Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Bit će love!
https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=83&artikel=7253104
10.000 švedskih kruna, dakle gotovo 1.000 eura ekstra mjesečno za svakog švedskog učitelja koji prihvati posao u zabranjenim no-go multikulti doktorsko-inženjerskim zonama u Švedskoj. Ne znam švedski pa ne znam dobija li posebno pancirku, gas masku, blindirano vozilo, šljem i opremu za hitnu evakuaciju s radnog mjesta, ili si to mora sam kupiti od tako velikodušnog dodatka na plaću. I ne znam mora li si sam napuniti i poslagati vreće s pijeskom oko katedre.

• Like 1

14 minutes ago, toby said:

Bit će love!
10.000 švedskih kruna, dakle gotovo 1.000 eura ekstra mjesečno za svakog švedskog učitelja koji prihvati posao u zabranjenim no-go multikulti doktorsko-inženjerskim zonama u Švedskoj. Ne znam švedski pa ne znam dobija li posebno pancirku, gas masku, blindirano vozilo, šljem i opremu za hitnu evakuaciju s radnog mjesta, ili si to mora sam kupiti od tako velikodušnog dodatka na plaću. I ne znam mora li si sam napuniti i poslagati vreće s pijeskom oko katedre.

Pozitivna reforma!

40 minutes ago, toby said:

Bit će love!

ako je ikome mio njegov život neće to prihvatiti niko...... nije li jednostavnije i jeftinije dugoročno gledajući sve to deportirati iz zemlje??? Deportacija te košta jednokratno.... Svedjani fkt na ekstaziju... Samo tako bi mogao ici medju njih ghaha

2 hours ago, Fugaziii said:

ako je ikome mio njegov život neće to prihvatiti niko...... nije li jednostavnije i jeftinije dugoročno gledajući sve to deportirati iz zemlje??? Deportacija te košta jednokratno.... Svedjani fkt na ekstaziju... Samo tako bi mogao ici medju njih ghaha

Svedska mi dodje kao zemlja za eksperimente.

Prvo dodje ono da imaju banku gdje ide sve samo preko racuna i ne primaju nikako novcanice.

Onda dodje onaj RFID chip isto prvo gore.

Onda ekstremno stanje sa izbjgelicama i no go zonama. ( o tome je Ibrahimovic u svojoj biografiiji vec piso)

Sad izgleda da je jos gore postalo

• Haha 1

@Haldir  imaš li kakve info kakvo je stanje na Vučjaku jučer i danas ? Čitam neke nebuloze ljudi pišu, hvala !

Šta se dešava na Vučjaku, koliko migranata ima po ulicama u Bihaču, kakva je situacija posle racija? Bira se zatvara ili primaju nove migrante? Talgo i autobusi još privoze migrante iz Sarajeva ili idu nazad iz Bihača u Sarajevo?  Šta radi policija?  Biscani i Kladušani sa foruma, mozda vi znate? Nikde novih informacija. 

Evo da dodam da se sinoć sa mnom iz Kladuše za Sarajevo vratilo 7 migranata. Mislio sam da će do Bihaća, al eto ipak do kraja.

• Like 2
  • Aferim! 3

1 hour ago, Grunf said:

@Haldir  imaš li kakve info kakvo je stanje na Vučjaku jučer i danas ? Čitam neke nebuloze ljudi pišu, hvala !

Selam Midžić je danas izjavio da će Crveni križ povući sa Vučijaka ako se ne pronadje nova lokacija u narednom periodu.

Migranti sad imaju pokretnu prodavnicu gore a Telekom priprema priključak wi-fi signala.

Broj migranata se smanjuje na Vučijaku, sad ih ima od 400-500, svaki dan odlaze i dolaze

• Like 1
  • Confused 1

2 hours ago, paša said:

Selam Midžić je danas izjavio da će Crveni križ povući sa Vučijaka ako se ne pronadje nova lokacija u narednom periodu.

Migranti sad imaju pokretnu prodavnicu gore a Telekom priprema priključak wi-fi signala.

Broj migranata se smanjuje na Vučijaku, sad ih ima od 400-500, svaki dan odlaze i dolaze

Super. Bas evo sad gledam na RTV Usk...a pitao sam jer "humanitarac" Bubo plasira laži po gradu kako je jučer 10 migranata umrlo na Vucjaku i da se to krije. Kako droge isperu mozak bože dragi!

• Haha 1

15 hours ago, Grunf said:

Super. Bas evo sad gledam na RTV Usk...a pitao sam jer "humanitarac" Bubo plasira laži po gradu kako je jučer 10 migranata umrlo na Vucjaku i da se to krije. Kako droge isperu mozak bože dragi!

Bubudala bolje da kaže da su umrli od mamice Fani graha od 2 eura .

Sve humanitarci boze dragi ali bas da bi mogao grah naplacivati po 2 eura onoj sirotinji zbilja neznam gdje ce nekima dusa.

• Haha 3

Upravo je u tijeku sudbonosno pitanje za Eu, ukoiko predsjednik komisije postane Timmermans, ovi krajevi su obrali bostan, tip je zadrti sorosevac koji zagovara mijesanje rasa i stanovnistva te masovne migracije,  ovo sto se sada događa biti ce kamilica prema onome sto slijedi ako se ovo zlo docepa najvise pozicije u Eu.

12 minutes ago, Rijecanin said:

Upravo je u tijeku sudbonosno pitanje za Eu, ukoiko predsjednik komisije postane Timmermans, ovi krajevi su obrali bostan, tip je zadrti sorosevac koji zagovara mijesanje rasa i stanovnistva te masovne migracije,  ovo sto se sada događa biti ce kamilica prema onome sto slijedi ako se ovo zlo docepa najvise pozicije u Eu.

Nije ti ni Kalergi bio budala.. haha.. a mene ismijavaju ccc... Znam dobro sta pricam i vjerujte to nije nista iz ideala ili iz nekih ludih zavjera, to j samo radi dodatne moci i novca, a i Kalergi bio plaho iskompleksiran lik. Cudi me da je ta njegova ludost uspjela na svoje okrenuti mnoge. Nek prica ko sta hoce, ja sam to napisala prva ovdje jos na pocetku teme, i evo godinu dana kasnije sve vise ljudi to spominje zato sto su ljudi zasli dublje u pozadinu svega. Nije dzaba kad ti kazu da doktor treba da lijeci uzrok visokog tlaka, a ne propisivati loprile samo da ispisas...

4 hours ago, Grunf said:

Navuk'o se na pogresne droge...😏

26 minutes ago, Fugaziii said:

Nije ti ni Kalergi bio budala.. haha.. a mene ismijavaju ccc... Znam dobro sta pricam i vjerujte to nije nista iz ideala ili iz nekih ludih zavjera, to j samo radi dodatne moci i novca, a i Kalergi bio plaho iskompleksiran lik. Cudi me da je ta njegova ludost uspjela na svoje okrenuti mnoge. Nek prica ko sta hoce, ja sam to napisala prva ovdje jos na pocetku teme, i evo godinu dana kasnije sve vise ljudi to spominje zato sto su ljudi zasli dublje u pozadinu svega. Nije dzaba kad ti kazu da doktor treba da lijeci uzrok visokog tlaka, a ne propisivati loprile samo da ispisas...

Navuk'o se na pogresne droge...😏

Bitan je osjecaj, navuci na drugu...
Sminu, hahahaha...

A reci mi, @EtTore kakav je tvoj stav u vezi svega sto se desava? Sta ti mislis o ovome svemu, i sta mislis sta je iza ovoga svega zapravo? 

Policija po noći sprovodila migrante kroz Banju Luku

A.D.
prije 53m

Policija po noći sprovodila migrante kroz Banju LukuFoto: ATV
Grupa od 30-ak migranata sinoć je oko 22 sata u pratnji policije prošla kroz banjalučko naselje Lazarevo.
Kako piše ATV, migranti su snimljeni u blizini prijedorske petlje, kod marketa "Kort". Migranti su se kretali iz pravca grada prema periferiji, a policija ih je pratila u automobilu.

Mještani Lazareva su naveli da su uznemireni zbog velikog broja migranata te da po noći obavezno zaključavaju kapijem piše ovaj portal.

Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik prije dva dana rekao je da bh. entitet RS neće primiti migrante na svojoj teritoriji te odbacio navode visokog predstavnika u BiH Valentina Inzka, da u RS ima dovoljno prostora za te osobe

38 minutes ago, rucica1 said:

A.D.
prije 53m

Grupa od 30-ak migranata sinoć je oko 22 sata u pratnji policije prošla kroz banjalučko naselje Lazarevo.
Kako piše ATV, migranti su snimljeni u blizini prijedorske petlje, kod marketa "Kort". Migranti su se kretali iz pravca grada prema periferiji, a policija ih je pratila u automobilu.

Mještani Lazareva su naveli da su uznemireni zbog velikog broja migranata te da po noći obavezno zaključavaju kapijem piše ovaj portal.

Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik prije dva dana rekao je da bh. entitet RS neće primiti migrante na svojoj teritoriji te odbacio navode visokog predstavnika u BiH Valentina Inzka, da u RS ima dovoljno prostora za te osobe

Upravo gledam video...jutros u 05:50 put Banja Luka - Prijedor. Policija RS-a ih pod pratnjom vodi prema USK i najvjerojatnije prema Bihaću ili Kladuši do Bosanski Otoke.

Ne mogu staviti video ali mozda vam bude radio ovaj link

https://www.facebook.com/nermin.zejnic.5/videos/2355128577841077/

Edited by Grunf

9 hours ago, Rijecanin said:

ni Manfred WEber mislim da nije bolje rjesenje. Cini mi se da sam negdje cito da je on stalno na konferencijama Bilderbergera.

ali eto ni njega ne zele kristsocijali, vidjecemo koga ce novog predloziti.

40 minutes ago, rucica1 said:

A.D.
prije 53m

evo sanse da Inzko smijeni Dodika!!!

mA KAKAV iNZKO sta je Vama.... on je samo puppet, vidis da lik nista pametno nije uradio otkako je dosao, smao se naslikava i smjeska po eventima... kao on nesto, zar on nije dead ili smijenjen? wtf? Inzko je brate ckapi, dosao jer je dobra para, hebe se njemu za Dodikom i migrantima... Dodik radi sta je radio od pcoetka ŠTA GOD HOĆE, u prijevodu U SKLADU SA DOGOVORIMA PRAVI SRANJA I ZAPETLJAVA SITUACIJU KAKO BI SE STRANACKI VODJE MOGLI JAVNO KROZ MEDIJE PREPUCAVATI STA JE KO KOME KO JE KOME I SLICNO, A IZA KULISA TRPAJU LOVU I PRESMIJAVAJU SE KOLIKO SMO OCAJAN I JADAN NAROD DA IH BUKVALNO MOLIMO DA NAS MUCE.

ne znam mogu li biti ista jasnija od toga

a sto se tice migranata, opet ih ima vise u gradu, setkaju se, smjeskaju se, nosi vise sve ovo u vrazju mater..... vidjecemo kad prodje bihacko ljeto.... nece njih nijedna opcina primiti, a sarajevo i tuzla ce se udruziti da tamo ne bude migica vec ce opet sve zavrsiti kod nas, zato samo sjedite, narode bihaca i kantona u svojim glupim kucama koje jos dugo nece biti vase, i gledajte kako se sav sistem, i sve oko vas raspada, i cekajte da drugi rijesi vase probleme. jer niste na drugacije ni navikli. dragi moj narode nek ti na cecu i mecu izadjes u broju od 20.000 kad se sva sela sjate u grad neka bistro i onaj svarog breche al nek migice rade sta su dosle da rade, i nek nemate poslova, jer ne daj boze ne popiti u 12-13h popodne kafu ispred rb-a baciti oko na spicu, svi bi radili al da su direktri i da nista ne rade... e moj bosnjo, to te i dovelo da jada i seljakluka u kakvom zivis.... sad sam se iznervirala

HAJ CAO

• Like 5
  • Aferim! 1

Ništa, postrojiti sve ilegalne migrante iz Bire prvo pa onda i Vučjaka a tako i MIral,Boriće,Sedru... i pod jakom policijskom pratnjom ih ispratiti na granicu USK od Bosanske Otoke te im pokazati prstom pravac prema RS-u. Ništa vozikanja busom - pješice...treba im maksimalno zgaditi i otežati svaki tren proveden na USK

Edited by Grunf
  • Like 6

8 minutes ago, Grunf said:

Ništa, postrojiti sve ilegalne migrante iz Bire prvo pa onda i Vučjaka a tako i MIral,Boriće,Sedru... i pod jakom policijskom pratnjom ih ispratiti na granicu USK od Bosanske Otoke te im pokazati prstom pravac prema RS-u. Ništa vozikanja busom - pješice...treba im maksimalno zgaditi i otežati svaki tren proveden na USK

Ja o tome pricam cijelo vrijeme dok god se njima udovoljava oni ce ostati i raditi po svom. Nek idu svojim kucama mjenjaju politicka stanja u njihovim drzavama .

Indija Pakistan Afganistan pored terorista raspustili i sve zatvore i pukazali im put za Europu da se sa njima neko drugi boci.

Pricao mi jedan pakistanac da ima rodjaka u zatvoru koji je osudjen za pedofiliju silovanje te da je on jos prosle godine krenuo na put za Njemacku te ovog kontaktirao da mu posalje novca u Tursku ,reko taj je sigirno u Bihacu .

• Like 2

http://antimigrant.ba/kako-je-tzv-muzicka-omladina-bihaca-prodala-bihac/

šta je Vama Fugaziii rekla.... A eno iza onog što je izjavio na videu onom kako njemu migranti nisu ni smetali, niti ih se bojao... Ajmo 50€!!!!! Za vas iz BiH može i 50KM.... hahahaha

I de nek neko smakne one glupe migrantske slike s trga, cupaju mi svaki dan svaki put kad prodjem tuda po jedan zivac!

• Like 1

27 minutes ago, Fugaziii said:

http://antimigrant.ba/kako-je-tzv-muzicka-omladina-bihaca-prodala-bihac/

šta je Vama Fugaziii rekla.... A eno iza onog što je izjavio na videu onom kako njemu migranti nisu ni smetali, niti ih se bojao... Ajmo 50€!!!!! Za vas iz BiH može i 50KM.... hahahaha

I de nek neko smakne one glupe migrantske slike s trga, cupaju mi svaki dan svaki put kad prodjem tuda po jedan zivac!

Ima tu neafirmiranih "umjetnika" pa i umjetnica koliko hoćeš do jučer besposličara koji su zguza naguz ispijali kafe, kukali i žicali da im neko plati i tu j... kafu (znam ih lično), željnih pažnje pa na bilo koji način nastoje se uzdići preko tuđe grabače. "Posao je dobar a para laka..."

• Thanks 1

Hoce i Kladusa sto BIhac ima

http://www.uskinfo.ba/vijest/akcija-u-velikoj-kladusi-na-cekanju-miral-nece-da-prima-migrante-abdic-nece-novi-vucjak-fazlic-ih-nece-u-bihacu/57796

mada se slazem da ce biti tesko uz manjak kadra onih struka sto su potrebne da se ovo dugo odrzi.... ali mora se ustrajati da ih se rastjera bukvalno sa kantona...

• Like 1

Jutros iz Tuzle. U tom gradu sve podsjeća na početak migrantske krize u Bihaću kada su migranti okupirali Đački dom. U tom gradu ne postoji nikakav prihvatni centar niti postoji organizirana akcija lokalne samouprave ili kantonalne vlasti kojom bi se ublažila kriza u gradu koji je godinu dana bio tranzitni, a sad je svojevrsna hotspot zona. Zbog toga se rijetko ko od njih zadržava u Tuzli u koju su ih, što je velik dio njih rekao, uputili policajci iz RS-a. 

Iz četiri porodice koje su se nalazile u parku i ispred Ureda za strance, rekli su da žele isključivo u Cazin u Sedru. 

Međutim, važno je naglasiti ono što su volonteri ponavljali - da se u Tuzli iz dana u dan pojavljuje sve više migranata koji nemaju apsolutno nikakve uvjete za život. Dnevno pristiže i do 150 ljudi koji su danima ranije prešli granicu Srbije i BiH. I taj trend neće naskoro biti zaustavljen. To znači da će krenuti na dvije rute - prema Sarajevu ili prema Bihaću. Onog trenutka kad IOM proširi kapacitete u Biri, jer je neće zatvarati, tada će i veći broj njih krenuti prema Bihaću. 

Što dovodi do toga da i unatoč nekoliko stotina njih koji su iz Vučjaka otišli u Sarajevo, broj migranata u Bihaću neće opadati.

• Sad 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...