Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3645

• rucica1

1523

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 7 sati, Grunf said:

Upravo zbog svega št si nabrojao, narod NE BI SMIO UZETI PRAVDU U SVOJE RUKE. Ono za šta se zalaže većina nas je natjerati sve nivoe organa vlasti da rade svoj posao za koji su plaćeni - ili jednostavno da idu sa vlasti ! Lako je uzeti paliju u ruke ali tad nisi nimalo bolji od ovih drugih. Upravo u tome je razlika recimo između mog načina razmišljanja i tvog. Nisi niti ti daleko od nivoa ovih divljaka. BTW primjetio sam i da često koristiš ekavicu

Nije to nikakva ekavica vec izbjegavam glumiti Zagrepcane kada ja to nisam. Nikada na Izacicu nije bio granicni prijelaz nego prelaz, ne ides u Bihacu prijeko unskog mosta vec preko, prevodis na strane jezike a ne prijevodis. Ta bolest je toliko uzela maha da su jos davno od Pobriža kod Pridora napravili Pobriježje kod Prijedora a danas dosta naroda pocinje koristiti izmisljotine poput "vijedro nebo" i "sijevi kabal"...

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Pisalo se Lidjo jos prije o tim ulozenim parama od strane EU , a kada su trazili pokrice za ulozeno nasi jos nisu uspjeli opravdati ni marke pa je sada malo stisnuta cesma prema nama.Uostalom i nasa opstina koristi ta sredstva maksimalno pa je cak Suki isplatio valjda sve zaostatke radnicima,pa gdje zaposlio sina ,pa gdje Selam iz CZ zaposlio sina i inace gdje finansijski izvjestaj CZ kojega nema vec treca godina i koji je isti sa tim covjekom kriv za migrantsku krizu zato sto ih ugosti kao najrodjenije prvih dana a govorilo mu se da to nerdi jer ce ih dovuci mnoge,a sve zarad licnih interesa .ITD itd

• Like 3
prije 3 minuta, telefon said:

Pisalo se Lidjo jos prije o tim ulozenim parama od strane EU , a kada su trazili pokrice za ulozeno nasi jos nisu uspjeli opravdati ni marke pa je sada malo stisnuta cesma prema nama.Uostalom i nasa opstina koristi ta sredstva maksimalno pa je cak Suki isplatio valjda sve zaostatke radnicima,pa gdje zaposlio sina ,pa gdje Selam iz CZ zaposlio sina i inace gdje finansijski izvjestaj CZ kojega nema vec treca godina i koji je isti sa tim covjekom kriv za migrantsku krizu zato sto ih ugosti kao najrodjenije prvih dana a govorilo mu se da to nerdi jer ce ih dovuci mnoge,a sve zarad licnih interesa .ITD itd

E slusal telefon...da ti ja karem na ekavici...naveca si PEDERCINA na forumu...

Ja se iscipa cekajuci da uletim i napisem 8000-i post, a ti me bratski zaeba i to muski.

Ima li iko ili itko ili neko od dezurnih lektora da mi koriguje ovaj napis?

Duboko se ispricavam sto vam upade u besjedu i zar je taj broj.

A sto se tice pederluka ipak sam pravilno orijentiran u ovim nakaradnim vremenima,a ako ima kakav kolektor nek zamjeni nam mjesta ako hoce da vam prepustim tu cast za taj svecani broj.Pozdrav i nisam namjerno punice mi.

prije 7 minuta, telefon said:

Duboko se ispricavam sto vam upade u besjedu i zar je taj broj.

A sto se tice pederluka ipak sam pravilno orijentiran u ovim nakaradnim vremenima,a ako ima kakav kolektor nek zamjeni nam mjesta ako hoce da vam prepustim tu cast za taj svecani broj.Pozdrav i nisam namjerno punice mi.

Ma srce moje, volim i ja tebe...ispravno orijentiran sam i ja ...i dabogda gospodja punica jos 100 godina zivjela.

Ponekad procitam sta se desava i sta raja pise...imam utisak da su svi popucali. komentari i cascenje su otisli na nivo onih nacionalistickih na Klixu. tad slucajno primjetih cifru 7998.

I EVO NAPOKON NORMALNOG INSANA NA FORUMU. Ja ga nazvah pedercinom. covjek mi ne opsova nista...jer je dobro procitao sta sam napisao. Selam iz Minhena...

P.S.  Cuvajte mi kucu ljudi... prvo sam je branio ...pa obnavljao...nije red da mi je zaseru.

Uzivajte u lijepom vremenu.

• Haha 1

Prije par mjeseci sam pisao kakva je to shema, prvo vas naviknu da masa raje u grupama baulja po gradu, pa se vi naviknete, pa onda pocinju prve provale, pa se naviknete, pa pocnu krađe auta, pa se naviknete, pa pocnu tucnjave, pa se naviknete, sad su pocele masovne tuče i noževi i na to ce vas naviknuti pa ni to nece biti neka vijest, naravno nakon toga se mogu i gore stvari ocekivati, za normalne ljudo ovo je uzasna situacija da ti ovakva ološ kraj familije plazi. 

• Like 6

Bosna gori ( miral) ,invazija kroz agresora sve veća i brutalnija ( migranti),sijevaju noževi pored vrtića u kojem su dječica sa par godina koja su sada traumatizirana za cijeli život,počeli su polako i pucati (pored benzinske),vode bitku na kozari (kako čovjek u videu reče), a vi bišćani nemate drugog posla nego reklamirati štilo za sjekire i preglabati o baseball palici.Ovaj jedan odvaća od samoorganizacije i poziva na državne organe kojih boli qurac što se ovdje dešava,pa ljudi ,bišćani,starosjedioci, muslimani,ortodoksi, katolici, jeste li vi normalni?

Samo je pitanje vremena kad će pošiljka oružja iz Sirije,preko Turske i Grčke stići do njih,(oni (ratnici) su već odavno tu),već nekoliko pošiljaka je u protelih par godina manje više slučajno otkriveno i spriječeno,jedna će promaći, a onda neka vam je BOG,MANITU, ISUS,ALLAH i drugi na pomoći.

Jeste slijepi,gluhi ili ste glupi i ponavljate istu grešku iz 21.04.1992 kada je granatirana B.Krupa od strane agresora vi ste sjedili u kafićima i hodali po korzu misleći neće to na vas.Ignoranti jedni debilski nosite se do đavola kad ste kao ovce.Spremite se da vas kao ovce onako halal ova ilegalna ,"braća", đubrad pokolje kad ste idioti i niste zaslužili ništa drugo.Čast izuzetcima kojih je ovdje veoma malo.

Ukazujem vam već 10 mjeseci što vas čeka a vi se sprdate i nabijate ovdje 8000 postova,pa da ste 1% od toga utrošili u samoorganizaciju i edukaciju građana davno bi se riješili ovih ilegalnih invazora.Imam utisak da upravo oni koji se ovdje od početka teme predstavljaju kao starosjedioci bišćani i kunu u ovaj grad koče svu samoorganizaciju, bacajući je u negativan kontekst i da su tako najbolji IOM-ovi ljudi. Ovi drugi što se iz početka već sami odaju da su humanisti su male mace za njih.

Fugaziii,Neuron,toby,Alen12,Fap mašina,1260,zudox,riječanin i još neki ako vas nisam spomenuo, čuvajte se i familije...izgleda da ste izgubili bitku u slobodnoj zemlji bez ispaljenog metka,zemlju za koju su heroji dali živote.

https://youtu.be/Q6MFOgNDELc

http://antimigrant.ba/peticija-odmah/

"Da ne bi bilo samo komentari, komentari, komentari…hajde zakažite zakonski masovan skup – da se djeluje prema nadležnima.
Objavite Vijeću grada Bihaća te Gradonačelniku da njih više građani zakonski ne žele da priznaju, te da više ne trebaju zbog ovog alarmantnog stanja da predstavljaju grad.

Niko i niti jedan od njih sa svojim savjetnicima te iz bilo koje stranke koje djeluju ovdje bilo pozicija ili opozicija… jer su ugrozili živote svih građana svojim odlukama i podrškom ostanku kriminogenih ilegalnih imigranata, jer surađuju sa IOM-om,
jer se radi o lažnim obećanjima od strane vijeća svih ministara na Federalnom ili državnom nivou.
Dakle, grad Bihać bori se protiv i nasuprot sebe ima:
– lokalne vlasti i razne organizacije,
– privatnike koji zbog novca zarađuju izdavajući im smještaje,
– razne prevoznike izvan i unutar Kantona,
– vlasti na Federalnom i državnom nivou,
– strane ljude koji  nam kroje život…i na kraju…
– ilegalne imigrante koji su ubice, nasilnici, krvnici, silovatelji, drogeraši, fanatici, neuredni, smrdljivi.
Pokrenite peticiju za zakonsko djelovanje kao moćno antipolitičko građansko udruženje” OPSTANAK ” koje će jedino tako moći sve ovo promijeniti iz korijena. "

https://www.4dportal.com/hr/crna-kronika/4455-migranti-pokusali-prosvercati-cak-52-tone-oruzja-i-streljiva-preko-granice-sto-nam-se-sprema

prije 1 minuta, telefon said:

Brode zspamti jednu stvar da ima jos nas koji su spremni jednim potezom ds ustede jednu marku i tih sto znaju sta ta rijec znaci je malo na forumu ,ali srecom dosta jos u kantonu iliti ex okrugu.

Nekontam te, telefon.

Da ti buraz nisi Srbin iz Banjaluke (da pravilno je i spojeno i odvojeno 🙂 ...”za lektore”).  Da , da...ti Brod. Ti bi baš volio da narod iziđe na ulice, da pojedinci poubijaju nekoliko migranata pa da onda MUP efikasno osudi naše ljude i pošalje u zatvor jer mi , nažalost imamo identitet. A dokazano su efikasni u zaštiti lopova a kažnjavanju poštene raje, kao kad su priveli i privodili sve koji su bili vidljivi na snimcima tokom bosanskog proljeća. Ja bih prvi one iz Kladuše, što nose palije, postrojio i elegantno i “alokventno” vaspitao. Nažalost,  prvi bi moj uniformirani školski došao da mene vodi u zatvor. Tu se povlači pitanje imuniteta (deder vi pravni eksperti, znam da vas ima pun kurac na forumu, prokomentarisite ovo s pravne strane...onaj fol...”pravo na samoorganizaciju i samozaštitu”, LTP, TTP Itd.).

Nego vi što pozivate na “akciju” i to onu fizičku , a da malo nama ostalima pokažete kako se to radi pa ćemo se mi onda uključiti. Ko je taj koji će muški nekog namlatiti i glavu mu razbiti pa da vidimo kako će nam reagirati (reagovati sam mislio, jebe me ovaj Autocorrect) pravna nam država.

Naš MUP, širom BiH, je dokazao da može saburati dok se ne smiri bijes naroda, a onda lagano jednog po jednog “izgrednika” privoditi, saslušaaaaavati, osuditi za rušenje temeljnih vrijednosti države. Pojedinaca mi je žao, ali u globalu je MUP ovo i zaslužio. Šteta samo što sarajevski nema problema nego samo USK. 

Koliko god sam mislio da znam koliko smo različiti i koje smo sranje od naroda , ovaj forum otvara oči. Pušite kurac jedni drugima, jebete mater jedni drugima, glup ti, glup ja , glup on, oni što ne žive u Bihaću najviše naseru na forumu, vehabija, balija, četnik, ma kurac si ti musliman ti si samo balija iliti Bošnjak. Kraljevi ste...majke mi. Gore bi se istraumatizirala ta jadna djeca iz vrtića da pročitaju ovaj forum nego sto je taj uboden nožem (djeca su niska ne vide kroz prozor vani 🙂 ). 

Ja budala što i čitam. Neču više.

Drugarski pozdrav,

Napaćeni Demobilisani Bošnjak (fala dragom Bogu...u dojclandu trenutno...ovaj put ja šaljem pare ako se zarati)

P.S.  Hej Telefon, tebe volim tetke mi. Ljubi punanu

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...