Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Počela je i upotreba vatrenog oružja od strane migranata. Ovu osobu smatram krajnje ozbiljnom i vjerujem od riječi do riječi njenu izjavu

image.png.f3828706b3a03a6cdc85ef12fa2418f9.png

image.png.2a96a36bd173322006ace832cf0ccd7d.png

Šta bi tek bilo da nije ovog policijskog sata za migrante?

Edited by Grunf

Ja sam uvjeren da ima mozda 50ak vrlo problematicnih migranata, uvjeren sam da nisu svi, jer da jesu, ne bi nas nigdje bilo. Treba stati u kraj ovim ulicarima-drogerasima-narkomanima, tih je sakica i to treba ostro sankcionisati. Gotovo sam uvjeren da policija i ima tu informaciju ko su ti. 

Ovi sto chillaju po parku ne bi trebali biti problem.

Treba krenuti po kafanama redaljku napraviti i naravno na Oz1 (na neosvjetljenom parkingu kod Binga) i Harmanima navece, oni koji su najglasniji, sto se ganjaju i deru jedni na druge te koji prilaze i traze novac jer su navodno upleteni u razne tuce i pokradeni (a na faci vidis da laze i da je nevolja!).

Policija bi tome mogla stati vrlo lako u kraj.

Edited by jokesOnYou
  • Like 1

1 minute ago, jokesOnYou said:

Ja sam uvjeren da ima mozda 50ak vrlo problematicnih migranata, uvjeren sam da nisu svi, jer da jesu, ne bi nas nigdje bilo. Treba stati u kraj ovim ulicarima-drogerasima-narkomanima, tih je sakica i to treba ostro sankcionisati. Gotovo sam uvjeren da policija i ima tu informaciju ko su ti. 

Ovi sto chillaju po parku ne bi trebali biti problem.

Treba krenuti po kafanama redaljku napraviti i naravno na Oz1 (na neosvjetljenom parkingu kod Binga) i Harmanima navece, oni koji su najglasniji, sto se ganjaju i deru jedni na druge te koji prilaze i traze novac jer su navodno upleteni u razne tuce i pokradeni (a na faci vidis da laze i da je nevolja!).

Policija bi tome mogla stati vrlo lako u kraj.

Misliš 50-tak u tvojoj ulici ? Ne slažem se s tobom. Mislim da je puno veći broj od tvoje procjene.Sigurno između 10-20% od ukupnog broja a to je puno za ovako mali grad. Puno je i 50 uz naše domaće kriminalce

• Like 2

Bombardovati inbox fb profila Ružnića, Kljajića i Šuhreta. Znam da nemaju savjesti, ali da ih makar napominjemo da je riječ o najvećem ološu koji je bio na vlasti u USK.

• Like 1
  • Aferim! 1

Problem su i ovi nasi sitni dilercici koji im dilaju vutru i speed. Odlaze u njihova legla i tamo im prodaju drogu. I to je isto velika neodgovornost. Bgm ko da nema dovoljno domacih konzumenata pa moraju jos siriti trziste.

Moderatore ti se to pojavi poslije par mjeseci bezobrazne pauze.kada se po bišćanima i ostalim dobrim ljudima ovdje pravo pljuvalo na ovom forumu sad ste se pojavili kad raja otvara nove forume.šta se to čekalo do sad ?da se nakucava 10 000 baljezgarija.ja vam se neću tu javljati.

9 minutes ago, Fap mašina said:

Moderatore ti se to pojavi poslije par mjeseci bezobrazne pauze.kada se po bišćanima i ostalim dobrim ljudima ovdje pravo pljuvalo na ovom forumu sad ste se pojavili kad raja otvara nove forume.šta se to čekalo do sad ?da se nakucava 10 000 baljezgarija.ja vam se neću tu javljati.

Imamo sad nove moderatore ako sam dobro vidio - aktivni učesnici foruma. Nadam se da će sad biti OK

• Thanks 1

prije 11 minuta, Grunf said:

Imamo sad nove moderatore ako sam dobro vidio - aktivni učesnici foruma. Nadam se da će sad biti OK

Volio bih samo da, kao sto Djole kaze, bude isto i djavolu i djakonu. Da ne bude pristrasnosti.

I naravno sutra nema kvoruma za hitnu sjednicu Parlamenta po pitanju migrantske krize. Ma sa svih strana nas hebite kad smo glupi, al doći će dan naplate.

• Like 1

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/nije-nam-jasno-zasto-je-hrvatska-policija-tako-gruba-464567

Pa ako im to nije jasno onda se zaista moramo upitati o njihovom stepenu inteligencije.

"Ovo je jedna od enigmi koja najviše muči migrante i izbjeglice koje je put ka EU nanio u Bosnu i Hercegovinu. Čude se i izbacivanjima iz voza pred sam dolazak u Bihać"

Piše u oslobođenju

5 minutes ago, Real said:

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/nije-nam-jasno-zasto-je-hrvatska-policija-tako-gruba-464567

Pa ako im to nije jasno onda se zaista moramo upitati o njihovom stepenu inteligencije.

Zbilja, koji je to nivo inteligencije??? Iz teksta se vidi da su svi upućeni u to šta ih čeka kad krenu vozom i oni opet idu. Zašto ? Zato što znaju da neće biti sankcionisani zbog kršenja zabrane. Sve dok naša kantonalna policija ne pokaže zube kao i hrvatska naspram njih oni će se tako bahato ponašati. Ja opet kažem ne zamjerim hrvatskoj policiji niti trena. Ljudi rade svoj posao za koji su plaćeni i to im je obaveza - da štite ustavni poredak svoje zemlje pa i bez obzira na sredstva. 

• Like 2

9 minutes ago, Grunf said:

Zbilja, koji je to nivo inteligencije??? Iz teksta se vidi da su svi upućeni u to šta ih čeka kad krenu vozom i oni opet idu. Zašto ? Zato što znaju da neće biti sankcionisani zbog kršenja zabrane. Sve dok naša kantonalna policija ne pokaže zube kao i hrvatska naspram njih oni će se tako bahato ponašati. Ja opet kažem ne zamjerim hrvatskoj policiji niti trena. Ljudi rade svoj posao za koji su plaćeni i to im je obaveza - da štite ustavni poredak svoje zemlje pa i bez obzira na sredstva. 

Pa to je licemjerstvo Sarajeva i zeljeznice da im jednostavno zabrane voznju talgom vec u Sarajevu za ostale akcije onda nema potrebe ,

kao i Centrotrans i privatne prevoznike pa nek idu pjeske do Bihaca pa ce na toj njihovoj ruti njihova zlodjela osjetiti i drugi krajevi u drzavi pa ce se stvari poceti mjenjati .

Do jucer Tuzla i njeni stanovnici bili najveci kriticari Krajisnika posebno Biscana koje su omalovazavali i nazivali raznim pogrdnim imenima a danas kad su oni suoceni sa krizom nedaju migrantski centar u Tuzli ni pod razno i niko ne kritizira niti njihovu vlast niti gradonacelnika licemjerstvo na kvadrat nemamo mi sta reci Dodicku kad su ovi nasi gori od njega u svakom pogledu.

• Like 4

2 hours ago, Fap mašina said:

Jel' ti to meni? 😋

Ne brinite, od sada, nadalje i ubuduce kandzija radi :D

Sto se tice migranata, ma slabo se ista desava a da je obecano, receno ili misljeno... Znaci ovi likovi iz nasih gradskih i natonalnih uprava nas gradjane smatraju najvecim izgleda moroncinama kad ovako na oci nam levate.. migranata je sve vise i vise.... i postaju vec agresivniji

• Like 1
  • Aferim! 2

Vidim da se Bira neće zatvoriti jer vidim kopaju kanal od Cavkunovica prema Biri vjerovatno za vodu. 

• Sad 1

Nagradno pitanje:Ko će ljudima na lokalu platiti staklo,IOM?

Edited by Fugaziii
Prva dva linka nisu vezana na temu. Ukoliko zelite nesto takvo pisati provjerite da li postoji tema za tu tematiku, ili otvorite posebnu.
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...