Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3244

• rucica1

1184

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Haldir i interesantan background ima. Rece nadavno da nijedan protest nije masio od 2014. kad se trebalo stati na put stetnim odlukama vlasti, pa tako navodi i onaj protest protiv mini hidrocentrala ispred Vijecnice za vrijeme Pupanove vecine. Znaci il je neki od onih Sukijevih GS poletaraca il neki uveli "proljecar". E sad ga za interes gradjana lagano zaboli kad garant ima neku korist od ove situacije. Poput svih koji ovu mraku brane, nit ljevicar, nit humanista, vec suhi interesdzija.

Edited by Blind Justice
  • Like 1
  • Dislike 1
prije 2 sati, paša said:

Broj zahtjeva za azil u 2018 godini

Screenshot_20190626-155246_Chrome.jpg

1. Paša, naš moderator za statistiku. 

2. Jebla te mačka, de vrati onu svoju sliku.

prije 14 minuta, Blind Justice said:

Haldir i interesantan background ima. Rece nadavno da nijedan protest nije masio od 2014. kad se trebalo stati na put stetnim odlukama vlasti, pa tako navodi i onaj protest protiv mini hidrocentrala ispred Vijecnice za vrijeme Pupanove vecine. Znaci il je neki od onih Sukijevih GS poletaraca il neki uveli "proljecar". E sad ga za interes gradjana lagano zaboli kad garant ima neku korist od ove situacije. Poput svih koji ovu mraku brane, nit ljevicar, nit humanista, vec suhi interesdzija.

Čovjek je don kihotičan. Dzaba sto svi udaraju kontru, on ne odustaje. To cijenim. Idem se registrirati kao Legolas pa u bjesomučno raspravljanje s njim...do pemzije...dva Vilenjaka iz Međuzemlje.

• Like 1
  • Haha 3

https://usn.co.ba/usn-novosti/bihac/migranti-odlaze-iz-bihaca-karte-za-banja-luku-kupljene-posljednja-provjera-policije-prije-ulaska-u-autobus-foto/2019/151844/?fbclid=IwAR0zE5RAf2qCKW-K3yHGlSnS6vIAbR0Lv9Lm7O3rCIbveDGM56SOOQ_3A3c

Mislim da dobar dio ovih,  je dosao u vidu turista avionom u Beograd.Neki za vrijeme bezviznog rezima, a neki sa vizom koju za turizam mogu dobiti (i to za odredjenu sumu). Kad stignu u Beograd "izgube papire" i uz nova imena i datuma rodjenja nastave put za EU. Njima se svakakve price sloze i ljudi nasjednu.Vjerujem, kad su svu ovu muku na svojoj kozi ikusili, da su "nasli izgubljene papire " i da se zele beogradskog aerodroma docepati.

• Dislike 1

Evo danas sam skoknuo i do Bihaća. Situacija je bolja daleko, mada sam primijetio veći broj migranta dok sam sjedio u onom Milky wayu. Ne znam stvarno o kojem je naselju riječ, ali mnogi se kreću tim područjem. Šteta što je na kraju slagano sve da će ove sedmice biti akcija u Kladuši..

• Like 1
6 hours ago, logan said:

Evo danas sam skoknuo i do Bihaća. Situacija je bolja daleko, mada sam primijetio veći broj migranta dok sam sjedio u onom Milky wayu. Ne znam stvarno o kojem je naselju riječ, ali mnogi se kreću tim područjem. Šteta što je na kraju slagano sve da će ove sedmice biti akcija u Kladuši..

Prekounje, gotovo pa A zona. Dijeli ih mostic od otoke sa centrom grada. Ima njih puno puno vise ali su se pritajili s obzirom na racije i sve. Oni mislili kod nas svedski policajci da ih ljubazno zamole da ne rade to sto rade hhaha... 😂

• Like 2

Danas citam da je 40 Afganistanaca probilo zicu i usli u Madjarsku, tako isto 6 Iracana.

Sviju su ih pristigli par km nakon probijanja zice i vratili sviju nazad u Srbiju.

Naravno da su kritikovani od UNHCR i UNO, ali je Orban reko da je on u pravu i da ima na to pravo.

• Like 2
  • Dislike 1
15 minutes ago, Lidjo said:

Danas citam da je 40 Afganistanaca probilo zicu i usli u Madjarsku, tako isto 6 Iracana.

Sviju su ih pristigli par km nakon probijanja zice i vratili sviju nazad u Srbiju.

Naravno da su kritikovani od UNHCR i UNO, ali je Orban reko da je on u pravu i da ima na to pravo.

Orban je legenda on zna kako sa teroristima 

• Like 2

Da je stanje sa migrantima u Krajini zeznuto - uvjerio sam se i sam. 
U noći između 18.og i 19.og juna sa sedmogodišnjom kćerkom sam krenuo za Sarajevo. Na samoj stanici u Cazinu bilo je oko 15ak migranata. Među njima i jedan koji je glasno govorio na nekom stranom jeziku.  Ali, kad je na engleskom i (polu)njemačkom počeo  vikati da je židov te da sve muslimane treba pobiti. Poredati u red i streljati. To je već postalo filmski strašno. Stajali smo onako nepomično, jer ne znam šta mu je u glavi a šta u ruci. Smirili su ga "drugari", pijan. 
Autobus dolazi. Centrotrans Eurolines
Unutra su putnici iz Kladuše ali i još migranata. Naša mjesta su zauzeta. 
Prolazimo i NEMAMO gdje sjesti. 
Po jedan migrant na jednoj klupi. Neće da se maknu. Kad sam krenuo da zovem vozače oslobodiše jednu, jer su shvatili da smo Dalila i ja porodica. 
Put od 6 sati. Oka nisam sklopio. Noć.
Smrad neopisiv. Neka čudna  dobacivanja izmedju njih. Jednostavno mnogo neugodno. 
Dalila sa slušalicama spava jer ne želi da sluša njih. 
U Bihaću ulaze putnici.  Ljudi NEMAJU gdje sjesti. Jedva ih smještaju a jedan putnik ostaje da stoji narednih 40ak minuta dok se vozač nije ispričao pa onda onaj kondukter ga smjesti. 
Dragi političari a i vi iz Centrotrans Eurolines, VI NISTE NORMALNI. Da se nešto desilo mom djetetu kunem vam se ne biste dobro prošli.
Još jednom, VI NISTE NORMALNI. 
Ta situacija nije normalna. To što imate kontrolu, nemate vi NIŠTA OSIM DOBRO IZREČENE LAŽI. 
Vi ste jedna gamad koja gleda sebe i svoje talove. 
NA MIGRANTIMA se ozbiljno ZARAĐUJE. 
Kolege novinari stisnite ta svoja pera i budite ono što treba da budete. U službi naroda.
I još jednom: 
Osobe političari ali i Centrotrans Eurolines - zvanična stranica vi niste normalni. Bitniji vam je novac nego sigurnost građana/putnika.

FB_IMG_1561626064619.jpg

• Like 3
  • Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Mislim da se treba i pederska politika u jebenoj Njemackoj promijeniti. Dok god su jebene pedercine na vlasti poput Merkelovke, nece doci do boljitka. 

Naravno da se lako procuje da ne moras nista raditi, dzabni smjestaj, hrana, odjeca, socijala u visini penzije Svaba-tj. Svaba-budala koji su radili 40 godina za tu penziju, a ti dobijes tek tako jer si ugrozeni divljak (i to takvu sumu koju nemaju ni njihovu doktori i fizicari) a pored toga i sve svijetle Svabice cekaju samo na tvoju osunecenu cunu da ih oplodis. Naravno da ce preci za taj "raj na zemlji" i 20 mil. km i igrati prljavo (ili onako samo kako i umu).

A Merkel, budala konta da su to potencijalni radnici, tj. da ce ih pripitomiti da ce biti vrijedni brisaci guzica za stare Svabe. 

Budale obe stranke, iako mislim da je Merkel veca budala! U svakom slucaju, kod divljaka se za to proculo i koriste sva sredstva da dodju do obecane zemlje.

Orbanu skidam kapu. Za moje pojmove, za takvu agresivnu divljac, i on je preblag! Bosna je kurcina svakako, ali Hrvati su koliko-toliko normalniji i nadam se da ce poboljsati svoje granice i da ce jos vise lomiti kicme tim ilegalnim divljacima, da se zestoko i bolno procuje da je ovo neprobojna granica, kako bi i trebalo da bude zapravo (cak i u normalnim uslovima)!

Nase izbjeglice za vrijeme rata su imale sve dokumente i isli su normalnom procedurom dobijanja vize, azila i sl. Niko nije bio ilegalan i vecina se znala ponasati u izbjeglistvu. Nisu se probijale granice, formirale huliganske jedinice, terorisali gradovi-sela, prljala okolina i kralo i silovalo!

Edited by jokesOnYou
  • Thanks 2
prije 34 minuta, jokesOnYou said:

Mislim da se treba i pederska politika u jebenoj Njemackoj promijeniti. Dok god su jebene pedercine na vlasti poput Merkelovke, nece doci do boljitka. 

Naravno da se lako procuje da ne moras nista raditi, dzabni smjestaj, hrana, odjeca, socijala u visini penzije Svaba-tj. Svaba-budala koji su radili 40 godina za tu penziju, a ti dobijes tek tako jer si ugrozeni divljak (i to takvu sumu koju nemaju ni njihovu doktori i fizicari) a pored toga i sve svijetle Svabice cekaju samo na tvoju osunecenu cunu da ih oplodis. Naravno da ce preci za taj "raj na zemlji" i 20 mil. km i igrati prljavo (ili onako samo kako i umu).

A Merkel, budala konta da su to potencijalni radnici, tj. da ce ih pripitomiti da ce biti vrijedni brisaci guzica za stare Svabe. 

Budale obe stranke, iako mislim da je Merkel veca budala! U svakom slucaju, kod divljaka se za to proculo i koriste sva sredstva da dodju do obecane zemlje.

Orbanu skidam kapu. Za moje pojmove, za takvu agresivnu divljac, i on je preblag! Bosna je kurcina svakako, ali Hrvati su koliko-toliko normalniji i nadam se da ce poboljsati svoje granice i da ce jos vise lomiti kicme tim ilegalnim divljacima, da se zestoko i bolno procuje da je ovo neprobojna granica, kako bi i trebalo da bude zapravo (cak i u normalnim uslovima)!

Nase izbjeglice za vrijeme rata su imale sve dokumente i isli su normalnom procedurom dobijanja vize, azila i sl. Niko nije bio ilegalan i vecina se znala ponasati u izbjeglistvu. Nisu se probijale granice, formirale huliganske jedinice, terorisali gradovi-sela, prljala okolina i kralo i silovalo!

Post je za ukratko opisao sve realno,svaka čast.

prije sat vremena, Barba said:

Orban je legenda on zna kako sa teroristima 

To sam ja odavno rekao.

http://antimigrant.ba/demokratska-fronta-zeljka-komsica-ce-tuziti-fatmira-alispahica-zbog-poziva-bosnjacima-da-se-brane-od-migrantske-agresije/

Eto ti naših patriota,tužit ćemo Fatmira jer je naš i govori istinu da se uvučemo strancima koji lažu.

• Like 1
  • Aferim! 1
9 minutes ago, Real said:

Post je za ukratko opisao sve realno,svaka čast.

To sam ja odavno rekao.

http://antimigrant.ba/demokratska-fronta-zeljka-komsica-ce-tuziti-fatmira-alispahica-zbog-poziva-bosnjacima-da-se-brane-od-migrantske-agresije/

Eto ti naših patriota,tužit ćemo Fatmira jer je naš i govori istinu da se uvučemo strancima koji lažu.

Ali zato DF nikad nije tužio četničku bagru koja se šepuri u BiH i održava svoja postrojavanja na stratištima vlastitih zločina. Ne branim fatmira - čak sam i sam rekao da mi se pomalo gadi

• Like 1
  • Aferim! 1
prije 18 sati, Rijecanin said:

Grunfe, bilo bi posteno da je  na klupi s ovim olosem i merkelica, jer da ih nije zvala ovog slucaja ne bi bilo, roditelji trebaju privatnom tuzbom na zlu gaduru 'Wir schaffen das'.

Meni je loše kad vidim ko upravlja njemačkom.

https://youtu.be/TyaIaBw-KHo

prije 7 minuta, Grunf said:

Ali zato DF nikad nije tužio četničku bagru koja se šepuri u BiH i održava svoja postrojavanja na stratištima vlastitih zločina. Ne branim fatmira - čak sam i sam rekao da mi se pomalo gadi

Jeste Fatmir u svojim izlaganjima konkretan,ali ti moraš biti radikalan da bi ovu bagru istjerao izvan zemlje.Čim malo ljudski pokušaš eto ih s tkz. "Ljudskim pravima" i to koriste kao Štit kad im zagusti.

Sve ilegalne napolje fatmir ima pravo ,u čemu je problem?

• Aferim! 1
1 hour ago, Grunf said:

Mnogo sta i mnogo koga su oni imali tuziti ali ovo je ispalo licemjerno do kraja. Ja licno bas nesto i ne simpatisem Fatmira ali sve sto je rekao za migrante je istina te je razgovarao o stvarnim problemima koji muce obicne gradjane a ne humano izvjestavao kao recimo RTVUSK koja je dobila svoj kolac od IOM/a

DF za mene licno nije nikakva stranka vec obicna grupa pribjega iz SDA i SDP.

• Like 2

Evo vidim i mondo.ba, legla parica cika soroša, svi imaju istu shemu i obvezu, prikazati ilegalne mlatimudane u naponu snage kao jadnike koje treba podguzivati dok ti tvoji mladi bjeze iz zemlje a starcad po selima gladuje i smrzava po zimi.

• Like 1

RTVUSK je izvještavao objektivno i kritički, qrac su oni od IOM-a dobili. Ko ne vjeruje eto mu videoteka na njihovoj stranici pa može u svakom trenutku provjeriti. Defter Hefte pratim sto godina ali tu Fatmir iznosi svoje lično mišljenje o aktuelnim dešavanjima i predviđa kako će se stvari dalje odvijati, nije uvijek sve potkovano činjenicama. Iako mu moram priznati da je uvijek bio u pravu u vezi Kolinde i njenih crnokošuljaša

• Dislike 1
5 minutes ago, Rijecanin said:

Evo vidim i mondo.ba, legla parica cika soroša, svi imaju istu shemu i obvezu, prikazati ilegalne mlatimudane u naponu snage kao jadnike koje treba podguzivati dok ti tvoji mladi bjeze iz zemlje a starcad po selima gladuje i smrzava po zimi.

nenormlano kako im uspjeva ta prica. Ali sa druge strane i isplivavaju svaki dan u novinama neki novi zlocin gdje se normalan covjek ibreti sta se radi i  sta su ti ljudi spremni uraditi!

• Dislike 1

https://avaz.ba/kantoni/tuzlanski-kanton/497977/imamovic-necemo-dozvoliti-da-se-tuzla-pretvori-u-bihac

Kad migronacelnik kaze necemo da Bihac bude na crnoj listi. Cijoj crnoj listi?, Tuzlaci ne zele da Tuzla bude crni Bihac, nije da smo na crnoj, vec gnjiloj listi. Kad nam nepismeni i uz duzno postovanje gotovo penzioneri i penzioneri ( odnosi se na prisustvo osoba ukljucenih u razna tzv. tijela po pitanju migr. krize ) kroje sve i svasta.

• Like 4

Pametan covjek uci na tudim greskama, izgleda da ovi u Tuzli nisu u toj skupini, oni 'traže' ovo, traze ono kao da je Bihac u drugoj drzavi pa nisu vidjeli kako su zavrsili zahtjevi prema Sarajevu, nauciti ce oni ocito na tezi nacin . Bihac je postao primjer kako treba s ovom ekipom, dok ne pokazes silu ne hebu te ni 2 posto.

• Like 1
  • Haha 1
14 minutes ago, SAMO_REALNOST said:

https://avaz.ba/kantoni/tuzlanski-kanton/497977/imamovic-necemo-dozvoliti-da-se-tuzla-pretvori-u-bihac

Kad migronacelnik kaze necemo da Bihac bude na crnoj listi. Cijoj crnoj listi?, Tuzlaci ne zele da Tuzla bude crni Bihac, nije da smo na crnoj, vec gnjiloj listi. Kad nam nepismeni i uz duzno postovanje gotovo penzioneri i penzioneri ( odnosi se na prisustvo osoba ukljucenih u razna tzv. tijela po pitanju migr. krize ) kroje sve i svasta.

Na ovaj način Bihać može biti samo na crnoj listi Hrvatske,Slovenije,Italije,Austrije,Mađarske pa i ostatka EU-a jer kod nas se nalazi potencijalna opasnost za produbljenje ove krize u globalnim okvirima

• Like 1
  • Aferim! 1

Koliko mozemo vidjeti IOM sad ovaj 21 milion KM trosi tako sto šalje srpske portale mondo.ba da oni pišu o kampovima za migrante. Gamad misli da nas ovdje to fol zanima. Pa mi nismo trepnuli na pisanje UN i EU,a kamoli da nas zanima neki jebeni portal.

Migose niko gore niti tjera da budu niti su zatvoreni. Imaju opciju nazad ili put u EU,nema opcije divljanja po Bihaću.

To što IOM ima zelju da se vrate u centar grada,da smrdljivi hodaju,da napadaju zene,da kradu,da se tuku,da napadaju policiju,da provaljuju,itd ... je proslo vrijeme. 

Peter neka trazi druge gradove za svoje kampove jer gradjani i GV su svoje rekli a to je NE migrantima u Bihać

Edited by Venom
  • Like 5
  • Thanks 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...