Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Just now, Grunf said:

Koliko sam uspio skužiti i on i fani su uhapšeni. Kuća zapečaćena. Prema Klixu, Šiljdedić je izjavio da je u kući bilo 135 ilegalnih migranata

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tri-migranta-uhapsena-u-bihacu-zbog-napada-na-policiju-i-inspekciju/190614029

Bubo Crocsaš je još zimus čitavoj Evropi pred kamerama Spiegel TV pokazao kuda šverca migrante. Nadam se da će mu sad i porezna sjesti za vrat

• Like 1
  • Thanks 2
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3618

• rucica1

1500

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

osim sverca ljudima, ni pedofilija mu nije strana... a kamoli sta drugo.... znaju uostalom svi ko je on i sta je on... Zamisli ti njih 135 nek placaju 10 eura noc = 1.350,00 noc x 30 dana = 40.500,00 €... haha koji lik....

Ne znam jeste culi za tu pricu, ja jesam evo maloprije, ali kada je Vucjak dosao na tapetu u smislu izmjestanja migranata, ovima za koje nije bilo mjesta sam IOM je davao pare da borave po privatnim smjestajim u gradu, da ih se ne makne na Vucjak gore. Jer ako podnesu zahtjev za azil i ako su registrovani, i imaju bilo kakav dokument imaju pravo da privatno traze smjestaj, a posto su sve takve htjeli da izmjeste na vucjak eto IOM se ponudio da im placa po gradu kod nasih hasuma smjestaj.... znate sta, ovo je postalo smijesno koliko glupi kao narod ispadamo, po nama kenjaju svi redom od Sukija, preko ministra, preko vlade, preko sarajeva, preko predsjednistva, preko rs-a i hrvatske, do evropske unije.... uzas brate...

Dakle, ovo dostize vrhunac svega..... Ja inace gdje god stignem i gdje se god zateknem govorim i upucujem ovaj nas narod o njima i o tome sta rade o slucajevima koji su se desili, i vjerujte mi vecina ljudi ili se pravi da ne zna pa se kao "IBRETI" ili fkt nisu upuceni u sve ovo, obzirom da nas narod gleda samo ove oficijelne medije koji su pod cenzurom pa ih i sazalijevaju, ali kad cuju neke stvari pogube se, onako pomislim gdje zivite u vrazju mater.. znaci nezainteresovanost naseg naroda za opce stanje i situacije je ravno nuli, naravno, dok se ne desi njima, a onda je big problem.

• Like 3
19 minutes ago, Haldir said:

Čitam jutros na Twitteru za ovih 140 migranata u jednoj kući. Pretpostavljam da su ljudi cijelo vrijeme to znali, i o broju i o lokaciji? Šta je koji kurac radila ova vlast cijelo ovo vrijeme?

Naravno da se znalo. Možda ne tačan broj ali se znalo. Pa ja cijelo vrijeme i ovdje trubim da ih je na hiljade u privatnim smještajima i čini mi se da si me i ti demantovao a nemoj mi zamjeriti ako griješim jer možda i nisi više se i ne sjećam ali neko me je demantovao i napisao da ih ima oko 500. A ja zbog ovog debelog morža izlazim sa posla svako jutro (jer radim od 07:00) i idem kući voziti ili pratiti djecu do škole i onda opet kad zavrsi nastava po njih. Do osnovne škole koja se nalazi odmah pored njegove kuće jer se ne usuđujem pustiti dijete da ide samo pored. Ja sam i to naveo ovdje i bio ismijan od pojedinaca

3 minutes ago, Haldir said:

Čekajte, to je onaj tip što je bio kandidat za gradonačelnika, što se vozao po limuzini i pravio sprdnju od politike?

Upravo tako !!!

Idemo - nema se više šta čekati...ovo sad je savršen tajming

64410392_109711350300130_452233341572218

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1

Čuj 130 migranata u kući, sjeme mu se zatrlo. 

Ja ne razumijem, zašto ne bi tražili OS BiH da djeluju na području kantona, ako ne mogu već na granici, nek ih pošalju stotinjak nek hodaju po gradu u uniformama naročito na ovim kritičnim mjestima. Ipak je ovo vanredna situacija, a oni imaju pravo da pomažu u takvim slučajevima kao što je bio slučaj poplava. Samo što te tamo plavi voda, ovdje te plavi deset hiljada ljudi bez ikakvih dokumenata. Radije bih pristao na one vodene poplave, nego na ovo. I šta se čeka sa FUP-om, koga zajebavaju ovaj Šiljedić i Koričić? Vi držite situaciju pod kontrolom? Zovi sve moguće službe, od SIPA-e do ROSU-a. Iskreno uvijek se radujem ljetu, ali prvi put evo želim da što prije prođe, da što prije dođu zima i kiše, da se izgube makar iz parkova. Ovo prebacivanje na Vučijak neće imati nikakvog utjecaja bojim se. Ko će te ljude zadržati gore? Dok policija prvi put skrene pogled oni su na putu za Bihać. Ali dobro dobro treba nalupati vlasnike kuće, iako pojma nemam ko su, niti sam čuo za tog lika. Ali dobro ga prebiti prije svega, a tek onda novčanu kaznu i to golemu, bar nekih 100 000 eura, mada mu je i ovo sića koliko ih je uzeo u ove dvije godine vala. Obavezno eksproprijacija kuće/zemljišta i zatvor 5-10godina. Valjda u tom periodu prođe ova kriza. Razočaran sam oko svega, pročitati da se tvoje sugrađanke daju za 100-200eura je bolno, postojalo je toga uvijek, ali dati se nepoznatoj osobi koja može biti zaražena HIV-om je stvarno mučno za pomisliti. I koliko on to misli ljudi natrpati u Vučijak, jučer je Kljajić rekao da će iz Kladuše svi koji nisu u kampu i koji su u privatnom smještaju biti prebačeni. Nešto ne vjerujem da onu livadicu može stati toliko ljudi. Inače, kakav je Cazin po pitanju migranata (ne mislim na Sedru)?

• Like 3
7 minutes ago, logan said:

Inače, kakav je Cazin po pitanju migranata (ne mislim na Sedru)?

To bi ti možda mogao Haldir odgovoriti. Ja sam bio prije dva dana u Cazinu , malo prošetao centrom i vidio sam samo jednog pijanog koji se teturao kod autobusne stanice. To je ono što sam ja vidio

Evo upravo 500 metara dalje pretresi u još jednoj kući kod stare željezničke stanice preko puta nekadašnje firme "Bananamen doo" . Tamo ih sigurno ima između 50-80 komada

• Like 2
1 minute ago, Fugaziii said:

je li ovo bas bas?

DA ! Mislim da je odlično i da će zbog ovih sinoćnjih i današnjih događaja narod se okuražiti i konačno izići na ulicu...a to bi bio i vjetar u leđa možda i našoj policiji da ima podršku građana. Mislim da bi u tom smjeru trebali ići

Edited by Grunf
  • Like 3

Policiji treba dati bezrezervnu podrsku jer su se stvarno pokazali kao profesionalci jos ako uzmemo u obzir su vecina njih mladi policajci. U ovakvoj situaciji su zadrzali dostojanstvo i ne znam niti za jedan slucaj gdje su se prema nekome nehumano ophodili. Kapa do poda.

Edited by Bosanac
  • Like 2
  • Thanks 3
4 minutes ago, Bosanac said:

Policiji treba dati bezrezervnu podrsku jer su se stvarno pokazali kao profesionalci jos ako uzmemo u obzir su je vecina njih mladi policajci. U ovakvoj situaciji su zadrzali dostojanstvo i ne znam niti za jedan slucaj gdje su se prema nekome nehumano ophodili. Kapa do poda.

Upravo to. I ovo okupljanje u nedelju ako se desi treba da ide i u smjeru pružanja podrške našoj kantonalnoj policiji

Da dodam:

https://usn.co.ba/bih/prekinuta-hitna-sjednica-parlamenta-bih-nista-od-rjesenja-za-migrantsku-krizu-krajina-prepustena-samoj-sebi/2019/150838/?fbclid=IwAR1V0wMpk9b3eiJJRwMOS78sASBJmMSnqGl_ASpRRopL_tdswQ1SrG9ru5A

Edited by Grunf
1 hour ago, Grunf said:

DA ! Mislim da je odlično i da će zbog ovih sinoćnjih i današnjih događaja narod se okuražiti i konačno izići na ulicu...a to bi bio i vjetar u leđa možda i našoj policiji da ima podršku građana. Mislim da bi u tom smjeru trebali ići

Apsolutno! E sad ako ne izadjemo u velikom velikom broju i ne pokazemo da je dosta, onda stvarno ali stvarno potpisujemo kapitulaciju i kraj jedne prkosne i ljute Krajine, a mi od ljutih krajisnika postadosmo ovce za pase.... nevjerovatno... trebalo je samo od rata na ovamo.. sta je to 25 godina... to je jedan mladalacki zivot... toliko je trebalo da slome sve u nama, i da pocnu vladati podguzne muhe koje su danas zive zbog svih palih i demobilisanih boraca koji su za njihovu slobodu ginuli i bili ranjavani, a sad zive pod mostovima s ptsp-jem i na rubu siromastva, a i oni isto sute i poklopili se, a sve zbog podguznih muha zeljnih malo moci i para... kao da je to najbitnije na svijetu, kao da ce nam to trebati kad nam odzvoni... zalosno

• Like 2
6 minutes ago, 1260 said:

Je li na ovom snimku Bubo otkljuca ao vrata policiji ili je migrant. 

Ma dodavao kljuceve s prozora policajcima, i najjace kad je izasao i vice STA JE OVO?! hahaha......

Najzalije mi je bilo vidjeti ona tri povrijedjena policajca, NE SMIJEMO OVO DOZVOLITI!!!

SVI NA OKUPLJANJE U NEDJELJU!!! TREBAJU I POLICAJCI S NAMA STATI U BOJKOT OVOG SISTEMATSKOG UNISTAVANJA NARODA IZ KRAJINE I SAME KRAJINE!!! KRAJINA NIKAD PALA NIJE U RUKE DUSMANA, NECE SIGURNO NI SADA!!!

• Like 3
5 minutes ago, EtTore said:

Bubu u prtljaznik!

Slobodno reci u GEPEK! ja ne znam stvarno ono je komad sirovine, nevjerovatno, znaci izvode ih nigdje im kraja.... da nije zalosno, da nije strasno, rekli bi da je smijesno i za kakve dobre komedije za snimiti.... cujem sad da im je naplacivao 15€ noc, nek ih je eto 130 x 15,00 € = 1.950,00 € pa to puta nek je 30 dana u mjesecu = to je 58.500€ što je u protuvrijednosti po srednjem kursu (1,95583) = 114.416,05 KM i to puta 12 mjeseci (kad bi rewkli da su godinu dana kod njega), bubson dobar 1.372.992,66 KM. Oduznmi od toga ulaganje u stolariju onu i dogradnju kuce, u gudru koju em raspacava em konzumira, mozda i kockanje, i dugovi, a i nije ih uvijek bilo 130, znaci bubson je dobro zaradio..... haha ja bi mu sve para sto ima uzela i dala ljudima nasim za lijecenje i naknadu steta nacinjenih od strane migranata.... ma nije ni bitno barem ga treba zatvoriti zajedno s onom ludom od stare. uzas

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
Just now, Real said:

1.Šta se je desilo s ova tri policajca?Povrede su ozbiljnije prirode koliko se da vidjeti iz videa!

2. Treba za nedelju kontaktirati Cazinjane,Krupljane, Otočane da i oni dođu i podrže proteste u što masovnijem broju.Ako nebude minimalno 30.000 građana opet nećemo biti ozbiljno shvaćeni.

3.Treba kontaktirati putem portala oficijalno sve velike medije koji su bar malo objektivni da izvještavaju u nedelju.

1. Mislim da će se oglasiti sigurno ubrzo po tom pitanju, morat će jer svi smo vidjeli da su ljudi povrijeđeni do mjere da im treba asistencija druge osobe

2. Apsolutno se slažem, jer ovo nije samo problem bišćana, kladuščana već cijelog kantona, i možemo svi zajedno doći ovdje ili neka svako u svom gradu napravi okupljanje, jer nemaju svi opciju prevoza (osim ako autoprevoznici od sebe ne daju prevoz - sto cisto sumnjam jer su i sami sverceri migicama)

3. Definitivno treba napraviti neki boom prema svim svim medijima da se to održava, da je ljudima dosta sveggaa

http://www.biscani.ba/vijest/foto-video-nova-akcija-specijalaca-u-bihacu-u-kuci-kod-stare-zeljeznicke-stanice-pronadena-103-migranta/56884

opaaa batooo :D krenulo je :D

• Like 3
13 minutes ago, Fugaziii said:

Slobodno reci u GEPEK! ja ne znam stvarno ono je komad sirovine, nevjerovatno, znaci izvode ih nigdje im kraja.... da nije zalosno, da nije strasno, rekli bi da je smijesno i za kakve dobre komedije za snimiti.... cujem sad da im je naplacivao 15€ noc, nek ih je eto 130 x 15,00 € = 1.950,00 € pa to puta nek je 30 dana u mjesecu = to je 58.500€ što je u protuvrijednosti po srednjem kursu (1,95583) = 114.416,05 KM i to puta 12 mjeseci (kad bi rewkli da su godinu dana kod njega), bubson dobar 1.372.992,66 KM. Oduznmi od toga ulaganje u stolariju onu i dogradnju kuce, u gudru koju em raspacava em konzumira, mozda i kockanje, i dugovi, a i nije ih uvijek bilo 130, znaci bubson je dobro zaradio..... haha ja bi mu sve para sto ima uzela i dala ljudima nasim za lijecenje i naknadu steta nacinjenih od strane migranata.... ma nije ni bitno barem ga treba zatvoriti zajedno s onom ludom od stare. uzas

Gradonacelnik 'B'!

• Dislike 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...