Jump to content
FORUM

Recommended Posts

U Bihaću se tek razviti  terorizam i nemir kad  dođe 20000” islamskih terorista koji samo vjeruju u ubijanje . 

Zapamtite ovo što sam napisao 

Braćo Bišcani imajte samo motiku kolač za te zlotvore koji će vas sutra ubijati samo dok dosegnu procentualno nemojte misliti da su oni naivni i da su slučajno izabrali Bihać  

• Like 1

1 hour ago, Grunf said:

Koji je to mentalni sklop tih ljudi iz tog podneblja?Sad ne govorim samo o migrantima nego uopsteno. Evo gledam grupu turista (arapski govore) smjestenih u jednoj kuci/vili u mojoj ulici. Jos nisam vidio normalna insana (bar za nas mentalitet). Sad prolazim pored te kuce i jedan od njih se popeo na prozor i čuči na njemu i puši. Ali ne bi ni to bilo toliko čudno da nije gol golcat ko od majke rođen. Jest da je noć al je cesta prometna što od automobila što od pješaka. Pitam se, da li je to baš ono stvar mentaliteta ili su zbilja bezobrezni i to rade namjerno. Jos ne mogu sebi doci od vecerašnjeg slučaja

Nista bez slike 🙂  Zasto nisi slikao i napravio prijavu policiji ? 

4 hours ago, Grunf said:

Koji je to mentalni sklop tih ljudi iz tog podneblja?Sad ne govorim samo o migrantima nego uopsteno. Evo gledam grupu turista (arapski govore) smjestenih u jednoj kuci/vili u mojoj ulici. Jos nisam vidio normalna insana (bar za nas mentalitet). Sad prolazim pored te kuce i jedan od njih se popeo na prozor i čuči na njemu i puši. Ali ne bi ni to bilo toliko čudno da nije gol golcat ko od majke rođen. Jest da je noć al je cesta prometna što od automobila što od pješaka. Pitam se, da li je to baš ono stvar mentaliteta ili su zbilja bezobrezni i to rade namjerno. Jos ne mogu sebi doci od vecerašnjeg slučaja

Navikni se na to. To je ovdje u AT redovna slika. Posto nista ne rade navecer tako se ponasaju i zezaju narod koji mora svako jutro na posao

3 hours ago, paša said:

Ja pričam o migrantima u Bihaću

A ti migranti su sa marsa dosli u BiH? Kakva je razlika izmedju onih iz Njemacke, Bosne, Svedske? Pa to je isti narod, ista ruta...

3 hours ago, Barba said:

Moja je kuća večeras sigurna nek neko samo kvaku dirne u roku 10 minuta policija dolazi moja supruga kao bivši vojnik ima 2 pištolja u sefu kojeg ona samo može otvoriti u spavaćoj sobi ja nevolim naoružanje hvala Bogu vjerujem samo u šaku moja porodica djeca i žena su sigurni ali moja porodica u Bihaću nije moj Strika i strina su nekoliko puta bili u životnoj opasnosti radi se o starijim ljudima kojima su upali u kuću sa noževima opljačkali čovjeka čija su dva sina poginuli za državu BiH i ja i oni moraju doći kod mene u Holandiju da se naspavaju  starci kao starci .

moj strika je nosio strinine gaće jer su sve pokrali na islamovcu 

brani ih boli tebe briga što moj strika morao putovati u ženskim gaćama

Brate ne znam bili plako ili smijo se na ovaj post...

• Like 1

prije 6 sati, paša said:

Ja mislim da ti pretjeruješ iz mržnje i nazivaš ove ljude teroristima jer ljudi nisu počinili teroristički čin.

Nema logike da bi jedna jaka organizacija pustila svoje pripadnike da godinama putuju preko brda i dolina pod velikim upitnikom da li će uopšte stići do Evrope. 

Ja mislim da svi isilovi teroristi imaju legalne pasoše i da su odavno u Evropi,  to potvrdjuju i događaji kod izvršenja terorističkih djela da su svi teroristi imali pasoše evropskih zemalja.

Ovo je već otvorena ISIL-ovska propaganda kod tebe. 

Zanimljivo, rekao si sličnu stvar kao i tadašnja ministrica vanjskih poslova RH Vesna Pusić koja je rekla da su migranti teške dobričine i nisu teroristi, jer pravi teroristi putuju bussiness klasom.

Na žalost, gospođa je brzo demantirana.

Identificirana petorica napadača na Pariz, jedan bio u Opatovcu

LIk koji je 2015. sudjelovao u pariškom masakru je te godine prošao balkanskom rutom kroz Hrvatsku, bio je smješten u prihvatnom centru Opatovac u Hrvatskoj, gdje su mu previli žuljeve, dali mu prvu pomoć, napunili mu mobitel, otuširali ga, nahranili i napojili, osigurali mu besplatni WI FI...

Putovanje preko brda i dolina pod upitnikom, bez ikakvih dokumenata, u velikim grupama, je idealni način da teroristi dođu na svoj cilj, u zapadnu Europu bez da ih se detektira. Da ovi likovi koji se motaju kroz Bihać putuju avionom, odmah bi ih uočili i označili kao sumnjivce. Sve je to dio terorističke obuke i radikalizacije, ti ljudi su posebno obučeni za kretanje, ponašanje i komunikaciju, usput mogu bez problema uočiti kolebljivce i slabiće u svojim redovima, a mogu i putem vrbovati nove članove.

Osim toga, novi terorizam sve manje igra na sofisticiranost, a sve više na masovnost i radikalizam; tri debila s noževima, koji se ne boje smrti, mogu napraviti veću štetu nego neki vrhunski stručnjak za eksploziv. Ili jedan debil u kamionu, koji je u stanju zgaziti 100 ljudi u 5 minuta.

• Like 2

2 hours ago, paša said:

@Lidjo  ovi u Njemackoj nisu teroristi

Da su teroristi to bi njemačka davno izbacila 

Haha joj pasa koji si ti kralj.

Eto Njemacka i kad zna nikog ne izbacuju jer imaju x prepreka. Mogu ti navesti x slusajeva gdje su trebali nekog supirati ali nisu mogli iz nelog razloga. Vecinom se tek sazna za to kad se desi nelo sranje

• Like 3

5 hours ago, Sadik said:

Nista bez slike 🙂  Zasto nisi slikao i napravio prijavu policiji ? 

Mislio sam slikati ali sve je to bilo u momentu oko 22:30...bio sam šokiran. Opet napominjem u toj kući nikad nisu bili ilegalni migranti nego turisti iz arapskih zemalja pa i ovi su. Ali nigdje razlike u tom mentalnom sklopu...bio ilegalac bio turista, bio siromah ili bogati šeik isti model ponašanja, bar koliko sam primjetio. On izbacio ćunicu i puši bukvalno čučeći na prozoru a žena mu umotana ni oči joj se ne vide. Pa jbte

• Haha 3
  • Sad 1

2 hours ago, paša said:

Haha joj pasa koji si ti kralj.

Eto Njemacka i kad zna nikog ne izbacuju jer imaju x prepreka. Mogu ti navesti x slusajeva gdje su trebali nekog supirati ali nisu mogli iz nelog razloga. Vecinom se tek sazna za to kad se desi nelo sranje

evo ti par slucajeva gdje nisu supirani, iako su davno trebali biti:

https://www.welt.de/print/die_welt/politik/article173411567/Der-Moerder-haette-laengst-abgeschoben-werden-sollen.html

https://www.welt.de/politik/deutschland/article181368522/Fall-Chemnitz-Tatverdaechtiger-haette-vor-zwei-Jahren-abgeschoben-werden-sollen.html

https://www.bild.de/news/inland/mord/sie-koennten-noch-leben-55810714.bild.html

https://www.freiewelt.net/nachricht/hamburger-attentaeter-war-islamist-und-haette-laengst-abgeschoben-gehoert-10071636/

Edited by Lidjo
  • Like 1

2 hours ago, paša said:

Mene je @paša jako teško ostaviti bez teksta, ali tebi se čini se uspijeva svaki put sa svakim tvojim postom. Ostaju mi smo facijalne ekspresije

tenor.gif

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

prije 4 sati, paša said:

Paša izvini al dosta je zaista.izaberi sebi dole šta da mislim o tebi,ja nemam riječi više za tvoje komentare:

A) Naivan

B) Nemaš pojma

C) Provokator

D) Glup

E) Imaš već ugrađen sorošovski RFID Chip kojim te manipulira.

F) Živiš u drugom univerzumu.

prije 8 sati, Barba said:

Moja je kuća večeras sigurna nek neko samo kvaku dirne u roku 10 minuta policija dolazi moja supruga kao bivši vojnik ima 2 pištolja u sefu kojeg ona samo može otvoriti u spavaćoj sobi ja nevolim naoružanje hvala Bogu vjerujem samo u šaku moja porodica djeca i žena su sigurni ali moja porodica u Bihaću nije moj Strika i strina su nekoliko puta bili u životnoj opasnosti radi se o starijim ljudima kojima su upali u kuću sa noževima opljačkali čovjeka čija su dva sina poginuli za državu BiH i ja i oni moraju doći kod mene u Holandiju da se naspavaju  starci kao starci .

moj strika je nosio strinine gaće jer su sve pokrali na islamovcu 

brani ih boli tebe briga što moj strika morao putovati u ženskim gaćama

Striko ti je zajebo Alpaćina 🤣🤣🤣

https://mojtv.hr/film/1413/miris-zene.aspx

• Like 2
  • Dislike 1

prije 9 sati, paša said:

Ja ne kažem da oni nisu pripadali nekoj vojsci, a pripadnost nekoj vojsci neznači da si terorista

Moj radni kolega je pobjego iz Asadove vojske i ja ga nesmatram teroristom 

Znači izdao svoj narod i pustio ih bagri terorista na nemilost.Taj tvoj radni kolega.

prije 1 minuta, EtTore said:

Izu' Pasa besserwisser-e iz carapa!
Hahahahhahahahhahahaahaha...

Ej kolega forumski, zaboravi ti udariti koji downvote na moje postove.Drž se tradicije.

Nema ništa bez samoorganizacije,kladuščani su to napokon prepoznali!

http://antimigrant.ba/prvi-skup-dobrovoljaca-za-odbranu-od-migrantske-agresije/

"Prvi skup dobrovoljaca za odbranu od migrantske agresije

Ako propadne pokušaj grupe patriota da se narod samoorganizira u odbrani od migrantske agresije na prostor Unsko-sanskog kantona, biće to prvi veliki poraz domaćeg stanovništva i prva velika pobjeda migrantskih hordi koje organizirano naseljavaju i otimaju krajeve sa bošnjačkom većinom i time dovršavaju genocid nad Bošnjacima! Već sada se uvukao strah u domicilne Bošnjake, koji su prestrašeni stepenom korupcije i izdaje od svojih predstavnika, gdje se čak i Islamska zajednica stavila na stranu finansiranja migrantskih hordi koje dugoročno istjeruju Bošnjake sa njihovih ognjišta i zauzimaju prostor koji je plaćen hiljadama bošnjačkih života u Odbrambeno-oslobodilačkom ratu. Potreban je samo još korak pa da migrantske horde razumiju da im više ništa i niko ne stoji na putu otimanja i zauzimanja preostalog bošnjačkog životnog prostora. Taj korak se upravo može dogoditi u subotu, 29.06.2019., u 07,00, u centru Velike Kladuše, ako prestrašeni Bošnjaci odbiju doći na prvi ozbiljan i konkretan poziv na samoorganizaciju naroda u nužnoj samoodbrani od migrantske agresije. Velika Kladuša je odabrana za ovaj skup upravo zbog pokušaja obavještajnih centara da iskoriste međubošjački sukob iz 90-tih, kako bi Bošnjake podijelili na one koji podržavaju migrantsku agresiju i one koji su protiv. Organizatori poručuju da u migrantskoj agresiji neće biti niko pošteđen otimanja imovine i torture, tako da podjele moraju biti prevaziđene u višem interesu! Kako je navedeno u pozivu koji je objavio Zakih Kekić, u ime grupe patriota, skup se zakazuje ispred gradske džamije, u Velikoj Kladuši, u subotu, 29.06.2019., u 07 sati ujutro. U pozivu stoji:

• „POVODOM FORMIRANJA OTPORA PROTIV SVE VEĆEG NASRTANJA MIGRANATA NA UNSKO-SANSKI KANTON; I ZBOG OČITIH NAMJERA DA SE IZAZOVU NEMIRI ILI SUKOBI U KRAJINI I PROTJERA DOMAĆE STANOVNIŠTVO IZ KRAJINE I OSTALOG PROSTORA SA BOŠNJAČKOM VEĆINOM: 
    Zakazujem sastanak dijaspore i domacih Krajisnika u subotu ujutro u 7.00 u Kladuši ispred gradske džamije, zatim da se spojimo sa Bišćanima, Cazinjanima i Bužimljanima, i da zajedno odlučimo, gdje idemo na prve straže. Ko želi biti koordinator, nek se javi. Idealno bi bilo da to bude neko s policijskim ili vojnim znanjem i obavezno bez kompromitirajuce prošlosti. Pozivaju se pripadnici svih političkih stranaka bez obzira na spol. Ponijeti hranu i odjeću i ostalu opremu za najmanje dva dana. Ko ima objekte za smještaj većeg broja ljudi na USK i na granicima Kantona, i želi da to stavi na raspolaganje neka se javi!! Takođe bi bili potrebni i šatori, kao i mogućnost uspostave poljskih kuhinja. Lovci bi mogli da ustupe i svoju opremu za kuhanje. Kuhari, policajci, bivši borci, radnici, penzioneri, gastarbajteri – ,dobrodošli!!! Pozdrav Krajini i DOMOVINI BiH i vidimo se akoBogda u Kladuši i Bihaću ili u Krupi, KO ZNA!!!“""
  • Like 1
  • Dislike 2

Zna li neko što se događa? Jedno kratko vrijeme je bilo skoro pa idealno stanje u gradu nakon onih racija i izmještanja na Vučjak ali evo s vremena na vrijeme pogledam stanje i primjetio sam opet ogroman broj migranata na ulicama koji se doduše ne šetaju na onaj način kao i do sad ali su vidljive kolone istih po gradu sa opremom na leđima. Samo sinoć, u periodu od 22:00 - 00:00 iz pravca Bire prema centru grada a pored moje kuće su prošle su prošle 4 grupe migranata od po 20-30 ljudi.  Da li netko zna da li onaj policijski sat od 22:00-06:00 za migrante je na snazi ili je to bilo samo razmišljanje o istom? Jer očigledno je da se u tom periodu intenzivno kreću. 

Edited by Grunf
  • Like 2

Citam sad neku izjavu o uvjetima na Vucjaku.

Izmedju ostalog kazu kroz neke satore prolazi voda iz cisterni koje su gore postavljene.

Pa majku mu od toliko "ugrozenih" momaka spremnih za vojsku i da nitko ne uzme kramp i iskopa kanal oko satora.

Jadnoooooo.

• Like 5
  • Haha 2

Jutros oko pola 6 kroz pritoku idu prema bihaću migranti u grupicama po 5-6 oko 20 njih.sigurno na užljebiću ubačeni ovamo nama iz evrope.

34 minutes ago, Grunf said:

Zna li neko što se događa? Jedno kratko vrijeme je bilo skoro pa idealno stanje u gradu nakon onih racija i izmještanja na Vučjak ali evo s vremena na vrijeme pogledam stanje i primjetio sam opet ogroman broj migranata na ulicama koji se doduše ne šetaju na onaj način kao i do sad ali su vidljive kolone istih po gradu sa opremom na leđima. Samo sinoć, u periodu od 22:00 - 00:00 iz pravca Bire prema centru grada a pored moje kuće su prošle su prošle 4 grupe migranata od po 20-30 ljudi.  Da li netko zna da li onaj policijski sat od 22:00-06:00 za migrante je na snazi ili je to bilo samo razmišljanje o istom? Jer očigledno je da se u tom periodu intenzivno kreću. 

Isto se pitam, oko 23:00 par grupa, ukupno oko 50 njih sinoc sa ruksacima prema Baksaisu, a i opet su pocela halavijanja, upadi u privatno, satorovanja, pijancenja i iskupljanja po privatnim njivama, brinama....

• Like 1

@Lidjo to što ti navodiš su kriminalna djela pojedinaca. Nemože se na osnovu takvih djela reći da su svi migranti teroristi niti kriminalci.

Ovih dana je uhapšen ovaj naš bosanac zbog terorističkog čina, nemožemo zbog toga reći da su svi bosanci teroristi.

• Haha 4

9 minutes ago, paša said:

@Lidjo to što ti navodiš su kriminalna djela pojedinaca. Nemože se na osnovu takvih djela reći da su svi migranti teroristi niti kriminalci.

Ovih dana je uhapšen ovaj naš bosanac zbog terorističkog čina, nemožemo zbog toga reći da su svi bosanci teroristi.

Svi ovi migranti su kriminalci i teroristi. Čin ilegalnog prelaska granice je kriminalan pa i teroristicki cin. Dakle nisu u pitanju pojedinci nego svi redom

• Like 8
  • Aferim! 1

Ilegalni migranti su divna postena stvorenja, inace jako socijalizirani i moderni, osvijesteni i emancipirani. Uredan, ugodan planinarski dom se po toj logici treba spaliti i devastirati, i sHebati do kraja uz sve ostalo sto postoji i egzistira na ovim podrucjima, pogodjenim migrantskom krizom. 

Ilegalnim migrantima bez poznatog porijekla i dokumenata je ocigledno i evidentno naredjeno da nam devastiraju imovinu, imanja, te sve nase, i oni sigurno imaju te instrukcije od "nekog". Jer zasto bi pasini i haldirovi doktori i inzinjeri bez ikakvog razloga, unistavali tudju imovinu i iskoristavali ionako preveliko gostoprimstvo, a potom boravili u takvim prostorijama. Da, to je inace jedna od  glavnih odlika visokoobrazovanih ljudi i logika neanimalnih poriva socijalno i društveno osviještenih osoba.

4C7E9D43-FFA3-4321-B403-9E762BD8AE28.jpeg

Nadalje, zaključci zasjedanja divne nam i jako korisne Skupštine USK:

03D65F50-A8A8-46E3-9D7A-52A8188C3586.jpeg

Izvori: Krajina :D

• Like 1
  • Sad 1

prije sat vremena, paša said:

Kako si povezao uhićenog bosanca u Njemačkoj sa zaključkom da su/nisu svi bosanci teroristi? Nitko ovdje nije napisao da su svi Pakistanci teroristi jer ima terorista iz Pakistana, ni da su svi Afganistanci teroristi jer ima terorista iz Afganistana. 

Tvrdi se da su svi koji putuju bez identifikacijskih isprava potencijalni teroristi dok se ne dokaže suprotno, potpuno je svejedno od kuda su i što su podrijetlom, i kakva im je boja kože, i kakvim jezikom govore. A obzirom da to nije moguće dokazati tko su i što su jer nemaju identifikacijske isprave, svi su i činjenično teroristi, i tako ih treba tretirati.

Ajde, meni si bio jasan drugi dan kad si se ovdje pojavio, ali sad je valjda svima jasno tko si i što si, i koji ti je ovdje zadatak. Nitko ne može biti toliko duboko glup; ti ovo radiš namjerno, potpuno svejedno plaća li te ISIL ili IOM, to je tako jedno te isto.

• Like 4

2 hours ago, paša said:

Ali je cinjenica da su ti ljudi zaista skloni svakvom kriminalu i procentualno gledano jako puno kriminalnih radnji naprave. Cinjenica je da su u Njemackoj silovanja i kriminal drasticno porasli i prema tome mogu se odredjeni zakljucci donijeti!

Ja sam nauco i ucili su me da su stariji ljudi mudri i da ih treba respektirati ali izvini ti me stvarno ostavljas bez teksta. Toliko si kontradiktoran i toliko cesto mjenjas misljenje i sam sebe demantujes i ides iz jednog argumenta neosnovano na drugi da sam ne znas sta si mislio reci. Sto bi kod nas rekli ne znas ni jesi li poso ili doso.

Sjedi, razmisli i saberi se!

2 hours ago, toby said:

Kako si povezao uhićenog bosanca u Njemačkoj sa zaključkom da su/nisu svi bosanci teroristi? Nitko ovdje nije napisao da su svi Pakistanci teroristi jer ima terorista iz Pakistana, ni da su svi Afganistanci teroristi jer ima terorista iz Afganistana. 

Tvrdi se da su svi koji putuju bez identifikacijskih isprava potencijalni teroristi dok se ne dokaže suprotno, potpuno je svejedno od kuda su i što su podrijetlom, i kakva im je boja kože, i kakvim jezikom govore. A obzirom da to nije moguće dokazati tko su i što su jer nemaju identifikacijske isprave, svi su i činjenično teroristi, i tako ih treba tretirati.

Ajde, meni si bio jasan drugi dan kad si se ovdje pojavio, ali sad je valjda svima jasno tko si i što si, i koji ti je ovdje zadatak. Nitko ne može biti toliko duboko glup; ti ovo radiš namjerno, potpuno svejedno plaća li te ISIL ili IOM, to je tako jedno te isto.

Najmanje tri forumaša tvrde da su to sve teroristi, to tvrde svaki dan. Nijedna državna institucija ni domaća a ni strana nisu okvalikofali migrante kao teroriste. Ja se samo protivim da se genarilizuje i sve ljude trpa u isti koš.

Dalje, tvrdim da je pravom teroristi mnogo lakše da kupi pasoš neke zemlje i legalno avionom odleti u Evropu i učini to što je zamislio.

Migranti ulaze u BiH nelegalno bez papira ali onda legalno borave ovde, takav je stav ureda u našoj zemlji

• Dislike 2

28 minutes ago, paša said:

Najmanje tri forumaša tvrde da su to sve teroristi, to tvrde svaki dan. Nijedna državna institucija ni domaća a ni strana nisu okvalikofali migrante kao teroriste. Ja se samo protivim da se genarilizuje i sve ljude trpa u isti koš.

Dalje, tvrdim da je pravom teroristi mnogo lakše da kupi pasoš neke zemlje i legalno avionom odleti u Evropu i učini to što je zamislio.

Migranti ulaze u BiH nelegalno bez papira ali onda legalno borave ovde, takav je stav ureda u našoj zemlji

Kao prvo, najmanje tri forumaša misle da si full of s*it i da zapravo ne posjeduješ dovoljno znanja i informacija da bi bilo kredibilno to sto kazes.

Kao drugo, ti tvrdis da znas kako je pravom teroristi mnogo lakse kupiti pasos i legalno doletjeti u Evropu. Otkud ti to znas? I zar nisu nasli odbacene turske pasose koje su migranti u Sloveniji ostavili iza sebe? 

A kao trece i najsmijesnije od svega mi je kako migranti ilegalno ulaze da bi legalno boravili u zemlji?! Wtf paša??? 

Aaaaa i četvrto nećemo ilegalne migrante, nećemo ngo-e, necemo nikoga izvana, hocemo svoj grad i kanton cist od ovih napasti. 

• Like 2
  • Aferim! 1

http://www.uskinfo.ba/vijest/video-kantonalni-odbor-sda-odrzao-konferenciju-za-medije-evo-sta-su-rekli-o-migrantskoj-krizi-u-usk-a/57631

Rak rana države. Grobari Bosne i Hercegovine i odgovorni za nestanak ove države. Na stranu migrantska kriza na momenat, tužno je gledati kako zemlja polako nestaje. Pored odnosa nataliteta i mortaliteta, zabrinjavajući je trend odlaska i očekujem da u narednih 20-30 godina ova zemlja nestane, odnosno njeno ime. Doći će do raspodjele zemlje i očekivati je da pripadnemo Hrvatskoj, možda tad pojačaju granicu na USK i neće biti migranata ako ništa. :P

• Like 1
  • Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...