Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3645

• rucica1

1523

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 10 minuta, sk64 said:

Almoravid izgleda da je neki migros imo posla sa tvojom mamom pa napravio takvodg debila😂😂😂😂😂

Meh, to je već dječiji nivo. Ne bi išao tako nisko da ti spominjem roditelje. Nemoć pokazuješ.

Znam da peče pojedince ovo što pišem.  Grk sirup. 

• Dislike 1

Sreca moja izgleda pa sam ih sve izignorisala... Toplo preporucujem i Vama isto, jer su tu da skrecu na kojekakve gluposti, da tema izubi smisao.... Ah ti konzumenti kamiline mokrace... 🤔

Moramo zauzeti i vratiti nazad svoj gradic 🤗

• Like 1
prije sat vremena, Fap mašina said:

Zudox javi se.šta ima u kladuši?

Slavio bajram pa malo zaboravio na forum.Stanje uobicajeno teroristi se zasad medjusobno obracunavaju i u kampu i u gradu vraca mi se zena sa posla pa vidjela kao se i po gradu tuku manje grupice ali krvnicki svi krvavi sva dosla prepadnuta.Na jednoj strani alzir maroko tunis uglavnom isilovci vehabije a druga pakistan afganistan ko olimpijsko takmicenje.Za to vrijeme nasa marionetsko zidovsko cionisticka sluganska vlast u opstini dijeli koverte ponovo ko ne plati porez na kucu .Meni dostavili i kazu da ce narediti komunalnom da mi iskljuce vodu iako sam u pretplati najmanje 100km.Problem je u tome da svi tetose drzavni jaslari ovu bagru i za njih nema zakona a meni naplacuju moj dom sto zivim u njemu.Pogotovo me nervira ovaj klon almoravid pa takvi novopeceni muslimani i njihove marame su i napravili da  ljudi bjeze iz bosne a njima je fino jer rade za raznorazne organizacije za sijanje smutnje ili dobiva pare za neko vjersku indokrinaciju.I mrzim kad se ovdje pravi vazan kao neki rambo nije taj vido rata ni metka ni mrtva covjeka samo glumi velicinu.

• Like 5
  • Thanks 1

Plaćaćemo mi ovdje i za ćumes porez.

Znaš li da sa hrvatske strane pliciji pomažu vojne sp. jedinice samo unifome nisu istaknute.pozačepljaće oni rupe na ovaj ili onaj način.ovi amigosi će se kod nas nagomilati još.pa će biti krkljanac u krajini 

Uvijek me frapira cinjenica o politicarima s ovih prostora, eto nakon sve sto se događa u USK nakon ovih strasnih scena masovnih tucnjava, clan predsjednistva BiH bavi se semantikom i ping pongom s Kolindom i tko je sto rekao i tko ce kome bolje spustiti i  tko ce baja ispasti a niti jednom ebenom rjecju o tome sto se ovdje desava i sto ce on konkretno poduzeti da se stanje rjesi, kao da je Biscanima vazno sto je tko rekao, mici bagru s ulica covjece.

• Thanks 2
59 minutes ago, Rijecanin said:

Uvijek me frapira cinjenica o politicarima s ovih prostora, eto nakon sve sto se događa u USK nakon ovih strasnih scena masovnih tucnjava, clan predsjednistva BiH bavi se semantikom i ping pongom s Kolindom i tko je sto rekao i tko ce kome bolje spustiti i  tko ce baja ispasti a niti jednom ebenom rjecju o tome sto se ovdje desava i sto ce on konkretno poduzeti da se stanje rjesi, kao da je Biscanima vazno sto je tko rekao, mici bagru s ulica covjece.

Pa nasi politicari u Sarajevu su vecinom zauzeti sami sa sobom odnosno totalno su nesposobni da bi bilo sta rijesili nazalost narod slabo izlazi na izbore a stranacki placenici prije izbora izvrse kvalitetno regrutiranje tako da se svakim izborima politicka slika samo ponavlja. Od pocetka migrantske krize presjednistvo BiH se ponasa kao da se nista ne desava ili kao da se desava negdje drugo. Komsic je zauzet po obicaju glupostima koje pale bosnjake da mu aplaudiraju dok Dodik on samo gleda sebe i zastavu sto je jos jedan presedan u moru gladni obespravljenih mladih ljudi koji svaki dan odlaze tri mjeseca se prica o zastavi i tako u krug ,niko se ne osvrce na stvarne probleme.Daferovic je obicna ikebana on iskljucivo radi sta Bakir kaze i misli oni se pozivaju konstantno na ukidanje RS ovo ono zadnjih 20 godina a i ako znaju da taj RS nikad nemogu ukinuti to je obicna laz koju pokusavaju podvaliti narodu da bi konstantno narod drzali u stanju straha i obmane. 

Zanimljiva je cinjenica da se danas Bakir bori protiv ukidanja neceg sto je njegov otac potpisao legalizovao a samim tim u velikoj mjeri stvorio a dok je moj otac i hiljade drugih oceva brace   1995 godine mogli legalno ukinuti RS zauzimanjem Banja Luke samo je trebalo dva dana ali tad je Alija rekao stop kao nas ce bombardovati .NATO Armiju BiH i HVO nikad nebi bombardovao to su bile samo price jer se Alija prepao da ce izgubiti par sela oko Sarajeva koja su u dogovoru njega i Karadzica zamjenjena za Prijedor ,Bosanski Novi ,Mrkonjic Grad .

• Like 2

Situacija se davno otela kontroli...evo od sada imamo batinama naoružane patrole migranata Velikom Kladušom i okolnim selima...kad nećemo mi patrolirati i čuvati svoje - hoće oni. Sudeći po tekstu policija sve promatra sa parkinga

https://www.klix.ba/vijesti/bih/scene-kao-u-filmovima-migranti-sa-sipkama-hodaju-velikom-kladusom-u-potrazi-za-suparnicima/190606021

Edited by Grunf
  • Like 3
1 minute ago, logan said:

Ide treća autonomija, ovaj put od strane migranata 😂😂

Čuj, pitanje je dana kad ćemo ovakve slike vidjeti i u Bihaću. I da li će ostati samo na šipkama,sjekirama i noževima

• Like 3

Ovo se moze nazvati ne izdajom nego VELEIZDAJOM svojih građana, pa majke ti mile gomila divljaka ti kroz naselja prolazi s palicama, pa covjece da li u vlasti u Sarajevu ima  Itko normalan a da mu sifilis nije sprzio mozak, jer odšutiti ovavko nesto je čin

VELEIZDAJE.

• Like 4

Migranti samo cekaju na naoruzanje koje ce dobiti u to se ne sikiram imaju oni dobre sponzore. Pricao sam sa jednim iz Sirije covjekom o situaciji u Bihacu on kaze da je u Siriji rat poceo i stvaranje ISILA nakon velikog migrantskog vala iz Afganistana Pakistana Irana Indije.

2 minutes ago, Grunf said:

Čuj, pitanje je dana kad ćemo ovakve slike vidjeti i u Bihaću. I da li će ostati samo na šipkama,sjekirama i noževima

Ovoga u Bihacu ima odavno.

• Like 2
6 minutes ago, Barba said:

Migranti samo cekaju na naoruzanje koje ce dobiti u to se ne sikiram imaju oni dobre sponzore. Pricao sam sa jednim iz Sirije covjekom o situaciji u Bihacu on kaze da je u Siriji rat poceo i stvaranje ISILA nakon velikog migrantskog vala iz Afganistana Pakistana Irana Indije.

*Pitanje dana kada će početi patrolirati gradom naoružani vatrenim oružjem. Ako već nisu

• Like 1
15 minutes ago, Grunf said:

*Pitanje dana kada će početi patrolirati gradom naoružani vatrenim oružjem. Ako već nisu

Nadam se da se ovo nece desiti ali iskreno gledajuci na svu situaciju nemoc i nesposobnost drzave uz mnogo medjunarodnih faktora bijim se da postoji sve izvjesnije.

Pogledajte ljudi dragi da ovi divljaci hodaju i ponasaju se kao vojska oni traze sukob  i nemaju srama i osjecaja za nikog u njihovom krvolocnom pohodu.

• Like 3
prije 46 minuta, Barba said:

Pa čekaj sad. Jesu li homoseksualci po onim nalazima što pokazuju masivne zaraze hivom, hepatitisom c ili su isilovci i drogeraši/alkoholičari ? Ne mogu biti oboje/ sve troje- a dajete drugačije  "stručne" analize svaki dan. 

Tacno je da u toj masi ima svega, ima poneki isilovac isto, i nikakav crno-bijrlo odgovor nije tacan.

JNA nije mogla ništa a sad se drhti od nekakvih par neuhranjenih likova sa letvom u ruci. Pa OSBiH za 5 minuta moze ovo sve rijesiti ljudi moji. Kakvo oruzje ljudi , kakvi napadi.

Sve više osoba ovdje pokazuju jake simptome anksioznosti i to je sasvim normalna pojava u drustvu koje je proslo sve sto smo mi prosli. Ali treba covjek da ee analizira i lijeci, a to nece na forumu uraditi.

Edited by Almoravid
  • Dislike 1
  • Haha 1

Pa kad smo mi kao narod toliko glupi, zatucani u malene mozgove, pasivni i letargicni neka nas pobiju sve, eto..... nek nas porokaju, siluju nam kcerke i zene, nek nam poubijaju muske, nek se nakote ko pošast kakva ovdje, i nek uzivaju..... ali nek prvo krenu od sukija, od clanova gradskog vijeca i njihovih zena i djece, pa nek predju na majmune iz crvenog kriza i iom-a, i tako lijepo redom.... ako bas moraju, nek nas normalne diraju zadnje.... dotad cu valjda ispaliti odavde.... ko je*e sve ovo....

treba lijeciti pokorene bliskoistocne komplekse po Evropi...

Edited by Fugaziii
  • Like 1
prije 3 minuta, Barba said:

Grdne rane ko je sve ministar ,pa ovaj u Titinoj drzavi nebi mogao biti nastavnik u najzabacenijem selu u  velikoj lijepoj  Jugoslaviji .

Ma dobar je ovaj. Vidi se na njemu da ima rješenje, samo ga koče "viši nivoi". 

• Like 1
prije 54 minuta, toby said:

Zar vi bijedni trećerazredni iomovski provokatori zaista mislite da išta postižete? Ti si već deseti iom-ovski trol koji za dva eura po upisu u interesu migrantskih hordi i EU bande raspiruje mržnju, ovoga puta prema Hrvatskoj. 

Cek cek, mani se pogađanja i špekulacija. Kakav iom. Sad da ti ja objasnim par stvari:

Pod ovom zaštitom grada od ilegalaca i kriminala su se mnogi jazavci sakrili i guraju svoje agende neke koje baš nemaju veze sa problemom kojim se suočavq kanton.

Primjera radi:

spominje se kako je Bihać bio prije uvjek hrvatski grad. Hrvatski, misli se i katolički, ne "došljački" muslimanski.

Isti lik govori za pokrivenu ženu koja u sred Turske hoda da je pingvin !?

- nazivaju se ljudi kozojebi i pijači kamiline mokrače, zbog hadisa jednog koji je tema za pametniji narod ( za ove stvari ne samo da znam na šta se misli, znam povod ovog govora a znam čak gdje se indoktrinira sa ovim teorijama). Kakve veze ima konzumiranje životinjske mokrače da kriminalom i ilegalnom migracijom ?

- ti nazivaš ljude genetskim otpadom što je vezano kako za problematik ?  Je li on kriminalac zbog etničke pripadnosti ?- što ti muka dolazi kad te prcam za "gene kamene" onda i provokaciju onu kad dobiješ ?

- mnogo drugi ispada da ne nabrajam od prije.

Zato, očito je da je uz probleme, problem njihove rasne pripadnosti a i navodne vjerske. Naši glupani sikha vide sa vezanim turbanom kako jede svinju i pljuju po muslimanima onda.

Kada se ova klika krene otkrivati onda muka bude što je uvjek slučaj. Ne vole ljudi da ih otkriješ, da pokažeš ko su ili koje su neznalice. Onda se krene na personalni nivo i psovanje majki, željama da Breivik ubija  i nekakvim prijetnjama. Ima efekta, po reakcijama vidim i zato ću i nastaviti.

Što bi iom trebao nekog imalo pametnog bošnjaka insipirisati da navodno hrvatasku mrzi, a sama hrvatska jedina u EU htijela blokirati izvoz piletine ovom napaćenom narodu !?

Ne pričaj gluposti, ima ovdje ljudi koji znaju između redova čitati. Nismo svi barba i fugazi

Edited by Almoravid
  • Dislike 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...