Jump to content
FORUM

Recommended Posts

2 hours ago, Hysteria said:

Ne vjerujem ni migrantima niti hrvatskoj policiji

Nego zamisli imati 10 hiljada u kešu i još toliko na kartici i prositi ispred Binga na 40 stepeni. Još fascinantnije mi je kakav uticaj ima Saudijska Arabija da šalje Irance preko Turske u EU a ne mogu se smisliti ni jedni ni drugi ni treći, imaju toliko zategnute odnose da malo fali da zarate. I niko o tome ništa ne zna nego čuveni hrvatski obavještajci. Toliko vjerskih fanatika spremnih na džihad a niko do vjere ne drži. Meni se čini da ovaj forum vrvi od Ilija Čvorovića

Ima ovo smisla sto ti kazes. Ali kad uzmemo u obzir da su se za IZIL borili placenici, znaci ti placenici su mogli dolaziti iz svih zemalja, zato i imamo Pakistance, Indijce, Marokance,  iz Somalije a i iz Irana..  A ako si cito da su Srbi Iranu ukinuli bezvizni rezim, tako da su avionom mogli do Srbije i onda pobacati sve i pomjesati se u ostale izbjeglice. Vjerujem da su najvise isli ljudi iz jako bijednih zemalja da se bore. Kad je IZIL porazen dobili su drugi zadatak. Eh ti sto imaju para oni su mozda od plate krenuli, mozda su dobili dodatno pare da krenu prema Europi. A drugi su krenuli sa njima. Dovoljno je da 10 % krene, drugi ce se prikljuciti. 

zato imamo te koji prose pred Bingo - mozda su ti potrosili sve pare, mozda su im oduzete a mozda su ti stvarne izbjeglice koji nemaju nigdje nista. Ali kako ces koga raspoznati? Za to vrijeme koliko su ti ljudi na putu, nemaju sta izgubiti, mogu se medjusobno dogovoriti i smisliti put.

I dok se IZIL borio bila je prica da Saudijska Arabija i Izrael stoje iza toga, znaci mora stojati neko ko ima dobru logistiku i puno novca, a to ove dvi zemlje imaju (uz podrsku Amerike).

• Like 1
  • Dislike 1
  • Replies 19,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3661

• rucica1

1534

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

2 hours ago, Hysteria said:

Ne vjerujem ni migrantima niti hrvatskoj policiji

Nego zamisli imati 10 hiljada u kešu i još toliko na kartici i prositi ispred Binga na 40 stepeni. Još fascinantnije mi je kakav uticaj ima Saudijska Arabija da šalje Irance preko Turske u EU a ne mogu se smisliti ni jedni ni drugi ni treći, imaju toliko zategnute odnose da malo fali da zarate. I niko o tome ništa ne zna nego čuveni hrvatski obavještajci. Toliko vjerskih fanatika spremnih na džihad a niko do vjere ne drži. Meni se čini da ovaj forum vrvi od Ilija Čvorovića

Gdje sam ja to rekao da imaju toliko love i da prose? Pobrkao si nesto. Cinjenica je da jedni imaju novce drugi bas i ne. Ali i jedni i drugi moraju imati ili su imali novac za krijumcare jer je on kljucan za ovu situaciju

Ima migranata da su puni kao brod i takvi su spavali po hotelima i motelima ali ima i sirotinje da ih pas nema za sta ujesti. Ja sam prosle godine sreo njih 5-6 u grupi bili su sve djeca 14-17 godina kisa je padal i bili su u nekim dekama ispred doma pilota odnosno ministarstva sad. Davao sam im novac ali nisu htjeli uzeti vec su trazili da im kupim nesto u pekari preko puta vecinom su uzeli kruh i kifle te nekoliko boca flasirane vode . Mada je ovo bili skoro prije godinu dana kad si zaista bili izbjeglice iz Sirije a ne ovi olosi kao sto su poceli dolaziti posljednje vrijeme.

• Like 1
  • Aferim! 2

Prvo da razjasnim jedno. 

Nikako ne odobravam,ne zelim, nit volim ove tzv  izbjeglice, kojih je 10% izbjeglica, ostalo,lopovi,kriminalci,silovatelji  ,ubice itd.

Ali da se osvrnem samo na ove komentare od  crocop-a  a i  ostalih koji tvrde kako ih HR plicija ne tuce.

Zivim gotovo na grnici u Kladusi, i da tuce ih,mlati, oduzme novac i porazbija mobitele,  bas iz razloga jer ne znaju jel netko nesto snimio.

Pucaju na njih, takodje ako se ne jave nakon 2 poziva  da izidju iz skrovista, bude i ranjenih ,koji se ljece u u NASIM bolnicama, redovno idu previjati,  primaju  infuzije i ljekove ,cak leze i u bolnicama.

To se  dakako KRIJE  kao i mnogo toga . .. ijako ne ih ne zelim ni u susjednoj drzavi kamol mojoj, treba reci istinu.

• Like 2
prije 1 minuta, toby said:

Ma hajde, a razbijanje ekrana pametnog telefona osigurava da se snimljene slike ne mogu vidjeti ili što?

Iako je sasvim razumljivo oduzimanje novca, telefona i svega ostalog. Sve što se takvog unosi u zemlju mora se prijaviti/pokazati na graničnom prijelazu ako to zatraže granične službe. Ako se uđe na divlje, i to bez ikakvih identifikacijskih isprava, logično je privremeno oduzeti novac i dragocjenosti sve dok inkrimirana osoba ne dokaže podrijetlo novca i dragocjenosti, tako je u svakoj normalnoj uređenoj zemlji.

Svi mi znamo  zakone zato i imamo pasose i vize i ulazimo u zemlju na regularnu granicu itd.  Oduzmanje svega sto privremeno  na granici itd bla bla bla...

sve se slazem, i ne pricam ni o cem drugom ,i ne spominjem nista drugo,sem da je ISTINA  , da ih tuku,razbijaju telefone,ne oduzimaju, uzmu samo novac i vrate u BiH.  to je sve sto zelim reci i naglasiti.

Hysteria, o cemu ti pricas, opet lik bez identiteta tvrdi da ga je netko prebio, evo ja tvrdim da je on okorjelih kriminalac. 

Sto se mene tice na granici mrtva straza pa nek nas zaobidu u sirokom luku, niti smo ih zvali niti nam trebaju. 

• Like 3

Poruka za ove što svoj sahat namještaju prema istambulskom il teheranskom vremenu,umjesto bosanskom,nećete nikad pomuzti svog vola.

A da ne ostanem dužan ustašama i četnicima,žao mi je što nism bio partzan u 8 kraiškoj.

Pozdrav mojoj tvrdoj raji sa foruma.

• Like 1
  • Aferim! 1
2 hours ago, jokesOnYou said:

Mene vise zanima koliko ova migrantska kriza utice na nas USK turizam? Da li se osjeti ove godine da je manje turista-Arapa? Da li je znatna promjena?

Mozda malo manje arapa, ali i oni dolaze u izvidjanje..... Al ima nase svabije, ima slovenacaaaaa, ima dosta turista, kineza i japanaca dosta manje, al grad brechi haha. Ali ima i puno novih migranata posebno po gradu a policije nigdje. Nekako sad ima svega i guzva je stalno... Ja eto znam kako je do cetiri pola pet, dalje ne znam her dodjem kuci i necu da idem nikud jer nemam kuda hehe. Oko pola pet vec bude mirnije gdje samo sreces migrante i as sto idemo s posla.😁

A ove delegacije i to.... Ne znam brate saljemo levate sto jedva pricati znaju, treba poslati nekoga ko bi se zauzeo za narod, al kad takve ne salju u deleacijama ahaha salju ove sto su jeftiniji po pogledu naroda. 

I de skuzite vise da taj nacionalizam samo postoji kao oruzje za kontrolu nad ovim ljudima. Prvi Bakir nije iskreni nacionalista, niti covici niti dodici nisu nacionaliste kakvim se predstavljaju, njima je bitna samo moc i pare a ono 'nacija' u onom 'nacionalista' kakvia se farbaju radi glasova na izborima, njima ne znaci nista jer to predstavlja naciju/narod. Vi imate samo saku narcisoidnih poltrona medjunarodnih puppeta koji ka se narod pobuni pocnu pozivati na neki prljavi nacionalizam iz devedesetih. Ajmo ih rusit sve! M im j !!!

• Like 5
  • Dislike 2

Ma nema o čemu da se raspravlja. Sjeća li se neko kako je djelovala vojska na granici SFRJ.  Tri puta graničar viče stoj. Ako  nakon toga osoba ne stane dobije metak u bulju i vojnik za nagradu dobije mjesec dana skraćenje vojnog roka i pohvalnicu.  Zna se način kako se na legalan način ulazi u neku državu.  Kakvo sažaljenje za hrpu sumnjivih ljudi bez dokumenata. To su sve kriminalci kojima je mjesto u njihovim vukojebinama gdje su se izlegli. Bas ih treba EU. Ko ludi su za njima. 

Edited by gargamel
  • Like 3
On 19. 07. 2019. at 3:45, Krajisnik2 said:

Samo sto ne primjecujes ko tebe ideoloski muze. Onako usput - bosanski, stambolski i teheranski sahat kucaju istim otkucajem za razliku od tvoje ure. Zalosno kada te neko pita za moralni kompas a ti nemas temelja na kojem da ga postavis - pa je s toga jos zalosnije sto su takvima cak i ustase i cetnici pobjegli u argumentu, koliko god to na prvi pogled zvucilo absurdno , ali kada ostavis emocije po strani to ti jasno ko dan. Stalno ponavljam - krscanstvo, ateizam, agnosticizam su jako slicni koliko god jedni od drugih bjezali, jer mogu opstati iskljucivo na emocijama koje ne pronalaze oslonac i ne koreliraju razumom. Islam vam je solucija - ne kao ravnopravna alternativa vec kao nuzna realnost, cinjenica, istina. A svako je slobodan sam da razmisli da li ima smisla to na cemu temelji svoje vrednosti i pretpostavke. Samo sto za to treba malo dalji horizont od vlastitog dzepa ili prohtjeva poput brlje i janjetine za 1. mai itd...

Opet ti... Haha.. cekao da ti prodje cenzura jel? I ti i Hzysteria haha..  i ko mijesa ateizam, agnosticizam i krscanstvo? De se ne prosipaj. Islam je politicki pokret sto su i sami priznali, i pod njegvim imenom de se desavaju najbolesnije stvari na svijetu, pa ti meni reci otkud tebi logika i brejn da napises ovo, presmijala sam se. Ko ti pozivas na islam, haha nidje veze.

Drzite se teme, a vi sto obrcete ljude otvorite temu za to ili odite na mostic u park i suptilno dijelite promotivni materijal kao i jehovini svjedoci.

Ja samo znam da ima previse migica a premalo policije, a sve se nastavilo po starom.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1

Zna li neko zašto u Jablanskoj nema rasvjete vec nekoliko noći? Slucajnost ili ne ali svejedno kasno navecer se mogu primjetiti kako se u velikom broju krecu oko Bire, prelaze u Mali Lug,Hatinac i Bakšaiš i kreću se po privatnim posjedima nakon 22 sata kad vecina mjestana spava

On 18. 07. 2019. at 22:03, Hysteria said:

Ovdje su Kolinda, Čović i hrvatska policija zaštićena vrsta jbt ovih par forumaša čir dobije čim napišeš nešto kontra

Evo na 4:45 lik sam sebe po ušima tukao i onda doktorica iz Austrije svalila sve na časnu hrvatsku policiju, sve po nalogu Soroša

http://www.rtvusk.ba/video/dnevnik-1772019/4070

Ovdje na forumu sam zakacio dva videa snimana iz dva ugla. Prvi je obisao svijet u kom mađarska policija zlostavlja trudnu migranticu sa bebom u ruci i njenog muža. Drugi video je sniman u isto vrijeme samo traje duže u kom je muž gurnuo svoju trudnu suprugu sa bebom u ruci i onda se bacio na nju i glumio kako zele da ga razdvoje od njih, zatim se udara kamenjem u glavu. Na sve su spremni

• Like 1
  • Thanks 2
prije 2 sati, Grunf said:

Ovdje na forumu sam zakacio dva videa snimana iz dva ugla. Prvi je obisao svijet u kom mađarska policija zlostavlja trudnu migranticu sa bebom u ruci i njenog muža. Drugi video je sniman u isto vrijeme samo traje duže u kom je muž gurnuo svoju trudnu suprugu sa bebom u ruci i onda se bacio na nju i glumio kako zele da ga razdvoje od njih, zatim se udara kamenjem u glavu. Na sve su spremni

Ima tu svega, 100 ljudi 100 ćudi. 

23 minutes ago, ST11 said:

Mislim, da u BiH mozete vidjeti video, koji je snimila POPTV.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/na-obmocju-ilirske-bistrice-prijeli-122-nelegalnih-prebeznikov-iskanje-se-poteka.html

Policija i dalje trazi oko 80 migranata, koji su pobjegli u sumu, a 123 uhvacenih (novi broj) nakon popisivanja vec vracaju u Hrvatsku.

Interesantan mi ovaj bradonja koji tvrdi da je mlađi od 18 godina :D :D :D a ima sigurno svog sina od toliko

• Like 1
  • Haha 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...