Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 minute ago, jokesOnYou said:

Ja sam uvjeren da ima mozda 50ak vrlo problematicnih migranata, uvjeren sam da nisu svi, jer da jesu, ne bi nas nigdje bilo. Treba stati u kraj ovim ulicarima-drogerasima-narkomanima, tih je sakica i to treba ostro sankcionisati. Gotovo sam uvjeren da policija i ima tu informaciju ko su ti. 

Ovi sto chillaju po parku ne bi trebali biti problem.

Treba krenuti po kafanama redaljku napraviti i naravno na Oz1 (na neosvjetljenom parkingu kod Binga) i Harmanima navece, oni koji su najglasniji, sto se ganjaju i deru jedni na druge te koji prilaze i traze novac jer su navodno upleteni u razne tuce i pokradeni (a na faci vidis da laze i da je nevolja!).

Policija bi tome mogla stati vrlo lako u kraj.

Misliš 50-tak u tvojoj ulici ? Ne slažem se s tobom. Mislim da je puno veći broj od tvoje procjene.Sigurno između 10-20% od ukupnog broja a to je puno za ovako mali grad. Puno je i 50 uz naše domaće kriminalce

• Like 2
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3617

• rucica1

1499

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Moderatore ti se to pojavi poslije par mjeseci bezobrazne pauze.kada se po bišćanima i ostalim dobrim ljudima ovdje pravo pljuvalo na ovom forumu sad ste se pojavili kad raja otvara nove forume.šta se to čekalo do sad ?da se nakucava 10 000 baljezgarija.ja vam se neću tu javljati.

9 minutes ago, Fap mašina said:

Moderatore ti se to pojavi poslije par mjeseci bezobrazne pauze.kada se po bišćanima i ostalim dobrim ljudima ovdje pravo pljuvalo na ovom forumu sad ste se pojavili kad raja otvara nove forume.šta se to čekalo do sad ?da se nakucava 10 000 baljezgarija.ja vam se neću tu javljati.

Imamo sad nove moderatore ako sam dobro vidio - aktivni učesnici foruma. Nadam se da će sad biti OK

• Thanks 1
5 minutes ago, Real said:

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/nije-nam-jasno-zasto-je-hrvatska-policija-tako-gruba-464567

Pa ako im to nije jasno onda se zaista moramo upitati o njihovom stepenu inteligencije.

Zbilja, koji je to nivo inteligencije??? Iz teksta se vidi da su svi upućeni u to šta ih čeka kad krenu vozom i oni opet idu. Zašto ? Zato što znaju da neće biti sankcionisani zbog kršenja zabrane. Sve dok naša kantonalna policija ne pokaže zube kao i hrvatska naspram njih oni će se tako bahato ponašati. Ja opet kažem ne zamjerim hrvatskoj policiji niti trena. Ljudi rade svoj posao za koji su plaćeni i to im je obaveza - da štite ustavni poredak svoje zemlje pa i bez obzira na sredstva. 

• Like 2
9 minutes ago, Grunf said:

Zbilja, koji je to nivo inteligencije??? Iz teksta se vidi da su svi upućeni u to šta ih čeka kad krenu vozom i oni opet idu. Zašto ? Zato što znaju da neće biti sankcionisani zbog kršenja zabrane. Sve dok naša kantonalna policija ne pokaže zube kao i hrvatska naspram njih oni će se tako bahato ponašati. Ja opet kažem ne zamjerim hrvatskoj policiji niti trena. Ljudi rade svoj posao za koji su plaćeni i to im je obaveza - da štite ustavni poredak svoje zemlje pa i bez obzira na sredstva. 

Pa to je licemjerstvo Sarajeva i zeljeznice da im jednostavno zabrane voznju talgom vec u Sarajevu za ostale akcije onda nema potrebe ,

kao i Centrotrans i privatne prevoznike pa nek idu pjeske do Bihaca pa ce na toj njihovoj ruti njihova zlodjela osjetiti i drugi krajevi u drzavi pa ce se stvari poceti mjenjati .

Do jucer Tuzla i njeni stanovnici bili najveci kriticari Krajisnika posebno Biscana koje su omalovazavali i nazivali raznim pogrdnim imenima a danas kad su oni suoceni sa krizom nedaju migrantski centar u Tuzli ni pod razno i niko ne kritizira niti njihovu vlast niti gradonacelnika licemjerstvo na kvadrat nemamo mi sta reci Dodicku kad su ovi nasi gori od njega u svakom pogledu.

• Like 4
2 hours ago, Fap mašina said:

Jel' ti to meni? 😋

Ne brinite, od sada, nadalje i ubuduce kandzija radi :D

Sto se tice migranata, ma slabo se ista desava a da je obecano, receno ili misljeno... Znaci ovi likovi iz nasih gradskih i natonalnih uprava nas gradjane smatraju najvecim izgleda moroncinama kad ovako na oci nam levate.. migranata je sve vise i vise.... i postaju vec agresivniji

• Like 1
  • Aferim! 2

Ovo što se kod nas dešava je u rangu Game of Thrones. Sarajevo i dalje šuti,od sjednice Parlamenta BiH nema ništa jer srbi neće doći,IOM pokušava na sve načine blokirati Vučjak jer njima paše centar grada,Robot također jer klepa 30.000 eura mjesečno za kiriju u Biri,voz i dalje dovozi migrante,tuča,pljačka,pucnjava,obračuni noževima itd.

Apsolutno niko neće da nam pomogne i ostavljeni smo sami,a broj ove stoke je sve veći. Jedina nada je da se pod svaku cijenu prebace na Vučjak i Bira zatvori.

Iz CK Bihać su sad na Dnevniku rekli da imaju spremne šatore da se odmah smjesti gore 1.500 migranata.

• Like 2
3 minutes ago, Venom said:

Ovo što se kod nas dešava je u rangu Game of Thrones. Sarajevo i dalje šuti,od sjednice Parlamenta BiH nema ništa jer srbi neće doći,IOM pokušava na sve načine blokirati Vučjak jer njima paše centar grada,Robot također jer klepa 30.000 eura mjesečno za kiriju u Biri,voz i dalje dovozi migrante,tuča,pljačka,pucnjava,obračuni noževima itd.

Apsolutno niko neće da nam pomogne i ostavljeni smo sami,a broj ove stoke je sve veći. Jedina nada je da se pod svaku cijenu prebace na Vučjak i Bira zatvori.

Iz CK Bihać su sad na Dnevniku rekli da imaju spremne šatore da se odmah smjesti gore 1.500 migranata.

Samo oni ce puniti Vucjak sa ovim novopristiglim. Tesko da ce se Bira isprazniti

• Like 2

Evo sad ispred Bubine kuće je bila tučnjava teška, šljam iz njegove kuće krenuo letvama na policiju i okupljene nakon što su napali nekog čovjeka u autu. Ovo ljudi totalno izmiče kontroli, tenzije rastu i neće izdobriti. Treba nam vojska da patrolira gradom, ova gamad će posegnuti za bilo čim i nemaju nikakvog straha. Vidjet ćemo hoće li sad komesar proglasiti vanredno stanje, krenuli su i na njegovog sina. Haos 

• Like 1
16 minutes ago, SamoOptimizam said:

Evo sad ispred Bubine kuće je bila tučnjava teška, šljam iz njegove kuće krenuo letvama na policiju i okupljene nakon što su napali nekog čovjeka u autu. Ovo ljudi totalno izmiče kontroli, tenzije rastu i neće izdobriti. Treba nam vojska da patrolira gradom, ova gamad će posegnuti za bilo čim i nemaju nikakvog straha. Vidjet ćemo hoće li sad komesar proglasiti vanredno stanje, krenuli su i na njegovog sina. Haos 

Ja sam čuo da ih ima mnogo i kod Šekija ?

Na žalost sigurnost u gradu je kritična a vlasti se ponašaju kao da se to dešava negdje drugo.

Ja se bojim da će na kraju pasti mrtva glava kod naših ljudi i onda će biti svašta narod će se dignuti na veliki bunt protiv migranata i onda će se desiti ono što niko ne želi realno .

Tragediju policija treba spriječavati ograničenim kretanjem u svakom pogledu .

• Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...