Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Pa evo na primjer jedan detalj.

20.000 ljudi se uputilo u pravcu Bihaća, niko u Sarajevo nije reagovao? Zašto?

Zato što je NAREĐENO, shvatite... Bosna i Hercegovina je NIŠTA... nama Trump i EU dođe ko Faraon kojeg moraš slušati.

Zovne Trump telefonom i kaže: "Ovako ili neće biti ni Bosne ni Bošnjaka, zdravo!"

SHVATITE DA SMO MI ROBOVI! SUTRA MOGU NAS POBITI I ZAMJENITI SA DRUGIM NARODOM I MI NE BI MOGLI NIŠTA. 

Čak i kad bi oružije uzeli u ruke da zaustavimo migrante, NAS BI POBILI u ime Ljudskih prava, sloboda, nazvali nas rasistima, nacistima itd.... a opet bi naselili ove iz Pakistana. 

Ja nisam pesimista nego je to jednostavno tako.... 

Nama samo BOG može pomići da pošalje -30C strahovitu zimu pa da ovi eventualno pomru. 

• Like 1
  • Dislike 1
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

36 minutes ago, Brko said:

Ja ako budem došao na skup samo da čujem "Kako je ružno ovo što se dešava" ja istog momenta odoh kući.

Jeste li vi uopšte normalni? 

Pa ljudi palili zgrade u Sarajevu tokom februarskih protesta, vlade kamenovane, sva stakla porazbijana.. NIKO PRSTOM NIJE MRDNO... NIKO SE OKRENUO NIJE.. NIŠTA!!!

Jel vi stvarno mislite izaći na proteste i reći: "Dajte poduzmite nešto".... NEMA OD TOGA NIŠTA!!!! 

Ja vam garantujem da kad bi 10.000 Ljudi izašlo ništa se ne bi promjenilo i neće se ništa promjeniti doći će ih još 20.000 ako ne i više i vi tu ne možete ništa. 

NE MOŽETE NIŠTA.

IOM je ko BOG u Bosni...iza kojeg stoji sva zapadnjačka administracija, oni će nama sjeći glave ako budu htjeli a ne drva u boriću I OPET NEBI MOGLI NIŠTA. 

To je zato što se pitaš samo onoliko koliko dugih cjevi imaš... a ne pravo i pravda... to ne postoji. 

Jest sipak. Narrod i bog su vlast u BiH.Treba dobro zube pokazati a ne samo kukati i nemoc prezentovati.EZ ima bolje kapacitete pa neka svoj problem sebi uzmu.Narod je bio taj koji je goloruk svoju zemlju odbranio to isto treba dalje nastaviti.Ako to vladama prepustimo onda smo kapitulirali.Zato svi na trg.  

Just now, rucica1 said:

Jest sipak. Narrod i bog su vlast u BiH.Treba dobro zube pokazati a ne samo kukati i nemoc prezentovati.EZ ima bolje kapacitete pa neka svoj problem sebi uzmu.Narod je bio taj koji je goloruk svoju zemlju odbranio to isto treba dalje nastaviti.Ako to vladama prepustimo onda smo kapitulirali.Zato svi na trg.  

Jest i ko nam je uzeo pobjedu? ko je rekao.. "NEĆETE OSLOBODITI BOSNU"

Pa onaj ko je i učinio da se Jugoslavija raspane.... FARAON iz USA i EU

Nemoj se zavaravati. 

2 minutes ago, Brko said:

Jest i ko nam je uzeo pobjedu? ko je rekao.. "NEĆETE OSLOBODITI BOSNU"

Pa onaj ko je i učinio da se Jugoslavija raspane.... FARAON iz USA i EU

Nemoj se zavaravati. 

Da ali ti neznas koji su planavi sa BiH bili, da se narrod nije organizova i( iako goloruk)  u odbranu svoje zemlje stao,nista od nas bilo nebi.    Nemoj da idemo u ofic skoncentrisimo se na proteste.

39 minutes ago, rucica1 said:

Da ali ti neznas koji su planavi sa BiH bili, da se narrod nije organizova i( iako goloruk)  u odbranu svoje zemlje stao,nista od nas bilo nebi.    Nemoj da idemo u ofic skoncentrisimo se na proteste.

Ja bih da dodam da svi koji imaju djecu, da ih na proteste povedu i da im se tamo u procelju mjesto napravi .

• Like 1

Brko.          Ja ne mogu vjerovati da neko kao ti razmišlja čak štoviše da je uvjeren u to što govori .Pa po tvojoj filozofiji bi trebali sjediti u kuci i ništa ne pokušati ucinit JEL TO RJESENJE Druga stvar kako međunarodne organizacije pa i IOM u Hrvatskoj ne mogu ništa nametnuti ili u Mađarskoj ili... Stvar je da se vlast treba odlučno postaviti a ako ona neće (a kod nas je da očito neće) onda NAROD treba preuzeti inicijativu i jasno dati do znanja šta je prihvatljivo a šta ne. I za kraj "Brko" ne širi defetizam i malodusje među ljude jer nam u ovoj situaciji to najmanje treba

• Thanks 2

Ljudi, najozbiljnije - ostanite dostojanstveni na ovom forumu, iako se "krijete" iza nicka. Nemojte prizeljkivati niciju smrt, nasilje, nerede... sve ovo neko prati, i samo moze danas sutra biti na stetu biscana i Bihaca. Ne zaboravite da protesti nisu protiv migranata, vec protiv ovakvog nacina postupanja s njima i s nama. Molim moderatore da brisu takve i slicne postove koji pozivaju na nasilje, te da upozore iste. Nismo divljaci i fasisti. Nasiljem nista ne rjesavamo, naprotiv.

Edited by Perovich
  • Like 5
  • Thanks 2
2 minutes ago, Perovich said:

Ljudi, najozbiljnije - ostanite dostojanstveni na ovom forumu, iako se "krijete" iza nicka. Nemojte prizeljkivati niciju smrt, nasilje, nerede... sve ovo neko prati, i samo moze danas sutra biti na stetu biscana i Bihaca. Ne zaboravite da protesti nisu protiv migranata, vec protiv ovakvog nacina postupanja s njima i s nama. Molim moderatore da brisu takve i slicne postove koji pozivaju na nasilje, te da upozore iste. Nismo divljaci i fasisti. Nasiljem nista ne rjesavamo, naprotiv.

Protesti su protiv migranta, oni su ilegalno ušli u BIH što je teško krivično djelo za koje trebaju biti procesuirani i da izdržavaju zatvorske kazne. 

Treba tražiti da im se sudi za ilegalni ulazak u BIH, kao i da se procesuiraju graničari koji su odgovorni za tako strašne propuste. 

"Protiv ovakvog postupanja sa njima" u pravu si... trebali su već biti u zatvoru. 

Bihać nema migracioni centar, njihovo boravište u Đačkom domu je MIMO SVIH PROPISA I ZAKONA, oni u ovakvom stanju ne bi smjeli NOGOM zakoračiti na teritoriji grada Bihaća a ostalom da ne govorim.

VOZE SE VOZOM, AUTOBUSOM što je van svake pameti... možda prevozimo stranu vojsku a da toga nismo ni svjesni. 

• Like 3
4 minutes ago, Perovich said:

Ljudi, najozbiljnije - ostanite dostojanstveni na ovom forumu, iako se "krijete" iza nicka. Nemojte prizeljkivati niciju smrt, nasilje, nerede... sve ovo neko prati, i samo moze danas sutra biti na stetu biscana i Bihaca. Ne zaboravite da protesti nisu protiv migranata, vec protiv ovakvog nacina postupanja s njima i s nama. Molim moderatore da brisu takve i slicne postove, i da upozore iste. Nismo divljaci i fasisti! 

Izvini druže ja mislim da su ovo protesti protiv načina postupanja prema nama. Oni imaju veća prava od nas i rade šta hoće. Naravno da među njima ima ljudi koji bježe od rata, ali zbog nasilnika i kriminalaca, nisu ni oni poželjni. Ugrožena je sigurnost nas koji smo rođeni ovdje i koji smo odlučili ostati u svojoj državi u nadi da će se situacija popraviti, a dobili smo još više problema sa ovim migrantima. Ovi iz željeznica su očito svoje džepove popunili pa iznose gluposti i pišu kako ne dovoze migrante nego turiste, isto tako je i vlast svoje džepove namirila pa sad šute jer su se prodali, jedino ispaštamo mi građani! Ja se evo ne krijem iza nicka, javno iznosnim svoje mišlljenje i ne želim poticati na nasilje ili slično, ali mislim da je bilo dosta slobode tim ljudima, ili neka ih zatvore u jedan krug ili neka ih vrate tamo od kud su došli. Zbog njih mi koji smo rođeni ovdje ne smijemo više prošetati kroz grad!

• Like 3

Ljudi trebaju da budu svjesni da smo mi u opasnosti i to velikoj !

Da se život građana Bihaća na koji smo navikli može drastično promjeniti za par godina !

Nikakav kamp ili logor nesmije biti u gradu ili blizini grada jer to znači da će migranti imati razlog više da dolaze !

Građani nesmiju dozvoliti da se njihova sredstva iz budžeta koriste za migrante jer to nije pravedno prema poreskim obveznicima !

Ja koliko znam da kamp postojao prije na medenom polju kada su bile izbjeglice sa Kosova  !

• Like 1
Just now, rucica1 said:

Potpuno si u pravu ali mislim da je @Perovich mislio da se ne poziva na nasilje  jer prvo se treba  sa vladajucim nase drzave, kantona pa i opstine obracunati i pokazati im da je narod vlast a oni samo od naroda ovlasteni i da u skladu stim moraju svoj posao odradjivati.  

Svakako! Ja sam jako mlad, ali ne treba biti star da shvatiš šta rade ljudi koji su na vlasti. Narod Bosne i Hercegovine da shvata demokratiju, znali bi da je vlast u njihovim rukama, ali pasivnost našeg naroda nas je i dovela do ovog svega, pustili smo da nam rade šta hoće pa smo tim putem i nove komšije u svom gradu dobili. 

Ovi iz Sarajeva i drugih djelova Bosne i Hercegovine što prevoze i šalju migrante u Bihać su obični maloumnici i barabe, kojima je bitno da se sranje ne dešava u njihovom dvorištu, a drugi nek' se snalaze!

• Like 2
Na društvenoj mreži Facebook ovih dana sve više pažnje privlači status vijećnika Grada Bihaća, Refika Imširevića. Naime, Imširević je u svom Facebook statusu pisao o gorućem problemu u kantonu, ali ipak najviše Bihaću – migrantskoj krizi. Za razliku od mnogih drugih koji nisu ponudili nikakvo konkretno rješenje, a trebali su, on je iznio jedan konstruktivan i konkretan prijedlog za rješenje složene i problematične situacije u Bihaću. Prijedlog kako da se Bihać vrati onima kojima pripada, Bišćanima.

U zadnje vrijeme čitamo udarne vijesti “tuča migranata”,” “migrant ubio migranta”,”pokušaj provale migranata”,” migranti napali policiju”. Dok naši političari sastanče i pametuju šta bi ko trebao raditi, a oni su kao nemoćni, u isto vrijeme građani Bihaća postaju “manjina” u svom gradu, sa prvim sumrakom se povlače u svoje kuće i zaključavaju u strahu od Afganistanaca, Marokanca, Alžiraca, Pakistanaca koji nelegalno dođoše u našu državu i naš grad, zloupotrijebiše dobrotu i gostoprimstvo Krajišnika i za kratko vrijeme zagospodariše našim ulicama, parkovima, šetalištima, ne poštujući naše zakone, običaje, kulturu.

Najveća greška gradonačelnika Grada Bihaća je kada bez ikakve konsultacije sa vijećnicima odredi prihvatilište i centar za migrante da bude u samom centru grada( Dom Borići). Nisam da narod uzima stvar u svoje ruke, jer to vodi u anarhiju.

Zato apelujem na kolege vijećnike da zatražimo hitnu sjednicu Vijeća i donesemo odluku da se:

1. Centar za migrante HITNO izmjesti iz urbanog dijela Grada Bihaća,
2. Da se za novu lokaciju odredi objekat koji je ograđen, pod stalnim nadzorom pripadnika MUP-a i sa uslovima dostojnim stanovanja čovjeka(najbolji su prazni vojni objekti),
3. Da se onemogući izlazak bez dozvole iz centra (radi se o osobama koje su nelegalno ušle u našu državu), 
4. Da se izvrši identifikacija osoba i počne sa vraćanjem u matične države.

Ovdje bih napravio razliku između migranata i izbjeglica, jer izbjeglice su iz ratom pogođene Sirije i njima treba pružiti utočište do okončanja rata u njihovoj državi, a njih je svega 10-15% kod nas u gradu.

Kada prvi avion poleti sa migrantima koje bi država vratila u matične države, Bosna više ne bi bila na njihovoj ruti. Ako Evropa želi ovu populaciju za svoju radnu snagu neka ih putem viza i radnih dozvola dovede kao što radi i sa našom omladinom.

Vratimo Bihać Bišćanima.

Narod sve i da uzme stvar u svoje ruke, to neće biti zato  što mi to želimo, već zato što smo primorani!  Na nasilje ne pozivati ! Nismo divljaci!

Edited by Ammar
  • Like 1
  • Thanks 1
3 minutes ago, Ammar said:
Na društvenoj mreži Facebook ovih dana sve više pažnje privlači status vijećnika Grada Bihaća, Refika Imširevića. Naime, Imširević je u svom Facebook statusu pisao o gorućem problemu u kantonu, ali ipak najviše Bihaću – migrantskoj krizi. Za razliku od mnogih drugih koji nisu ponudili nikakvo konkretno rješenje, a trebali su, on je iznio jedan konstruktivan i konkretan prijedlog za rješenje složene i problematične situacije u Bihaću. Prijedlog kako da se Bihać vrati onima kojima pripada, Bišćanima.

U zadnje vrijeme čitamo udarne vijesti “tuča migranata”,” “migrant ubio migranta”,”pokušaj provale migranata”,” migranti napali policiju”. Dok naši političari sastanče i pametuju šta bi ko trebao raditi, a oni su kao nemoćni, u isto vrijeme građani Bihaća postaju “manjina” u svom gradu, sa prvim sumrakom se povlače u svoje kuće i zaključavaju u strahu od Afganistanaca, Marokanca, Alžiraca, Pakistanaca koji nelegalno dođoše u našu državu i naš grad, zloupotrijebiše dobrotu i gostoprimstvo Krajišnika i za kratko vrijeme zagospodariše našim ulicama, parkovima, šetalištima, ne poštujući naše zakone, običaje, kulturu.

Najveća greška gradonačelnika Grada Bihaća je kada bez ikakve konsultacije sa vijećnicima odredi prihvatilište i centar za migrante da bude u samom centru grada( Dom Borići). Nisam da narod uzima stvar u svoje ruke, jer to vodi u anarhiju.

Zato apelujem na kolege vijećnike da zatražimo hitnu sjednicu Vijeća i donesemo odluku da se:

1. Centar za migrante HITNO izmjesti iz urbanog dijela Grada Bihaća,
2. Da se za novu lokaciju odredi objekat koji je ograđen, pod stalnim nadzorom pripadnika MUP-a i sa uslovima dostojnim stanovanja čovjeka(najbolji su prazni vojni objekti),
3. Da se onemogući izlazak bez dozvole iz centra (radi se o osobama koje su nelegalno ušle u našu državu), 
4. Da se izvrši identifikacija osoba i počne sa vraćanjem u matične države.

Ovdje bih napravio razliku između migranata i izbjeglica, jer izbjeglice su iz ratom pogođene Sirije i njima treba pružiti utočište do okončanja rata u njihovoj državi, a njih je svega 10-15% kod nas u gradu.

Kada prvi avion poleti sa migrantima koje bi država vratila u matične države, Bosna više ne bi bila na njihovoj ruti. Ako Evropa želi ovu populaciju za svoju radnu snagu neka ih putem viza i radnih dozvola dovede kao što radi i sa našom omladinom.

Vratimo Bihać Bišćanima.

Tzv. Čuvanje svoje guzice!

S obzirom da svi vide da je ovo prešlo svaku mjeru, jasno je da će narod ustati i boriti se za svoje. To dovodi do straha od gubljenja udobne i makane fotelje, jer kako te narod stavi na vlast tako te i skine! Ovo nije prijedlog za rješavanje migrantske krize, nego krize fotelja i moguće smjene gradskog vjeća itd.

Ovo treba da pređe u diktaturu i da nas vodi jedan "bravar" koji vodi brigu o narodu, a ne samo o svom tekućem računu! 

Toliko dugo gradska vlast šuti o ovom problemu i sad kad se jasno vidi da dolazi do dizanja naroda i da dolaze u situaciju stani-pa'ni onda se donose prijedlozi za rješavanje problema.

• Like 1
1 minute ago, Jasmin Rakić said:

Tzv. Čuvanje svoje guzice!

S obzirom da svi vide da je ovo prešlo svaku mjeru, jasno je da će narod ustati i boriti se za svoje. To dovodi do straha od gubljenja udobne i makane fotelje, jer kako te narod stavi na vlast tako te i skine! Ovo nije prijedlog za rješavanje migrantske krize, nego krize fotelja i moguće smjene gradskog vjeća itd.

Ovo treba da pređe u diktaturu i da nas vodi jedan "bravar" koji vodi brigu o narodu, a ne samo o svom tekućem računu! 

Toliko dugo gradska vlast šuti o ovom problemu i sad kad se jasno vidi da dolazi do dizanja naroda i da dolaze u situaciju stani-pa'ni onda se donose prijedlozi za rješavanje problema.

Ne znam šta je, ali znam da se nešto mora uraditi pod hitno, jer je postalo nepodnošljivo živjeti ovdje... Idemo oštro, ali ne pozivati nikoga na nasilje.

• Like 1
Just now, Ammar said:

Ne znam šta je, ali znam da se nešto mora uraditi pod hitno, jer je postalo nepodnošljivo živjeti ovdje... Idemo oštro, ali ne pozivati nikoga na nasilje.

Danas će ti isti doći i pozivati narod da se smiri i ubjeđivati nas kako je stanje pod kontrolom i kako oni imaju idejno rješenje. Narod ako popusti, ode ovo sve u vraga. Ovi protesti ako se iskoriste za prikupljanje političkih poena, onda treba organizirati nove, ali protiv ove bagre koja u svemu vidi svoj lični interes!

• Like 2
47 minutes ago, Perovich said:

Ja opet isto želim napomenuti...protest mora biti miran...protest NIJE usmjeren protiv samih migranata nego protestom moramo pozvati na akciju nadležne..mora se VIDJETI da građani nisu zadovoljni situacijom kao što  Peter reče da jesu..počev od samog grada pa na šire.Ti ljudi (migranti) nam nisu ništa krivi jer je situacija takva.Da su VLASTI reagovale na vrijeme ovakvo nešto se ne bi niti desilo

Edited by Grunf
  • Like 2
1 minute ago, Grunf said:

Ja opet isto želim napomenuti...protest mora biti miran...protest NIJE usmjeren protiv samih migranata nego protestom moramo pozvati na akciju nadležne..mora se VIDJETI da građani nisu zadovoljni situacijom kao što  Peter reče da jesu..počev od samog grada pa na šire.Ti ljudi (migranti) nam nisu ništa krivi jer je situacija takva.Da su VLASTI reagovale na vrijeme ovakvo nešto se ne bi niti desilo

ako nisu do sad reagovali neće ni do sad.

Ti misliš jedan skup i biće sve u redu....

Daj bože da bude tako, ja ne vjerujem... ali eto probaćemo

2 minutes ago, Jasmin Rakić said:

Danas će ti isti doći i pozivati narod da se smiri i ubjeđivati nas kako je stanje pod kontrolom i kako oni imaju idejno rješenje. Narod ako popusti, ode ovo sve u vraga. Ovi protesti ako se iskoriste za prikupljanje političkih poena, onda treba organizirati nove, ali protiv ove bagre koja u svemu vidi svoj lični interes!

Mogu oni ubjeđivati koliko hoće, narod više nije slijep... 

• Like 2
3 minutes ago, Brko said:

ako nisu do sad reagovali neće ni do sad.

Ti misliš jedan skup i biće sve u redu....

Daj bože da bude tako, ja ne vjerujem... ali eto probaćemo

Ja želim reći da se ne smije pozivati NA NASILJE prema tim ljudima. Nisu nam oni krivi što smo se doveli i što su nas naši političari doveli u tu situaciju. 

1.MIGRANTI MORAJU BITI IZMJEŠTENI IZVAN BIHAĆA

2.MORAJU BITI U OGRAĐENOM PROSTORU I OGRANIČENOG KRETANJA

3.TALGO VOZ I CENTROTRANS MORAJU SMJESTA PRESTATI SA PREVOZOM MIGRANATA

4.USPOSTAVITI KONTROLNE PUNKTOVE NA ULAZU U USK (KLJUČ) AUTOBUSI KOJI BI PREVOZILI ISTE BI TREBALI BITI VRAĆENI POD PRATNJOM NA POČETNU TAČKU INAČE ĆE IH ISKRCATI TU A OVI DOĆI PJEŠICE.

5.TALGO VOZ NE SMIJE UĆI U BOSANSKU OTOKU SA MIGRANTIMA,TAMO IZVRŠITI KONTROLU

nastavite niz...

• Thanks 1
5 minutes ago, Jasmin Rakić said:

Svakako! Ja sam jako mlad, ali ne treba biti star da shvatiš šta rade ljudi koji su na vlasti. Narod Bosne i Hercegovine da shvata demokratiju, znali bi da je vlast u njihovim rukama, ali pasivnost našeg naroda nas je i dovela do ovog svega, pustili smo da nam rade šta hoće pa smo tim putem i nove komšije u svom gradu dobili. 

Ovi iz Sarajeva i drugih djelova Bosne i Hercegovine što prevoze i šalju migrante u Bihać su obični maloumnici i barabe, kojima je bitno da se sranje ne dešava u njihovom dvorištu, a drugi nek' se snalaze!

Ja sam starija i dobrana rat osjetila, porodicnih i rodbinskih zrtava imala i naravno da me boli sta vladajuce garniture BiH, od drzavnog, kantonalnog pa i opstinskog vrha rade ali jos vise me boli i zabrinjava ta pasivnost naroda.U prijasnjim postovima, izmedju ostalog, pisala sam o centralnim bonskim demonstracijama.Ono nije radi hvalisanja bilo nego bi kao primjer,posluziti trebalo.Pa kad smo se mi u stranoj zemlji mogli organizovati i nista nam tesko, niti skupo bilo nije, da izadjemo na ulice i dignemo glas protiv agresije na nasu domovinu, zasto to gradjani BiH (protiv drzavnih vladavina) nemogu.Pa protiv tih mafijaskih nacina vladavine svih nivoa, trebalo se davno ustati.Narod treba da zna da je to njihovo pravo i nesmiju dozvoliti da mu ga iko ponisti ili zabrani (od kukanja, psovanja i sjedenja kod kuce, nemoze se nista promjeniti). Narod ih je izabrao na vlast ali narod ih moze i sa vlasti skinuti. Zato vi mladja generacija trebate biti motor koji ce i starce pokrenuti.Prije preko 25 godina nismo kao danas, imali tehniku i mogucnost komunikacije i informisanja a u tome vi mladje generacije imate bolju mogucnos i trebate je iskoristiti. 🙂

6 minutes ago, Grunf said:

Ja želim reći da se ne smije pozivati NA NASILJE prema tim ljudima. Nisu nam oni krivi što smo se doveli i što su nas naši političari doveli u tu situaciju. 

1.MIGRANTI MORAJU BITI IZMJEŠTENI IZVAN BIHAĆA

2.MORAJU BITI U OGRAĐENOM PROSTORU I OGRANIČENOG KRETANJA

3.TALGO VOZ I CENTROTRANS MORAJU SMJESTA PRESTATI SA PREVOZOM MIGRANATA

4.USPOSTAVITI KONTROLNE PUNKTOVE NA ULAZU U USK (KLJUČ) AUTOBUSI KOJI BI PREVOZILI ISTE BI TREBALI BITI VRAĆENI POD PRATNJOM NA POČETNU TAČKU INAČE ĆE IH ISKRCATI TU A OVI DOĆI PJEŠICE.

5.TALGO VOZ NE SMIJE UĆI U BOSANSKU OTOKU SA MIGRANTIMA,TAMO IZVRŠITI KONTROLU

nastavite niz...

6. SJEČA U BORIĆIMA NE DOLAZI U OBZIR

7. SMJEŠTANJE U BIRU NE DOLAZI U OBZIR

8. HUMANO SMJEŠTANJE DALEKO VAN URBANE SREDINE

9. DEPORTACIJA SVIH KOJI PRAVE PROBLEME, NARUŠAVAJU JAVNI RED I MIR I RADE KRIVIČNA DJELA

Edited by Ammar
  • Like 2
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...