Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 minute ago, Grunf said:

Onog debelog prasca treba za muda objesiti na sred gradskog trga

Gdje ćeš tako, to je uvaženi političar kandidat za gradonačelnika, kandidat za skupštinu kantona, možda na slijedećim izborima kandidat za člana predsjedništva

• Haha 2

Pun mi je q i migranata i bube i iom-a i svih drugih humanitaraca. Rado cu se odazvati nasoj policiji u pomoc samo neka pozovu narod. Ja sam vec odavno spreman. Mislim da je sada dosta i da je ovo kraj strpljenja. Ja jednu stvar ne razumijem ko ovom debilu stoji iza leđa od političara kad može da prkosi i narodu i zakonu ? Poznavajuci i njega a i njegovu mater ne odisu bas inteligencijom a nisu ni neki utjecajni ljudi pa da mogu ovo raditi. Zbilja neznam kako im onu rupu nisu do sad zatvorili.

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Thanks 2

U Bihaću danas ponovo problemi s migrantima. Prema informacijama koje su nam potvrđene u MUP-u USK ukupno je uhapšeno 12 migranata zbog narušavanja javnog reda i mira.

Prva tuča migranata dogodila se rano jutros u kojoj je učestvovalo pet migranata, a tom prilikom je korišten i plinski pištolj,  te je oštećen i jedan ugostiteljski objekat.

Nakon toga je uhapšeno pet osoba.

Drugo narušavanje javnog reda i mira desilo se večeras oko 20:30 sati u ulici Đačka u Bihaću. Kako nam je potvrdio portparol MUP-a USK Ale Šiljdedić, jedan migrant pravio je probleme, koji su prijavili građani. 

Nakon izlaska policije na teren, drugi migranti iz istog centra, negodujući, na pripadnike MUP-a USK bacali su razne predmete, i nakon čega su i uhapšeni.

Reagirala je i policija, koja je uhapsila sedam migranata koji se nalaze u PS Bihać.

Nezvanično, u istoj kući živi desetine migranata, koji u proteklim danima izazivaju incidente u gradu na Uni.

20 minutes ago, Grunf said:

Onog debelog prasca treba za muda objesiti na sred gradskog trga

D45B1B3E-7E2D-422F-8A8D-AA1B7D225883.jpeg

• Like 1
  • Haha 4

Pa Bubo citav zivot zivotari na rubu zakona. Kao da je ovo neko iznenadjenje. 

• Thanks 1
  • Haha 1

17 minutes ago, Bosanac said:

Pa Bubo citav zivot zivotari na rubu zakona. Kao da je ovo neko iznenadjenje. 

Na stranu to...ja se pitam ko mu stoji iza leđa onda? Ne samo sad-eto i inače

Pa Bubo je pravi kandidat za predsjednika, sve isto radi kao nasi najbolji politicari, samo sto on ne zna to fino upakovati ili sakriti. Da malo manje cuma, mozda bi to skontao. Cudi me da niko nije njegovu kucu naveo u onoj temi za ilegalce kojima se iznajmljuje pribivaliste.

4 minutes ago, jokesOnYou said:

Pa Bubo je pravi kandidat za predsjednika, sve isto radi kao nasi najbolji politicari, samo sto on ne zna to fino upakovati ili sakriti. Da malo manje cuma, mozda bi to skontao. Cudi me da niko nije njegovu kucu naveo u onoj temi za ilegalce kojima se iznajmljuje pribivaliste.

Jesam ja...napisao sam da za Bubu svi znamo...ali eto mene čudi jedna ta stvar koju nikako da skontam. KO MU STOJI IZA LEĐA? Mislite li da će snositi sankcije? Neće, nastavit će sa svojom rabotom

Treba sutra raniti na posao...dragi moji bišćani - želim vam mirnu noć. Čuvajte sebe i jedni druge

• Like 3

1 hour ago, Grunf said:

Pun mi je q i migranata i bube i iom-a i svih drugih humanitaraca. Rado cu se odazvati nasoj policiji u pomoc samo neka pozovu narod. Ja sam vec odavno spreman. Mislim da je sada dosta i da je ovo kraj strpljenja. Ja jednu stvar ne razumijem ko ovom debilu stoji iza leđa od političara kad može da prkosi i narodu i zakonu ? Poznavajuci i njega a i njegovu mater ne odisu bas inteligencijom a nisu ni neki utjecajni ljudi pa da mogu ovo raditi. Zbilja neznam kako im onu rupu nisu do sad zatvorili.

Ja ti mislim da oni imaju ‘papir’, kao fadil ninja, da su neuraxunljivi sto me ne bi iznenadilo. Nemaju oni iza sebe nikog samo nece niko da ih gleda i trpi a najlakse je tako naci posla svima okolo. Oni su familijarno zakinuti u glavu i sta ces ti sad tu? Para vrti gdje burgija nece. 

I na Novoj cetvrti, kuca zadnja prije skretanja za trim stazu i borice i jos par kuca prije nje.. haha braca bosanski slovenci nauzimali se kesha since 2018... jos podvode nase maloljetnice tu po kucama... svega ces se nagledati...

ja mislim da policija treba pokazati neposluh i reci da se gone svi i da ide masovna sutka sa kantona, tad ce sav narod stati uz njih! Ja cu prva!

• Like 2

prije sat vremena, Fugaziii said:

Ja ti mislim da oni imaju ‘papir’, kao fadil ninja, da su neuraxunljivi sto me ne bi iznenadilo. Nemaju oni iza sebe nikog samo nece niko da ih gleda i trpi a najlakse je tako naci posla svima okolo. Oni su familijarno zakinuti u glavu i sta ces ti sad tu? Para vrti gdje burgija nece. 

I na Novoj cetvrti, kuca zadnja prije skretanja za trim stazu i borice i jos par kuca prije nje.. haha braca bosanski slovenci nauzimali se kesha since 2018... jos podvode nase maloljetnice tu po kucama... svega ces se nagledati...

ja mislim da policija treba pokazati neposluh i reci da se gone svi i da ide masovna sutka sa kantona, tad ce sav narod stati uz njih! Ja cu prva!

Pozdrav. Stari sam forumas, medutim banovan od strane nove moderacije 🤫

Pa bubin tecic, odnosno prvi rodak je nas dragi bivsi nacelnik/premijer 🤗

Ajmo ljudi malo pisimo cinjenice, ne samo naglabanja. Stvarno nisam politicki aktivan niti pristrasan ali zna se koja politicka opcija nam vodi grad, a nije SDOOO 😀 Stari komunjarski lisci, suki je bio Njegov savjetnik i On je savjetovao sukija da se kandiduje kao nezavisni, kasnije gradanska lista, kasnije pomak itd... 

Po meni bi bilo pametno bojkotovati svaki objekat u koji ude makar jedan jedini migrant. Od prevoznika, trgovina, pekara, kafica, stadiona, salona za uljepsavanje itd. 

Sve dok privatnici ili JP zaraduju s obje strane, migranti ce se osjecati dobrodoslo. Onog trenutka kad ljudi prestanu migrantima pruzati usluge jer gube domace musterije tad ce i migranti shvatiti da u Bihacu nema bujruma za njih! 

Evo ja vec odavno izbjegavam Neli markete, pekaru Una, pekaru kod semafora za M. mahalu (ne znam tacan naziv), sve taxi prevoznike

• Like 1
  • Thanks 1

5 hours ago, Donald said:

Pozdrav. Stari sam forumas, medutim banovan od strane nove moderacije 🤫

Pa bubin tecic, odnosno prvi rodak je nas dragi bivsi nacelnik/premijer 🤗

Ajmo ljudi malo pisimo cinjenice, ne samo naglabanja. Stvarno nisam politicki aktivan niti pristrasan ali zna se koja politicka opcija nam vodi grad, a nije SDOOO 😀 Stari komunjarski lisci, suki je bio Njegov savjetnik i On je savjetovao sukija da se kandiduje kao nezavisni, kasnije gradanska lista, kasnije pomak itd... 

Po meni bi bilo pametno bojkotovati svaki objekat u koji ude makar jedan jedini migrant. Od prevoznika, trgovina, pekara, kafica, stadiona, salona za uljepsavanje itd. 

Sve dok privatnici ili JP zaraduju s obje strane, migranti ce se osjecati dobrodoslo. Onog trenutka kad ljudi prestanu migrantima pruzati usluge jer gube domace musterije tad ce i migranti shvatiti da u Bihacu nema bujruma za njih! 

Evo ja vec odavno izbjegavam Neli markete, pekaru Una, pekaru kod semafora za M. mahalu (ne znam tacan naziv), sve taxi prevoznike

Hehe zna se ciji je bubson 😁 i DA, treba pokazati gradjanski neposluh i smislu kupovine i placanja icega bilo gdje i bilo kojih racuna i bilo cega. Samo stati i ekonomski bojkot napraviti, jer 💸💸💸💳💰 je ono gdje ih najvise boli. Problem je sto ti imas ove nas penzice kojima cim postar donese racun trce da plate, da vide jadni s cim ce raspolagati ostatak mjeseca, ahjd ti njemu objasni sto da ne ode platiti... Rzjedinjen smo nekako narod, ja se pitam kako bi mi ista zajedno postigli... vidjeli smo kako su protesti prosli, ovi s vrha malo zagalame odma razlaz. Mislim da ljudi ne shvataju da ne cini drzava (pod tim mislim i na politiku) njih vec oni su drzava i oni su politika! Namjerno je obrazovanje srozano da bi se poglupila masa da joj je lakse prodati i servirati spiku. Strasno je biti drzavljanin BiH.

• Like 2
  • Thanks 1

Može mi neko objasniti koja je uloga Dedića (Ilma) u svemu ovom? I on ima negdje neki svoj "privatni" prihvatni centar ili..? Mislim, vidim njega i Bubu su zajedno prozvali i slike neke kruže društvenim mrežama. Što se njega tiče nisam u toku pa me zanima

15 minutes ago, Grunf said:

Može mi neko objasniti koja je uloga Dedića (Ilma) u svemu ovom? I on ima negdje neki svoj "privatni" prihvatni centar ili..? Mislim, vidim njega i Bubu su zajedno prozvali i slike neke kruže društvenim mrežama. Što se njega tiče nisam u toku pa me zanima

Pa recimooo da je prvi savjetnik Suhreta Fazlica muz od jedne od Dedicevih kcerki.... Mozda su ujedinjene familije nasle dodatne izvore zarade, sem prodavanja robe isteklih rokova, obmanjivanja naroda supljim pricama.... 

• Like 1

Odoše Bubine migice... bye,bye

bubo.jpg

Koliko sam skuzio ovo su prvi naseljenici na Vučjaku. Trebali su i Bubu potrpati s njima

• Like 1
  • Haha 2

Trebali bi i ovom debelom idiotu malo pretresti bubrege...vidjeti jesu li na mjestu

prije 30 minuta, Grunf said:

Odoše Bubine migice... bye,bye

bubo.jpg

Koliko sam skuzio ovo su prvi naseljenici na Vučjaku. Trebali su i Bubu potrpati s njima

Hahah gore je ph zemljista velik, ne uspjeva mara 😂

Just now, Grunf said:

Koliko sam uspio skužiti i on i fani su uhapšeni. Kuća zapečaćena. Prema Klixu, Šiljdedić je izjavio da je u kući bilo 135 ilegalnih migranata

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tri-migranta-uhapsena-u-bihacu-zbog-napada-na-policiju-i-inspekciju/190614029

Bubo Crocsaš je još zimus čitavoj Evropi pred kamerama Spiegel TV pokazao kuda šverca migrante. Nadam se da će mu sad i porezna sjesti za vrat

• Like 1
  • Thanks 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...