Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Šuki je za to vrijeme  zaprepasten dugim cijevima kod HR policije, mozda bi pistolje na vodu trebali imati. 

• Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1

Stanje medijskih sloboda u Bih je puno bolje nego u Hr, eto ovo klanje nozevima je prakticki totalno ispot radara iako se radi o klanju izmedu dvije skupine šljama koji je ilegalno doplazio u Hr i tamo se nozevima poklao u Plitivicama, vlada glasna sutnja, znaci krimosi se ilegalno presetavaju po Hr, kolju se nozevima i kao takvi prolaze kroz Hr sela i mjesta i nitko od usljivih novinara da gurne mikrofon pod nos ministru Mup i da mu kaze da je situacija totalno van kontrole i da on moj k kontrolira a ne granicu, ali hebiga, vodeca novinarska g ovna uredno ce odsutiti ovaj slucaj  i 'cuvati' javnost od istine.

8 minutes ago, Rijecanin said:

Stanje medijskih sloboda u Bih je puno bolje nego u Hr, eto ovo klanje nozevima je prakticki totalno ispot radara iako se radi o klanju izmedu dvije skupine šljama koji je ilegalno doplazio u Hr i tamo se nozevima poklao u Plitivicama, vlada glasna sutnja, znaci krimosi se ilegalno presetavaju po Hr, kolju se nozevima i kao takvi prolaze kroz Hr sela i mjesta i nitko od usljivih novinara da gurne mikrofon pod nos ministru Mup i da mu kaze da je situacija totalno van kontrole i da on moj k kontrolira a ne granicu, ali hebiga, vodeca novinarska g ovna uredno ce odsutiti ovaj slucaj  i 'cuvati' javnost od istine.

Pa prenio ti je index

Lidjo, vijest u kojoj saznas da ti ilegalci naoruzani nozevima ulaze u zemlju i jos se stignu medusobno klat nestane nakon 30 min je manipulacija građanima, eto ja sam prije 5 min provjerio glavne stranice index-a, jutarnjeg,vecernjeg,hrt-a, novatv, rtl, 24 sata, nemozes to na glavnoj stranici naci, ali zato mozes naci masu potpuno nevaznih stvari, u HR je na djelu tesko obmanjivanje i zaglupljivanje javnosti, novinari su najvece zlo danasnjeg doba.

• Thanks 2

2 hours ago, Rijecanin said:

Šuki je za to vrijeme  zaprepasten dugim cijevima kod HR policije, mozda bi pistolje na vodu trebali imati. 

Pistolje na vodu ne ali kao policija zemlje  evropske unije, treba u najmanju ruku te vrijednosti postovati. Uci u susjednu zemlju pod oruzjem bez icijeg znanja ili odobrenja - haaaalooo.Pa nek u neku drugiu susjednu zemlju tako udju pa da vidis kako bi po guzi dobili.Izvini, ovo si izvadio iz konteksta i okrenu po svom. Ovaj dio dialoga (kao pokazatelj) usmjeren je na nerad ministarstva sigurnosti i presjednistva  BiH a ujedno ukazuje i u licemjerstvo i podlost nasih susjeda. Covjek fino kaze - imamo granicne prelaze zasto ih tu ne predaju.Ne gotivim ga samo jer je u pocetku krize merhametli bio (kao i gradjani isto) i stim nacinom jos vise su se te horde privukle.U pocetnim postovima ove teme, mi koji smo vani upozoravali smo i dokazivali na zloupotrebu necije dobrote, od strane ovih hordi ali neki su to kao radikalni cin gledali.Smatram da je odmah u pocetku s nastupima bio blag i previse emocije pokazao ( kako ilegalcima tako i nadleznim u vrhu vlade). Stim je ostavio sliku da su mu njegovi gradjani i njihova sigurnust (po prioritetu) u drugom redu.       

Rucice sto se tice dugih cijevi, to sam rekao u kontekstu toga da su ilegalci sljam koji se kolje nozevima i protiv kojih treba svakako imati duge cijevi, sto se tice navodnih krsenja granicne crte  to naravno UOPCE nije u redu, kao sto nije u redu da ti iz Bihaca dnevno krecu stotine ilegalaca prema granici i da nitko ne poduzima nista da to zaustavi nego se jos rade dokumentarci o tome. Dnevno ih vise stotina krene preko grane prema Hr, zna se tocno gdje ide i kuda ce ici , ja mogu razumijeti da je BiH interes da ih se tako najlakse rjesi i da se micu ilegalcima s puta ali onda ne ocekuj nista drugo do vracanje nazad kako su i dosli.

• Thanks 1

Da ali za kretanje, nismo zato mi biscani i kladuscani krivi .Zasto Hrvatska po ovoj temi ne uspostavi kontakte i pregovora sa ministrima BiH.To bi po svim standaria bio pravilan i civilizovan nacin dviju zemalja. I lijepo se zna da ih RS  u zemlju pusta a to slobodno mozemo na adress Dodik - Covic  i njihovi ciljevi adresirati i naravno uz podrsku Beograda i Zagreba. Ova bolesna politika gradjanima sve tri zemlje nikakvo dobro ne donosi.

APSOLUTNO se slazem da bi se dogovorom puno toga rijesilo, ali s kim to Hr da uspostavi kontakt ?, tu i tamo netko iz Sarajeva pocne nesto govoriti o  vojsci na granici, dodik kaze ne, oni to jedva docekaju i mirna Bosna do sljedece ture. Kako je moguce da rs uz pratnju policije proslijedi ilegalce k vama u USK i da na to do dana dansnjega nitko iz Sarajeva ni da zucne?, s kim to onda govoriti kao o problemu ako za Sarajevo to problem nije ?.

• Thanks 1

prije 13 minuta, Rijecanin said:

APSOLUTNO se slazem da bi se dogovorom puno toga rijesilo, ali s kim to Hr da uspostavi kontakt ?, tu i tamo netko iz Sarajeva pocne nesto govoriti o  vojsci na granici, dodik kaze ne, oni to jedva docekaju i mirna Bosna do sljedece ture. Kako je moguce da rs uz pratnju policije proslijedi ilegalce k vama u USK i da na to do dana dansnjega nitko iz Sarajeva ni da zucne?, s kim to onda govoriti kao o problemu ako za Sarajevo to problem nije ?.

Zato sto su u Sarajevu mafijasi-pokvareni-zadrti, od Izetbegovic talibanskog klana i pa do ono nesto malo cetnicijade mesarske-laktaske-pokvarene-mafijaske.

Sarajevo nikada, ali stvarno nikada nisu bili prijateljski nastrojeni prema Bihacu i USK! Nema nijedan pozitvan primjer! Ponasaju se macehinski i duskanski prema Krajini. Bez njih bi mi bili puno uspjesniji, ali nas bas mnogo koce u svemu!

Mi smo svi direktno ugrozeni vise od Sarajeva, nego od migranata!

• Like 1

Eh, moj Rijecanin, znas kako njemci kazu - gdje ima volje nadje se i put. Ovdje je nema a jos kad profitere i trgovce ljudima dodamo.:S  

2 hours ago, Rijecanin said:

Lidjo, vijest u kojoj saznas da ti ilegalci naoruzani nozevima ulaze u zemlju i jos se stignu medusobno klat nestane nakon 30 min je manipulacija građanima, eto ja sam prije 5 min provjerio glavne stranice index-a, jutarnjeg,vecernjeg,hrt-a, novatv, rtl, 24 sata, nemozes to na glavnoj stranici naci, ali zato mozes naci masu potpuno nevaznih stvari, u HR je na djelu tesko obmanjivanje i zaglupljivanje javnosti, novinari su najvece zlo danasnjeg doba.

Ne znam vala, to bi zaista bila farsa kad bi to radili!

Radi li ti ovaj link od vijesti?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2098467

Vjest o sukobu migranata  na stranici index je poraz hrvatske policije jer nemogu spreciti migrante da prodju granicu sa BIH.Babin potok je udaljen najmanje 20 km od Plitvica

Paša, potpuno krivo, to je pobjeda tvoga financijera soroša i njegove vojske  kvazihumanitaraca koji ste uspjesno blokirali vlasti svih drzava da obrane svoje građane, tako umjesto da je HR policija pobila bagru koja nadire u dzravu noževima i zatrpala ih bagerom, mi trosimo novce na lijecenje najgoreg olosa kako bi sutra mogli nastaviti dalje ugrozavati sve oko sebe a Hr zdravstveni sustav je 2 mlrd eura u minusu. Ja sam davnih dana prelomio, imam djecu i unucad, jedan rat sam odgulio, ocito me ceka jos jedan, rađe ja nego moja djeca i unucad, medutim takoder sam prelomio, kad krene konacni obracun a biti cega, prije nego sto krenem na divlju hordu posjetiti cu par domacih kvazihumanitaraca cisto da vidim koje serije na netflixu prate.

• Like 1
  • Haha 1

36 minutes ago, paša said:

Vjest o sukobu migranata  na stranici index je poraz hrvatske policije jer nemogu spreciti migrante da prodju granicu sa BIH.Babin potok je udaljen najmanje 20 km od Plitvica

Cestom je udaljen cca toliko ali oni se kreću kroz šumu ne kao kod nas cestom tako da ih se ne sreće tek tako. Ja sam prije mjesec dana naletio na istom mjestu na dvije grupe ali su samo pretrčali cestu i nestali u šumi. Pominjao sam to ovdje

• Like 2

prije sat vremena, paša said:

E, baš si me fino sjetio jednog događaja iz 2015. Išlo je to ovako: u 2014. i 2015. je u Mađarsku ušlo više od 100 tisuća ilegalnih migranata, na što nitko živ nije reagirao u Europi. Orban je tada podignuo žicu prema Srbiji, i na graničnom prijelazu Horgoš u Vojvodini su izbili neredi, pa je prijelaz zatvoren za sav promet. Tada je kroz Srbiju prolazilo između 2-5 tisuća migranata na dan, pa se na Horgošu napravio čep, bacalo se kamenje na mađarsku policiju, letio je i suzavac....Srbija je potom preusmjerila migrante u Hrvatsku, i tada je u Hrvatskoj započela žestoka promigrantska šoroševska propaganda, uz prikazivanje Orbana čistim zlom. Nakon par dana migrantskog cirkusa je tada lijeva vlada u Hrvatskoj počela prozivati Mađarsku i Srbiju za izazivanje krize i slanja migranata u Hrvatsku, čak su tražili da se migranti i dalje šalju direktno iz Srbije u Mađarsku. Kad su se migranti raščistili s Horgoša stanje se normaliziralo, prijelaz je otvoren za normalan promet dogovorom Vučića i Orbana, dok je u Hrvatskoj nastao pakao i prekid prometa prema Srbiji, Sloveniji i Mađarskoj. Potom je tadašnji promigrantski minustar unutarnjih poslova Ostojić izjavio da je otvaranjem prijelaza Horgoš pala Orbanova politika žice (???) i da je Hrvatska izvoljevala političku pobjedu jer je Orban morao otvoriti Horgoš (???), što su svi mediji u Hrvatskoj danima vrtjeli bez da su izrekli istinu, da je prijelaz Horgoš otvoren za normalan promet, a ne za migrantske horde. Bio je to školski promjer brutalne promigrantske propagande, namjerno su se od strane globalista pokušali iskoristiti višestoljetni animoziteti koji postoje između svih naroda i država na svijetu, a koji su višestruko izraženi na Balkanu, a sve u cilju nastavka prodora migrantskih hordi.

Dakle, točno ono što ovdje radiš ti, npr. ovim upisom, kao i tvoj prijatelj Haldir.

• Like 2
  • Thanks 1

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hranitelji-ljekari-i-psiholozi-o-migrantima-u-tuzli-i-dalje-brinu-samo-volonteri/190701014

Sve veći broj migranata i dalje boravi na području Tuzle gdje se zadržavaju dva-tri dana dok ne nastave put prema Unsko-sanskom kantonu.

Znaci "hranitelji, ljekari i psiholozi" ih srede tek toliko, da mogu produziti prema Unsko-sanskom kantonu? 

• Like 1

Evo vam vasi afganistanci a takvi su i pakistanci i svi dole blistoistocni ludjaci... eto vam pazitelji migica i migicoljupci ovako ce vam svijet izgledati kroz nekoliko godina ako ih zbog sacice para pustite da se kote u zapadnoj evropi.... dabogda vam pare glave dosle! Ccc 

Afgani vole djecake haha cuvajte migicoljupci svoje djecake da vam ne bi bili voljeni od migica

Prebacite za Sounds of migration, ima dobra stvar na 12:20 min za obraditi na iducoj manifestaciji 🤣

@ Fugaziii

Kod ovih gore nastranih Afganistanaca je homoseksualizam strogo zabranjen i jako osudjen.... do duse oni imaju nesto drigaciju definiciju od one koju mi poznajemo, to jeste i u kratkim crtama, ukoliko nisi na strani primanja one stvari onda je to sasvim OK!!

• Confused 1

29 minutes ago, Kljukusa said:

@ Fugaziii

Kod ovih gore nastranih Afganistanaca je homoseksualizam strogo zabranjen i jako osudjen.... do duse oni imaju nesto drigaciju definiciju od one koju mi poznajemo, to jeste i u kratkim crtama, ukoliko nisi na strani primanja one stvari onda je to sasvim OK!!

Nije ovo homoseksualizam ovo je pedofilija

• Thanks 1

1 hour ago, Grunf said:

Nije ovo homoseksualizam ovo je pedofilija

Šta kažu u videu, ja not spik engleski

• Haha 1

1 hour ago, Kljukusa said:

@ Fugaziii

@Grunf skuzio, a ti Kljuki nemoj opravdavati... De pogledaj ustvari video pa neces pricati o zakonima u bliskoistocnim zemljama, posto smo svi vecinom upuceni kakve oni zakone primjenjuju, poput ubijanja kceri ako se zaljube u nekoga s kim nema dogovoren brak porodica je ubije da odbrani njihovu tako bitnu rijec ‘honour’ (za neengleze - čast)! Ili poput sipanja kiseline djevojkana i zenama u fejs jer su izasle bez marame, ili da silovanje moras dokazati sa cetiri svjedoka, gdje jedan muski svjedok vrijedi za dva zenska, aaa ili da djevojcice prodaju maloljetne u brakove, ili da mozes sa zenom imati seks do sest sati poslije njege smrti kao oprostajni sex, i to ono ima svoj naziv, kako ono, pomozi... a daa u prevodu legalizirali su nekrofiliju... 

ne kuzim zasto niko ne pogleda materijal prije nego komentarise. To sam se uvijek pitala, kako donosis sud o necemu sto nisi ni vidio ni pogledao. A toliko kvalitetnih stvari su clanovi foruma postavljali. Ja sam pogledala sve i jedan. I sigurna sam u to da pola ljudi ovdje komentarise bez i da saslusa drugu stranu ili pogleda video ili intervju, i ne prodje dvije minute odgovara kako ima neki razlog zbog kojeg ne zeli pogledati video ali on ima svoje misljenje o tome.. bitches please, uozbiljite se i get real. 

5 minutes ago, paša said:

Šta kažu u videu, ja not spik engleski

Ahahaha pasa ja cu tebi ubuduce transkript praviti, moras nauciti najpopularniji jezik na svijetuu

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...