Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 17 sati, Lidjo said:

Madjarska jedina nema duga prema MMF'u! Zato mogu sami odlucivati

To i trubim cijelo vrijeme.Zbog toga vas političari i Izmetbegović ignoriraju i nespominju jer im Rothschild diktira kad će jesti,piti,srati i zajebavati građane.

prije 17 sati, Tobias said:

To si ti zadnju godinu dvije poceo letjeti na odmor, vjetovatno na rate pa se zacudio sebi i sad hoces da postignes da ti se i mi cudimo 😁  Ali letjeli smo mi jarane dok je tebi tata vozio ukraden PONY a mama te gurala u komsijinim tackama. Ne znam u koju si se drzavu uspio infiltrirati ali jadna je svaka koja takvim pacenicima daje papire za boravak. Nadam se da ce se uskoro pojaviti neki novi Brevik u tom gradu gdje ti budes i jbt majku tebi i slicnima. Ti si 100% cetnik, autonomas ili su tvoji cetnici koji su se poturcili da prezive. Znas kako to znam? Pa to je jedina stoka koja ode iz svoje zemlje i onda putem interneta podjebava jucerasnje komsije i rodbinu. Samo ne zaboravi, jeb... smo mi iz Bihaca majku i cetnicima i autonomasima kad su sanse naizgled najmanje bile a jbt cemo i tebi i takvima kao ti ako Bog da 😁 Proci ce migranti ... A evo ja te licno pozivam da mi se javis u PP da ja "roknem" tebe jbm ti majku 😁😁😁😁

Negubi živce s takvima prijatelju...ignore i riješena stvar.

prije 15 sati, Fap mašina said:

Proteste je najbolje organizovati na ljeto ka dođe i dijaspora iz vana.pa i oni imaju interesa da u bosni već jednom bude bolje.i oni ovdje imaju familije i prijatelje.

Bude li se čekalo do ljeta nebi ih se onda ni 5 korpus rihešio.Previše je svaki dan kad prođe.

• Like 1

prije 6 sati, Rijecanin said:

Ovo se moze nazvati ne izdajom nego VELEIZDAJOM svojih građana, pa majke ti mile gomila divljaka ti kroz naselja prolazi s palicama, pa covjece da li u vlasti u Sarajevu ima  Itko normalan a da mu sifilis nije sprzio mozak, jer odšutiti ovavko nesto je čin

VELEIZDAJE.

Svatko ko ima imalo ponosa bi trebao da se iz stida ubije kad vidi ovakvu situaciju.

Države nema, vodeća govna od tkz. političara iz Sarajeva su izdala i prodala USK, mora se samoorganizirati i odbraniti domovinu.Ovi lokalni u ISK nesmiju prnuti od Sarajeva tako da samo koče svihest i otpor građana u USK. 

Siguran sam da građani USK nisu baš toliki idioti da nevide da je vrag odnio šalu.

Mislim iskreno rečeno da bi USK trebao da se osamostali.Putem osamostaljenja bio stabilniji i jači u ovoj situaciji jer se očito cijelo vrijeme potkopava i destabilizuje iz Sarajeva.

• Dislike 4

prije 6 sati, Grunf said:

Tačno, u ovom se ogleda sva nemoć ove države

Koje države? Ponavljam država je Mađarska.Ovo kod nas je vic!

prije 7 sati, Barba said:

Migranti samo cekaju na naoruzanje koje ce dobiti u to se ne sikiram imaju oni dobre sponzore. Pricao sam sa jednim iz Sirije covjekom o situaciji u Bihacu on kaze da je u Siriji rat poceo i stvaranje ISILA nakon velikog migrantskog vala iz Afganistana Pakistana Irana Indije.

Ovoga u Bihacu ima odavno.

Jedna ovakva pošiljka će uspjeti proći,a onda nastaje chaos.

prije 1 sat, gawk said:

Najbolje da se mi izmjestimo iz Bihaća.

Tek tako,bez borbe?

@Grunf 

Što je problem grunfe ako te Sarajevo prodalo i izdalo reći dobro "zaiskali ste evo vam ga"

Pa u USKu radi u svako drugoj porodici neko vani,to bi bila balkanska švica.Sarajevo samo muze građane USKa za uzvrat nedaje ništa.

26 minutes ago, Brod-u-Boci said:

@Grunf 

Što je problem grunfe ako te Sarajevo prodalo i izdalo reći dobro "zaiskali ste evo vam ga"

Pa u USKu radi u svako drugoj porodici neko vani,to bi bila balkanska švica.Sarajevo samo muze građane USKa za uzvrat nedaje ništa.

Znas gdje je problem? U jednom postu pominjes pale heroje za ovu zemlju a vec u slijedecem pozivas na rusenje iste zemlje i tim pljujes na njihovu zrtvu. Kontradiktoran si sam sebi i postao si mi iskreno - naporan.

• Like 2
  • Dislike 1
  • Thanks 1

prije 4 minuta, Grunf said:

Znas gdje je problem? U jednom postu pominjes pale heroje za ovu zemlju a vec u slijedecem pozivas na rusenje iste zemlje i tim pljujes na njihovu zrtvu. Kontradiktoran si sam sebi i postao si mi iskreno - naporan.

Grunfe problem je sto je sarajevska klika prodala USK jesu li toliki ginuli da bi nas sad raselili a to i jest izmetbegovicu cilj fildzan drzavica.Stalno spominje RS koji je njegov babo i cosic aminovao nije ga nimalo briga sto krajisnici iseljavaju.Nazalost to je istina pa ma koliko bili razocarani sa realnoscu.

• Like 2

prije 9 minuta, Grunf said:

Ništa ti sjedi dalje ovdje i prdi na forumu!

Ako si tako naivan( da nekažem glup), da neprimjetiš da su vas Sarajlije već same otpisali za fildžan vakufsku Sarajevo-Bosnu onda ti ja nemogu pomoći.

Ti heroji su se borili za majku državu (koja nepostoji ,jer nereaguje), a ne za maćehu koja se sada maćehinski odnosi prema njihovim potomcima!

prije 5 sati, Barba said:

Grdne rane ko je sve ministar ,pa ovaj u Titinoj drzavi nebi mogao biti nastavnik u najzabacenijem selu u  velikoj lijepoj  Jugoslaviji .

Učo ( četiri razreda osnovne škole) nebi mogao biti kakav nastavnik.

Edited by Brod-u-Boci

12 minutes ago, Brod-u-Boci said:

Ništa ti sjedi dalje ovdje i prdi na forumu!

Ako si tako naivan( da nekažem glup), da neprimjetiš da su vas Sarajlije već same otpisali za fildžan vakufsku Sarajevo-Bosnu onda ti ja nemogu pomoći.

Ti heroji su se borili za majku državu (koja nepostoji ,jer nereaguje), a ne za maćehu koja se sada maćehinski odnosi prema njihovim potomcima!

Uvijek pišeš u trećem licu - ti dakle nemaš nikakve veze sa ovim gradom

14 minutes ago, zudox said:

Grunfe problem je sto je sarajevska klika prodala USK jesu li toliki ginuli da bi nas sad raselili a to i jest izmetbegovicu cilj fildzan drzavica.Stalno spominje RS koji je njegov babo i cosic aminovao nije ga nimalo briga sto krajisnici iseljavaju.Nazalost to je istina pa ma koliko bili razocarani sa realnoscu.

Pa jasno je to svakom. Brod poziva na rušenje države a to i jeste Dodikov cilj putem ove krize

• Like 3

1 hour ago, Brod-u-Boci said:

Koje države? Ponavljam država je Mađarska.Ovo kod nas je vic!

Jedna ovakva pošiljka će uspjeti proći,a onda nastaje chaos.

Tek tako,bez borbe?

Samoprozvani ekspert sa koliko ono godina rada na polju teorija zavjera, 5? 6? Sve u svemu ovo je vrhunac tvoje demagogije. 

• Like 1

prije 1 minuta, Haldir said:

Samoprozvani ekspert sa koliko ono godina rada na polju teorija zavjera, 5? 6? Sve u svemu ovo je vrhunac tvoje demagogije. 

Oruzje ce im dostaviti srbija ili hrvatska pa da nas oni napadnu a ovi ce se smijati.Oba susjeda su provjereni sponzori terorizma dole koje su obilato snabdjevali oruzjem u siriji ove tzv migrante.

• Like 1

prije 6 sati, Almoravid said:

Cek cek, mani se pogađanja i špekulacija. Kakav iom. Sad da ti ja objasnim par stvari: Pod ovom zaštitom grada od ilegalaca i kriminala su se mnogi jazavci sakrili i guraju svoje agende neke koje baš nemaju veze sa problemom kojim se suočavq kanton. Primjera radi: spominje se kako je Bihać bio prije uvjek hrvatski grad. Hrvatski, misli se i katolički, ne "došljački" muslimanski. Isti lik govori za pokrivenu ženu koja u sred Turske hoda da je pingvin !? - nazivaju se ljudi kozojebi i pijači kamiline mokrače, zbog hadisa jednog koji je tema za pametniji narod ( za ove stvari ne samo da znam na šta se misli, znam povod ovog govora a znam čak gdje se indoktrinira sa ovim teorijama). Kakve veze ima konzumiranje životinjske mokrače da kriminalom i ilegalnom migracijom ? - ti nazivaš ljude genetskim otpadom što je vezano kako za problematik ?  Je li on kriminalac zbog etničke pripadnosti ?- što ti muka dolazi kad te prcam za "gene kamene" onda i provokaciju onu kad dobiješ ? - mnogo drugi ispada da ne nabrajam od prije. Zato, očito je da je uz probleme, problem njihove rasne pripadnosti a i navodne vjerske. Naši glupani sikha vide sa vezanim turbanom kako jede svinju i pljuju po muslimanima onda. Kada se ova klika krene otkrivati onda muka bude što je uvjek slučaj. Ne vole ljudi da ih otkriješ, da pokažeš ko su ili koje su neznalice. Onda se krene na personalni nivo i psovanje majki, željama da Breivik ubija  i nekakvim prijetnjama. Ima efekta, po reakcijama vidim i zato ću i nastaviti. Što bi iom trebao nekog imalo pametnog bošnjaka insipirisati da navodno hrvatasku mrzi, a sama hrvatska jedina u EU htijela blokirati izvoz piletine ovom napaćenom narodu !? Ne pričaj gluposti, ima ovdje ljudi koji znaju između redova čitati. Nismo svi barba i fugazi

Sve si odlično objasnio.

Kladušom i Bihaćem otvoreno haraju horde naoružanih divljaka nepoznatog podrijetla, ljudi se ne usuđuju izlaziti iz kuća, policija ni ne pokušava djelovati što znači da su i Bihać i Kladuša realno već okupirani i slijedeći korak će biti zauzimanje obiteljskih kuća i stanova i stvaranje stvarnih no-go zona, nitko od vlasti u BiH ne reagira, a tebi je glavni problem blokada izvoza piletine. 

Čak se ni ne trudiš sakriti da si četverorazredni plaćeni provokator. Što i nije loše, jer bar svi vide kakva su bagra IOM i EU koji su zatvorili granice, a ovdje financiraju debilne kvaziprograme integracije, potplaćuju lokalne medije da objavljuju slike migrantske djece velikih očiju i male migrante kako se drže za ruke i pjevaju, te bijedne trolove poput tebe da šire mržnju.

prije 53 minuta, zudox said:

Oruzje ce im dostaviti srbija ili hrvatska pa da nas oni napadnu a ovi ce se smijati.Oba susjeda su provjereni sponzori terorizma dole koje su obilato snabdjevali oruzjem u siriji ove tzv migrante.

Što će im oružje? Nemaju oružja ni u Londonu ni u Malmou, pa drže dijelove grada. Njih 100 s palicama divlja usred bijela dana po Kladuši, policija ne reagira, država ne reagira, dakle prostor je trajno zauzet.

• Like 2

1 hour ago, Brod-u-Boci said:

@Grunf sad si zaista potvrdio da si glup.

Super, meni drago da si ti pametan

• Like 1
  • Haha 1

Ajde ljudi, uzmite stvari u svoje ruke.

Nitko vam neće pomoći ako si sami ne pomognete.

Zatvorite vodu i struju migrantskim centrima, parkirajte traktore na željezničku prugu, parkirajte aute na pristupne ceste. Spriječite dopremu hrane u migrantske centre.

I što ovaj ministar unutarnjih poslova Nermin brlja, ima lošu suradnju ovdje, obavijestio ondje, javio simo, poslao dopis tamo...čovječe, što si ti, ministar ili poštar?  Privedi ove koji dijele hranu po migrantskim centrima, privedi šefa Crvenog križa, privedi ove iz IOM-a zbog poticanja ilegalnih migracija, drži ih u pritvoru par sati, pa sutra opet, prekosutra opet, piši im prijave svaki dan. Privedi strojovođe Talga. Uvedi policijski sat i izvanredno stanje. Imaš sve ovlasti.

• Like 7
  • Thanks 1

Na šta smo spali. Danas se morala zvati policija da dodje u centar grada i rastjera 50 migranata koji su se povaljali.

Umjesto da se kao prosle godine aktivira Jedinica za podrsku i patrolira gradom kod nas jednom dnevno prosetaju ovi mladi blehuri i to je to. 

Kladuski scenario kljuca u Bihaću i pitanje je dana kad ce fajt,a nasi sute

• Like 5

Ne znam jeste li primijetili, ali kod nas uvijek svi pozivaju na bunt i revolt, a niko se zapravo ne usudi ništa javno reći. 

• Like 1

prije 17 minuta, Haldir said:

Ne znam jeste li primijetili, ali kod nas uvijek svi pozivaju na bunt i revolt, a niko se zapravo ne usudi ništa javno reći. 

Zašto bi kad oni za sad samo pojavom smetaju. Neki Ljudi imaju psihičkih problema ovdje, anksiozni su. Načitani nwo zavjera, spavati ne mogu.

Treba reagovati samo ako dođe do interakcije sa nama, a oni između sebe nek rade šta hoće. 

No-go tačka je napad na naseg civila, policajca i ostale. Tim odmah kosti lomiti.

Mislim da je tako i bilo - odmah ih je 5 deportirano iz Kladuse

Onaj iz Jankomira gura naš narod da se obračunava na ulici i sa tribina navija za domaće.

Edited by Almoravid

prije 1 sat, toby said:

Sve si odlično objasnio.

Kladušom i Bihaćem otvoreno haraju horde naoružanih divljaka nepoznatog podrijetla, ljudi se ne usuđuju izlaziti iz kuća, policija ni ne pokušava djelovati što znači da su i Bihać i Kladuša realno već okupirani i slijedeći korak će biti zauzimanje obiteljskih kuća i stanova i stvaranje stvarnih no-go zona, nitko od vlasti u BiH ne reagira, a tebi je glavni problem blokada izvoza piletine. 

Čak se ni ne trudiš sakriti da si četverorazredni plaćeni provokator. Što i nije loše, jer bar svi vide kakva su bagra IOM i EU koji su zatvorili granice, a ovdje financiraju debilne kvaziprograme integracije, potplaćuju lokalne medije da objavljuju slike migrantske djece velikih očiju i male migrante kako se drže za ruke i pjevaju, te bijedne trolove poput tebe da šire mržnju.

Što će im oružje? Nemaju oružja ni u Londonu ni u Malmou, pa drže dijelove grada. Njih 100 s palicama divlja usred bijela dana po Kladuši, policija ne reagira, država ne reagira, dakle prostor je trajno zauzet.

image-20170130-7689-1w66dzd.jpg

jos kad se neko napravi glup i pravi se da nije procitao ono sto je procitao.

Edited by Almoravid
  • Dislike 1

prije 27 minuta, Almoravid said:

Zašto bi kad oni za sad samo pojavom smetaju. Neki Ljudi imaju psihičkih problema ovdje, anksiozni su. Načitani nwo zavjera, spavati ne mogu.

Treba reagovati samo ako dođe do interakcije sa nama, a oni između sebe nek rade šta hoće. 

No-go tačka je napad na naseg civila, policajca i ostale. Tim odmah kosti lomiti.

Mislim da je tako i bilo - odmah ih je 5 deportirano iz Kladuse

Onaj iz Jankomira gura naš narod da se obračunava na ulici i sa tribina navija za domaće.

Haha, koji si ti lukavac, čekao si 15 minuta između dva upisa kako ti forum ne bi automatski spojio dva upisa u jedan, tako da ti IOM plati četiri marke, umjesto dvije.

Što kažeš, nek rade što hoće, nek ih 10 tisuća s noževima i palicama maršira kroz grad i urla, koga briga, to se doktori malko svađaju oko dijagnoza? 

• Like 2

prije 6 minuta, toby said:

Haha, koji si ti lukavac, čekao si 15 minuta između dva upisa kako ti forum ne bi automatski spojio dva upisa u jedan, tako da ti IOM plati četiri marke, umjesto dvije.

Što kažeš, nek rade što hoće, nek ih 10 tisuća s noževima i palicama maršira kroz grad i urla, koga briga, to se doktori malko svađaju oko dijagnoza? 

nisam opterećen forumom, ne brojim minute. ovo je tvoj i zivot i svijet a ne moj. Pojma nemam kad ce spojiti a kad ne.

nisam opterecen lajkovima kao ti sto imas poseban profil da pucas minuse ljudima.

psihicki si nestabilan

Edited by Almoravid
  • Dislike 1

Just now, Almoravid said:

nisam opterećen forumom, ne brojim minute. ovo je tvoj i zivot i svijet.

nisam opterecen lajkovima kao ti sto imas poseban profil da pucas minuse ljudima.

psihicki si nestabilan

Vidi, još jedan doktor. 🤣

A što si ti mislio, da će ti IOM poslati 100 lažnih profila koji će ti davati pluseve? 😂

Da im imalo vrijediš, možda i bi, ali ti si "dvomarkaš", zadnje dno dna od jeftinog plaćenog provokatora, budi sretan da su te bar poslali da odrađuješ prljavi posao po internetu, mogli su te poslati doktorima u Miral ili Biru da im popravljaš mobitele. 😂

prije 3 sati, zudox said:

Nećemo. Imate vi dovoljno Topalovića, Rustempašića, Čauševića, Јašarevića, Ibričića, Omeragića i sličnih, gomilu boraca sa sirijskih ratišta koji su već u bih ili tek trebaju doći, pripadnike raznih paradžemata... koji će rado materijalno pomoći braći. Ne fali vam ni onih, "običnih" građana, koji će otvoreno iskazati podršku novoj braći, evo ih već imate par na ovoj temi.
Naravno, vaše je pravo za sve kriviti Kolindu, Vučića, Čovića i Dodika jer je teško suočiti se sa istinom i činjenicom da zadnjih 20 godina propadate i sve više se radikalizirate kao društvo. Ovi migranti su vam samo katalizator koji će ubrzati promjene koje su neminovne u vašem društvu.

Samo pogledajte svoje političare koji ni prstom ne žele maknuti jer im odgovara dolazak budućeg biračkog tijela, islamsku zajednicu koja donira velike pare i stalno organizira pomoć za "braću", gomilu novih muslimana koji vas pod krinkom tolerancije hebu u zdrav mozak (evo vam ih par i na forumu na ovoj stranici). Nisu vama potrebne ni "ustaše" ni "četnici" da se samouništite.

Srećom, stav Hrvatske prema BiH se jako promijenio proteklih nekoliko godina (i moram biti iskren, to vama moramo zahvaliti - hvala na tužbama, platformi, komšiću, ukidanju mirovina hrvatima...) i nakon Pusićke i Mesića te sigurno neće biti besplatnih hotela po jadranu ili pomoći hr vojske kada bure baruta pukne. 
A budimo realni... svi znamo da hoće.

• Dislike 4

prije 5 minuta, toby said:

Vidi, još jedan doktor. 🤣

A što si ti mislio, da će ti IOM poslati 100 lažnih profila koji će ti davati pluseve? 😂

Da im imalo vrijediš, možda i bi, ali ti si "dvomarkaš", zadnje dno dna od jeftinog plaćenog provokatora, budi sretan da su te bar poslali da odrađuješ prljavi posao po internetu, mogli su te poslati doktorima u Miral ili Biru da im popravljaš mobitele. 😂

Otkriven si i poderan si. Ne znam sta se javljas vise uopste.

Kazem da nisi psihicki stabilan, proganjaju te nekakvi iom agenti svgdje okolo. Da si ista citao shvatio bi da uopšte ne živim u Bihaću ni Bosni.

Pojma nemaš, neodgojen si, no lifer si koji sa materom živi. Da nema foruma ovog umro bi. Divno je biti ti.

1988They_Live_poster300.jpg

prije 8 minuta, kizuc said:

Nećemo. Imate vi dovoljno Topalovića, Rustempašića, Čauševića, Јašarevića, Ibričića, Omeragića i sličnih, gomilu boraca sa sirijskih ratišta koji su već u bih ili tek trebaju doći, pripadnike raznih paradžemata... koji će rado materijalno pomoći braći. Ne fali vam ni onih, "običnih" građana, koji će otvoreno iskazati podršku novoj braći, evo ih već imate par na ovoj temi.
Naravno, vaše je pravo za sve kriviti Kolindu, Vučića, Čovića i Dodika jer je teško suočiti se sa istinom i činjenicom da zadnjih 20 godina propadate i sve više se radikalizirate kao društvo. Ovi migranti su vam samo katalizator koji će ubrzati promjene koje su neminovne u vašem društvu.

Samo pogledajte svoje političare koji ni prstom ne žele maknuti jer im odgovara dolazak budućeg biračkog tijela, islamsku zajednicu koja donira velike pare i stalno organizira pomoć za "braću", gomilu novih muslimana koji vas pod krinkom tolerancije hebu u zdrav mozak (evo vam ih par i na forumu na ovoj stranici). Nisu vama potrebne ni "ustaše" ni "četnici" da se samouništite.

Srećom, stav Hrvatske prema BiH se jako promijenio proteklih nekoliko godina (i moram biti iskren, to vama moramo zahvaliti - hvala na tužbama, platformi, komšiću, ukidanju mirovina hrvatima...) i nakon Pusićke i Mesića te sigurno neće biti besplatnih hotela po jadranu ili pomoći hr vojske kada bure baruta pukne. 
A budimo realni... svi znamo da hoće.

Što ti je fazon 15 profila svaki dan praviti ? Hoćeš neku brojčanost pokazati ili se bojiš mossad da imamo da te nađemo ?

"Propadamo" mi jer škutori u talu sa velikosrbima nedaju nam živjeti u okupiranoj zemlji. Kad bi vi odjebali lako bi mi.

Bolje se i radikalizirati nego od vas biti vezan i logor odveden kao što bude svaki put kad priliku dobijete.

Kolinda slagala i ispala krava pred svijetom pa valja opravdati kako su bosnjaci opasni i kako treba herceg bosnu

https://www.atvbl.com/vijesti/hronika/ispovjest-vehabije-evo-kako-su-me-hrvatski-obavjestajci-vrbovali-27-3-2019

Eto ljudi moji. Kome jos nije jasno sta se provlaci ovdje

• Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...