Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Super je to sve, ali od toliko ljudi koji se zale i koji kulaju, i koji daju podrsku, koliko ih je zaista doslo na inedan protest ili ijedno okupljanje dosad? Kazete velik broj na fejzbuku, pa gdje su? Ccc... ok hvala na podrsco, ali budite frajeri i svi onda zaista i budite podrska. Da im ne propada turisticka sezona ne bi se ni pola njih javilo. I gdje je suki na trgu? Gdje je ministar??? Meni nicije rijeci ne znace nista, samo djela! 

• Like 4
  • Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3644

• rucica1

1519

• Barba

1275

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

8 minutes ago, Fugaziii said:

Super je to sve, ali od toliko ljudi koji se zale i koji kulaju, i koji daju podrsku, koliko ih je zaista doslo na inedan protest ili ijedno okupljanje dosad? Kazete velik broj na fejzbuku, pa gdje su? Ccc... ok hvala na podrsco, ali budite frajeri i svi onda zaista i budite podrska. Da im ne propada turisticka sezona ne bi se ni pola njih javilo. I gdje je suki na trgu? Gdje je ministar??? Meni nicije rijeci ne znace nista, samo djela! 

Ja mislim da Šuki u ovoj situaciji nije mogao više uraditi a ni vlada kantona

Što se tiče mirnog okupljanja to je pozitivno ali u konačnici ništa nemože promjeniti

• Like 1

Šta je falilo da narod i prošlih nekoliko puta puta izađe u većem broju sve se nešto suzdržavaju otporu u živo,a na blejsbuku sve puno otpora i bune.možda bi se bihaćki pozeri puno lakše okupili na neki skup gdje se mogu uhljebiti na državne jasle.

Recimo neki stranački skup tu bi posjeta bila dobra.

• Like 3

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2046634478774417&id=162926690478548

Intervju Šuhreta Fazlića

18 minutes ago, Fap mašina said:

Šta je falilo da narod i prošlih nekoliko puta puta izađe u većem broju sve se nešto suzdržavaju otporu u živo,a na blejsbuku sve puno otpora i bune.možda bi se bihaćki pozeri puno lakše okupili na neki skup gdje se mogu uhljebiti na državne jasle.

Recimo neki stranački skup tu bi posjeta bila dobra.

Vjerovatno to govori da je narod zadovolja posljednjim potezima vlasti, ovaj put će biti bolje jer narod i tako ovih dana izlazi u grad

• Haha 1
4 hours ago, paša said:

Što nevalja, za nas je dobro, znači da odlaze

To znaci da na svakih 100 koji odlaze doci ce jos najmanje novih 100. Ruta se mora zatvoriti inace nikad mira nece biti

Edited by Grunf
  • Like 6

Upravo tako grumfe, onoga trenutka kad granica bude 95 % nepropusna migrosi će otići na prostor koji im osigurava veći postotak prolaznosti iste i zato mislim da bi trebali pomoći HR Policiji da što bolje kontrolira granicu

• Like 1

Ključ da migranti odu ili promjene rutu je Vučjak i zatvaranje Bire. Znači nema nista u grad nego šuma i idi dalje.

Bilo kakav povratk u grad migranata je prije svega kraj politicke karijere za političare koji to urade. Šuhret to dobro zna jer naredna godina je izborna.

Policija je danas malo popustila, veliki broj migranata iz privatnog smjestaja sa Nove cetvrti i Privilice se poceo kretati prema centru grada. Stvarno su kao zohari.

• Like 1
  • Aferim! 1
22 minutes ago, Venom said:

Ključ da migranti odu ili promjene rutu je Vučjak i zatvaranje Bire. Znači nema nista u grad nego šuma i idi dalje.

Bilo kakav povratk u grad migranata je prije svega kraj politicke karijere za političare koji to urade. Šuhret to dobro zna jer naredna godina je izborna.

Policija je danas malo popustila, veliki broj migranata iz privatnog smjestaja sa Nove cetvrti i Privilice se poceo kretati prema centru grada. Stvarno su kao zohari.

Nisu to samo oni iz privatnog smjestaja. Mislim da je 100-tinjak novih danas uslo u grad i krecu se gradom samouvjereno bez straha od policije. Mislim da bi nasa policija trebala biti malo vise ostrija prema njima

• Like 1
15 minutes ago, Grunf said:

Nisu to samo oni iz privatnog smjestaja. Mislim da je 100-tinjak novih danas uslo u grad i krecu se gradom samouvjereno bez straha od policije. Mislim da bi nasa policija trebala biti malo vise ostrija prema njima

Oni su jako dobro uvezani i dojavljuju jedni drugima stanje. Moguce da su upravu jer ima ih i oko Djackog doma. Pohvata ce ih ali ako vec idu u grupama hvataj i na Vucjak. 

• Like 1
17 hours ago, logan said:

Zato je u Kladuši mrak kako čitam. Zaista ne znam šta se čeka sa tom akcijom kod nas i ne razumijem zašto ne djeluju u oba grada istovremeno. Mislim da se mogu sastaviti timovi dovoljni da pokriju i Kladušu i Bihać, jer svaki put kad nastupi akcija negdje prebacivat će se na drugo mjesto. Sizifov posao, a snage i sredstava će nestati kad tad. Čitam na grupi da su 2 migranta izboli momka i djevojku u Tuzli, evo iskreno se nadam da nije istina kako zbog njihovog zdravstvenog stanja, tako i zbog svog straha. Iskreno to bi bio prvi put da neko od naših građana bude ranjen (pokušaj ubistva). Ne bi mi bilo svejedno, sastavio sam i mail komesaru sa apelom za pomoć, iskreno se nadam da će krenuti ubrzo, ali se nadam da se neće prekinuti akcije i u Bihaću, samo na taj način ih mogu sve pokupiti i prevesti na Vučijak, a onda neka ih samo nadziru. U mailu sam spomenuo i onu lokaciju koju nudi onaj gospodin u Medenom Polju, iskreno se nadam da će razmotriti to. Zaista mi nije jasno zbog čega se premijer kantona ne angažuje po tom pitanju. Ogromna površina, dovoljno udaljena od svih gradova i lako za kontrolirati dotok novih, dok one koji su zainteresirani za odlazak pustiti samo u smjeru Sarajeva! Iskreno jedva čekam da prođe ljeto, nadam se da će ih zima natejrati na pokret. Ja sam postao totalni pesimista po ovom pitanju.

Ne znam postoji li dovoljno ljudstva u MUP-u da bi se rješavao problem u oba grada istovremeno, jer su u Bihać povlačili i ljude iz drugih gradova, ali očigledno je da je Kladuša stavljena na marginu. To je pokazao i slučaj sastanka premijera sa načelnicima općina Unsko-sanskog kantona kada je tema bila migrantska kriza. Niko od predstavnika iz Kladuše nije bio u uredu Vlade, jer nisu ni pozvani. 

Čak je sadašnja Vlada jasno dala do znanja da neće imati nikakvu komunikaciju sa predstavnicima Kladuše zbog Fikreta Abdića. Po zakonu je to očigledna diskriminacija jedne skupine ljudi zbog drukčijih političkih stavova.

• Thanks 1

Evo ih Konzumu presvlače se

FB_IMG_1561226300114.jpg

2 minutes ago, Haldir said:

Ne znam postoji li dovoljno ljudstva u MUP-u da bi se rješavao problem u oba grada istovremeno, jer su u Bihać povlačili i ljude iz drugih gradova, ali očigledno je da je Kladuša stavljena na marginu. To je pokazao i slučaj sastanka premijera sa načelnicima općina Unsko-sanskog kantona kada je tema bila migrantska kriza. Niko od predstavnika iz Kladuše nije bio u uredu Vlade, jer nisu ni pozvani. 

Čak je sadašnja Vlada jasno dala do znanja da neće imati nikakvu komunikaciju sa predstavnicima Kladuše zbog Fikreta Abdića. Po zakonu je to očigledna diskriminacija jedne skupine ljudi zbog drukčijih političkih stavova.

Bišćani ne žele dodatne migrante iz Kladuše, to je nama samo dodatni teret.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Sad 1
On 21. 06. 2019. at 15:26, Real said:

U žaru diskutiranja ovdje vidim da niste primjetili da sam napisao da se u Šturliću otvara novi "hot spot" za migrante kojeg potpomažu mladi "humanitarci" iz evrope!

U Šturliću se migranti nalaze prije nove godine i hot spot je onoliko dugo koliko traje ruta Bihać - Kladuša. Čini mi se da je prva smrt migranta u Unsko-sanskom kantonu zabilježena upravo u Šturliću pri ilegalnom pokušaju prelaska granice. Tu se nalazi stotine migranata koji svakodnevno dolaze iz Velike Kladuše i Bihaća, i to autobusima domaćih prevoznika. 

• Dislike 1

Ja bi ove idiote koji krijumcare ljude nagradio sa 15 godina zatvora u Lepoglavi.  I to bi ih stavio u odjeljenje sa najgorim psihopatama.  Cini mi se da najvise tih debila dolazi iz Srbije ako se ne varam.  Onaj sto je lani probio policijsku blokadu dobio je desetak godina prdekane. To je vec OK.

• Like 2
35 minutes ago, paša said:

Bišćani ne žele dodatne migrante iz Kladuše, to je nama samo dodatni teret.

Kome nama Paša kad si ti u dzemaniju?! I nije da ne zelimo dodatne migrante, mi ih ne zelimo nikako. Nije moje da rjesavam ni njihove ni vladine ni drzavne probleme, posebno u situaciji gdje ni njih plaho nije briga za mojim problemima, a koje bi oni trebali da rijese. Mi necemo ni dobre ni lose migrante. Mi hocemo migrant-free zonu u Kantonu! Zasto je to mnogim tesko da shvate? Kad je trebalo lomiti agresora i pruziti otpor, plakali svi Krajini, Krajina slomila agresora. kad treba milion migranata "humanitarisati" nase placipi*ke ih posalju u Krajinu da Krajina rijesi. E pa znate sta, Krajini se vise to ne da, Krajina vise to nece, Krajina servira srrednji prst svim kvazihumanitarcima sto su i mame i kceri i sinove prodali za jednokratni kes, screw you, screw everybody.... Ajmo sutra na trg svi, jos se i Bihacko ljeto (pazi nije migrantsko - zato su i ocistili grad trebaju se desavati kulturne manifestacije, veceras izmedju ostalog i Sounds of migration bend dobro podmazan, da nasi bihacki decki za pare snimaju muzikicu malim migicaama...) Vidjecete kad zavrsi Bihacko ljeto kakvo ce onda nastati.. nemojte biti naivni i misliti da je ova cistka zbog nas... Aj cao. Moram ici pokusati bojkotovati nesto negdje haha... Zivioo

• Like 3
  • Aferim! 1

Paša stvarno moram reći da si ti glup za svoje godine. Eto izvini ako sam te uvrijedio, ali dijeliti migrante na bihaćke i kladuške je toliko zatucano i evo ibretim se da to može čovjek tvojih godina reći. Živ ti meni bio 100 godina, drži se Njemačke i ne komentariši puno ja te molim.

• Like 2
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Nazvala ja rodicu( peMzionerka) i velim joj dede sutra malo u setsju - trg, korzo,... i povedi svoje druge. Kad ce ti ona meni - a bas, a hocu, hocu, pa nami, da nijd tebe, nista nebi znali. :D Nemaju internet a na radio i TV nejavlja. Zato vi mladji kad prolazite pored kuca gdje su penzioneri, malo im se ( po pitanju ovih termina) obratite . 

• Like 2
  • Dislike 3
  • Thanks 1

Ovaj svijet danas podržava jedino nastrane stvari i sve se više udaljava od naših biblijskih kuranskih vrijednosti nebitno danas je brak postao ništa porodica ništa otac majka stric i tako u nedogled ..

Ako još neko misli da nismo u ratu  taj je glup

uništavaju se istinske vrijednosti čovjeka

• Like 2
  • Aferim! 1
prije 2 sati, rucica1 said:

Nazvala ja rodicu( peMzionerka) i velim joj dede sutra malo u setsju - trg, korzo,... i povedi svoje druge. Kad ce ti ona meni - a bas, a hocu, hocu, pa nami, da nijd tebe, nista nebi znali. :D Nemaju internet a na radio i TV nejavlja. Zato vi mladji kad prolazite pored kuca gdje su penzioneri, malo im se ( po pitanju ovih termina) obratite . 

Bravo,nek izadu smetati po trotoarima.

• Dislike 2
  • Haha 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...