Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

APSOLUTNO se slazem da bi se dogovorom puno toga rijesilo, ali s kim to Hr da uspostavi kontakt ?, tu i tamo netko iz Sarajeva pocne nesto govoriti o  vojsci na granici, dodik kaze ne, oni to jedva docekaju i mirna Bosna do sljedece ture. Kako je moguce da rs uz pratnju policije proslijedi ilegalce k vama u USK i da na to do dana dansnjega nitko iz Sarajeva ni da zucne?, s kim to onda govoriti kao o problemu ako za Sarajevo to problem nije ?.

• Thanks 1

prije 13 minuta, Rijecanin said:

APSOLUTNO se slazem da bi se dogovorom puno toga rijesilo, ali s kim to Hr da uspostavi kontakt ?, tu i tamo netko iz Sarajeva pocne nesto govoriti o  vojsci na granici, dodik kaze ne, oni to jedva docekaju i mirna Bosna do sljedece ture. Kako je moguce da rs uz pratnju policije proslijedi ilegalce k vama u USK i da na to do dana dansnjega nitko iz Sarajeva ni da zucne?, s kim to onda govoriti kao o problemu ako za Sarajevo to problem nije ?.

Zato sto su u Sarajevu mafijasi-pokvareni-zadrti, od Izetbegovic talibanskog klana i pa do ono nesto malo cetnicijade mesarske-laktaske-pokvarene-mafijaske.

Sarajevo nikada, ali stvarno nikada nisu bili prijateljski nastrojeni prema Bihacu i USK! Nema nijedan pozitvan primjer! Ponasaju se macehinski i duskanski prema Krajini. Bez njih bi mi bili puno uspjesniji, ali nas bas mnogo koce u svemu!

Mi smo svi direktno ugrozeni vise od Sarajeva, nego od migranata!

• Like 1

2 hours ago, Rijecanin said:

Lidjo, vijest u kojoj saznas da ti ilegalci naoruzani nozevima ulaze u zemlju i jos se stignu medusobno klat nestane nakon 30 min je manipulacija građanima, eto ja sam prije 5 min provjerio glavne stranice index-a, jutarnjeg,vecernjeg,hrt-a, novatv, rtl, 24 sata, nemozes to na glavnoj stranici naci, ali zato mozes naci masu potpuno nevaznih stvari, u HR je na djelu tesko obmanjivanje i zaglupljivanje javnosti, novinari su najvece zlo danasnjeg doba.

Ne znam vala, to bi zaista bila farsa kad bi to radili!

Radi li ti ovaj link od vijesti?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2098467

• Dislike 1

Paša, potpuno krivo, to je pobjeda tvoga financijera soroša i njegove vojske  kvazihumanitaraca koji ste uspjesno blokirali vlasti svih drzava da obrane svoje građane, tako umjesto da je HR policija pobila bagru koja nadire u dzravu noževima i zatrpala ih bagerom, mi trosimo novce na lijecenje najgoreg olosa kako bi sutra mogli nastaviti dalje ugrozavati sve oko sebe a Hr zdravstveni sustav je 2 mlrd eura u minusu. Ja sam davnih dana prelomio, imam djecu i unucad, jedan rat sam odgulio, ocito me ceka jos jedan, rađe ja nego moja djeca i unucad, medutim takoder sam prelomio, kad krene konacni obracun a biti cega, prije nego sto krenem na divlju hordu posjetiti cu par domacih kvazihumanitaraca cisto da vidim koje serije na netflixu prate.

• Like 1
  • Haha 1

36 minutes ago, paša said:

Vjest o sukobu migranata  na stranici index je poraz hrvatske policije jer nemogu spreciti migrante da prodju granicu sa BIH.Babin potok je udaljen najmanje 20 km od Plitvica

Cestom je udaljen cca toliko ali oni se kreću kroz šumu ne kao kod nas cestom tako da ih se ne sreće tek tako. Ja sam prije mjesec dana naletio na istom mjestu na dvije grupe ali su samo pretrčali cestu i nestali u šumi. Pominjao sam to ovdje

• Like 2

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hranitelji-ljekari-i-psiholozi-o-migrantima-u-tuzli-i-dalje-brinu-samo-volonteri/190701014

Sve veći broj migranata i dalje boravi na području Tuzle gdje se zadržavaju dva-tri dana dok ne nastave put prema Unsko-sanskom kantonu.

Znaci "hranitelji, ljekari i psiholozi" ih srede tek toliko, da mogu produziti prema Unsko-sanskom kantonu? 

• Like 1

Evo vam vasi afganistanci a takvi su i pakistanci i svi dole blistoistocni ludjaci... eto vam pazitelji migica i migicoljupci ovako ce vam svijet izgledati kroz nekoliko godina ako ih zbog sacice para pustite da se kote u zapadnoj evropi.... dabogda vam pare glave dosle! Ccc 

Afgani vole djecake haha cuvajte migicoljupci svoje djecake da vam ne bi bili voljeni od migica

Prebacite za Sounds of migration, ima dobra stvar na 12:20 min za obraditi na iducoj manifestaciji 🤣

29 minutes ago, Kljukusa said:

@ Fugaziii

Kod ovih gore nastranih Afganistanaca je homoseksualizam strogo zabranjen i jako osudjen.... do duse oni imaju nesto drigaciju definiciju od one koju mi poznajemo, to jeste i u kratkim crtama, ukoliko nisi na strani primanja one stvari onda je to sasvim OK!!

Nije ovo homoseksualizam ovo je pedofilija

• Thanks 1

1 hour ago, Kljukusa said:

@ Fugaziii

Kod ovih gore nastranih Afganistanaca je homoseksualizam strogo zabranjen i jako osudjen.... do duse oni imaju nesto drigaciju definiciju od one koju mi poznajemo, to jeste i u kratkim crtama, ukoliko nisi na strani primanja one stvari onda je to sasvim OK!!

@Grunf skuzio, a ti Kljuki nemoj opravdavati... De pogledaj ustvari video pa neces pricati o zakonima u bliskoistocnim zemljama, posto smo svi vecinom upuceni kakve oni zakone primjenjuju, poput ubijanja kceri ako se zaljube u nekoga s kim nema dogovoren brak porodica je ubije da odbrani njihovu tako bitnu rijec ‘honour’ (za neengleze - čast)! Ili poput sipanja kiseline djevojkana i zenama u fejs jer su izasle bez marame, ili da silovanje moras dokazati sa cetiri svjedoka, gdje jedan muski svjedok vrijedi za dva zenska, aaa ili da djevojcice prodaju maloljetne u brakove, ili da mozes sa zenom imati seks do sest sati poslije njege smrti kao oprostajni sex, i to ono ima svoj naziv, kako ono, pomozi... a daa u prevodu legalizirali su nekrofiliju... 

ne kuzim zasto niko ne pogleda materijal prije nego komentarise. To sam se uvijek pitala, kako donosis sud o necemu sto nisi ni vidio ni pogledao. A toliko kvalitetnih stvari su clanovi foruma postavljali. Ja sam pogledala sve i jedan. I sigurna sam u to da pola ljudi ovdje komentarise bez i da saslusa drugu stranu ili pogleda video ili intervju, i ne prodje dvije minute odgovara kako ima neki razlog zbog kojeg ne zeli pogledati video ali on ima svoje misljenje o tome.. bitches please, uozbiljite se i get real. 

5 minutes ago, paša said:

Šta kažu u videu, ja not spik engleski

Ahahaha pasa ja cu tebi ubuduce transkript praviti, moras nauciti najpopularniji jezik na svijetuu

• Like 1

25 minutes ago, paša said:

Šta kažu u videu, ja not spik engleski

Sami početak je jasan, traže dječake za plesanje od 12-13 godina i koji su veoma atraktivni...dalje ga pita "da li provodi noći sa njima" i on veli "naravno"...Za to dobije dozvolu od roditelja a za uzvrat im daje novac. Ne treba ti dalje

Edited by Grunf

1 hour ago, paša said:

Jedan afganistanac radi samnom i kaže mi skoro da se oženio u Afganistanu. 

Pitam ga kako si se oženio kad znam da nisi ìšao tamo. Kaže to je meni babo našo ja je još nisam vidio

1 hour ago, paša said:

Jedan afganistanac radi samnom i kaže mi skoro da se oženio u Afganistanu. 

Pitam ga kako si se oženio kad znam da nisi ìšao tamo. Kaže to je meni babo našo ja je još nisam vidio

...aaa...moj pasa, pa Babo i guzi!

• Haha 2

@Fugzi - gdje to vidis da ja opravdavam ovo gore, sto se mene tice ovakvi pedofili zasluzuju najgore kazne! .... and also btw, posto vidim da volis samarati engleskim, stop undermining people and drawing conclusions based on no or minimal facts, there are always two sides to a story... approach it with the open mind :)

Na zalost tempo teme foruma se polako stisava, nadam se samo da se masa nije lagano pocela navikavati na sva ova sranja i prihvatati kao neizbjeznu realnost.... ili je mozda neko zatisje prije oluje...

• Aferim! 1

Forum je namijenjen za diskusiju. Kad ti preostane 10 istomišljenika koji drugima nameću vlastite stavove, a pritom ih još i konstantno omalovažavaju, onda ti se to otprilike pretvori u ovo što imaš na ovoj temi - mrtvilo. Bihać je u više navrata pokazao da u većini raširenih ruku i sa empatijom dočekuje ove nesretnike. 

• Dislike 4
  • Haha 1

prije 8 sati, Fugaziii said:

De pogledaj ustvari video pa neces pricati o zakonima u bliskoistocnim zemljama, posto smo svi vecinom upuceni kakve oni zakone primjenjuju, poput ubijanja kceri ako se zaljube u nekoga s kim nema dogovoren brak porodica je ubije da odbrani njihovu tako bitnu rijec ‘honour’ (za neengleze - čast)! Ili poput sipanja kiseline djevojkana i zenama u fejs jer su izasle bez marame, ili da silovanje moras dokazati sa cetiri svjedoka, gdje jedan muski svjedok vrijedi za dva zenska, aaa ili da djevojcice prodaju maloljetne u brakove, ili da mozes sa zenom imati seks do sest sati poslije njege smrti kao oprostajni sex, i to ono ima svoj naziv, kako ono, pomozi... a daa u prevodu legalizirali su nekrofiliju... 

Onda nije ni čudo što bježe od tamo?

7 hours ago, Haldir said:

Forum je namijenjen za diskusiju. Kad ti preostane 10 istomišljenika koji drugima nameću vlastite stavove, a pritom ih još i konstantno omalovažavaju, onda ti se to otprilike pretvori u ovo što imaš na ovoj temi - mrtvilo. Bihać je u više navrata pokazao da u većini raširenih ruku i sa empatijom dočekuje ove nesretnike. 

Hajde ti nesretniče javi se psihiću. Bišćani su izbacili te kriminalce iz grada a ono malo bišćana nije njih dočekalo raširenih ruku i sa empatijom nego njihove i IOM-ove Eure. Za sad vodimo 1:0 protiv vas džihadista. 

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Haha 1

3 hours ago, Hysteria said:

Onda nije ni čudo što bježe od tamo?

Pa vjerojatno je tako i nije ni čudo. Npr. ovog pedofila sa početka videa, policija nije pronašla. Vjerovatno je pobjegao za Evropu kao i hiljade drugih silovatelja,kriminalaca,pedofila,džihadista...da napomenem na videu je priznao da je bivši džihadista. To samo potvrđuje kakvi ljudi bježe od zakona iz svojih zemalja

• Aferim! 1

prije 12 minuta, Grunf said:

Pa vjerojatno je tako i nije ni čudo. Npr. ovog pedofila sa početka videa, policija nije pronašla. Vjerovatno je pobjegao za Evropu kao i hiljade drugih silovatelja,kriminalaca,pedofila,džihadista...da napomenem na videu je priznao da je bivši džihadista. To samo potvrđuje kakvi ljudi bježe od zakona iz svojih zemalja

Prije bih rekao da većina bježi od takvih stvari iz zemlje a nađe se tu opet svega pa i ovih što bježe od zakona.

Vidim ovi bihaćki hrvati pisali i kukali predsjednici susjedne države Kolindi zbog Vučjaka. Možda su zaboravili u kojoj države žive?

• Dislike 1
  • Haha 1

Mene malo zabrinjava što se naša vlast ušutala na temu zatvaranja Bire. Vučjak je kao što vidimo upalio i gore je sve ok,ali šta se čeka sa Birom tj.zašto se odluka GV Bihaća odbija provesti. Vijeće je jasno donijelo odluku i našlo novu lokaciju.

Jer ako je tokom ljeta ostave i dalje punu migosa, bojim se da će sa dolaskom hladnijeg vremena pod tim izgovorom opet ih vratiti u Biru. 

Manimo se priča o nekavim video prilozima,nego trazimo da se Bira zatvori dok nije kasno.

• Like 5

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...