Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, Grunf said:

65178310_10217437426781837_7846586387124

Kakvo licemjerje!!! Zsr nije prije sedmicu dvije upravo iz tuzle od nekakvih kvazikoalicija huminataraca iz ofsajda i sarajlija islo pismo nekskvo kako smo mi fasišti, a sad kad se njima gacice tresu sad nece da budu Bihac. Haha. A dabogda bili ba ko Bihac i Tuzla i Sarajevo pogotovo, pa da ih onda vidim. Ovo da se stvarno ne desava u nasoj zemlji, zajedno uz ostale farse i paradoksalne pojave u svakodnevnom zivotu, ja bih rekla da ucestvujemo u nekom bolesnom Trumanovom showu..... 🤣

• Like 6
  • Replies 17,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3145

• Barba

1122

• rucica1

1117

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Ajde, nemojte biti tako kritični prema kolegama novo hot-spotovcima. 😊 Nije ovo sukob između gradova, kantona, entiteta ili država, svi smo u istim govnima od Islanda do Malte, mislim na nas obične ljude. Jest da su govna vama u Bihaću i Kladuši trenutno do grla, ali ljudima na grčkim otocima je tako već nekoliko godina. Svi se od Islanda do Malte trebamo držati zajedno, nasuprot globalističkoj NGO bagri, medijskoj plaćeničkoj bagri i političarskoj prodanoj bagri. Ali naravno, svatko treba prvo kod sebe rješavati problem i ne čekati da mu se netko smiluje ili ga shvati ozbiljno. 😉

• Like 2
1 hour ago, toby said:

Ajde, nemojte biti tako kritični prema kolegama novo hot-spotovcima. 😊 Nije ovo sukob između gradova, kantona, entiteta ili država, svi smo u istim govnima od Islanda do Malte, mislim na nas obične ljude. Jest da su govna vama u Bihaću i Kladuši trenutno do grla, ali ljudima na grčkim otocima je tako već nekoliko godina. Svi se od Islanda do Malte trebamo držati zajedno, nasuprot globalističkoj NGO bagri, medijskoj plaćeničkoj bagri i političarskoj prodanoj bagri. Ali naravno, svatko treba prvo kod sebe rješavati problem i ne čekati da mu se netko smiluje ili ga shvati ozbiljno. 😉

Ma s kim da se mi druzimo i udruzujemo hahah?! 😆 ovo je survival of the fittest sine i njih oz Grcke na Vucjak!! Hahah

Da skratim o Tuzli:

(a vi brišite zbog nepristojnog jezika)

Imamovicu! Popuši mi lagaaaaano sportski moj krajiški ... 

Jebem i tebe i Tuzlu i Vozuću i najveći BH Korpus koji se nije pomjerio.

Jebem i Sarajevo i Sarajlije i špicastu stijenu. 

Pa nismo mi Bogota ili neki geto da nas tako uzimaš u usta ucrvo se dabogda.

Kraj price.

• Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Haha 2
8 minutes ago, NDB said:

Da skratim o Tuzli:

Kraj price.

ja ovo nebi briso, samo bi dodo da si trebo i onaj UNO; UNHCR i onog van der kurac nekako "nataknuti" 😉

• Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

On neće dozvoliti da Tuzla postane Bihać. Pa i ne može niti jedan grad u BiH biti Bihać , sve i da hoće. Meni je Bihać sve ono sto je bilo u zoni 5 Korpusa.

prije 2 minuta, Lidjo said:

ja ovo nebi briso, samo bi dodo da si trebo i onaj UNO; UNHCR i onog van der kurac nekako "nataknuti" 😉

Ma meni Je skroz u redu da neki stranac sere i radi sranje. Na to smo navikli. Ali kad mi neko naše govno čačne živac...uhhhhhh. 

Nek pazi na rječnik. Nismo deponija da nas za poredbene finese koristi. 

....i njega i njegovu posolitu lokvu...dvaput.

Stranci nisu problem. Moramo bit svjesni. Oni su tu zbog svojih interesa. Problem je u onom našem ološu koji i kako ih dočeka. Majka Tereza je umrla davno. Ne sjećam se da je neko zamijenio. Svi ostali ganjaju svoje interese. Sve ostalo je do nas samih. 

Mondo.ba uslikao šator sa natpisom. Rakha Company ....pa su sebi i činove podijelili. Pitam se jesu li od jebe to ispisali ili....

pogledajte sve slike

• Like 2
prije 22 minuta, Haldir said:

migranti-kupe-sijeno-vkladusa-fb32.jpg

Strašni teroristi, ubice i silovatelji u akciji uništavanja trave. 

Šta ćeš jarane... U svakom žitu ima i kukolja. Tako su i ova 3-4 Izroda sa slika haman normalni ljudi (nama normalni). (Brojao sam dobro, onaj jedan je bijel skroz , to je domaćin).

Kod nas u Mrajini (migrant+krajina) se “pomažu” kaže kad rade besplatno. Čisto sumnjam da im nije plaćeno.

ali će to sad otvoriti novu podtemu “da li su potplaćeni, ima li tu elemenata izrabljivanja” Itd. Jelde Haldir?

Selam

Legolas

• Like 1
prije 26 minuta, paša said:

Interesantno da se migranti na Vučjaku još nisu potukli

Pasa brate, jebla te ta mačka. Ljepši si ti bio na slikama. Naježim se nekako jad vidim ovu mačku.

nako kad tebe vidim, ko da sam na Ružici...

Haj vrati sliku, potpisivacemo peticiju za to, da te prisililo.

• Haha 2
prije 26 minuta, paša said:

Da te preformuliram: interesantno da još nitko nije snimio migrante na Vučjaku kako se tuku. Kužiš? Ni u Bihaću ni u Kladuši se migranti nisu tukli, sve dok ih obični građani nisu snimili. Ne mediji, čiji je to posao, nego obični građani. A obzirom da na Vučjaku nema običnih građana s mobitelima, sada su tamo samo migranti koji su svi divni i krasni, teške poštenjačine i dobričine, stoji doktor do inženjera pa u krug. 😉

prije 33 minuta, Haldir said:

Slikovni rezultat za mladi� srebrenica dijete

Vidiš kako slika zna zavarati? Naročito kad je u funkciji propagande. Ili ne vidiš?

• Like 2
  • Dislike 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
1 hour ago, NDB said:

Da skratim o Tuzli:

Kraj price.

Ja brisati necu, ja cu potpisati!

41 minutes ago, Haldir said:

Jel to pasuuuu?

40 minutes ago, paša said:

Nema javne imovine za unistiti

8 minutes ago, toby said:

Da te preformuliram: interesantno da još nitko nije snimio migrante na Vučjaku kako se tuku. Kužiš? Ni u Bihaću ni u Kladuši se migranti nisu tukli, sve dok ih obični građani nisu snimili. Ne mediji, čiji je to posao, nego obični građani. A obzirom da na Vučjaku nema običnih građana s mobitelima, sada su tamo samo migranti koji su svi divni i krasni, teške poštenjačine i dobričine, stoji doktor do inženjera pa u krug. 😉

Apsolutno! Haha oni se gore ljube

Koji je to mentalni sklop tih ljudi iz tog podneblja?Sad ne govorim samo o migrantima nego uopsteno. Evo gledam grupu turista (arapski govore) smjestenih u jednoj kuci/vili u mojoj ulici. Jos nisam vidio normalna insana (bar za nas mentalitet). Sad prolazim pored te kuce i jedan od njih se popeo na prozor i čuči na njemu i puši. Ali ne bi ni to bilo toliko čudno da nije gol golcat ko od majke rođen. Jest da je noć al je cesta prometna što od automobila što od pješaka. Pitam se, da li je to baš ono stvar mentaliteta ili su zbilja bezobrezni i to rade namjerno. Jos ne mogu sebi doci od vecerašnjeg slučaja

Edited by Grunf
  • Haha 2

Migranti ili islamske države teroristi prema njima netreba imati milosti jer to je smeće u svakom pogledu ti bi sutra klali po Bihaću i žene i djecu vješali . Jer to je njihov mentalitet hvala im jer su uništili grad koji je krenuo sa turizmom grad koji je mogao živjeti od toga . 

27 minutes ago, Barba said:

Migranti ili islamske države teroristi prema njima netreba imati milosti jer to je smeće u svakom pogledu ti bi sutra klali po Bihaću i žene i djecu vješali . Jer to je njihov mentalitet hvala im jer su uništili grad koji je krenuo sa turizmom grad koji je mogao živjeti od toga . 

Ja mislim da ti pretjeruješ iz mržnje i nazivaš ove ljude teroristima jer ljudi nisu počinili teroristički čin.

Nema logike da bi jedna jaka organizacija pustila svoje pripadnike da godinama putuju preko brda i dolina pod velikim upitnikom da li će uopšte stići do Evrope. 

Ja mislim da svi isilovi teroristi imaju legalne pasoše i da su odavno u Evropi,  to potvrdjuju i događaji kod izvršenja terorističkih djela da su svi teroristi imali pasoše evropskih zemalja.

@paša brate dragi..... ja nekad stvarno nemam rijeci za tvoje ulete.... jesi li pogledao ijedan video, jesi pogledao onaj Borderless?? Dokazano je da ima isilovaca i to jako puno medju migrantima, cak su tome svjedocili i mnogi novinari na terenu. Ti ili se pravis ili si bas pao s Marsa.. 

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1
14 minutes ago, Fugaziii said:

@paša brate dragi..... ja nekad stvarno nemam rijeci za tvoje ulete.... jesi li pogledao ijedan video, jesi pogledao onaj Borderless?? Dokazano je da ima isilovaca i to jako puno medju migrantima, cak su tome svjedocili i mnogi novinari na terenu. Ti ili se pravis ili si bas pao s Marsa.. 

Ja pričam o migrantima u Bihaću

30 minutes ago, paša said:

Ja mislim da ti pretjeruješ iz mržnje i nazivaš ove ljude teroristima jer ljudi nisu počinili teroristički čin.

Nema logike da bi jedna jaka organizacija pustila svoje pripadnike da godinama putuju preko brda i dolina pod velikim upitnikom da li će uopšte stići do Evrope. 

Ja mislim da svi isilovi teroristi imaju legalne pasoše i da su odavno u Evropi,  to potvrdjuju i događaji kod izvršenja terorističkih djela da su svi teroristi imali pasoše evropskih zemalja.

Ja mislim da si ti naivan oprosti sa obzirom stariji si od mene...

nisi proživio što i ja i moj punac opet ga moram spomenuti to je čovjek doktor koji je posvetio čitav svoj život da liječi siromašne u trećem svijetu  on je od svojih 25 doktor bez granica pričamo o 30 i više godina staža lik je bio od Antils do Madagaskara Južne Amerike prošli mjesec se vratio iz Venecuele . Sa mnom je bio u januaru  u Bihaću i kaže ovo je sve vojska. Takve stavove čovjeka sa iskustvom mogu pobiti takvi kao ti ali realno razmisli malo

ja sam imao sažaljenja dok nisam svatio određene stvari 

Islamski terorizam uništava našu svetu vjeru i svaki čovjek koji to podržava za mene je terorista i treba ga po kratkom postupku

• Like 3
  • Haha 1
16 minutes ago, paša said:

Ja pričam o migrantima u Bihaću

I ja isto! Dokazano, postoje svjedocenja i dokazi  stavljani ispred vasih noseva upravo ovdje na forumu, a neki se i salje prave benasti  

I sta se pravis vise??? Ne kontam te nikako! Bas podHebavas ili fkt ne znas stvari... eto naucio si koristiti internet, google, youtube.. iskoristi ih u istrazivanje, u dodatno pronalazenja informacija... pa cemo onda diskutovati dalje. 

• Like 2
18 minutes ago, paša said:

Ja ne kažem da oni nisu pripadali nekoj vojsci, a pripadnost nekoj vojsci neznači da si terorista

Moj radni kolega je pobjego iz Asadove vojske i ja ga nesmatram teroristom 

Moja je kuća večeras sigurna nek neko samo kvaku dirne u roku 10 minuta policija dolazi moja supruga kao bivši vojnik ima 2 pištolja u sefu kojeg ona samo može otvoriti u spavaćoj sobi ja nevolim naoružanje hvala Bogu vjerujem samo u šaku moja porodica djeca i žena su sigurni ali moja porodica u Bihaću nije moj Strika i strina su nekoliko puta bili u životnoj opasnosti radi se o starijim ljudima kojima su upali u kuću sa noževima opljačkali čovjeka čija su dva sina poginuli za državu BiH i ja i oni moraju doći kod mene u Holandiju da se naspavaju  starci kao starci .

moj strika je nosio strinine gaće jer su sve pokrali na islamovcu 

brani ih boli tebe briga što moj strika morao putovati u ženskim gaćama

• Haha 5
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...