Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3662

• rucica1

1534

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

prije 6 sati, Rijecanin said:

Hysteria, naravno da to nije istina i muka mi se ponavljati, netko tko je dobio dobrih batina NE IDE PO JOŠ!. 

Pa ne idu po batine, idu jer vjeruju da će se provući, kao što su i prvi put vjerovali da će se provući pa naletili na degenek. Neće se kući vratiti zbog batina ne budi smiješan. 

• Like 1
1 hour ago, Hysteria said:

Pa ne idu po batine, idu jer vjeruju da će se provući, kao što su i prvi put vjerovali da će se provući pa naletili na degenek. Neće se kući vratiti zbog batina ne budi smiješan. 

kazem ja vama da su to jako opasni ljudi. Zato jer nemaju sta izgubiti, njima je sve svejedno, i gdje ce spavati, i sta ce jesti i hoce li biti bijeni ili ne. Svejedno gdje ce zaspati i gdje ce se sutra probuditi. Oni imaju jedan cilj i sve drugo je svejedno.

• Like 5
  • Dislike 1
12 minutes ago, Real said:

https://www.cazin.net/vijesti/tuzla-i-bihac-povezani-vozom#sthash.x8u6HRwB.dpbs

Ovako se tuzla namjerava lišiti migranata.Perfidno zar ne?

https://www.biscani.net/video-docek-una-regate-u-bihacu-kakav-se-ne-pamti-u-zadnjih-18-godina/

" Posjetitelji su mogli uživati u takmičenju u skokovima na zračni jastuk u kojima su učešće uzele i grupe iz Afganistana i Palestine sastavljene od takmičara migranata."

Ja mislio cijelo vrijeme da su životno ugroženi,a oni došli na "igre bez granica" ! 😲

Po svaku cijenu mediji nastoje ilegalne migrante uvući u svakodnevnicu i predstaviti to sasvim normalnim,a te individue nebi smjeli biti uopće na teritoriji BiH.

Usrani mediji kao i vlasti koji kolaboriraju s njima.

Primijetio sam da je kod većine vas jedan od argumenata protiv migranata taj da se oni ne mogu integrirati u društvo, da su divljaci, teroristi...

A svaki put kada se radi na njihovoj integraciji kroz uključivanje u razne projekte, događaje, to onda predstavljate još jednom zavjerom.

Vi ne znate "đe vežete ni đe drišite".

• Like 1
  • Dislike 6
  • Angry 1
19 minutes ago, Haldir said:

Primijetio sam da je kod većine vas jedan od argumenata protiv migranata taj da se oni ne mogu integrirati u društvo, da su divljaci, teroristi...

A svaki put kada se radi na njihovoj integraciji kroz uključivanje u razne projekte, događaje, to onda predstavljate još jednom zavjerom.

Ne znas ti ni gdje si šupalj ! O čemu ti pričaš? Znaš svakog od njih osobno i znaš da to nisu ni teroristi ni divljaci nego fini obrazovani ljudi? Da ne nabrajam dalje. Zašto bi se radilo na njihovoj integraciji u naše društvo kada oni ne žele ostati ovdje i samo su u prolazu? Ili ti znaš nešto više? 

• Like 6
  • Thanks 1
2 hours ago, Haldir said:

o kakvoj integraciji ti pricas covjece? Koga da integriras? Ahmeda, Mohameda? Ne znas nista o covjeku ni kako se zove, ni koliko godina ima, absoluitno nista! Sve kriju i da sa takvim ljudima mi djelimo nesto i ukljucimo ih u drustvo?

Probala je Njemacka to integrirati, pa Merkelovoj hebu mater gdje stignu i proklinju je!

De saberi se malo!

• Like 3
  • Dislike 1

Narocito interesantno od 13:00 gdje gospodin goviri da, daje u njegovoj zemlji stanje kao u Bihacu, svi gradjani tog grada izasli bi masovno na ulicne proteste . Posto su na zadnjim protestima samo oko dvijestotinjak gradjana bilo... , sto znaci " mozemo ih dalje trpati". Iz ovog se vidi koliko, DOBRO NEORGANIZOVAI PROTESTI ( ili bolje reci protesti bez dobre organizacije) cijelom gradu pa i kantonu, mogu stetu nanijeti.  

• Like 1
  • Confused 1

Koji je ovaj Peder lažov i manipulator ! Nažalost u BiH niti u zemljama okruženja ne postoje neovisni javni mediji koji bi napravili bar interview bez unaprijed pripremljenih i primljenih pitanja i odgovora. Da mi je samo par minuta sa ovim Belgijancem... sa tri pitanja bih ga totalno uništio. Fuj,fuj,fuj....

• Like 1
39 minutes ago, Grunf said:

Koji je ovaj Peder lažov i manipulator ! Nažalost u BiH niti u zemljama okruženja ne postoje neovisni javni mediji koji bi napravili bar interview bez unaprijed pripremljenih i primljenih pitanja i odgovora. Da mi je samo par minuta sa ovim Belgijancem... sa tri pitanja bih ga totalno uništio. Fuj,fuj,fuj....

Oni rijetko kad i odgovaraju na pitanja, pogotovo na provokativna. To je stav IOM-ovih čelnika na Balkanu iz razloga što im vjerovatno niko ni ne dopušta da odgovaraju na određena pitanja. Mislim da je novinar USKInfo.ba dosad jedini koji je zaista postavljao direktna pitanja i nije trpio duga izlaganja i ponavljanja istih fraza. 

• Like 2
  • Thanks 1
43 minutes ago, Haldir said:

Oni rijetko kad i odgovaraju na pitanja, pogotovo na provokativna. To je stav IOM-ovih čelnika na Balkanu iz razloga što im vjerovatno niko ni ne dopušta da odgovaraju na određena pitanja. Mislim da je novinar USKInfo.ba dosad jedini koji je zaista postavljao direktna pitanja i nije trpio duga izlaganja i ponavljanja istih fraza. 

Da. Sjećam se ovog slucaja sa uskinfo

Jel se zna do kada će ovi kozojebi da naviru prema EU?  Po logici NVO debila cijela Afrika plus cijeli Bliski istok, što je otprilike dvije milijarde ljudi imaju pravo da traže azil u Austriji.   Onom đubretu Van den Qurcu treba dat šut kartu u jednom smjeru skupa sa ovim prljavim kozojebima

1 hour ago, gargamel said:

Jel se zna do kada će ovi kozojebi da naviru prema EU?  Po logici NVO debila cijela Afrika plus cijeli Bliski istok, što je otprilike dvije milijarde ljudi imaju pravo da traže azil u Austriji.   Onom đubretu Van den Qurcu treba dat šut kartu u jednom smjeru skupa sa ovim prljavim kozojebima

Ovo je tek pocetak, sa svih strana pritiscu. A po Marrakeskom migracionom sporazumu migracije su pozeljne i nesto najbolje sto nam se moze dogoditi..Izvor prosperitta

Edited by Lidjo
  • Dislike 1
On 27. 07. 2019. at 10:42, Haldir said:

To je obična kriminalna bagra poslana da do kraja sjebe Krajinu..,Oni se ne integriraju oni asimiliraju koga mogu,,samo su natrkali na Bihać,,to ovdje ne prolazi al šta'š ima i kod nas pizdi od ljudi i pizduna od vlasti..

On 30. 05. 2019. at 22:36, robespier said:

Neće oni nikuda pogotovo ako ih smjeste na Vučijak.Hrvatska je u EU i mora držati svoju granicu a sad će pogotovo pojačati nadzor..neće moći muha proći Plješevicu kamoli migranti..i ovako su isprovaljivali i uništili  i ispesimili sve što im je došlo pod ruke.Ovi što ih žale nek ih vode sebi kući..iz početka smo im svi pomagali i žalili ih ali zadnju godinu 9o% ljudi je promjenilo i mišljenje i ponašanje prema njima..ja ne znam kako vi ali meni su zazrili..svi ovi mediji pričaju priču o njihovim patnjama a zataškavaju mnoge stvari koje jedno civilizovano društvo ne smije tolerisati...ove naše babune kupili za par miliončića i odmah se uhinjili ko ono "kapnuće i njima u džep".Nijedan se kamp neće zatvoriti,lažu ko psi.to su lokacije za ove nove garabunte što dolaze..sračunajte koliko ih može stati u 600 kontejnera koji tek trebaju doći..

Evo da se nadovežem nakon dva mjeseca..nikud nisu ni otišli-silaze sa Vučijaka kroz šumu pa preko polja u grad..usput sve živo po poljima pokradoše..otišlo ljudima ono što su mjesecima radili..ima ih maksuz iz kampa dolaze u krađu povrća i to u sumrak..nije to jedna grupa nego pet -šest ma opustošiše sve ko pošast....uhvatiš ih  na djelu više puta ali jednostavno nastave krasti ignorišući te..pa da traže ljudi bi im i dali al ovako polomiće im noge..naša bajna policija neće ni da dođe kad ih se zove,kažu "vidjećemo"a u četvrtak je pozvana zbog grupe od 200 tinjak migića i lično ih otpratila na Baljevac jer su ovi navodno platili prelaz..ma sranje kako god okreneš..

• Like 2
5 hours ago, robespier said:

To je obična kriminalna bagra poslana da do kraja sjebe Krajinu..,Oni se ne integriraju oni asimiliraju koga mogu,,samo su natrkali na Bihać,,to ovdje ne prolazi al šta'š ima i kod nas pizdi od ljudi i pizduna od vlasti..

I s pocetka 90-tih smo imali isti tip ljudi. Isti onaj tip ljudi koji je pljuvao naše patriote u PL i TO, nazivao ih fašistima, balijama, ustašama, rušiteljima Juge, bacao cvijeće pred tenkove JNA kad su ovi napuštali Bihać i govorili kako nas sve treba zatvoriti ili pobiti. A to su bili naši Bišćani i Bošnjaci koji su do tad lagodno živjeli na račun iste te JNA a ne neki drugi narodi. Isti ti tenkovi su okrenuli cijevi isti dan na nas. Tako i ovi danas lagodno žive na račun ove migrantske krize a preko naših leđa, optužujući nas obične smrtnike za iste stvari. Vjerovao ili ne, neke od tih ljudi prepoznajem i sa početka ove priče iz 90-tih

• Thanks 1

Ovo je presmiješno:

https://www.biscani.net/dramaticno-upozorenje-iom-a-vucjaku-prijeti-pozar-koji-moze-trajati-mjesecima/

Ne bi me čudilo da neko od njih namjerno zapali Vučjak. U slučaju bilo kakvog požara tamo, većeg ili manjeg krivac se unaprijed zna - neko iz IOM-a. Nadalje, blizina minskih polja??? A ne brine ih kada se kreću kroz Plješivicu kroz minska polja. Neka ih na Vučjaku

Edited by Grunf
  • Like 1

Die Schande von Bihac; Flüchtlinge auf der Mülldeponie (Spiegel TV).

Ovaj naziv je uvreda za sve Biscane i Krajinu koji skoro 2 godine ovu invaziju trpe.

Ko god imalo njemackim vlada trebao bi se na ovaj naziv kod Spigel TV (na navedenu Mail adresu) oglasiti.Vazno je razumljiv tekst napisati,to jest greske u pisanju i gramatici nisu od neke vece vaznosti (za dopis se takodjer engleski koristiti moze). Krajina se tokom rata goloruka odbranila, sad je treba medijskim, pisanim putem braniti.

Vermarktung:
SPIEGEL MEDIA
Ericusspitze 1
20457 Hamburg
Email:
nabil.moghib[at]spiegel.de

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bbc-objavio-pricu-o-migrantima-hrvatski-granicari-ih-tuku-i-ilegalno-protjeruju-u-bih/190729003

9 minutes ago, rucica1 said:

Ovaj naziv je uvreda za sve Biscane i Krajinu koji skoro 2 godine ovu invaziju trpe.

Ko god imalo njemackim vlada trebao bi se na ovaj naziv kod Spigel TV (na navedenu Mail adresu) oglasiti.Vazno je razumljiv tekst napisati,to jest greske u pisanju i gramatici nisu od neke vece vaznosti (za dopis se takodjer engleski koristiti moze). Krajina se tokom rata goloruka odbranila, sad je treba medijskim, pisanim putem braniti.

Vermarktung:
SPIEGEL MEDIA
Ericusspitze 1
20457 Hamburg
Email:

Najnovije sa klixsa

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bbc-objavio-pricu-o-migrantima-hrvatski-granicari-ih-tuku-i-ilegalno-protjeruju-u-bih/190729003

29 minutes ago, rucica1 said:

Vermarktung:
SPIEGEL MEDIA
Ericusspitze 1
20457 Hamburg
Email:

upravo pišem email, molio bih sve one koji znaju engleski ili njemački da pišu protestno pismo

• Like 1
30 minutes ago, rucica1 said:

Vermarktung:
SPIEGEL MEDIA
Ericusspitze 1
20457 Hamburg
Email:

Da se jasno primjeti u skoro svakom clanku koje se objavi u nekom vece mediju:

Uvijek se migranti prikazuju kao jadni

nikad nista nisu uradili, eto bezveze ih policija tuce

I obavezno svaki koji dodje do rijeci je maloljetan

Medjutim niko ne prikazuje prave cinjenice. Jedna od cinjenica i to glavna je da su ilegalno usli u zemlju - i od te cinjenice sva prica pocinje!

Znaci usli su prvo u Grcku ili u Tursku prvo, i tu trebaju podnijeti zahtjev, nikako ici dalje u drugu zemlju!

vjerovatno momak ima 23 godine a ne 17 godina

nije bio sam, bila je veca grupa i vjerovatno se protivila ili je cak pokusala pobjeci i zato su uhvaceni i privedeni

Autor ovog clanka je vjerovanto sam iz nekog podrucja odakle ove izbjeglice dolaze, pa me ni ne cudi da ovako pise.

Jos uvijek sam jako razocaran, jer ni u  5 % medija se ne postavljaju prava pitanje i ne izjvestava objektivno

• Dislike 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...