Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ovaj Pašin video je samo dokaz o kakvoj se stoci radi i zato čovjek ne može imati ni malo empatije prema njima jer niti jednim svojim postupkom to ne zaslužuju.Što se tiče kazni za iznajmljivače mislim da su apsolutno premale pogotovo kad se ima u vidu da je onaj debil Bubo dnevno imao tu kaznu. Njemu bi trebalo uzeti 50000 eura i to bi bilo malo. Puna podrška Policiji i samo jako i žestoko💪💪💪

• Like 4
  • Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3645

• rucica1

1523

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

5 hours ago, paša said:

Ja ipak mislim da migrantima treba  na neki način omogućiti da kupuju hranu, nije to bas humano ovako

Natrpas kombi alkohola, energetskih pica, cigara, bureka, kifli, kruha, ili sta god oni rado konzumiraju i odes gore, kao pokretna prodavnica i trgujes .

• Like 1
  • Haha 1
5 minutes ago, Sadik said:

Natrpas kombi alkohola, energetskih pica, cigara, bureka, kifli, kruha, ili sta god oni rado konzumiraju i odes gore, kao pokretna prodavnica i trgujes .

Hahaha...al jest to tako. Ja sam vec rekao, vrlo brzo ce niknuti tamo kontejneri sa prodavnicama, kaficima...poduzetan smo mi narod i snalazljiv ni u ćenifi gladni nebi bili

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 1

Lakirači noktiju na aparatima. Čekam da opale koji selfi na Vučjaku uz flašu vode.... Htio bih naglasiti i to da je prerano za radovanje. Trenutna situacija me podsjeća na situaciju na nogometnoj utakmici naše reprezentacije dok vodimo 1:0. Dok sudija ne odsvira kraj, rano je...

Edited by Grunf
  • Like 6
48 minutes ago, zudox said:

Muslimansko bratstvo a ti pogledaj tko su oni.Mursi došao na vlast na prevaru uz pomoć srpske organizacije otpor za provodjenje obojeni revolucija.Po dolasku na vlast prvo požurio da se zahvali ameriki i izraelu.

Pobogu ti brate ode ti predaleko sa ovim komentarom!

EE decki, slusajte sad ovo pazljivo:

JOŠ JEDAN OFFTOPIC ILI SPOMINJANJE SDA, HDZ, SNSD, I BALIJSKO ISLAMSKO CETNICKO USTASKO VRAZJIH KOMBINACIJA BAN NA DAN... AKCIJA, SAD JE POPUST DA DOBIJETE 100% JER STVARNO IMATE TOLIKI FORUM OTVORITE SI TEMU, A IMATE I OPCIJU PRIVATNIH PORUKA, JER MNOGI OD NAS NE ZELE CITATI KO JE POCEO RAT I KO JE KOGA PRVI....

Dakleeee.....svadjati se oko migranata mozete koliko hocete (ukoliko si ne Hebete sve po spisku i ti fazoni) znate valjda kako se debate i diskusije vode u civiliziranom drustvu, dopusten je i sarkazam i malo ironije.... ali stick to the subject (ukoliko neki ne razumiju bosanski jezik).

iiiii??? Jel će iko reći sta je to bilo neki dan na Otoci, znam da je neko spominjao da je nesto bilo.... I imal' sta novoga?

• Like 3
24 minutes ago, Real said:

Kako bi lijepo bilo kada bi ova raja mogla doći nedeljom u bihać na korzo i malo prošetati gradom.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2643448322351123&id=289900577704157&refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2FTuzlanski.ba%2Fvideos%2F2643448322351123%2F&_rdr

Imal kakvih programera da se late posla?

Već sam nešto pisao o tome. Ali mislim da je dovoljan jedan viber broj za građane. Ostatak bi trebao odraditi viber app.

https://www.wikihow.com/Share-Your-Location-on-Viber

Mislim da nema potrebe izmišljati toplu vodu. Bilo bi dobro kad bi porukama poslanim na viber imali pristup ujedno i policajci koji su u tom momentu na dužnosti ili bar patrole

Edited by Grunf

Na grupi migranti-azilanti  mozete pisati direktno na zid, netreba odobrenje administratora kao na ostalim grupama u bihaću

1 minute ago, brko.brkic_26 said:

Dok god dolaze u krajinu znaci da prolaze. Da 5 dana niti jedan ne prodje ili da ih prodje jako malo, odmah im krajina nebi bila interesantna...

Ja mislim da ce oni nestati sa ovog područja u naredna tri mjeseca

• Dislike 1
  • Haha 1
59 minutes ago, paša said:

Ja mislim da ce oni nestati sa ovog područja u naredna tri mjeseca

Hoce, ako ih ti primis u svoj kamp u dzermaniju.... A  posto ce sve i jedan na Vucjak oni sto prodju granu eto ih tebi, a ovi sto ne mognu eno im Sarajeva....  krajina ponovno slobodna :D ja mislim da se mnogima dzigere okrecu i dobijaju cireve kad vide kako im planovi ne prolaze ovdje, a meni eto bas neka godra... Puna podrska Muji i MUP-u za ciscenje grada od migranata i osiguravanje nase slobode i sigurnosti u gradu Bihacu, a nadam se ubrzo i u V. Kladusi pa eto i u Cazinu. A mi se ljudi vidimo u nedjelju, kad nam zelim prelijep suncan dan pa da se ovaj put okupimo u sto vecem broju i ostanemo sto duze, jer kazu bice tri standa sa kokicama, dva sa secernom vatom, bice sta god pozelimo

• Like 3
  • Haha 2

U Hrvatskoj se malo probudili Sorosevci, eto anonimni planiar kaze da su specijalci pucali iznad glava ilegalaca i da su ih mlatili i da je njemu to jako tesko bili gledati, cijeli tekst je tipicni NGO proizvod, jadni ljudi, pa sto ako provaljuju, nisu nikog ubili??? i takve fore, nadam se da ce specijalci naci 'anonimnog planinara' i priupitati ga za zdravlje.

• Haha 1

Ima li ko iz Bakšaiša? Sad sam izbrojao 14 komada ali mislim da ih ima i više, pod punom spremom sa ruksacima.Većina ih ima i maskirne hlace,majice i ruksake ulaze tamo negdje oko onih kuća gdje je kuća od Irfe Mujagića - Ateljea, mislim da je ono prolaz na Unu i da će negdje tamo logorovati pa pripazite na kuće i obavezno pozovite policiju. Ja sam bio u prolazu autom tako da nisam uspio reagovati na vrijeme

Edited by Grunf
7 minutes ago, Grunf said:

Ima li ko iz Bakšaiša? Sad sam izbrojao 14 komada ali mislim da ih ima i više, pod punom spremom sa ruksacima.Većina ih ima i maskirne hlace,majice i ruksake ulaze tamo negdje oko onih kuća gdje je kuća od Irfe Mujagića - Ateljea, mislim da je ono prolaz na Unu i da će negdje tamo logorovati pa pripazite na kuće i obavezno pozovite policiju. Ja sam bio u prolazu autom tako da nisam uspio reagovati na vrijeme

Dole ispod mezarluka i Mjesne zajednice ima ono kao "setaliste" drveno pored onih slapova preko kojih se prelazi prekoputa na otoku onu..... mozda su dole.... Svejedno ako ima nekog otamo neka zovne policiju nek ih pokupi... A mozda su se samo dosli plahnuti hehe

• Like 1

Zasto Van den Prdac ne kaze da to je njihov plan, uzeti s ovih prostora sve sto vrijedi a  regiju natrpati ilegalcima koji ce oni velikodusno hraniti kako ne bi dalje.

Van den Prdac doma sigurno zivi u kvartu u kojem ilegalci ne mogu ni prismrditi, ovo je za mene 3 svjetski,  uzimanje svega sto vrijedi u nekoj zemlji a mislim na ljudske resurse je vece zlo od vojne okupacije, jer otimanjem ljudi ovi krajevi NEMAJU NIKAKVE SANSE AMA BAS NIKAKVE. Eto uzmite za primjer HR, ona uspjesno izvozi doktore, medicinsko osoblje, inzinjere, informaticare, majstore svih vrsta a uvozi sirijske socijalne slucajeve, jucer., prvih 50 useljeno u drzavne stanove, sve rezije placene, novac za hranu, takoder zavod za zaposljavanje nudi 7000 kuna po osobi cijelu godinu plus placeni porezi i doprinosi onome tko ih zaposli. Dakle nasa djeca kredu na 30 godina za stan i ako ne ide na ulicu, ovrhe, 100000 ljudi je ovrseno s raznih temelja, ljudi odlaze  a oni uvoze sirijsku socijalu ???? svi smo skupa izdani, uopce ne sumnjam da ce masa ovog olosa zaglaviti na ovim prostorima.

• Like 1
  • Aferim! 2
  • Thanks 3
7 minutes ago, Fap mašina said:

Možda su samo otišli u onu kuhinju od crvenog križa da traže jesti.ispod kuće mujagić neuslovna kuhinja al nek se vrte pare.

Ma jok,odmah pored, prolazom su prošli, brzim vojničkim korakom (ne zezam se bili smo vojnici i znamo kako to izgleda) jedan po jedan. Na kuhinju se nisu ni osvrnuli

Sad cu sa završiti sa posla pa malo pronjuškati onim dijelom. Jako sam znatizeljan

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Sad 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...