Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3645

• rucica1

1523

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 14 sati, Brod-u-Boci said:

Ljudi ubijte se kolektivno svi do jednoga,kad ovo možete dopustiti!

Da ljudsko smeće ilegalna đubrad cijelog svijeta faktički hoda kao horde kroz vaša dvorišta,ulice i livade.

Ovo da može vidjeti Adil Bešić ili Izet Nanić mislim da bi vas zastidjeli istog trenutka.

Otišli ste u vražju mater ako odmah ne reagujete protestima.Bez čekanja na bilo koga,haloooo ustaj agonizirani bošnjo nema više vremena.

Tacno, jedino sto je zalosno da na ovo mora ukazivati neko kao ti. Ja ponavljam - ovakve scene jedino narod more dovesti pod kontrolu. Nedopustivo je da se neko sepuri po krajiskoj zemlji na ovakav drzak nacin bez posljedica. A oni to rade upravo zbog toga sto su cak sta vise jos i animirani gledajuci ove nase „domacine“ kako ih jos snimaju kao neke protagoniste u najnovijem filmu iz njihova bollywood-a. Ako kod ovih stvari nismo u stanju dati do znanja ko je Bego  na vlastitoj zemlji cemu uopste onda daljna prica oko bilo cega vezano za drzavu?

Ako je ko pozvan da uspostavi red i pravdu onda to ima da bude Mujo iz Kladuse - ukoliko Mujo hoce da ostane Mujo i ne postane Vujo... prosto nije za vjerovati da je to taj nas narod koji sebi dozvoljava ove scene ispred nosa u vlastitoj avliji a istovremeno brat bratu trbuh da raspori radi pola metra medje...

prije 8 sati, Barba said:

Ko još nije skužio @Almoravid i @kizuc su jedna te ista osoba sa dva Nicka 😂😂😂😂 Po načinu pisanja može svako zaključiti ako se bolje pogleda .

Lik je stvorio sebi protivnika imaginarnog Hrvata u ovom @kizuc da bi dokazao kako Hrvati mrze Bosanci i BiH .

Ako se uzme glupost koju je ovak imaginarni alterego @kizuc napisao može se zaključiti da to jedino odgovara mržnji koju propagira @Almoravid koju nastoji opravdati .

Na ovom forumu nikad ni jedan Hrvat nije ružno pisao za Bosnu ili Bosance dok se. Ije pojavio ovaj narcis!

Zato de umiri se i uozbilji pusti ljude da pričaju o ozbiljnim stvarima koje se tiču migranata jer davno si razotkriven .

Po svemu sudeci itekako jesu hrvati, jer da bi bili domaci jugobalijanderi i ekstremo-sekulajzeri previse su poneki naginjali krstaskoj ljubavi i pozivali se na krscansku proslost itd. To ipak nije odlika istih...

prije 7 sati, Barba said:

Migranti bezobrazno zlobno udaraju zloupotrebljavaju dobrotu krajšnika u svakom pogledu .

Ovo vise nema veze sa dobrotom, zna se ko je za dobrotu a zna se ko za cutek, a bom zna se i ko je za gore. Ako ostanes dobar prema ovima onda vise nisi dobar nego si glup. To ti je slicno ko i 90ih vikati „nije ovo nas rat“... Koliko god kritikujem ove koji propagiraju rasizam i mrznju prema migrantima toliko i ove koji su „dobri“ na ovakve scene i opisano ponasanje. 

prije 12 minuta, Krajisnik said:

Tacno, jedino sto je zalosno da na ovo mora ukazivati neko kao ti. Ja ponavljam - ovakve scene jedino narod more dovesti pod kontrolu. Nedopustivo je da se neko sepuri po krajiskoj zemlji na ovakav drzak nacin bez posljedica. A oni to rade upravo zbog toga sto su cak sta vise jos i animirani gledajuci ove nase „domacine“ kako ih jos snimaju kao neke protagoniste u najnovijem filmu iz njihova bollywood-a. Ako kod ovih stvari nismo u stanju dati do znanja ko je Bego  na vlastitoj zemlji cemu uopste onda daljna prica oko bilo cega vezano za drzavu?

Ako je ko pozvan da uspostavi red i pravdu onda to ima da bude Mujo iz Kladuse - ukoliko Mujo hoce da ostane Mujo i ne postane Vujo... prosto nije za vjerovati da je to taj nas narod koji sebi dozvoljava ove scene ispred nosa u vlastitoj avliji a istovremeno brat bratu trbuh da raspori radi pola metra medje...

Po svemu sudeci itekako jesu hrvati, jer da bi bili domaci jugobalijanderi i ekstremo-sekulajzeri previse su poneki naginjali krstaskoj ljubavi i pozivali se na krscansku proslost itd. To ipak nije odlika istih...

Tesko ljudima povjerovati. Vole iluzije. Zivotinja kad osjeti opasnost bjezi odmah. Kod ovih je to preslo u iluziju " neće mene moj kum" pa su bjezali kroz sume kao zivotinje.

Vidis ne mogu ljudi vjerovati neke stvari  pa misle da sam sebi pisem

prije 10 sati, Almoravid said:

Treba reagovati samo ako dođe do interakcije sa nama, a oni između sebe nek rade šta hoće

Mislim da nisi u pravo ovde. Jer tvoja avlija, kuca, sigurnost porodice, sugradjana  itd je itekako interakcija sa nama. Opasnost se osujeti unapred i stane joj se u kraj. Nemeres cekati da se sta desi pa onda da djelujes. Opet ponavljam: NEDOPUSTIVO je da se ovi ljudi ponasaju na nasem topraku ko da su kod kuce i da oni letvama uspostavljaju red i pravdu. Ako ce to ko raditi onda su to organi ove drzave, a posto je situacija kakva jeste to mora preuzeti narod, jer narod je drzava. Drzava se ne dobiva servirana tek tako na tanjiru, mnogi narodi je nemaju i zato je duznost pokazati sensibilitet na odredjena pitanja i desavanja poput ovih koji tangiraju i nasu drzavu a s tim i nasu sigurnost i buducnost.

prije 10 minuta, Krajisnik said:

Mislim da nisi u pravo ovde. Jer tvoja avlija, kuca, sigurnost porodice, sugradjana  itd je itekako interakcija sa nama. Opasnost se osujeti unapred i stane joj se u kraj. Nemeres cekati da se sta desi pa onda da djelujes. Opet ponavljam: NEDOPUSTIVO je da se ovi ljudi ponasaju na nasem topraku ko da su kod kuce i da oni letvama uspostavljaju red i pravdu. Ako ce to ko raditi onda su to organi ove drzave, a posto je situacija kakva jeste to mora preuzeti narod, jer narod je drzava. Drzava se ne dobiva servirana tek tako na tanjiru, mnogi narodi je nemaju i zato je duznost pokazati sensibilitet na odredjena pitanja i desavanja poput ovih koji tangiraju i nasu drzavu a s tim i nasu sigurnost i buducnost.

Pa molim vas lijepo - kakvu sliku ovo salje o nama? -> da kod nas more sve i svasta proci. Koliko mi budemo sebi cijenu okacili toliko cemo i vrediti. Da je politicko liderstvo zadnjih 20 godina pokazalo taj sensibilitet o kome pricam, ne bi se ovi na Palama tek tako usudili postavljati plocu tkzv. „vrs“ prije dva dana u Paljanskoj kasarni. Da je bilo vise onih koji su trazili poznate cetnicke koljace koji se setaju po Prijedoru i Banja Luci da osvete sebe i najmilije ne bi se tek tako javno pjevalo „moj je tata zlocinac iz rata - vi se usudite pa ga osudite“. Problem naroda sto im je ideal spao na novcanik i licnu korist. Zbog toga nema adekvatnih reakcija ni u politickim zbivanjima niti sa migrantima , i zbog toga se mogu cuti mnogi koji pozivaju na selidbu na zapad uz pljuvanje drzave, i to javno bez da ih je stid ili strah.

• Like 1
  • Dislike 1
prije 9 sati, kizuc said:

Sve je to super i divno. Možemo mi do sutra pričati o sastanku Čovića i Kordića kao i o Rasimu Deliću i cijelom vašem političkom vrhu, broju muslimana u ustašama... no kako sam rekao pustinjak, na žalost to nema veze sa ovom temom :(  
No ponovo kažem, razumijem ja tebe, treba novu braću pakistance i afganistance nekako opravdati pa ajmo red kolinde, dodika i vučića, fašista ustaša i četnika. 
Samo naprijed, meni ne smeta ;)

Super ! Vidite li vise koja prica je ovdje

Kakv veze mi imamo sa ovim ljudima !?

Nikakve.  Samo Dio njih su muslimani kao još 2 milijarde drugih ljudi na planeti, etnički i kulturoloski i mentalno drugacijih naroda

Kad god neki njih divlja vi ginete da to kacite i nasoj vjeri i nama kao narodu,  zato sam bosnjak" pustinjak" makar imao zutu kosu kao skqndinavac neki, ne bi li nas spustili na nivo gdje bi se opravdali vasi zlocini i vasa agresivna politika prema Bosni. Vasa islamofobija na kraju. Dehumanizacija 

Ja sam vas procitao. Ovi moji nikako jos da vide

Edited by Almoravid
  • Dislike 1

14 minutes ago, Krajisnik said:

Pa molim vas lijepo - kakvu sliku ovo salje o nama? -> da kod nas more sve i svasta proci. Koliko mi budemo sebi cijenu okacili toliko cemo i vrediti. Da je politicko liderstvo zadnjih 20 godina pokazalo taj sensibilitet o kome pricam, ne bi se ovi na Palama tek tako usudili postavljati plocu tkzv. „vrs“ prije dva dana u Paljanskoj kasarni. Da je bilo vise onih koji su trazili poznate cetnicke koljace koji se setaju po Prijedoru i Banja Luci da osvete sebe i najmilije ne bi se tek tako javno pjevalo „moj je tata zlocinac iz rata - vi se usudite pa ga osudite“. Problem naroda sto im je ideal spao na novcanik i licnu korist. Zbog toga nema adekvatnih reakcija ni u politickim zbivanjima niti sa migrantima , i zbog toga se mogu cuti mnogi koji pozivaju na selidbu na zapad uz pljuvanje drzave, i to javno bez da ih je stid ili strah.

Upravo zbog svega št si nabrojao, narod NE BI SMIO UZETI PRAVDU U SVOJE RUKE. Ono za šta se zalaže većina nas je natjerati sve nivoe organa vlasti da rade svoj posao za koji su plaćeni - ili jednostavno da idu sa vlasti ! Lako je uzeti paliju u ruke ali tad nisi nimalo bolji od ovih drugih. Upravo u tome je razlika recimo između mog načina razmišljanja i tvog. Nisi niti ti daleko od nivoa ovih divljaka. BTW primjetio sam i da često koristiš ekavicu

• Like 1
prije 19 minuta, Krajisnik said:

Jest na kraju tako ali sta ocekujes ? Poslije svih ovih dodikovih uvreda ( nazivq studentskr domove po karadzicu, negira genocid, ,govori kako hodzq arlauce, upropasti drzavu...) ponizavanja, ismijavanja ga niko nije digao u zrak jos ni onog cetnika  lukaca- cak kolege medju nama imaju...kako onda narod da ove tuce koji nam be rade i 3% toga

• Dislike 1
prije 9 sati, Lidjo said:

Komentaj koji sam na fb nasao u vezi dzamije u Vel. Kladusi koji je na pocetku dat migrantima da je koriste:

OSVRT na situaciju "MIGRACIJA"

MI Krajiški-Kladuški vjernici, smo jako ponosni na svoju Gradsku džamiju u Velikoj Kladuši jer je jedna od najposjećenih, možda i u čitavoj Europi a Spavali su u džmaiji i nisu htjeli da ustanu za vrijeme namaza. I kad su se na silu probudili, veoma nepristojno su negodovali i izlazili napolje do završetka namaza a onda bi se vratili i nastavli spavati. U džamiji je bio užasan smrad. Smrdilo je čak i na alkohol" znajte da iz skupine "migranti" nema niti 01% osoba koje se šerijatski ponašaju u džamiji

😂 kakvi muslimani ljudi moji, indijci su poznati po smradu i mozete ih po jeziku skontati koji su pakistanci a koji indijci ili sri lanka ali ...

zamislite nekog naseg notornog kriminalca koji se zove Omer da je pobjegao iz zemlje u Uzbekistan. Oni ljudi bi bili " Heej Omer musliman naš, iz Bosne muslimani su to", a onda im Omer ukrade.

Ja dok sam šetao gradom zadnji put sam ovaj detalj vidio ispred sebe. Lik 16 litara alkohola nosi sa sobom, obučen kao bin Laden. Onda razmišljam bježe li oni upravo od muslimana da mogu ovdje pederisati i ispijati alkohol !?

Svega tu ima, nađe se i koji normalan vjernik ali to je manjina mala.

20190502_182859.jpg

😂 kakvi muslimani ljudi moji, indijci su poznati po smradu i mozete ih po jeziku skontati koji su pakistanci a koji indijci ili sri lanka ali ...

zamislite nekog naseg notornog kriminalca koji se zove Omer da je pobjegao iz zemlje u Uzbekistan. Oni ljudi bi bili " Heej Omer musliman naš, iz Bosne muslimani su to", a onda im Omer ukrade.

Ja dok sam šetao gradom zadnji put sam ovaj detalj vidio ispred sebe. Lik 16 litara alkohola nosi sa sobom, obučen kao bin Laden

Svega tu ima, nađe se i koji normalan vjernik ali to je manjina mala.Zoom uradite slike. MB viri

prije 9 sati, Barba said:

Ko još nije skužio @Almoravid i @kizuc su jedna te ista osoba sa dva Nicka 😂😂😂😂 Po načinu pisanja može svako zaključiti ako se bolje pogleda .

Lik je stvorio sebi protivnika imaginarnog Hrvata u ovom @kizuc da bi dokazao kako Hrvati mrze Bosanci i BiH .

Ako se uzme glupost koju je ovak imaginarni alterego @kizuc napisao može se zaključiti da to jedino odgovara mržnji koju propagira @Almoravid koju nastoji opravdati .

Na ovom forumu nikad ni jedan Hrvat nije ružno pisao za Bosnu ili Bosance dok se. Ije pojavio ovaj narcis!

Zato de umiri se i uozbilji pusti ljude da pričaju o ozbiljnim stvarima koje se tiču migranata jer davno si razotkriven .

volio bi i ja barbiñho da nije tako... ali jest. probudi se

https://www.klix.ba/vijesti/bih/crnokosuljasi-uznemirili-stocane-revitalizacija-tzv-herceg-bosne-i-porazenih-ideologija/190606158

Edited by Almoravid
  • Dislike 1
prije 38 minuta, Grunf said:

Od danas obavezna oprema kod mene u autu, sa cijenom na sebi, ako ko pita sad je kupio  😂😂😂

velika_sjekira.jpg

Slabo drug uzmi bejzbol palicu bolje leži u ruci to nema dobar balans provjereno

• Haha 1
6 minutes ago, zudox said:

Slabo drug uzmi bejzbol palicu bolje leži u ruci to nema dobar balans provjereno

Pa znaš, za držalu uvijek imaš opravdanje zašto će ti u autu a bejzbol palica bi bila sumnjiva ;D

• Haha 1
prije 46 minuta, Grunf said:

Od danas obavezna oprema kod mene u autu, sa cijenom na sebi, ako ko pita sad je kupio  😂😂😂

velika_sjekira.jpg

tek od danas ?

ja sam blizu centra i davno se osigurao. ovo je za pocetni alarm

ovo ostqlo ne smijem ni staviti online

Screenshot_20190607-103014.jpg

• Like 2
  • Dislike 1
prije 3 minuta, Grunf said:

Onda da formiramo bejzbol klub u Bihaću? :D

nismo mi kriminalci jasno je i policiji tako da ti nece problem ni praviti. shvataju ljudi situaciju.

ne smije se privatni posjed ni porodica ostaviti nezasticeni. sto se tog tice ja sam americki stav kopirao. Ako te vidim  u kasne sate da mi otvaras ogradu, legitimna si meta

a ovako ovim normalnim hocu i pomoci ako treba

Edited by Almoravid
  • Dislike 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...