Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

Ovo je cisto mazanje očiju građanima,bar 100 ih svaki dan dolazi iz raznih pravaca (cesto sam po terenu pa vidim).
Policijski sat? Svaku noc slobodno setaju kud hoce,neki dan cak nose letve u pola 1 noci...

Ali,kao sto je nas Alen rekao "govna,govna,govna..",zasluzujemo to,nismo sposobni pobrinuti se za nista i ko nas jebe.

• Like 2

@Fugaziii imaš ovdje nažalost mnogo toga za počistiti

3 hours ago, Haldir said:

Zašto prosječni štovatelji Ante Pavelića uvijek imaju problem sa čitanjem i skloni su izvlačenju iz konteksta?

Zašto se ne bi upustila? Maravno da je slagala i izmislila izjavu. Ali svi znamo zapravo šta fašistoidna članica kriminalne organizacije misli o BiH.

Kolindi to ne bi bilo prvi put da nešto ovako izjavi.Zato sam mišljenja da ima tu istine...ali svejedno nije sebe trebala ni dovesti u takvu poziciju

Edited by Grunf
  • Like 3

2 hours ago, toby said:

Idemo ispocetka. Iskoristio si izjavu, koju si sam poslije proglasio LAZNOM, kao dokaz za: 1. nekakve teze nekakvog Avdica, 2. Da je najveci neprijatelj BiH u Zagrebu, 3. Da je vracanje migrantskih kriminalaca i terorista u BiH u Tudjmanovom cilju podjele i cijepanja BiH, 4. Da Hrvatska ima izrazenu fasisticku ideologiju u kojoj se svakodnevno napadaju, premlacuju i ubijaju turisti. Sve to si napravio zato sto si sorosevski teroristicki logisticar koji ima interes da sto vise terorista dodje na zapad i pobije sto vise ljudi, kako bi se tvoje sorosevske gazde sto vise obogatile jer ce tako biti i vise za tebe. Kasnije si povukao uvod svog teroristickog pamfleta koji ti je ujedno i jedini dokaz za cetiri navedena sorosevska zakljucka, ali su zakljucci ostali, odnosno samo si polizao vrh govna koje si ostavio ovdje, kako bi zadrzao privid objektivnosti, umjesto da pojedes cijelo vlastito smrdljivo sorosevsko govno. A to je nulti dokaz propagande. ☺

I dalje nigdje nisam napisao da je Hrvatska glavni krivac za migrantsku krizu u Bihaću i Velikoj Kladuši. Dakle, lažeš po ko zna koji put. Znači, odmori malo, ne sa Bujancem u dijalogu u kojem se oko svega slažete i sa uživanjem opojnih druga, već čisto sjesti sam sa sobom i razmisliti. 

I pored loše dedukcije i dalje vrijeđaš. Još jednom ponavljam, takvi kao ti su 15. maja 1945. dobili svoju lekciju. 

27 minutes ago, brko.brkic_26 said:

Nocas na pruzi jedan migrant izgubio zivot. Kod cavkunovic pumpe, malo nize.

Voz ga udario....

Nitko ne spominje nista....

Vidio sam neku snimku sa mobitela ali niko nije objasnio sto se dogodilo. Jos je rano za vijest. Nažalost bilo je pitanje vremena kad bi se tako nešto moglo dogoditi jer im je neki ćeif sjediti i spavati na pruzi. Čisto sumnjam da je bio pri svijesti jer taj voz ne juri toliko da ga ne bi stigao primjetiti

Just now, Lidjo said:

Ljudi sta treba da se desi da bi se nas narod probudio?

Tri ubistva u 2 dana, pa ovo je nezapamceno, hocemo cekati da padne mrtva glava naseg nekog?

Nas da prostiš treba j... Kako nam cijela BiH utjerava a mi šutimo nismo valjda bolje ni zaslužili

• Like 2
  • Aferim! 2
  • Thanks 1

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/foto-uznemirujuce-progovorio-djelatnik-azila-u-dugavama-ovdje-je-pakao-saljem-vam-slike-masakra-pa-se-uvjerite-1344583/?fbclid=IwAR3quuKTiG10bN-cgf80yO7Pkz6YtuwAvtFbieWBBbBF93Ee2yI3V5uoVhk

23 minutes ago, pusiga said:

ovo samo debil moze mislit da je spavao na pruzi i da nije cuo voz. vjerovatno su ga izboli i bacili, da bi tako izgledalo...

Nažalost i ja mislim da je već bio mrtav

• Like 1

4 minutes ago, gargamel said:

Jedino rješenje za najezdu ovih kozojeba je mrtva straža na grčko turskoj granici, odnosno potapanje svih nelegalnih brodova u talijanskim teritorijalnim vodama.   Ovo sve više liči na totalni haos gdje pola Afrike i Azije može krenuti put EU.  

I vracanje po kratkom postupku. Zahtjevi zsAzil treba da se brze odradjuju

• Dislike 1

prije 12 minuta, Lidjo said:

I vracanje po kratkom postupku. Zahtjevi zsAzil treba da se brze odradjuju

Stvar je u tome što te bitange i ne traže azil.   Divlja horda.   U onim torbetinama vucaraju drogu i oružje.  Ne znam kako se to ne kontroliše. Znam da se u Jugi za ovakve pokušaje upada u državu dobijao metak u bulju.  Zna se kako se traži azil i gdje se traži

Edited by gargamel

Ista je razina miroljubivosti i tebe i Dapica, ti bi pucao na Hr policiju jer ugrozava suverenost BiH, a ove godine ti 15.000 ilegalaca umarsiralo kroz sume u BiH, gazeci po drzavi uzduz i poprijeko bez ikakve kontrole, to nije ugrozavanje suverenosti i na njih ne bi pucao?, sto se tice rata, ti i Dapic posaljite svoju djecu jedni na druge moju necete.

• Like 3

3 hours ago, zudox said:

Gledam snimak ovaj što je ubica je bijelac kao i djevojka što vrišti mrtvac je zamišljen ali je isto bijelac sasjekao ga sa japanskom katanom.

Svjetlije je puti ali nije ništa čudno.Imao sam priliku upoznati i Sirijce a i jednog Libijca svjetlije puti...baš sam čitao na više portala o ovom ubistvu, vidio i video a u jednom momentu sam naletio i na sliku žrtve koja leži na sred ulice izmasakrirana. Jako mi žao što sam to i vidio

Edited by Grunf

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...