Jump to content
FORUM

Recommended Posts

11 minutes ago, Almoravid said:

Mjenjaj taj podanicki mentalitet. NISI ti (mi) krivi sto ti je rs uvalio ljude, sto nedaju zastitu istocne granicr jer su srbska produzna ruka ovdje.

NISI ti kriv sto ih Hrvatska sa cijele teritorije, i slovenija, tebi kroz grmovr vraća. Je li i jedan presao granicu i vratio se u rs !? Zar ti ne shvatas sta se radi

Zar je moguce da drzave koje veze nemaju sa ovim kritikuju ponasanje Hrvatske a ti koji ispastas podrzavas ih. Ovo meni sve pokazuje koliko si ti i pojedinci ovdje pregubljeni.

https://www.total-croatia-news.com/politics/35926-migrants

Je li cuvanje granice hapsenje covjeka u sred Jankomira i bez ikakve procedure ga gurnuti u USK ? Koji ste vi likovi. Nevjerovano 

Koja to drzava kritikuje Hrvatsku??? Nemoj biti smijesan !!! POLITIKA koje zemlje u EU je osudila ponasanje Hrvatske? Ili pak Mađarske ? Pusti medije pojedinih zemalja oni predstavljaju misljenje onih koji ih finansiraju. Vlada koje zemlje je osudila ponasanje Hrvatske naspram migrantske krize? Jos si zelen. Mi smo nakuckali 7800 postova i ti sad upadas i zapocinjes pricu od pocetka. Procitaj svaki post pojedinacno od pocetka do kraja pa onda mozemo nastaviti konverzaciju. Lako je za svoje greske prebaciti krivicu na druge. Tipcno za balkanoide. Ja se necu ponavljati vise jer ne smatram ozbiljnim sugovornikom one koji nisu procitali temu i upadaju tek tako

• Like 3
  • Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3645

• rucica1

1523

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Almoravid, mene uopce ne interesira sto druge zemlje govore, svakog tko je usao ilegalno iz BiH treba vratiti u BiH na bilo koji nacin ovako ili onako, ocekivati ce BiH rjesiti svoj problem tako da ce dozvoljavati ilegalcima da bez ikakvog problema prelaze drzavnu i nakon toga protestirati zbog njihova vracanja je suludo, ja tebe pitam nakon sto nakon ovakve javne manifestacije nemoci od strane policije gdje se stotine divljaka mlati po gradu, gdje je reakcija Sarajeva, kako to da nema izvanredne sjedince vlade, kako to da se ne donose urgentne mjere? kako to da danas tu vec nije ministar sigurnosti, ministar Mup-a, gdje je predsjednistvo, za sve to sigurno nije kriva Hrvatska i ponvaljam ako se tvoja nada u rjesevanje problema svela na to kako necete dozvoliti povratak ilegalaca koji su usli u BiH onda nece biti vajde.

• Like 2
  • Thanks 1
prije 6 minuta, Grunf said:

Koja to drzava kritikuje Hrvatsku??? Nemoj biti smijesan !!! POLITIKA koje zemlje u EU je osudila ponasanje Hrvatske? Ili pak Mađarske ? Pusti medije pojedinih zemalja oni predstavljaju misljenje onih koji ih finansiraju. Vlada koje zemlje je osudila ponasanje Hrvatske naspram migrantske krize? Jos si zelen. Mi smo nakuckali 7800 postova i ti sad upadas i zapocinjes pricu od pocetka. Procitaj svaki post pojedinacno od pocetka do kraja pa onda mozemo nastaviti konverzaciju. Lako je za svoje greske prebaciti krivicu na druge. Tipcno za balkanoide. Ja se necu ponavljati vise jer ne smatram ozbiljnim sugovornikom one koji nisu procitali temu i upadaju tek tako

Evo ti:

https://nap.ba/news/55305

Ja ne mogu dokazati nedokaznom narodu.  Sami sebe bacate u propast.

Ne zna više čovjek bi li plakao ili se smijao na šta mi narod spade.

Nakuckali ste vi svega, ali malo pameti tu ima

Edited by Almoravid
  • Like 1
  • Dislike 2
5 minutes ago, Almoravid said:

Evo ti:

https://nap.ba/news/55305

Ja ne mogu dokazati nedokaznom narodu.  Sami sebe bacate u propast.

Ne zna više čovjek bi li plakao ili se smijao na šta mi narod spade.

Nakuckali ste vi svega, ali malo pameti tu ima

Koja vlada EU drzave se protivi ponasanju Hrvatske naspram migrantsje krize? De budi ozbiljan...ti ovdje najpametniji a mi svi glupi...hehehehe...rek'o ti hidža tako?

• Like 1

A vezano za ovo mlaćenje migrosa tko će platiti sad njihovo lječenje ? IOM možda? I još jedna stvar kad su bili protesti Sarajevo je najavilo dolazak interventnih snaga pilicije da umiri građane Bihaća pa što sad kad ima ovakve nemire ne pošalje te sad snage da ovu đubrad umire

• Like 2
prije 1 minuta, sk64 said:

I ti i Komšić lupetate gluposti po običaju😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dabogda mu nove organe našli da živi 150 godina i da bude dozivotno na funkciji samo da tvoj, alenov, brodov ( i vas sa skrivenim agendom ovdje) krivousti dvolicnjak bude izbacen. 

Placi od muke, ljiljan Komšić će biti biran.

• Dislike 3
3 minutes ago, sk64 said:

I ti i Komšić lupetate gluposti po običaju😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Komsica sam nekad davno gotivio. Ali bilo je to jako davno. Sad ga smatram klaunom koji prica ono što stoka sitnog zuba želi da cuje. Doduse nije on jedini

• Thanks 1

Almoravid, dakle po Komsicu razlog teškog ilegalnog prolaska u Hrvatsku je rad Granicne policije BiH  a ne cinjenica da Hr ima 6000 granicnih policajaca s raznom elektronikom, dronovima, radarima, da se konstatno povecava broj granicnih policajaca, zar stvarno mozes vjerovat u takvu izjavu ? Eto to je cisto paljenje raje, bijedno, prozirno i primitivno, jos jedan bijedni politicar koji spasava svoju guzicu obicnom lazima istovremeno huskajuci raju.

• Like 2
12 minutes ago, Grunf said:

Ajd ne seri čovjece. Okrenuo si od pocetka pricu naopacke: ne ulaze u BiH iz Hrvatske ilegalno nego obratno. Ne cuvamo svoje granice niti ovdje na zapadu niti na istoku i ne mozemo za svoje greske optuzivati druge. I nije to niti di hrvatskih niti srpskih nego do bosnjackih politicara jer su to dozvolili. Tu treba traziti krivca

Izvini ali ... . Predsjednik BiH Dodik i svita Covica ovdje naveliko mute (u dogovoru sa Vucicem).Predsjednica Hrvatske jos ni jednom nije nikog od njih prozvala (a poznato je da oni u obezbjedjenju granice sa Srbijom, koce). Da je na vladajucoj poziciji Zeljko ili onaj iz SDA to bi ona na sav glas extra naglasila.Ja mislim da je ovo dio Covicevog plana B (koji je javno najavio) naravno uz Dodikovu podrsku a svi znamo da Dodo svako malo Vucicu na dogovor leti a Covic takodjer u Hrvatsku.Koji im je cilj - to bi vala (do sad) trebali svi znati.

Nego u javnom govoru koji je ovaj ugursus Peter, o funkciji i zaduzenosti IOM-a drzao, izmedju ostalog naglasio je, da IOM podrzava (sto se i financijski podrazumjeva) povratak tih ljudi u njihove zemlje ( mislim na ove koji se zele u svoju zemlju vratiti). Zasto vlada (ministri) Unsko Sanskog kantona ne odu u te centre i ne naprave spisak tih ljudi te s tim spiskom i gospodinom Peterom ne otpocnu akciju povratka istih ( u njihove zemlje). Vise puta smo culi da ih ima koji bi se u svoju zemlju vratili.

• Like 2
  • Dislike 1
prije 5 minuta, Grunf said:

Koja vlada EU drzave se protivi ponasanju Hrvatske naspram migrantsje krize? De budi ozbiljan...ti ovdje najpametniji a mi svi glupi...hehehehe...rek'o ti hidža tako?

Samo ti nastqvi u bajkama da zivis, lakse je, znam. Nista, mani hodzu, i onako se kod balijanera ne pita nista. Imas ovu ekipicu kroata pa sa njima ti..

imas od mene pozdrav.Ne gubio ja vrijeme na tebe. Ni predsjednik drzave ne zna a znate vi. Bolje niste ni zasluzili 👌

Munafikluk do neba.

Edited by Almoravid
  • Dislike 3
  • Haha 2
1 minute ago, rucica1 said:

Izvini ali ... . Predsjednik BiH Dodik i svita Covica ovdje naveliko mute (u dogovoru sa Vucicem).Predsjednica Hrvatske jos ni jednom nije nikog od njih prozvala (a poznato je da oni u obezbjedjenju granice sa Srbijom, koce). Da je na vladajucoj poziciji Zeljko ili onaj iz SDA to bi ona na sav glas extra naglasila.Ja mislim da je ovo dio Covicevog plana B (koji je javno najavio) naravno uz Dodikovu podrsku a svi znamo da Dodo svako malo Vucicu na dogovor leti a Covic takodjer u Hrvatsku.Koji im je cilj - to bi vala (do sad) trebali svi znati.

Nego u javnom govoru koji je ovaj ugursus Peter, o funkciji i zaduzenosti IOM-a drzao, izmedju ostalog naglasio je, da IOM podrzava (sto se i financijski podrazumjeva) povratak tih ljudi u njihove zemlje ( mislim na ove koji se zele u svoju zemlju vratiti). Zasto vlada (ministri) Unsko Sanskog kantona ne odu u te centre i ne naprave spisak tih ljudi te s tim spiskom i gospodinom Peterom ne otpocnu akciju povratka istih ( u njihove zemlje). Vise puta smo culi da ih ima koji bi se u svoju zemlju vratili.

Pa ja sam o tom pisao prije vise od pola godine. O simbiozi Hrvatske,Srbije uz pomoć RS-a i fantomske HZHB ili kako god.Zato sam ovom napisao neka cita od pocetka jer mi mrsko ponavljati

• Like 1

Prošlo je 4-5 sati od ovog, apsolutno niko da se oglasi. Tačno bolje nismo zaslužili, nismo u stanju organizirati protest od 2-3hiljade ljudi koji bi možda otvorili oči nekima, ili na kraju krajeva sami djelovali i riješili ovaj problem. Mislim da to ostaje jedina opcija, nerealno je očekivati bilo kakav centar koji će zadovoljiti sve zahtjeve kako vlasti, tako i građana. Ali nismo ni to u stanju odraditi, tako da gledajmo i uživajmo dok nas ne zakači.

• Like 1

https://www.zakon.hr/z/450/Zakon-o-nadzoru-državne-granice

U biti policajac na granici je Bog i batina.  Imaju pravo upotrijebit i vatreno oružje ako se npr.  probije policijska blokada. Kad se bolje pogleda ovaj zakon u Hr. je otprilike prepisan od onog iz vremena SFRJ samo što je onda granicu čuvala vojska,  a danas to radi policija.  Šta god da se dogodi na granici uvijek će država stati iza graničnog policajca.  Mislim realno boli ih qurac, imaju pravo na svojoj zemlji da rade šta god hoće. 🤣   EU ne želi migrante na svojoj teritoriji,  rekli su da će neke zemlje Zapadnog Balkana postati njihovo krajnje odredište.  Pogodite koja je to zemlja?  🤣   

• Like 2
prije 3 sati, Barba said:

To su fini neki ljudi igraju kriket sa preponama💩💩💩💩

A sutra će ovako tući i naše ljude a već ih i tuku kao onog starca što su ga istukli halo tući starijeg čovjeka koliki divljak trebaš biti za to?

Ovi policajci su pravi statisti,zašto oji primaju lovu?Za gledanje?

prije 5 sati, Barba said:

Pa jeste to je njihov sport divljaštvo maltretiranje 20 na jednog da ga tuču do smrti i još mnogo toga, to su vrijednosti koje pojedinci brane na forumu a pljuju po europskim vrijednostima i civilizaciji u našem narodu .

Narod koji ima takve pojedince je osuđen na propast !

Jesul ga pojeli?

prije 3 sati, zudox said:

Najzalosnije je to sto tvrdim da je i policija nemocna pored nij pa kako da nas zastite vidite kako nemocno promatraju ovu teroristicku bandu.

Policija nije nemoćna već nesmije da upotrebi ništa što će migrantu skinuti dlaku s glave! Hajde upitajte policajca pa vidite što će reći.

• Like 1
Just now, Brod-u-Boci said:

Ovi policajci su pravi statisti,zašto oji primaju lovu?Za gledanje?

A šta da rade kad nemaju ovlasti ni snage da nešto naprave.  Šta treba,  da dobije nožem pod rebra od nekog idiota i da ostavi svoju djecu siročićima.  Na kraju krajeva vidiš da se u BiH migranti oslobađaju krivnje zbog ubistva zato što ubica nema svoj identitet.  😆   Ja da sam policajac ne da bi ih razdvajao,  dao bi im pendrek i pištolj da se razračunaju do kraja.  

• Like 2
prije 1 sat, Rijecanin said:

Šta možeš uraditi kada na nas petoricu nasrne grupa od 20 ljudi koji nemaju nikakvu odgovornost i koji su spremni ubiti za svoj cilj? Nemaju dokumente, nemaju identitet - riječi su jednog policajca iz Cazina od prošlog petka, kada je u ''Miralu'' izbio požar.' Nakon ovoga mozes spakirati familiju i poslati ih negddje drugdje jer policija ne moze sebe obraniti.

Jedino sigurno mjesto u evropi bez migranata je Mađarska.Sve i jedna ostala zapadna zemlja je infiltrirana i svaka ima ovih ilegalaca 1-3% stanovništva.Takav je dogovor pao u zavusnosti od ekonomske situacije u toj zemlji.Oni koštaju te zemlje gdje budu, iako čine mali postotak od ukupnog stanovništva čak oko 15% bruto nacionalnog produkta.Nerade,parazitiraju,socijala,sve im se gura u pakšu,stanovi ,kuće džaba imaju vremena za kriminal.Policija okupirana s njima,socijalne ustanove,lječničke prakse i bolnice itd,itd.Sve to košta milijarde...ah da nezaboravim džeparac kao vrhunac svega što im daju za cigarete,mobilne dopune itd.

• Like 3
U PRIHVATNOM CENTRU
 | 

Haos u Velikoj Kladuši: Sukobilo se najmanje stotinu migranata, napali i policiju

Haos u Velikoj Kladuši: Sukobilo se najmanje stotinu migranata, napali i policijuFoto: Kristina Stedul Fabac/PIXSELL
Jedan sat poslije ponoći u prihvatnom centru Miral u Velikoj Kladuši došlo je do velikog sukoba migranata. Najmanje 100 osoba je učestvovalo u tučnjavi nakon čega je intervenisala policija čiji službenici su također napadnuti.

Incidente su prijavili zaštitari centra, a pri pokušaju uspotavljanja reda i mira došlo je i do napada na policiju kada su migranti počeli na njih bacati staklene boce, kamenje i metalne šipke.

Prema riječima glasnogovornika MUP-a Unsko-sanskog kantona Aleta Šiljdedića, tom prilikom su povrijeđena tri policajca i oštećeno jedno vozilo. Nakon toga je pozvano pojačanje iz Velike Kladuše i Cazina.

"Jutros oko 4:30 sati uspotavljen je red i mir unutar kampa, a uhapšeno je 20 osoba koje su označene kao inicijatori nereda. Nad njima se trenutno vrši kriminalistička obrada", dodao je Šiljdedić.

Više osoba je povrijeđeno, ali tačan broj još nije ustanovljen. Kako saznajemo, većinom se radi o lakšim tjelesnim povredama.

Opasnost od sukboa postoji i danas s obzirom na to da je određeni broj migranata izašao iz prostora objekta.

"Tenzije su prisutne, a incidenti su i dalje mogući. Policija je prisutna i nalazi se u stanju pripravnosti", kazao je glasnogovornik MUP-a USK.

Kako saznajemo, sukobi među migrantima su intenzivirani nakon požara koji se nedavno dogodio. Među izgrednicima su osobe iz Maroka, Pakistana, Alžira i drugih zemalja.

Prvog dana mjeseca juna u prihvatnom centru Miral došlo je do velikog požara u kojem je povrijeđeno 30 osoba, a izgorile su prostorije sa 247 kreveta. Uzrok požara je ljudska nepažnja odnosno električni ili plinski rešo na kojem su migranti spremali hranu.

Svi migranti su nakon požara dobili alternativni smještaj u velikim šatorima ispred zgrade Mirala.
  • Dislike 1
prije 6 minuta, gargamel said:

A šta da rade kad nemaju ovlasti ni snage da nešto naprave.  Šta treba,  da dobije nožem pod rebra od nekog idiota i da ostavi svoju djecu siročićima.  Na kraju krajeva vidiš da se u BiH migranti oslobađaju krivnje zbog ubistva zato što ubica nema svoj identitet.  😆   Ja da sam policajac ne da bi ih razdvajao,  dao bi im pendrek i pištolj da se razračunaju do kraja.  

U pravu si i slažem se stobom,ali mislim da su policajci polako sami sebi smiješni.Imaju li oni ikako savjesti,sutra može biti silovana njegova kćerka,sin ubijen,žena napadnuta.Misle li oni svojom glavom?Kada se ta masa ilegalaca uvišestruči onda su tek obrali bostan.Samo ih proguta ta masa i nema što od njih više za vidjeti.

• Like 1

Ubuduće jadnim napaćenim dušama treba pomoći tako što će im se podijeliti  letve, bokseri, palice, lanci, čakije, sjekire,  sablje, mačeve,  šurikene itd.  Sve ih zatvorit u nekih 500 kvadrata skupa sa ovim IOM-ovcima 😂   I navijat 😂😂

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...