nismo bunili samo smo tražili da nas puste da pokupimo sve stvari. Međutim, policija je počela psovati i napali su mog brata i roditelje”, kazala je sestra povrijeđenog migranta.

Glasnogovornica MUP-a USK nam je pak kazala da kantonalna policija nije učestvovala u incidentu, nego da je riječ o osiguranju Službe za poslove sa strancima.

http://saff.ba/osiguranje-sluzbe-za-poslove-sa-strancima-bih-pretuklo-migranta-iz-irana-video/

• Aferim! 1

Čuj,osiguranje službe za poslove sa strancima BiH pretuklo migranta !?  A što je bio povod toga ? I po hrvatskim policajcima se pljuje i diže prašina zbog torture nad migrantima ? Lično znam da od sebe prave nevinu žrtvu a nikad u medijima ne spomenu da kad ih hrvatska policija zaustavi oni ih napadnu. Bilo je zabilježenih napada na hrvatske policajce i čakijama,raznim noževima pa čak i mačetama. I šta policajci treba da rade? Da ih puste da ih ovi izmasakriraju ?

• Like 3
  • Aferim! 1

13 minutes ago, Grunf said:

Čuj,osiguranje službe za poslove sa strancima BiH pretuklo migranta !?  A što je bio povod toga ? I po hrvatskim policajcima se pljuje i diže prašina zbog torture nad migrantima ? Lično znam da od sebe prave nevinu žrtvu a nikad u medijima ne spomenu da kad ih hrvatska policija zaustavi oni ih napadnu. Bilo je zabilježenih napada na hrvatske policajce i čakijama,raznim noževima pa čak i mačetama. I šta policajci treba da rade? Da ih puste da ih ovi izmasakriraju ?

Prijatelju, nismo mi te sreće da su naši policajci kao njihovi, nedavno sam išao u Zagreb, ali odmah u Ličkom Petrovom selu me civilna policija zaustavlja,  te provjeravaju ima li migranata u autu. Za razliku od naše policije, njima je prioritet sigurnost njihovih građana i državljana... A kod nas ovi ilegalni migranti imaju veća prava od nas.

Edited by Ammar
  • Like 1
  • Aferim! 1

1 hour ago, Ammar said:

Prijatelju, nismo mi te sreće da su naši policajci kao njihovi, nedavno sam išao u Zagreb, ali odmah u Ličkom Petrovom selu me civilna policija zaustavlja,  te provjeravaju ima li migranata u autu. Za razliku od naše policije, njima je prioritet sigurnost njihovih građana i državljana... A kod nas ovi ilegalni migranti imaju veća prava od nas.

Policija treba da provjeri video nadzor u onoj trgovini Hari ili kako li se već zove...tamo su pokupovali sve noževe,čakije pa čak i skalpele.I dan danas uzimaju. Nezvanično saznajem da je tu bilo kupiti i nekih vrsta "mačeta" ali ovo zadnje može biti rekla-kazala

• Aferim! 1

7 minutes ago, Grunf said:

Policija treba da provjeri video nadzor u onoj trgovini Hari ili kako li se već zove...tamo su pokupovali sve noževe,čakije pa čak i skalpele.I dan danas uzimaju. Nezvanično saznajem da je tu bilo kupiti i nekih vrsta "mačeta" ali ovo zadnje može biti rekla-kazala

Znaju oni to sve, kod Čavkunovića su to sve pokupovali što je bilo na policama. Ali de niko ne vjeruje nama građanima, ovi ilegalni migranti to su sve inžinjeri i doktori nauka... Sramota stvarno, ja ne izlazim u svoj rođeni grad nikako više, cijelo ljeto sam išao van grada... Pun autobus jučer na autobusnoj iz Sarajeva ih došlo i slobodno se kreću gdje god žele, to je druga tranša iz Sarajeva... Politički vrh se umirio, i dopuštaju da nam se ovdje naseljavaju  ovi paraziti ( 90% njih, nisu svi paraziti), ali tako nam i treba kad šutimo i trpimo....Ovdje trebaju protesti i to da niko ne izlazi iz kuće, zatvoriti sve trgovačke centre,benzinske,prodavnice,pekare,kafiće, znači bojkot svega dok se grad ne očisti.  Kažu pojedini da su i naši ljudi tokom rata bili migranti, jesu ali niko od naših nije niti silovao, niti krao, niti ubijao, niti provaljivao u tuđe kuće. 

Edited by Ammar
  • Like 1
  • Aferim! 1

On 15. 09. 2018. at 10:53, gerix said:

Sinoć se njih 4-5 potuklo sa našim momcima ispred Borika. To je strašno. Nisam uspio skontati zasto i kako ... na kraju su migranti pobjegli u Aleju. 

Trebamo se udružiti svi zajedno i sve to protjerati iz Aleje!!! Grad je već odavno u njihovim rukama?! Jer ako se ovako nastavi dosta bišćana će izgubiti glavu!!!

1 hour ago, Ammar said:

Znaju oni to sve, kod Čavkunovića su to sve pokupovali što je bilo na policama. Ali de niko ne vjeruje nama građanima, ovi ilegalni migranti to su sve inžinjeri i doktori nauka... Sramota stvarno, ja ne izlazim u svoj rođeni grad nikako više, cijelo ljeto sam išao van grada... Pun autobus jučer na autobusnoj iz Sarajeva ih došlo i slobodno se kreću gdje god žele, to je druga tranša iz Sarajeva... Politički vrh se umirio, i dopuštaju da nam se ovdje naseljavaju  ovi paraziti ( 90% njih, nisu svi paraziti), ali tako nam i treba kad šutimo i trpimo....Ovdje trebaju protesti i to da niko ne izlazi iz kuće, zatvoriti sve trgovačke centre,benzinske,prodavnice,pekare,kafiće, znači bojkot svega dok se grad ne očisti.  Kažu pojedini da su i naši ljudi tokom rata bili migranti, jesu ali niko od naših nije niti silovao, niti krao, niti ubijao, niti provaljivao u tuđe kuće. 

Slažem se s tobom. Ja sam prvi koji bi izišao na prosvjede!!! I prošli put 13.08.18 bilo nas je samo 150 u centru grada!!! Naš narod je jako lijen, a vjerujte mi da će se kajati za to.

• Like 2

58 minutes ago, Dado said:

Trebamo se udružiti svi zajedno i sve to protjerati iz Aleje!!! Grad je već odavno u njihovim rukama?! Jer ako se ovako nastavi dosta bišćana će izgubiti glavu!!!

Slažem se s tobom. Ja sam prvi koji bi izišao na prosvjede!!! I prošli put 13.08.18 bilo nas je samo 150 u centru grada!!! Naš narod je jako lijen, a vjerujte mi da će se kajati za to.

Mislim da je velika greška bila što je bio radni dan.Čini mi se ponedeljak,dosta građana je bilo na poslu ili na godišnjem odmoru. Mene su protesti zadesili na moru, da sam bio tu izišao bih. Nego, nevezano za tvoj post...zna li netko što je sa onom peticijom koja se potpisivala ? Dokle se došlo sa tim ili je sve zamrlo u samom startu kao što se sve kod nas događa ? Vidim da je i fb stranica "mrtva" već mjesec dana

• Like 1

2 hours ago, Ammar said:

Nasi nisu pljackali po njemackoj za vrijeme rata hahahhahaha pa kako mispis da ljudi sa osnovnom skolom otvaraju diskoteke, restorane, kafice, vozaju aute od 80k eura, naivan si drug ko djevojcica

• Like 1
  • Dislike 5

5 minutes ago, Dado said:

Taj dan je peticiju potpisalo tih 150 ljudi koji su bili na protestima i to je kraj!

ma bilo je i poslije...znam da sam se vratio sa g.o. i potpisao istu

43 minutes ago, RiDaM said:

Ljudi, ako su pokupavali oružije hladno, bojim se da zagrijavanje situacije tek slijedi..

Vidiš,napisao sam možda je i rekla-kazala ali sam ih lično vidio u toj Hari trgovini kad kupuju a iz razgovora sa prodavačicom sam saznao da su sve pokupovali i da im ne mogu "nanijeti" noževa. E sad, netko će reći da im noževi i trebaju za hranu... i to je istina

7 minutes ago, Dado said:

Taj dan je peticiju potpisalo tih 150 ljudi koji su bili na protestima i to je kraj!

S tom peticijom treba se nastaviti.🤔

Organizovati dvije  grupe koje ce - jedni kad se narod s posla kuci vraca a drugi u prijepodnevnim satima,

liste za potpis peticije raji  ponuditi. 

Drzavni nadleznici nisu adekvatna rijesenja  nasli niti se za to brinu.

Situacija se pogorsala (a i vrijeme godisnjih odmora je proslo) tako da vjerujem da ce odaziv velik biti.

I naravno, o nastavku peticije medijski obavijestiti.😉

• Aferim! 1

Just now, rucica1 said:

S tom peticijom treba se nastaviti.🤔

Organizovati dvije  grupe koje ce - jedni kad se narod s posla kuci vraca a drugi u prijepodnevnim satima,

liste za potpis peticije raji  ponuditi. 

Drzavni nadleznici nisu adekvatna rijesenja  nasli niti se za to brinu.

Situacija se pogorsala (a i vrijeme godisnjih odmora je proslo) tako da vjerujem da ce odaziv velik biti.

I naravno, o nastavku peticije medijski obavijestiti.😉

Čak su se i naši domaći,lokalni političari utišali...zabavili se predizbornom kampanjom.Jedini koji nešto radi po tom pitanju je profesor Sej ali koliko mogu upratiti preko fejsbuka već su ga naši pojedini građani prozvali šovinistom,rasistom,fašistom,ksenofobom,islamofobom i koje kakvim fobijama za koje ni ja nisam čuo a kako sam mogao i vidjeti većinom su to oni koji imaju debele interese da isti migranti budu na ovom području.Direktne ili indirektne interese - od iznajmljivanja vlastitih kuća do šverca ljudima a nisu još svjesni moguće opasnosti kojoj se izlažu,kako sebe tako i svoju porodicu. Profesore istrajte u svojoj borbi i držite se.Ima nas dosta koji smo uz Vas !

• Aferim! 4

38 minutes ago, Jinno Suke said:

Nasi nisu pljackali po njemackoj za vrijeme rata hahahhahaha pa kako mispis da ljudi sa osnovnom skolom otvaraju diskoteke, restorane, kafice, vozaju aute od 80k eura, naivan si drug ko djevojcica

Ja poznajem svoj narod i svoju kulturu, u Njemačkoj sigurno nisu radili ovo što rade danas u Bihaću ovi ilegalni stranci bez ikakvih dokumenata. Njemačka policija nema tolerancije za takve stvari, pa sve i da je bilo, brzo bi i prekinuli sve to. Kod nas ovi ilegalni migranti rade šta hoće. 

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...