Jump to content
FORUM

Recommended Posts

6 minutes ago, Real said:

Netreba,problem je da se situacija ponavlja iznova.Što si bolji eto ih više.Strpati one s Vučjaka na talgo voz i pravac Sarajvo.

I da te pitam što se neuzrujavaš na ovaj link gore što sam stavio,samo vodiš brigu o migrantima.

http://antimigrant.ba/migranti-otvoreno-prijete-bosnjacima/

Iskreno, licno smatram a i vecina nas da bi pruzanje bilo kakve pomoci vratilo trenutno stanje na ono prijasnje. Najbolje im preporuciti boravak u Sarajevu jer im je tamo bolje

• Like 1
  • Thanks 1

prije 9 minuta, Haldir said:

Šta je problem? Treba ih ostaviti gore da umru? 

Da bih ti odgovorio sta je problem...kaži nam koliko mjesečno zaradjujes ti licno (svakako ne znam ko si pa nemaš razloga da krijes). 

Onda napisi koliko si ti spreman da halališ, onako od srca mjesečno, u te svrhe. 

Pa ćemo zajedno na forumu da bacimo malo matematike (koliko zaradjuje prosječni bosnjo u Bihaću, koliko usta hrani, koliko je zaposlenih uopste na USK, izbijemo iz toga svega silne i presilne budžetske korisnike, telekomce, elektranu, vladu , jer njih svakako sve zaboli za ovu temu, a ne daju ni marke, pa podvučemo refu, koliko puta unese bosnjo u kuću kilu teletine bez kosti...da ne kažem kilu janjetine pečene). Tako ćemo doći do računice koliko zaposleni napaćeni bosnjo može mjesečno halaliti. Ako krenemo u priču bar 5 do 10 markica mjesečno bićemo smiješni. Da svaka kuća toliko da, oni pojedoše za dan. Nikakve fajde.

Opet ću se ponoviti...čuvajte pare za humanitarne akcije “500 KM hitno za operaciju krajnika”. Kako su doktori krenuli odlaziti, ostaće oni sto pojma nemaju pa će se operacija krajnika vršiti na guzicu a ne na usta.

• Like 3
  • Thanks 1

prije 23 minuta, Grunf said:

@NDB upravo tako - ne dam im svoju djecu

E moj grunfe u cijeloj evropi osim mađarske,slovačke,češke je tako.

Evo da ti prevedem iz jedne evropske zemlje i vidjećeš da su problemi identični samo ide nešto sporije zbog razvijenosti:

Gledajući na cijelu Europu, sa sve većom zabrinutošću, sigurno će imati mnoga pitanja. Ali on će dobiti nekoliko konačnih odgovora od zvaničnih kreatora mišljenja. Samo mali broj ljudi treba da bude svjestan da sada žive kao žrtve u zemlji proglašene ratne zone, koju sada preuzimaju bezbrojni tražioci azila, malo po malo. Subverzivna, perfidna ratna strategija koja je uništila čak i stari Rim. Čak i tada, stanovništvo je jednako besposleno gledalo na njihovu smrt. Naše tradicionalne strukture života sada se uništavaju, stari poredak se raspada. Očajanje lokalnog stanovništva raste, ali većina još uvijek ne pretpostavlja plan. Njihov bijes je usmjeren ili protiv političara ili protiv imigranata. Prvi neredi među različitim religijskim kulturama boje ružna lica budućnosti. Ali najvažnije je da se protivnik ne može naći u milionima migranata koji bježe - neprijatelj radi u mnogim suptilnim oblicima na već nepoznatim šavovima većine ljudi. Verovatno zato što je ovo senka do sada samo od moći aktuelnog događaja, čini se generalno teško prepoznati veze.
Naša zapadna domovina pretvorena je u bojno polje u nekoj vrsti preopterećenog vremena. Pitate se odakle dolaze mnogi stranci tako iznenada u ovoj ogromnoj masi. Ko je dao zeleno svetlo, ili ko je organizovao ove potoke ljudi? Ili je slučajnost da u isto vrijeme razmišljaju o napuštanju svoje domovine? Da li je i slučajnost da svi ovi ljudi donose pametni telefon, iako u Africi samo dvadeset procenata ljudi poseduje mobilni telefon? I odakle svaka od takozvanih izbeglica siromaštva ima novac koji on, ko je vodio krijumčarske bande, ko ih plaća gotovinom? Ko stoji iza ove akcije bez presedana
Evropa je preplavljena Afrikancima i Orijentalcima. Naša stara sila, naša evropska kultura, vjera i tradicija su uništeni, identitet pojedinih naroda je ublažen i, korak po korak, ukinut. Nepopravljiv proces. Već izjednačujući euro, vrhunac lutkarskog pozorišta u Briselu, služio je kao pripremni instrument za uništavanje živih razlika ponekad drevnih kultura. Novokreirani zakoni izjednačavanja finansijskog sistema EU Kraken učinili su sve ostalo za sve oblasti ljudskog života. Krhotine su već pohranjene svuda, nove se svakodnevno bacaju u gomilu. Stvaraju se činjenice da se destabilizuje i uništi Zapad na održiv način, kao što je to nedavno učinio i drugim kulturama: Ukrajincima, Libijcima, Egipćanima, Tunisima, Iračanima, Sirijcima, brojnim afričkim ratnim državama, uključujući i Evropsku Jugoslaviju. Kada su svi odredi smrti zauzeli sve njih, prerušeni u različite odeće, od nepoznatih terorističkih grupa, Al Kaide, UCK, IS ili NATO. Nije li očigledno koliko je konkretno, kako strašno tačno, kako je naša prelepa zemlja pretvorena u ogromne požare poslednjih decenija? Nije li to dovoljan razlog da bolje pogledamo? Ovaj tip "rata" je uvijek osmišljen prema sličnim obrascima: ili "mora" zapadni "odbrambeni savez" spasiti svijet od "opasnih" diktatora; U tu svrhu, izmišljena su misteriozna skladišta nuklearnog oružja ili posebne brutalnosti pojedinih vladara ili etničkih grupa koje se, nakon kolapsa ciljane zemlje, ispostavilo kao greška. Druga varijanta se zove revolucija: Tako nastaju, praktično preko noći i potpuno neočekivani, neredi u stanovništvu, neredi, borbe. Navodno nezadovoljstvo vladom može se navesti kao službeni razlog, kao i navodno rivalske grupe koje bi ugrozile mir u toj zemlji, kaže se.
  • Like 1
  • Aferim! 1

Neko spomenu papire koje migranti imaju. Kako to hoda? Evropa se dogovorila da uhvaćeni migrant ide Nazad u zemlju članicu EU u kojoj je prvo zatražio azil. Npr. U Grčku gdje je s broda na kopnu morao biti registriran. Šta ako sad oni odu u Sarajevo po papire. Kasnije ih uhvate u Sloveniji ili Njemačkoj. Hoće li ih moći po sili zakona vraćati nama ako su ovdje zatražili azil ili se to samo odnosi na članice EU. Jesu li to ona sranja o readmisiji? S kojim državama mi imamo taj ugovor?

(ako neko rekne da se o tome pisalo prije 200-300 stranica, ćeraću ga letvom, onom migrantskom iz kladuše 🙂

• Haha 3

3 minutes ago, NDB said:

Neko spomenu papire koje migranti imaju. Kako to hoda? Evropa se dogovorila da uhvaćeni migrant ide Nazad u zemlju članicu EU u kojoj je prvo zatražio azil. Npr. U Grčku gdje je s broda na kopnu morao biti registriran. Šta ako sad oni odu u Sarajevo po papire. Kasnije ih uhvate u Sloveniji ili Njemačkoj. Hoće li ih moći po sili zakona vraćati nama ako su ovdje zatražili azil ili se to samo odnosi na članice EU. Jesu li to ona sranja o readmisiji? S kojim državama mi imamo taj ugovor?

(ako neko rekne da se o tome pisalo prije 200-300 stranica, ćeraću ga letvom, onom migrantskom iz kladuše 🙂

Upsss. Nisam siguran ali trebali bi smo se upoznati mozda i sa Dablinskim sporazumom.Nisam siguran. Nemam sad vremena,izguglat cu ga veceras

Edited by Grunf

54 minutes ago, Haldir said:

Šta je problem? Treba ih ostaviti gore da umru? 

Ma mee, mozda se Dule malo zdebljao jos pa mu trebaju nova motorna kolica, lakse ih je parkirqti ispred pizzerije sunce.. il mu se blizi rockas jednom od djece.... nesto jeste.. 

• Sad 1

prije 16 minuta, NDB said:

Piše nešto ovdje o readmisiji od stranice 40 nadalje.Posebno interesantan podatak da je već do oktobra 2018 cifra migranata premašila 20.000,a samo u oktobru ušlo 5000.

To je bilo prije 9 mjeseci. Znači prava cifra je danas daleko veća.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ombudsmen.gov.ba/documents/obmudsmen_doc2019010713545979bos.pdf&ved=2ahUKEwih_O_YmPbiAhWDPFAKHbV7BjkQFjAAegQIAhAB&usg=AOvVaw3MZ-EA6Go2dx5LwFEyu4lb&cshid=1560970514926

prije 45 minuta, Grunf said:

Iskreno, licno smatram a i vecina nas da bi pruzanje bilo kakve pomoci vratilo trenutno stanje na ono prijasnje. Najbolje im preporuciti boravak u Sarajevu jer im je tamo bolje

Kada je krenuo onaj prvi brod preko sredozemnog mora iz libije u italiju,kaže meni jedna osoba: ošli smo sada u PM,treba ih potopiti s vojnom mornaricom kao primjer onima što  se spremaju i čekaju na obali,ako ih propuste oni će skužiti da nije problem preći more i eto nam pola afrike.

Poslije toga su se hiljade ionako pogušile u sredozemnom moru zbog slabih čamaca.

I tako je i bilo.

• Dislike 1

prije 39 minuta, NDB said:

Odnosi se samo na EU. Ali to je po običaju neprovedivo kao sve što ima veze s EU. Možda migranti prvo iz Turske ulaze u Grčku koja je u EU, ali onda izlaze iz EU kad napuštaju Grčku. Teorijski mogu iz Grčke otići  Makedoniju, pa u Čile, pa u Kinu, pa u Angolu, pa u Njemačku, i od tamo bi ih trebali vratiti u Grčku jer su tamo prvo zatražili azil, glupost. Do danas je preko Grčke prošlo bar 1,5 milijuna ljudi, zar bi ih Grčka trebala sve primiti, zato što ima nesreću što je prva na ruti i što je zemljopisno složena da ni nije u stanju spriječiti ulazak migranata koji mogu doplivati do grčkih otoka? To je birokratska debilana pisana za pojedinačne slučajeve, a ne za situacije masovne provale stotina tisuća divljaka. Primjerice, Hrvatska 2015. godine upravo zbog tog sporazuma nije u EU slala nikakve podatke o broju primljenih migranata, niti njihove podatke, da nam ih ne bi vraćali natrag, a Slovenija je glumila dobrog briselskog ćatu i sve je uredno popisivala i slala u Bruxelles.

Ovo je izvanredno stanje i nikakvi sporazumi realno ne vrijede, ali očito postoje tajni sporazumi i tajna postupanja.

Edited by toby
  • Like 2

15 minutes ago, Real said:

Kada je krenuo onaj prvi brod preko sredozemnog mora iz libije u italiju,kaže meni jedna osoba: ošli smo sada u PM,treba ih potopiti s vojnom mornaricom kao primjer onima što  se spremaju i čekaju na obali,ako ih propuste oni će skužiti da nije problem preći more i eto nam pola afrike.

Poslije toga su se hiljade ionako pogušile u sredozemnom moru zbog slabih čamaca.

I tako je i bilo.

Sva ova migracija po cijelom svijetu i silne (ne)profitne organizacije koje nicu su zapravo legalizacija nove grane privrede, a ta se grana zove "trgovina ljudima"! Kao sto su banke legalizirale mafijaske dugove nazivajuci ih "kreditima" sa kamatama. Ne znam otkad si tu ali molim te, ako vec nisi, odvoji malo vremena i pogledaj film Borderless

• Like 3
  • Dislike 1

http://ba.n1info.com/Vijesti/a351453/N1-u-kampu-Borici-Put-svoje-djece-zele-graditi-negdje-drugo.html

Koji je ovo paradoks jednom čovjeku najveći problem da ode u kafić kao migrant i da ga ne diskriminišu.Ovaj drugi se želi uvući u socijalne i zdravstvene sisteme i imati tretmane za koje se za bosansku djecu moraju skupljati novci preko interneta, koji su radom i krvlju njihovih očeva stečeni.

Najlakše je kad nemaš ili si lijen ići prosijačiti ili otimati od drugih ,biti nomad, umjesto da digneš guzicu i zasučeš rukave i pokušaš sam nešto u svojoj zemlji napraviti.

Moj stric ostavio život na autonomiji,prošle sedmice njegovoj kćeri pozlilo,jedva stigla do bolnice čovjek bio na poslu,iako plaća premiju kaže joj doktor onako komatoznoj evo recept hajde u apoteku kupi lijekove i infuzijski sistem da ti stavimo infuziju.Kod ove pritisak pao ispod 90/?,manta joj se u nesvjesti skoro.

I ovaj dođe iz vukojebine xy i hoće sve džaba,besplatno i još bolje jučer nego danas.

Oni bi jednostavno došli na gotovo i to je to.Gadi mi se zaista.Šta oni misle uopće da je njima neko nešto dužan dati? E pa neće moći.

• Like 4

Ne kontam zašto našem narodu još i braniti da se ode snaći vani.ograđeni smo mi ovdje još od 96 i prije toga naravno.nekom je odgovaralo da radnik ima 4 stoje platu i da se za taj mjesec satare ko da neće doći drugi mjesec.sad se šhefovi bune neće niko da radi ma nemoj,bolje reći džabe.tako se čuva država i ljudstvo već su političari i ostali njima slični napravili sebi dobru atmosferu i nek traje do mile volje.e neće moći ima uvijek načina da se pokažu zubi.glasačko tjelo se osipa izgleda da će izgubiti naši?koji su to?ovi svi što hapaju ovih nesretnih 20 leta?

Ostaću ovdje iz ličnih uvjerenja,svaka čast ko se snađe pa ode odavde.nisam državni uhljeb i ne pripadam ničijem glasačkom tijelu.pogotovo kad neko od naših iz inostranstva kaže da ne trebamo ići vani,pa vratite se ovdje nek vas ova naša omladina zamjeni u njemačkoj ili dalje.a vi fino u bihać kod privatnika u firmu.

• Haha 1

prije 9 minuta, Fugaziii said:

Sva ova migracija po cijelom svijetu i silne (ne)profitne organizacije koje nicu su zapravo legalizacija nove grane privrede, a ta se grana zove "trgovina ljudima"! Kao sto su banke legalizirale mafijaske dugove nazivajuci ih "kreditima" sa kamatama. Ne znam otkad si tu ali molim te, ako vec nisi, odvoji malo vremena i pogledaj film Borderless

Gledao sam hiljade sati materihala dosad,od Švedske do Turske sve mi je odavno jasno.

prije 6 minuta, Real said:

Gledao sam hiljade sati materihala dosad,od Švedske do Turske sve mi je odavno jasno.

Samo da dodam da nepratim državne medije što se migracije tiče,informišem se na netu i nezavisnim medijima.Ovi državni lažu čim usta ( iomska) otvore.

• Like 2
  • Thanks 1

1 hour ago, Real said:

Netreba,problem je da se situacija ponavlja iznova.Što si bolji eto ih više.Strpati one s Vučjaka na talgo voz i pravac Sarajvo.

I da te pitam što se neuzrujavaš na ovaj link gore što sam stavio,samo vodiš brigu o migrantima.

http://antimigrant.ba/migranti-otvoreno-prijete-bosnjacima/

Dok ih ne strpaju i ne pošalju nazad u Sarajevo, niko ne treba da dovodi u pitanje rad Crvenog križa. 

Ko kaže da se ne uzrujavam? Muhamed je moj prijatelj, siguran sam da je sve što je napisao istina. I to jeste problem. Ja sam se već stotinu puta na ovoj temi osvrnuo na prevoz migranata Centrotransom i drugim prijevoznicima koji bi trebali biti kažnjeni, a rade nesmetano. 

1 hour ago, NDB said:

Da bih ti odgovorio sta je problem...kaži nam koliko mjesečno zaradjujes ti licno (svakako ne znam ko si pa nemaš razloga da krijes). 

Onda napisi koliko si ti spreman da halališ, onako od srca mjesečno, u te svrhe. 

Pa ćemo zajedno na forumu da bacimo malo matematike (koliko zaradjuje prosječni bosnjo u Bihaću, koliko usta hrani, koliko je zaposlenih uopste na USK, izbijemo iz toga svega silne i presilne budžetske korisnike, telekomce, elektranu, vladu , jer njih svakako sve zaboli za ovu temu, a ne daju ni marke, pa podvučemo refu, koliko puta unese bosnjo u kuću kilu teletine bez kosti...da ne kažem kilu janjetine pečene). Tako ćemo doći do računice koliko zaposleni napaćeni bosnjo može mjesečno halaliti. Ako krenemo u priču bar 5 do 10 markica mjesečno bićemo smiješni. Da svaka kuća toliko da, oni pojedoše za dan. Nikakve fajde.

Opet ću se ponoviti...čuvajte pare za humanitarne akcije “500 KM hitno za operaciju krajnika”. Kako su doktori krenuli odlaziti, ostaće oni sto pojma nemaju pa će se operacija krajnika vršiti na guzicu a ne na usta.

Ne znam kakve veze imaju moja primanja sa odgovorom na to pitanje? Ko hoće može donirati Crvenom križu, ako je u stanju. Ko nije, taj ni ne treba odvajati iz svojih usta. Nikoga CK nije natjerao da donira bilo šta. 

• Dislike 1

Nije problem u zavjerama, migrantima, divljacima, Dodiku i ostalom.

Za ovo sve su krivi Thomas Edison a posebno rahmetli Nikola Tesla. Od starog naroda treba učiti i poštovati. Lijepo su nam stari govorili da nekada nije bilo “svjetla” pa se navece nije imalo šta raditi pa su se mama i tata igrali mame i tate pa se  imalo po šestero i kusur djece. Zapad je pao na tome ima par decenija. Njemačka takođe. Kod njih oseka pa se preliva sve ko voda.

Mi smo poslije rata imali baby boom. BiH bila ispred svih zemalja u regiji. Čak su Bošnjaci imali veći (sram vas bilo) natalitet od Srba i Hrvata u BiH.

aaaaa ondaaa smo saznali za fejsbuuuuuk. Sad navece kasno čitamo “bijela kuga” Itd...

Treba nas sve j..... , kad već nećemo sami.

prije 13 minuta, Haldir said:

Dok ih ne strpaju i ne pošalju nazad u Sarajevo, niko ne treba da dovodi u pitanje rad Crvenog križa. 

Ko kaže da se ne uzrujavam? Muhamed je moj prijatelj, siguran sam da je sve što je napisao istina. I to jeste problem. Ja sam se već stotinu puta na ovoj temi osvrnuo na prevoz migranata Centrotransom i drugim prijevoznicima koji bi trebali biti kažnjeni, a rade nesmetano. 

Ne znam kakve veze imaju moja primanja sa odgovorom na to pitanje? Ko hoće može donirati Crvenom križu, ako je u stanju. Ko nije, taj ni ne treba odvajati iz svojih usta. Nikoga CK nije natjerao da donira bilo šta. 

Tvoja primanja imaju isto toliko veze kao i tvoj komentar “zar ih treba ostaviti da umru?”. Ni milimetar više ni milimetar manje.

• Aferim! 2

49 minutes ago, NDB said:

Nije problem u zavjerama, migrantima, divljacima, Dodiku i ostalom.

Za ovo sve su krivi Thomas Edison a posebno rahmetli Nikola Tesla. Od starog naroda treba učiti i poštovati. Lijepo su nam stari govorili da nekada nije bilo “svjetla” pa se navece nije imalo šta raditi pa su se mama i tata igrali mame i tate pa se  imalo po šestero i kusur djece. Zapad je pao na tome ima par decenija. Njemačka takođe. Kod njih oseka pa se preliva sve ko voda.

Mi smo poslije rata imali baby boom. BiH bila ispred svih zemalja u regiji. Čak su Bošnjaci imali veći (sram vas bilo) natalitet od Srba i Hrvata u BiH.

aaaaa ondaaa smo saznali za fejsbuuuuuk. Sad navece kasno čitamo “bijela kuga” Itd...

Treba nas sve j..... , kad već nećemo sami.

Tvoja primanja imaju isto toliko veze kao i tvoj komentar “zar ih treba ostaviti da umru?”. Ni milimetar više ni milimetar manje.

Problem je u dusama Bihackim prodanim!
Daj meni a ne daj njemu!

• Dislike 1

prije 48 minuta, Haldir said:

Po običaju si neupućen zašto ti je malen i neukrućen? 

Crveni križ se svugdje u svijetu, pa i u BiH, financira iz proračuna i drugih javnih izvora, dakle za Crveni križ svatko već izdvaja iz svojih usta, htio on to ili ne. Evo, baš čitam da se CK FBiH financira iz proračuna FBiH, proračuna kantona, grada, općine, prihoda igara na sreću, lutrije, prihoda uslužnih djelatnosti na koje ima monopol, iz registracija i cestarina itd.

Dakle, Crveni križ financiraju građani, i građani se imaju pravo pitati žele li da se od njihovih novaca financira prehrana i liječenje kojekakvih neradnika, parazita, kriminalaca, terorista i sličnih koji su došli od tko zna gdje. Isto se moraju pitati i dobrovoljni davatelji krvi, na primjer. 

Dakle, čovjek te lijepo pitao, pa mu lijepo odgovori, kakva su ti primanja, i iz kojih izvora dolaze. 

• Like 1
  • Thanks 1

58 minutes ago, NDB said:

Opet pitam, šta je problem šta pozivom Crvenog križa da se pomogne migrantima? Kakve to veze ima sa mojim i tvojim primanjima? Ko ima i ko hoće, taj će donirati, to nema nikakve veze ni sa primanjima političara ni cijenom teletine. Tražiš problem tamo gdje ne postoji. 

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1

Check this out....

Kako su migranti krenuli nema vise misterioznih netanaka. Zasto uzeti bubreg od nekog tko je zapisan negdje. Jednostavinije je od Abumubu #123 uzeti bubreg jetru pluca kostanu srz roznjacu, ima tu rezervnih djelova.

Zasto ih registrovati i dati im broj JBMG ili OIB ili sta god. Ovako hrpa organa za bogate bankare sami dolaze u EU.

Covjek nije upisan nigdje nestane, nedostajat ce samo svojoj porodici. Koja nema snage da ganja istinu.

Da su registrovani neko bi nekada pitao gdje su nestali ljudi.

Mora biti razlog zasto mi nismo do prije par godina mogli dalje od Hrvatske i ako smo imali dokumemte. Sad milioni idu kao da nema granica....

• Like 1
  • Thanks 3

Haldire dosadan si sa svojom pričom o jadnim bolesnim i ugroženim migrosima. Što se mene tiče nek crknu na Vučjaku il nek se gube od kud su i ispuzali NJIHOV IZBOR

BIŠĆANI IM NISU NIŠTA DUŽNI DAVATI JER TO SVOJIM PONAŠANJEM NISU ZASLUŽILI JEL JASNO HALDIRE!!!!!!!

prije 11 minuta, brko.brkic_26 said:

Check this out....

Kako su migranti krenuli nema vise misterioznih netanaka. Zasto uzeti bubreg od nekog tko je zapisan negdje. Jednostavinije je od Abumubu #123 uzeti bubreg jetru pluca kostanu srz roznjacu, ima tu rezervnih djelova.

Zasto ih registrovati i dati im broj JBMG ili OIB ili sta god. Ovako hrpa organa za bogate bankare sami dolaze u EU.

Covjek nije upisan nigdje nestane, nedostajat ce samo svojoj porodici. Koja nema snage da ganja istinu.

Da su registrovani neko bi nekada pitao gdje su nestali ljudi.

Mora biti razlog zasto mi nismo do prije par godina mogli dalje od Hrvatske i ako smo imali dokumemte. Sad milioni idu kao da nema granica....

Ljudi moram sam sebe citirati, nadjoh ovaj grafikon i prepadoh se odoh na spavanje... 

Grafikon prikazuje koliko ljudi ceka novu jetru u europi po godinama.

Interesantno da grafikon naglo pada nakon arapskog proljeca... Pa vi recite jeli ima smisla moja citirana prica.

Screenshot_20190619-231557~2.png

Edited by brko.brkic_26
  • Aferim! 1

10 minutes ago, brko.brkic_26 said:

Ljudi moram sam sebe citirati, nadjoh ovaj grafikon i prepadoh se odoh na spavanje... 

Interesantno da grafikon naglo pada nakon arapskog proljeca... Pa vi recite jeli ima smisla moja citirana prica.

Typ 70 mille izbjeglica u cilom svitu?

• Dislike 1

prije 14 minuta, brko.brkic_26 said:

Bili su i prokrijumcareni snimci na netu prije par godina gdje vode djevojcicu a ona place na vadjenje organa a prolazi kraj stolova gdje se na par djece vec izvodi ta operacija tzv doktori ih vade.Autor tvrdi da je to bilo u turskoj uz granicu sa sirijom.Rastavljen covjek vrijedi oko pola miliona dolara.

• Aferim! 1

Dobio sam informacije da je MUP počeo obavljati posao na području V.Kladuše. Ukoliko ima još nekog na forumu iz VK pored mene i zudoxa, neka dojavi policiji mjesta gdje borave migranti. Sve na Vučjak, a da mi je 10minuta nasamo sa ovim Peterom da mu ofarbam podočnjake da makar malo izgleda kao migrant kad je tako solidaran..

• Like 5
  • Aferim! 3
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...