Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 5 minuta, Haldir said:

2. Opet pričaš gluposti. Znaš li koliko USK ima stanovnika i koliko ih ima osiguranje? Oni koji nemaju, a trebaju pomoć, sve će uredno platiti u bolnici. IOM može svojim novcem osigurati i doktore i potrebne lijekove za one koji nemaju osiguranje u BiH.

Sve će platiti IOM? Pa u čemu je onda problem, što tu trabunjaš  i naričeš nad napaćeno-ispaćenim migrantima? Nek onda IOM svojim novcem, kako si i rekao, osigura doktore i potrebne lijekove.😊

• Like 2
  • Aferim! 1

prije 13 minuta, Haldir said:

1. Opet pričaš gluposti. Ja nigdje nisam rekao da se migrantima treba pružiti bolja zdravstvena zaštita nego Bišćanima. Prvo jer je to u ovom zdravstvu i nemoguće, drugo jer svaki čovjek pred medicinom treba biti isti.

2. Opet pričaš gluposti. Znaš li koliko USK ima stanovnika i koliko ih ima osiguranje? Oni koji nemaju, a trebaju pomoć, sve će uredno platiti u bolnici. IOM može svojim novcem osigurati i doktore i potrebne lijekove za one koji nemaju osiguranje u BiH.

3. Opet pričaš gluposti. Ja niti znam previjati niti sam doktor da bilo koga gore liječim. Ta izjava me podsjeća na onu još gluplju - vodi ih sebi kući. 

1.Pred medicinom nikad nisu bili ljudi isti,uvijek su bili privatni pacijenti koji su dobijali prve termine,mogli platiti recimo bolju operaciju kod glavnog kirurga,ili ugraditi porcelanske umjesto "socijalnih" zuba.

2. Ovo boldano gore sam si rekao da će platiti,naravno da će dobiti račun za sva ektra,za osnovne stvari preuzima socijalno ove države u kojoj žive bošnjaci ,ne absurdistanci! I taj IOM je pokazao svoje pravo lice,oni da su ono zašto se predstavljaju doveli bi gore od prvog dana hrpu ljekara i platili ih da se ilegalci zbrinjavaju.Ti nikako da skontaš da su oni ( ilegalci) samo pijuni kao i ti za tastaturom u njihovom " the Game".

3.Pa ti ništa neznaš al u sve se petljaš i znaš bolje odavde s portala okvalifikovati ranu od školovanih uposlenika crvenog križa na licu mjesta.

4. Za ovo zadnje "vodi ih kući" pa možda bi ti njih i vodio al sad prpa,policija radi svoj posao kako treba.

Edited by Real

Ne mogu razumijeti ove sto se stalno ponavljaju iz dana u dan,kao to je napacen narod treba im se pomoci ovo ono..i mi smo davne 92 bili izbjeglice(migranti),nije se tako prema nama odnosilo..ccc..medju cijelom tom grupacijom nisam vidio niti jednu zenu ili dijete..ako je stvarno toliko lose tamo odakle su dosli zasto samo muskarce vidim tu..muskarci koji su sposobni da brane svoje familije i domove..nije njih bjeda i muka natjerala ovamo,makar ne vecinu,vec lopovluk i propaganda..ali otom potom..nadam se da ce se uskoro rijesit nesto po ovom pitanju i da ce se moci kao nekad popit rahat kafa u rodnom kraju iz kojeg nazalost zbog ovakvih slucajeva,mi domacini,moramo da "bjezimo"....

• Like 4
  • Thanks 1

prije 2 minuta, Real said:

Pa ti bi njima dao besplatno bolju zdravstvenu zaštitu nego što naši bišćani dobijaju u kantonalnoj bolnici a u ostalim domovima zdravlja moraju masno platiti.

Obično normalan vozač ima papire i legalno se nalazi na tlu jedne zemlje,plaća zdravstveno i autoosiguranje te premiju koja se onda upotrebljava za takve svrhe.Oni su ilegalci i stim kriminalci.Osim toga nedoprinose svojim premijama nijednom osiguranju koje neplaćaju,već pljačkaju ovaj ionako slabi sistem.

Haldire pa ako su ti tako bitni ti bi trebao biti gore 24 sata s njima na Vučjaku i previjati ih danonoćno,umjesto ovdje na forumu tipkati.

Jooooj Hadžija...al me ubode. Svaka ti čast....ja legalno prijavljen, radim, osiguran, u frci nisam stigao ovjeriti j..... knjižicu, ode 80KM za glupost, a pred zakonom i Bogom i sudom zdravstevno osiguran, ma ne jebu me 2%...plati. Nije uopste bitno da li sam osiguran i je li uplaćeno nego da li je knjižica ovjerena ?!?! Jednom na previjanju (posjekotina na poslu), haj kupi nekakve gaze (klinika nema, a ja i dalje osiguran uredno, sve uplaćeno...redovno). U frci zaboravio platiti participaciju (propustio neki tamo datum), participaciju koja samo na USK ima, plaćaj dodatna sranja do kraja godine... Vodi dijete na inhalaciju, haj kupi jebene kapi. Primi infuziju, nema onih igala i onih lajnera (kud ne ponese ono crijevo nakon infuzije da napravim tanke lajnere za podvodnu). Haj na komisiju nosi papire da mi neki šupci odobre liječenje koje mi treba. Ja sve jebeno vrijeme osiguran, sve uredno i na vrijeme uplaćeno. 

E sad za indijansko pleme Crne Noge treba da se troši materijal kojeg nema, pare kojih nema, a doktori treba da zbog njih rade i prekovremene sate (Kad GOD su meni zatrebali, bio je Štrajk!!!!  Ili je aparat u bolnici pokvaren, a kod privatnika radi ?????).

Naguraće nam bolnica 50 miliona duga 🙂 .

Sutra će biti nova tema na forumu....hitno potrebno skupiti 500 KM za tog i tog radi operacije krajnika , bolnica nema ničega vise, potrošeno na Crne Noge.

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

To je najboljše, kar sem danes prebral v slovenskih portalih 👍

http://www.demokracija.si/migracije/policist-eli-superjunak-za-nove-case-pred-dnevi-nalomil-nekaj-nasilnih-ilegalnim-migrantov-danes-jih-je-lovil-po-gozdu.html

Evo i hordi Džingis khana :

http://www.demokracija.si/migracije/ilegalci-prihajajo-tudi-iz-mongolije.html

Sad nam samo fale oni iz Papue nove gvineje,otkud ih sve ima u vražju mater.

Deckii samo malo smanjite dozivljaj s nacionalistickim prepucavanjem ili kako to vec nazvati. Ima Bosanac otvorio temu sta se ne zna a sta da se sazna i tako to dole u Politici. Drzite se teme molim Vas ljubazno inace brisem sve sto ne spominje migice i situaciju vezanu za njih 🤙🏼

Iiiiiii??? Je li ko saznao sta se desavala ili desilo na otoci????

• Like 1

Žalosno je što se sugrađani, komšije i  braća vrijeđaju ovdje a neće neki da shvate da i merhamet, i strpljenje,  i kapaciteti centara, grada, ustanova, MUPa, Itd... imaju granice, samo nažalost Bosna nema (i ljudska glupost). 

• Like 1

5 minutes ago, Real said:

To je najboljše, kar sem danes prebral v slovenskih portalih 👍

http://www.demokracija.si/migracije/policist-eli-superjunak-za-nove-case-pred-dnevi-nalomil-nekaj-nasilnih-ilegalnim-migrantov-danes-jih-je-lovil-po-gozdu.html

Evo i hordi Džingis khana :

http://www.demokracija.si/migracije/ilegalci-prihajajo-tudi-iz-mongolije.html

Sad nam samo fale oni iz Papue nove gvineje,otkud ih sve ima u vražju mater.

Sve za Bihac salji! Haha uzas... nek dodju slobodno, samo pravac Vucjak. Skuzice valjda svi u jednom momentu da nece dolee, a da....

2 minutes ago, NDB said:

Žalosno je što se sugrađani, komšije i  braća vrijeđaju ovdje a neće neki da shvate da i merhamet, i strpljenje,  i kapaciteti centara, grada, ustanova, MUPa, Itd... imaju granice, samo nažalost Bosna nema (i ljudska glupost). 

Kako to mislis?

Koji "siromasi" kažu slovenci sve se nema, pogledajte:

http://www.demokracija.si/migracije/fotogalerija-pomagajte-policiji-poiskati-turka-balika-huseyina-ob-cesti-proti-sviscakom-je-izgubil-vec-bancnih-kartic-gotovo-mu-je-grozno-ko-tava-brez-njih.html

FOTO GALERIJA) Pomozite policiji da pronađe turčina Balike Husein! Na putu za Sviščak siromašan "izgubio" seriju bankovnih kartica, on jadnik sad luta bez njih!
Deset metara od puta u smjeru Sviščaka, zapadno od Snežnika, mještani su naišli na malu deponiju smeća. To je mjesto gdje ilegalni migranti u prirodi bacaju ono što im nije potrebno.

Između ostalog, Balik Huseyin, očigledno turčin je "izgubio" više kreditnih i bankovnih kartica, dokumente sa poreskim identifikacionim brojem i odjećom na profilu građanske inicijative koja je čuvala granicu na Facebooku.

Pogledajte FOTOGALERIJU ispod
  • Thanks 2

Treba vidjeti da se porefenamo i platimo migrantima voznu kartu za Tuzlu i Sarajevo.

Sjetimo se njihove humanosti prošle godine

40 minutes ago, Real said:

Koji "siromasi" kažu slovenci sve se nema, pogledajte:

http://www.demokracija.si/migracije/fotogalerija-pomagajte-policiji-poiskati-turka-balika-huseyina-ob-cesti-proti-sviscakom-je-izgubil-vec-bancnih-kartic-gotovo-mu-je-grozno-ko-tava-brez-njih.html

FOTO GALERIJA) Pomozite policiji da pronađe turčina Balike Husein! Na putu za Sviščak siromašan "izgubio" seriju bankovnih kartica, on jadnik sad luta bez njih!
Deset metara od puta u smjeru Sviščaka, zapadno od Snežnika, mještani su naišli na malu deponiju smeća. To je mjesto gdje ilegalni migranti u prirodi bacaju ono što im nije potrebno.

Između ostalog, Balik Huseyin, očigledno turčin je "izgubio" više kreditnih i bankovnih kartica, dokumente sa poreskim identifikacionim brojem i odjećom na profilu građanske inicijative koja je čuvala granicu na Facebooku.

Pogledajte FOTOGALERIJU ispod

Nije nuzno da je Turčin jer dosta ih ima lažne turske pasose,kartice...u okolici Rijeke je nedavno također pronađena veća količina odbačenih krivotvorenih turskih dokumenata

Evo opet NGO sheme, kaze mnogo puta me vratila Hr policija, tukla , uzela telefon i novac, pomokrim se na novinare koji ga odmah ne upitaše: koliko to telefona imas kad ti svaki put uzmu? koiko para imas  ako ti svaki put uzmu lovu? koliko si to dobrih batina dobio kad ti jos nije dosta pa ides po jos? da on je stvarno dobio dobrih batina vec bi bio nazad negdje u turskom kampu odakle je doplazio.

• Like 2
  • Thanks 1

Bez veze su prepiranja sa ljudima koji su zaposleni kod IOM-a. Ljudi primaju novac i to je to.

Trebamo traziti registraciju i biometrijske podatke lica koja se krecu gradom.

Ocito je da su Talgo pustili zbog ovoga i velika je organizacija u pitanju. 

Moram se osvrnuti i na humane uslove na Vucjaku. Ja neznam da li su ovi koji to tvrde prosli ppred livade kod bire, u kakbom su smecu bili. Nitko od tih "jadnih" ljudi nije se udostoji uzeti vrecu i pokupiti smece. I sad pricamo o ljudima koji su isti kao mi. Ja nisam kao oni, ne bacam smece oko sebe i postujem zakon u koju god zemlju da sam otisao. Molim vas da nas ne stavljate u isti kos sa njima. Ne zelim im zlo, nisam nacista ali da mi se krecu oko kuce ljudi za koje nema zakona ne pristajem.

Sto se tice ovih sto se pozivaju na bracu muslimane. Noc prije Bajrama dvojica na staroj Cavkanovoj pumpi kupili litru pili citavu noc kod auto praone. Prije nego sto cu krenuti na Bajram potukli se policija intervenisala. Bas su braca.

Pozdrav iz Malog Luga.

PS Grupa od 10-tak brace pred aksam ode prema Cavkicima preko livada izmedju kuca. Vjerovatno ima postene brace koja im pomaze za 10 Eur za noc u Malom Lugu.

Nadam se da ce nasa policija i Mali Lug cesljati.

• Like 3
  • Thanks 1

Jbte sad gledam profil one "migrantske mame". Oprostite mi i nemojte mi zamjeriti i sam sam i Bošnjak i musliman ali brate ono je nešto ekstremno radikalno ma koliko se ona trudila i ma koliko pomagala raznim ljudima. Mene hvata jeza od takvih ekstremnih ljudi ma kojoj vjeri pripadali

• Like 1
  • Dislike 1
  • Aferim! 3

prije 3 sati, Real said:

Jel možda trebaju operacione sale da naprave gore,sa ksenon lampama?

Kao drugo mislim da su u crvenom križu uposleni medicinski radnici,sestre i tehničari (a ne mašinbravari) koji mogu razlikovati ozbiljnu od lakše rane.

Ako je neko teško ranjen biće hospitaliziran 100% ,mogu zasigurno potvrditi da je tako jer dosad je kantonalna bolnica uvijek pomogla čak i operirala na trošak poreskih obaveznika USKa.

Ja ipak mislim da je bitno od čega su rane,mislim da će svako imati više empatija prema normalnom čovjeku ili osobi koju zadesi neka nesreća ili bude povrijeđena,nego prema kriminalcu koji je nekog ubo nožem kao pred onim vrtićem i bježeći od policije pružajući otpor kod hapšenja povrijedio policajca i pritom sam zadobio recimo posjekotine,tu nema empatije, tu radiš samo rutinski osnovno zbrinjavanje i gotovu.Nema ekstra bonusa.

Evo da vas pomirim 🙂

idealno rješenje za obojicu. Migranti dobiju njegu, a ne sa našeg budžeta.

Za ljude koji ne jebu granice ni 2%..... tu su brate LJEKARI BEZ GRANICA!!

Apoliticna organizacija, pravi humanisti. Samo još da neko ko radi za ili je u kontaktu sa humanitarnim organizacijama napise ljudima fino pismo na engleskom. Ništa ne košta.

laku noć uz najnoviji hit sa top lista u R. Sloveniji “kad ih je Eli po gozdu juril” (a hoću ga isprdati kad ga sretnem 🙂 .

• Thanks 1

Morala se krv proliti nasih oceva, brace, sugradjana, cekali da opet se brane od invazije, napada, nekom prvi, nekom deugi put? 30.000 EUR najam mjesecni u srcu grada, isti ilegalan objekat za ilegalne kriminalce kao i svi ostali, 30.000 KM za akciju da se kako kazu zivotinje koje drze gradjane u psihickom ludilu, strahu, ugnjetavanju, napadima....izmjeste. Zasluzuju samo gore uslove, pokazali su bezbroj puta, praveci od grada klaonice sa potocima, deponiju, alkohola, droge, prostitucije, kriminala opcenito. Logisticka i pokretacka snaga im se u najvecoj ekskluzivi gotivi u gradu, dok nasi krvare. Bezbroj organizacija krimo fake humanitarnog tipa pod budnim okom istih onih koji su gledali i gledat ce opet kako ukapamo, sad bi da nas umno siluju i fizicki jedu. Ponudili sacice ovom napacenom narodu, djecu nam uvukli u svoje jazbine da rade za koju stotinu EUR-a, dok trpe vase klosare kao humanitarce iz raznih zemalja koji su na ekskurziji u izobilju, te njihove mlado potkovane krimi ilegalce silovatelja, ubica, krimoaktivnosti raznih vrsta. Probudili profitere kojima nista nije sveto, sramota bi bilo citavog svijeta, kako mozes svome bliznjemu indirektno i direktno, ali kod nas nije prvi put, prvo nam treba ovako do grla pa da smo upitni svi, poznavanje straha nam kao disati. Smiju nam se, rugaju, prepusteni sami sebi u nekom nezavidnom odnosu podjela, pare rukuju na sve strane, 600 izmjesteno, a jos ih se toliko skriva u jos dobro sakrivenim, precutanim lokacijama, ustrucavanih prijava, kojekakvih riznicara, napustenim objektima, gdje je kraj riznicama kriminala u gradu. Hrabrost je cudna stvar, sta sve trpe za sigurnost, cemu su i smo izlozeni, svi posteni gradjani najljepseg Bihaca. Sramite se svi, inostrani i domaci, vi ste zlo zla, volite gledati kako posten, normalan narod pati, vama je to zabava. Svaka cast svima sto se trude biti covjek i voljeti grad, cuvati djeciji osmijeh koji je ceznuo, za hrabrost naklon, veliko postovanje za zadnje napore.

• Like 5
  • Thanks 3

Nisam bila nesto pretjerano aktivna iz xy razloga ( vecinski prijetnje za svoje iznosenje stavova na fb i blogu : prvi je da sam prljava muslimanka koja svoju krv je isprljala sa krscanskom te da cu radjat djecu neprijatelja. i da me je potrebno silovat i ubit jer sramotim svoju naciju i sto ne pomazem bracu iz pm) ali i sama sam radila na prikupljanju informacija koje su doslovno kako vidim ''javna tajna''. Sto se prijetnji , nazivanjem mene ksenofobom,rasistom i ostalim imenima, to ostavite za svoje najmilije, ja sutat necu i pljuvat cu po svakom, makar to moj otac bio ja ga branit necu. Jebite se ok?

Baksais *skretanje prije dzamije* barem 3-4 kuce imaju smjestene migrante, otvorite google maps i pogledajte na baksais, nekako su nikli apartmani i znam da su migranti u njima *to je moja selendra i vidim ih kad prodjem*. Prijave su bile pa valjda urode i one plodom. I da na hipodromu u onim stalama ih ima takodjer dosta koliko sam cula al ljudi se boje da ce im taj vlasnik zapalit kucu u slucaju prijave.

Mene su neku noc probudili migranti koji su u 2 ujutro bili meni ispred kuce a spavaca mi do ceste, znaci cirka 3-4 m su mi bili od prozora na travnjaku i pricali bog zna o cemu. Malo je reci da je govno umrlo u meni, jer njih je bilo brat bratu barem 20-tak tu. A ja sama , muz vani radi.. I onda dodje neko kaze nece oni. Nek cucnu tebi pod prozor u gluho doba.

Hrpa ih je iz Maroka isto koliko vidim, s jednim sam cak progovorila jer je gospon navalio ko slijepac trazit pare na cesti, ne svidja mu se bas zivot tamo pa je odlucio trazit bolje al eto ostao bez para i zica tako cestom * sa monsterom u ruci*. Ne svidja se ni meni sto me ovdje nece zaposlit u vlastitoj struci jer sam zensko pa sjedim i pokusavam promijenit stanje, ne picim bez dokumenata kroz x drzava jer eto hocu bolji zivot.
Plus na to sve, posto dosta igram igrice, imam par njih s kojima igram a iz Maroka su. Njihov odgovor na moju pricu o ilegalcima iz njihove drzave je bio ovaj :

They did something really bad here otherwise they wouldnt run away like that. Its not bad here, I mean its not good, but its decent to live if you obey the rules, just like any country in world, life can suck and it can be hard, but running away and hiding documents and passing illegally boarders, they are up to no good and stay away from them.

Ne volim njihovu bahatost i stav '' mi dosli dajte nam sad svega''. Nek idu da izvinete u neku stvar, ne jednom ne dva put, neg tri puta.
Nasa sirotinja nema za kruha, bivsi borci doslovno zadnja rupa na svirali i dodju ovi handrmoljci i prave nered.
Ev sad ovo pisem i prodje njih 5 sa ruksacima kroz Kralje, valjda ce gospoda na granicu.
Ovu policiju nasu, te ljude treba nagradit i pomoci na sve nacine. Ja osobno gledam da se ukljucim nekako, makar kao prevodioc, znaju i oni fino engleski govorit , ne smatram da ne znaju , ali eto nudim svoje znanje  i to free of charge, ma sta god da im treba, svi bi trebali na svaki nacin im olaksat.

A za ove mufljuze sto ih i dalje brane i zale se na Vucjak, kuci sebi bajo slobodno vodi. Meni je dosta strahovanja kad sestra krene u grad ( pazi jos joj je izlazak do 22.00 a 22 godine ima) a vec je par puta kuci dosla trceci jer neki pratio dobar dio puta), muka mi je kad procitam da su djevojke napadnute od strane tih govana * i onda se nadje opet neki kreten da ih brani i da okrene to na zrtve u stilu '' pa sta je ocekivala u to doba i s obzirom kako je obucena''*, meni je dosta njihove bahatosti i njihove nekulture, nase kriminalce ne mogu smislit, al za nase svak zna ko su i bez da se kaze, dok ovi su N.N. . Meni je dosta straha i nosanja pepper spreja u pm gledam hoce li koji od tih majmuna sto haka kad prolazim * brate izgledam kao da nosam jutanu vrecu u svako doba dana i noci tako da ako bi se koji genij nasao da kaze da sam mozda izgledom i oblacenjem isprovocirala nek se poklopi i suti*, bojim se napast ce me il dirnut il sta i koliko sam spretna sebe cu sprejem u facu pospricat.
Iskreno se nadam da ce ova akcija od strane MUP-a USK urodit plodom pa ce bagra odlucit uputit nazad u maticne drzave.
Ako me dosadasnje stanje nije natjeralo da odustanem od rada i pomaganja zajednici, nece me vala ni ovi tudumi otjerat iz moje zemlje, mogu samo oni van, pa sad nek biraju kako ce.

• Like 4
  • Aferim! 5
  • Thanks 2

Jedino što zamjeram u svoj ovoj akciji naseg MUP-a što nisam primjetio da im pretresaju licne stvari. Kod nekih bi se tu naslo svega i svacega

• Like 4

prije 28 minuta, Grunf said:

Jedino što zamjeram u svoj ovoj akciji naseg MUP-a što nisam primjetio da im pretresaju licne stvari. Kod nekih bi se tu naslo svega i svacega

Nezamjeram im ja ništa,imaju i oni svoj ponos!Pomisli na zarazu itd.

• Like 2

Vidim, postoje inicijative da se materijalno od strane građana potpomogne naš MUP. Što vi mislite o svemu tome i na koji način?

• Like 1

Pomoci policiji svakako,neka naprave neku vrstu mobilizacije(dobrovoljno) prvi se javljam i ako radim slobodno vrijeme cu rado podijeliti sa nasom policijom.

• Like 6

prije 18 minuta, okolonaokolo said:

Pomoci policiji svakako,neka naprave neku vrstu mobilizacije(dobrovoljno) prvi se javljam i ako radim slobodno vrijeme cu rado podijeliti sa nasom policijom.

Slažem se,posebne situacije zahtijevaju posebne mjere.Ako Ronhill može osnivati sastav rezervnih policista tek onako bez razloga, može onda i USK pogotovu jer ima debelih razloga za tako nešto.

Mislim da bi već sama pojava uniformiranih rezervista,još na prilazima kantonu uvela strah i trepet među ilegalce.

Veliku ulogu mogu odigrati i građani,ima ovdje u Bihaću i programera, da naprave jedan oficijalni App kojeg bi svi mogli downloadati i preko njega javljati kretanje migranata na području kantona.Znači čim se uoče blizu granice,latiš se smartphone i javiš policiji koordinate i uočenu cifru ilegalaca i ti si odradio svoju građansku dužnost.Najbliža policijska stanica i dobrovoljni rezervisti dobiju signal za djelovanje i tu su u roku od najkasnije 15 minuta.To je po principu dobrovoljnog vatrogasnog društva,kad izbije požar i dobrovoljni vatrogasci dobiju signal imaju pravo da odmah napuste radna mjesta i da se stave na raspolaganje u dobrovoljnu službu tj. koordinate koje su im dojavljene.Obično se uniforme drže u autima ili na radnom mjestu.

Rekao sam moramo biti svi za jednoga i jedan za sve.

• Like 4
  • Thanks 1

9 hours ago, Rijecanin said:

Evo opet NGO sheme, kaze mnogo puta me vratila Hr policija, tukla , uzela telefon i novac, pomokrim se na novinare koji ga odmah ne upitaše: koliko to telefona imas kad ti svaki put uzmu? koiko para imas  ako ti svaki put uzmu lovu? koliko si to dobrih batina dobio kad ti jos nije dosta pa ides po jos? da on je stvarno dobio dobrih batina vec bi bio nazad negdje u turskom kampu odakle je doplazio.

Ja sam to isto cesto govorio. Niko ne postavlja ta pitanja, ni migrantima ni IOM.

Ta pitanja treba onom van der A.. postavit kako on na to gleda.

Zasto se takve stvari desavaju? 

Meni to izgleda da samo oni podobni novinari dodju na red, pitanja unaprijed dogovorena.

To se cesto znalo i Merkelovoj desavati na njemackoj televiziji.

Trebamo vise onih upornijih novinara i sami gradjani da postavljaju pitanja gdje odgovorni ne mogu izbjeci!

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...