Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

Nešto razmišljam, naša kantonalna vlada bi trebala ovaj Vučjak prebaciti na granicu sa Kantonom 10 (Livanjskim). Ako već RH trpa nama migrante koji su prešli ilegalno granicu ovdje ali i ne samo ovdje već i iz Srbije, onda bi smo ih mi trebali bar utrpati Kantonu 10 pa nek oni muku muče sa njima

• Like 2

neka, neka.... nek nas vakumiraju ovdje sa njima pa cete saznati za stvari i bolestine za koje niste nikad ni znali da postoje. koliko su cisti i koliko su ekoloski osvijesteni, kakvi su to samo ekonomski, medicinski i kompjuterski strucnjaci.... pojesce vas ova situacija niste ni svjesni toga, sreca pa vas 80% s foruma pise tamo iz inostranstva.... uskoro cu i ja nadam se pisati, i opisivati kvalitetu zraka u nekoj dalekoj zemlji... ako mene pitate sto dalje to bolje.... vi da biste raspravljali o tkao teskim temama ko sta smije a ne smije i ko sta treba i ne treba morali biste biti tu i biti u vecini i biti kriticna masa koja se vec pokrenula protiv takve vlasti. ovdje to nije ucinjeno nikad, vec vise od 20 godina, zasto mislite da ce sada, kada vam vecinu stanovnistva cini gerijatrija i nezaintersovani tinejdzeri koji ionako vec unaprijed upisuju informatiku i medicinsku skolu jer znaju da je to vani trazena struka.... a migice neka se setkaju.... ionako im je namijenjeno i obecano u imanet ovo nase.... pa, vec ce skontati da ce ovdje ostati, sporiji su malo od nas... nema veze...

• Like 2
  • Aferim! 1

24 minutes ago, Grunf said:

Ovdje bih dodala da se ministar sigurnosti BiH gosp.Mektic uopste, za sigurnost granice BiH i Srbije, (na kojoj ilegalni migranti u zemlju ulaze) ne zalaze. Ministar po federaciji prodaje maaglu a u RS-u nesmije beknuti.Na ovom sastanku treba posebno osiguranje granice izmedju Srbije i BiH istaknuti. Ako treba onda i radikalnijim mjerama zaprijetiti.Sastanak treba iskoristiti i na svaki nacin u Briselu realno stanje prikazati. Pitaj boga sta im je Mektic do sad navaljao.

• Like 1

36 minutes ago, Grunf said:

Zanimljivo: https://pushbackmap.org/

fkt interesantno...... ja sad copala copala,,.,,,,.... nisu ni oni budale.... ipak mozda ima inzinjera i doktora medju njima.... treba pisati ova notorna sranja negdje i praviti frku ni iz cega.... 98% ovo je cisti bullshit, i vec mi pici po zivcima da ljudi pdaju na to da gledas u njih kako recimo bacaju dijete u policiju i tvrde policija napdala dijete i ljudi puse taj fazon.... to vise govori o inteligenciji onih koji to vide kako migice hoce, nego o njihovoj....

Nazalost Hr ima anemicnog dezertera na vlasti, iako je sad Hr cvrsto okruzena žicom, nasoj anemicnoj briselskoj pudlici ne pada na pamet zica, to ce unistiti Hr ali bogami i BiH jer dokle god  se moze uci u Hr dolaziti ce se i u BiH tako da smo i mi i Vi taoci briselske pudlice te njegovog dupelisca notornog lazljivca sa kozjom bradicom ministra Mup-a.

Neki dan su se prekenjavali s silnom opremom a dnevno im ulaze ilegalno na stotine bandita, ova pokazna vjeza je bila za brisel, kako bi ih uvjerili da  postojue uvjeti za schengen, sto je naravno notorna laz.

Preksinoć talgo vozom je stiglo 150 migranata, sinoc 180. Naknadnom provjerom voza pronađeno jos skrivenih 10 migranata porijeklim iz Egipta. Jedan zaposlenik FBIH je lisen slobode zbog ovog. I Egipćani? Tutankamon se okreće u grobu, pardon piramidi

Edited by Grunf
  • Thanks 2

Ako ovo prodje i vlada popusti laku noc Europo

--------

Stotine ilegalnih migranata iz Afrike bez dokumenata, zauzelo je pariški Pantheon tražeći da im se daju francuski dokumenti.

Politika otvorenih granica za ljude bez dokumenata stvorila je ovakvu situaciju.

• Like 3
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Koliko se puta moram ponavljati, svijet bez granica, svijet gdje ce od nas napraviti mutante mijesajuci rase da nastanu ljudi podlozni kontroli i manipulaciji, a gdje naci bolje nego na bliskom istoku gdje zapadnjacka civilizacija viri samo u obliku pametnih telefona. Oni su u glavama zaostali stotinama godina iza nas. Svijet gdje ce sacica mocnika, onih 1% najmocnijih upravljati saevropom a onda i svijetom. 

Vec se javno pocinju eksponirati i pokazivati i masonske loze, pokazuju i izlaze iz mraka ljudi i stvari za koje su godinama neznalice tvrdili da su teorije zavjere. Teorija zavjere je naziv za stvari koje maloumnici ne mogu razumjeti i pojmiti. Svi mi smo samo puppets. Mozete pricati sta hocee, ali naumpasce vama Fugaziii, vidjet cete!

Je li iko od vas gledao Mr. Robota? 

• Like 1

2 hours ago, gargamel said:

U jedno sam siguran. Da mi ova paščad provali u kuću pobio bi ih sve do zadnjeg.  Malo je reći da mi se ti kozojebi gade

Ja u tom trenu,nedaj boze da mi se takvo nesto desi,ne znam sta bi uradio...uvijek sam bio miran tip,ali nekad covjek pukne,tj kad se desi kulminacija nesvjesno se desi nezeljeno...

6 hours ago, gargamel said:

U jedno sam siguran. Da mi ova paščad provali u kuću pobio bi ih sve do zadnjeg.  Malo je reći da mi se ti kozojebi gade

A ma jesi ti vidio kako su maleni i mrsavi. Ja bi cvokom mogla srusiti jednog haha, ne treba puno sile, zato oni koriste oruzje, ne znaju oni sta je pravi strit fajt jedan na jedan haha. 

Ja bi njima rekla da mogu ostati ako ce volontirati i raditi na poslovima gdje fali radne snage. Odma bi svi otisli.... Mislim,to je za doktore i inzinjere ispod casti. Socijala is their deal! Haha

• Like 1

8 hours ago, gargamel said:

Nemoj biti smijesan, kao sto je toby gore reko, to su momci u najboljim godinama koji nemaju sta izgubiti a ti imas puno da izgubis. Oni nikad nisu sami, uvijek se krecu u grupama.

Vidis da mogu i ubiti covjeka i biti oslobodjeni.

Jednin nacin nam je da se ujedinimo i sa ujedinjenim snagama vrsimo pritisak na nadlezne. Od lokalnih pa do vrha!

• Dislike 1

prije 1 sat, Fugaziii said:

A ma jesi ti vidio kako su maleni i mrsavi. Ja bi cvokom mogla srusiti jednog haha, ne treba puno sile, zato oni koriste oruzje, ne znaju oni sta je pravi strit fajt jedan na jedan haha. 

Ja bi njima rekla da mogu ostati ako ce volontirati i raditi na poslovima gdje fali radne snage. Odma bi svi otisli.... Mislim,to je za doktore i inzinjere ispod casti. Socijala is their deal! Haha

Strašno me živciraju zadnje vrijeme.  Ima ih kao skakavaca. Znaš ono kad krene roj skakavac pa uništi svu ljetinu.  Tako i ovi. Samo naviru, a kraj se ne nazire. 

prije 20 minuta, Lidjo said:

Nemoj biti smijesan, kao sto je toby gore reko, to su momci u najboljim godinama koji nemaju sta izgubiti a ti imas puno da izgubis. Oni nikad nisu sami, uvijek se krecu u grupama.

Vidis da mogu i ubiti covjeka i biti oslobodjeni.

Jednin nacin nam je da se ujedinimo i sa ujedinjenim snagama vrsimo pritisak na nadlezne. Od lokalnih pa do vrha!

Treba minirat granicu. I onda poslat tu bagru da beru gljive skupa sa ovim NVO plaćenicima

Jucer sam bio sa nekim ljudima iz G.Kotara i bas mi pricaju da su ih šume tamo prepune. Na hiljade ih...to čujem od njih da ih je izginulo u nekim minskim poljima oko Otočca ali da se o tim ne piše niti mediji niti ove NVO o tom govore jer bi dovele u pitanje rutu. Mislim, napominjem da sam ovo cuo od mjestana tamo ali da li je istina ne znam

1 hour ago, Grunf said:

Jucer sam bio sa nekim ljudima iz G.Kotara i bas mi pricaju da su ih šume tamo prepune. Na hiljade ih...to čujem od njih da ih je izginulo u nekim minskim poljima oko Otočca ali da se o tim ne piše niti mediji niti ove NVO o tom govore jer bi dovele u pitanje rutu. Mislim, napominjem da sam ovo cuo od mjestana tamo ali da li je istina ne znam

https://www.facebook.com/groups/299842110966517/permalink/337500557200672/

To su ovi

• Like 1

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...