Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Primjer ako ja kao osoba sa Bosanskim drzavljanstvom ili bili ko drugi pokusa nelegalno preci HR. granicu ako me uhvate ja cu biti uhapsen i sproveden u pritvor na obradu.

Ja neznam ko se sjeca prije par godina je bilo hapsenja par ribara  koji su nesvjesno ladjom presli u HR kod Strbackog Buka .

Hrvatska krsi svjesno zakone i narusava suverenitet i integritet Bosne i Hercegovine te HR kao clanica EU i UN nesmije vratiti niti jednog migranta kojeg policija uhvati i u tom momentu kaze ja zelim azil, a sad u procesu i obradi podataka u vezi azila tu mogu biti razlicite odluke pozitivne ili negativne po migrante. Ali Hrvatska je na osnovu migranata uzela silne novce te opremila granicnu policiju  najsavremenijom tehnikom iz EU fondova . U HR trenutno ima par hiljada migranata koju su svjesno zbrinuti imaju stanove skolu i sve ali to je sve radi da se mogu opravdati deklarirati srestva kod EU. 

Mene osobno najvise zabrinjava to sto od nasih politicara niko ne upucuje negovori o ovom problemu na visokom drzavnom nivou a ovo je ozbiljan problem jer je nemoguce kontrolisati HR je u Bihac ubacilvala migrante koji uopce nisu u HR usli preko teritorija BiH vec iz Srbije ili Crne Gore pa cak i Slovenije .

• Like 1
  • Haha 1

prije 1 minuta, Barba said:

Primjer ako ja kao osoba sa Bosanskim drzavljanstvom ili bili ko drugi pokusa nelegalno preci HR. granicu ako me uhvate ja cu biti uhapsen i sproveden u pritvor na obradu.

Ja neznam ko se sjeca prije par godina je bilo hapsenja par ribara  koji su nesvjesno ladjom presli u HR kod Strbackog Buka .

Hrvatska krsi svjesno zakone i narusava suverenitet i integritet Bosne i Hercegovine te HR kao clanica EU i UN nesmije vratiti niti jednog migranta kojeg policija uhvati i u tom momentu kaze ja zelim azil, a sad u procesu i obradi podataka u vezi azila tu mogu biti razlicite odluke pozitivne ili negativne po migrante. Ali Hrvatska je na osnovu migranata uzela silne novce te opremila granicnu policiju  najsavremenijom tehnikom iz EU fondova . U HR trenutno ima par hiljada migranata koju su svjesno zbrinuti imaju stanove skolu i sve ali to je sve radi da se mogu opravdati deklarirati srestva kod EU. 

Mene osobno najvise zabrinjava to sto od nasih politicara niko ne upucuje negovori o ovom problemu na visokom drzavnom nivou a ovo je ozbiljan problem jer je nemoguce kontrolisati HR je u Bihac ubacilvala migrante koji uopce nisu u HR usli preko teritorija BiH vec iz Srbije ili Crne Gore pa cak i Slovenije .

Čekaj malo, Hrvatska je ta koja narušava suverenitet i integritet BiH, a to nisu možda horde organiziranih migranata bez i jednog dokumenta koji ilegalno prelaze preko granice? To nisu možda institucije BiH koje ne provode vlastite zakone o kontroli državne granice? To nisu možda institucije BiH koje svjesno ugrožavaju sigurnost, imovinu i živote vlastitih građana puštajući horde naoružanih divljaka bez identifikacijskih isprava da divljaju po zemlji? BiH je dužna prema vlastitom zakonu o azilu odbiti azil u roku od 30 dana (a to može biti i u roku od 15 minuta) svakom tko je nezakonito ušao u zemlju, radi li to možda? 

prije 10 minuta, Barba said:

HR je u Bihac ubacilvala migrante koji uopce nisu u HR usli preko teritorija BiH vec iz Srbije ili Crne Gore pa cak i Slovenije .

To su ti rekli istinoljubljivi migranti, i to su dokazali pečatom u putovnici iz kojeg su razvidni mjesto i vrijeme ulaska u RH?

• Like 1

3 minutes ago, toby said:

Čekaj malo, Hrvatska je ta koja narušava suverenitet i integritet BiH, a to nisu možda horde organiziranih migranata bez i jednog dokumenta koji ilegalno prelaze preko granice? To nisu možda institucije BiH koje ne provode vlastite zakone o kontroli državne granice? To nisu možda institucije BiH koje svjesno ugrožavaju sigurnost, imovinu i živote vlastitih građana puštajući horde naoružanih divljaka bez identifikacijskih isprava da divljaju po zemlji? BiH je dužna prema vlastitom zakonu o azilu odbiti azil u roku od 30 dana (a to može biti i u roku od 15 minuta) svakom tko je nezakonito ušao u zemlju, radi li to možda? 

Da ne razvijamo offtopic i odvedemo raspravu u drugom smjeru procitaj ponovno ono sta sam ja napisao. 

prije 2 minuta, Barba said:

Da ne razvijamo offtopic i odvedemo raspravu u drugom smjeru procitaj ponovno ono sta sam ja napisao. 

Pa sve sam pročitao, i mislim da si nasjeo na promigrantsku NGO neargumentiranu propagandu.

37 minutes ago, toby said:

Pa sve sam pročitao, i mislim da si nasjeo na promigrantsku NGO neargumentiranu propagandu.

Tvoje misljenje ok.

Dokazi suprotno da nije tako !

Hrvatska svejesno vraca migrante u BiH odnosno u Bihac bez ikakvog osnova za to a posebno fokus stavljam na migrante koji nisu u HR usli preko teritorija BiH!

A po tom metodu onda granicna policija i policija treba migrante vracati u Srbiju i Crnu Goru .

Zasto Hrvatska ne zadrzava onda 30 dana migrante koji izraze molbu za azilom ili koliko vec traje ta azilska procedura vremenski. Zasto se ti ljudi nevracaju na legalne granicne prelaze vec se tjeraju kroz sumu nazad na teritoriju BiH.

Zasto Hr. nema nikakve evidencije o obradi tih lica ?

Policiski sluzbenik svaku komunikaciju sa sumljivim licem mora istog momenta evidentirati zabiljeziti radi transparentnosti posla kojeg obavljaju .

• Like 2

2 hours ago, toby said:

To su ti rekli istinoljubljivi migranti, i to su dokazali pečatom u putovnici iz kojeg su razvidni mjesto i vrijeme ulaska u RH?

Hrvatska stiti sebe i svoju drzavu a to bi trebali i nasi radit. To sto mi imamo idiote u vladi (Gdje to ima da predsjednik javno govori protiv svoje drzave i radi na njenom unistenju kao sto Dodik i Covic rade). Nigdje na svijetu nema tri predsjednika koji se mjenjaju! 

Znaci to je prvenstveno nas problem sto ne stitimo svoja prava i svoju drzavu. Da stitimo radili bi kao i Hrvatska ili Madjarska i ogradili se.

Ali ne, mi radimo na sve moguce nacine da otjeramo sve nase ljude van ove zemlje a da naselimo nasu lijepu Bosnu sa ovim olosom!

Sve te konvencije o ljudskim pravima, izbjeglicama su 2015 trebale biti stavljene van snage i trebale se ponovo pregovartai i ratificirati, ali nije to pozeljno. Pozeljno je da Europu preplave i destabiliziraju sa ljudima nepoznatog identiteta.

Davno je otkriveno da se ne radi o izbjeglicama iz ratnog podrucja, nego o ekonomskim izbjeglicama jer su se medju izbjeglice ukuli ljudi iz svih mogucih podrucja. Krenuli su cak iz Kosova i tjeli se predstaviti da su iz Sirije. i zbog samog broja tih migranata trebalo je sve konvencije staviti van snage!

2 hours ago, Barba said:

Tvoje misljenje ok.

Hrvatska svejesno vraca migrante u BiH odnosno u Bihac bez ikakvog osnova za to a posebno fokus stavljam na migrante koji nisu u HR usli preko teritorija BiH!

A po tom metodu onda granicna policija i policija treba migrante vracati u Srbiju i Crnu Goru .

Zasto Hrvatska ne zadrzava onda 30 dana migrante koji izraze molbu za azilom ili koliko vec traje ta azilska procedura vremenski. Zasto se ti ljudi nevracaju na legalne granicne prelaze vec se tjeraju kroz sumu nazad na teritoriju BiH.

Policiski sluzbenik svaku komunikaciju sa sumljivim licem mora istog momenta evidentirati zabiljeziti radi transparentnosti posla kojeg obavljaju .

Ovdje malo naivan djelujes. Pa vracaju nazad kad nam je granica sa svake strane suplja, tako i u Bosnu ulaze zato sto smo nemocni. I BiH bi trebala ih vracati u Srbiju!

A sa druge strane: Ti ljudi u svakoj zemlji podnesu zahtjev. Dodju u Srbiju podnesu zahtjev, dok taj slucaj dodje na red izbjeglica je pobjegao van zemlje - otiso u Bosnu.

U Bosni isto podnese zahtjev, dobije papir sa kojim moze da boravi na terotoriji, slobodno se krece ide dalje.

dok u Bosni on dodje na red, vec je otiso u Hr. I tako se vrti u okrug.

I mislis ti da se moze sve evidentirati kako treba? Pa cijela birokratija i javna ustanova svake zemlje je svedena na minimum. Tako u Hr fali policije kao i sto u Njemackoj fali ljudi koji obradjuju te slucajeva za azil. Imajmo u vidu da je od 2015 pa ovamo par miliona ljudi proslo kroz Hrvatsku.

• Like 1

Ja neznam ljudi jeste li vi slijepi ili sta ?

Fokus sam stavio da HR u BiH vraca migrante koji u HR nisu usli preko teritorija BiH ?

Kako ih dovlaci na teritoriju BiH na divlji nacin i bez ikakvog osnova i povezanosti sa BiH . 

To je sustina svega sto sam rekao odnosno napisao. 

Sve se evidentirati moze kad se hoce i sve je to evidentirano samo sto ograicen broj ljudi ima te podatke.

prije 16 sati, Grunf said:

Ja samo jedno neću shvatiti kod ovih ljudi koji imamo i na našem forumu. Prodali su domovinu, prodali su svoj identitet, prodali su na hiljade poginulih branitelja Krajine, na hiljade invalida, prodali su svu svoje najmilije, patriotizma vjerojatno nisu nikad ni imali, za šaku IOM-ovih Eura ili za naklonost i identifikaciju sa poludivljim plemenima afrike i azije u ime vjere ili zbog vjere. Najbitnije je da ih znamo i imenom i prezimenom i doci ce dan kad cete biti prozvani od ovog naroda. Sram vas bilo

sto je jos cudnije za neupucene na istoj strani sorosevci zastupnici svih moralni i dr devijacija i IZ zajedno sa ovim vjerskim bradatim fanaticima.

• Like 1

Hr ne bi smjela migrante koji nisu dosli iz BiH vracati u BiH, ali sve one koje su usli ilegalno iz BiH treba vratiti u BiH ma gdje ih u Hr uhvatili. Izgleda da istocna granica BiH  ne postoji osim na papiru, vlast u Sarajevu ne cini apsolutno nista da zaustavi masovni dotok ilegalaca u zemlju, naravno da ce Hr u takvoj situaciji vracati taj olos na sve moguce nacine  pogotovo imajuci u vidu da Hr ima dva zapadna susjeda i oba imaju žicu prema nama. Osnovni problem je nepostojanje bilo kakve kontrole istocne granice BiH i dok je tako mi se mozemo ovdje prepucavati do besvijesti, bez rezultata naravno.

• Like 3

prije 7 sati, Barba said:

Tvoje misljenje ok.

Kao što sam i rekao, nasjeo si na promigrantsku propagandu i pranje mozga, čija je ključna strategija korištenje starih međudržavnih i međunacionalnih animoziteta i nerješenih problema u cilju održanja migrantske rute preko Balkana, a kod nas bar ne manjka nerješenih računa u zadnjih 700 godina.

Čovječe, mimo bilo kakvih zakona, propisa, direktiva, konvencija, horde tisuća i tisuća kriminalaca i terorista bez ikakvih dokumenata pokušava preko Balkana ući u zapadnu Europu, vršljaju po od Grčke do Slovenije i rade pakao gdje god dođu, apsolutno svaki krši sve moguće zakone, apsolutno sve institucije koje ih puštaju da rade što hoće krše zakone, nikoga od New Yorka do Bruxellesa nije briga što stotine i tisuće migranata provaljuje po tuđim kućama od Grčke do Slovenije, ali kad netko odluči poštovati zakone i uvesti red, onda se sva globalističko-šoroševska bagra podigne na noge i iščitava zadnju fusnotu zadnjeg članka zadnjeg pravilnika o označavanju pilića iz 1909. ne bi li održala terorističku invaziju.

Ali dobro, ima nas svakakvih, ne možemo svi sve odmah shvatiti.

Naravno da Hrvatska svjesno vraća migrante u BiH, ne radi to valjda svjesno, svatko to treba raditi, i naravno da ima osnove, osnova je u svakom mogućem zakonu o miru, redu, sigurnosti, kontroli državne granice, zaštiti nacionalne sigurnosti. I kakvi migranti koji nisu ušli s teritorija BiH, nego što, pali su s Mjeseca, kakav fokus, kakva evidencija, kakvi zahtjevi, kad se svi zovu Mohammad Ali i svi su rođeni 01.01.2002.

Kakav azil, azil se traži za graničnom prijelazu s valjanim dokumentima, a ne u šumi po principu "Kad si me ufatio sad tražim azil", to ko da su Poljaci 1939. prozivali Nijemce zbog nelegalnog ulaska. Sve je po zakonu, čl. 6 Schengenskog sporazuma, odvraćanje od ilegalnih prijelaza.

prije 4 sati, Barba said:

Ja neznam ljudi jeste li vi slijepi ili sta ?

Fokus sam stavio da HR u BiH vraca migrante koji u HR nisu usli preko teritorija BiH ?

Kako ih dovlaci na teritoriju BiH na divlji nacin i bez ikakvog osnova i povezanosti sa BiH . 

To je sustina svega sto sam rekao odnosno napisao. 

Sve se evidentirati moze kad se hoce i sve je to evidentirano samo sto ograicen broj ljudi ima te podatke.

Stavio si fokus u skladu s propagandom šoroševsko-globalističke bagre, u tome je problem, fokus treba biti na sprječavanju ulaska desetaka tisuća kriminalaca i terorista bez dokumenata SVIM SREDSTVIMA, a ne mjerenje veličine zareza u Zakonu o azilu.

• Aferim! 2

@toby nemoj mi pričati nešto što ja neznam i čega nisam svjestan možda bolje od tebe !

Ja nisam nasjeo ni na šta jer nisam ni naivan ni nepismen a još manje neinformiran u vezi svega ! 

Ovo što si rekao da nas ima svakakvih i da nemože svako svatiti je malo omalovažavanje .

Nemam više volje raspravljati i ponavljati stvari koje su milion puta do sad rečene .

LP !

Vi ste kolege moje vec par stranica u zelencu. Samo pripazite da Vas ne podvuce pod sedru kakvu. Kao sad svi sve znaju i svadjate se medjusobno a Vlade vase druguju i rade sta su dogovorile. Ispunili su svoj cilj u zavadi strana, kao i 92e. 

Ja sam se danas ukeeenjaalaaaaa sta je migranata bilo u centru i Konzumu, usla d kupim za rucak poslije posla, uspjel samo pola koraka napravit unutra kad sam vidjela d vrvi od njih i vonja kao krepani macici pola grada lijepo sam sturu kuci napravila. Ima ih gdje god okrenes. Taman se opustila, okurazila ici gradom... Haooos

I dok se vi ovdje nadmecete poznavanjem i tumacenjem kojekakvih zakona svojih i drugih drzava (a kojih se btw ni one same ne pridrzavaju) migice opet naviru i zauzimaju svoje pozišne.... Sretno s tim, ne bih imala nerve da se upustam u razgovore koje vodite, jer smaraju do bola. You can't do s*it about it, gledajte sebe i svoje, ovo ovdje je vec unaprijed sve dogovoreno, samo n zaboravite na iducim izborima izaci na glasanje haha izaberite iste!! Da bar znamo unaprijed kakvi su i sta ce. Jer ka neki novi dodju treba ti par mjesci da skuzis da si izabrao isto sranje drugo pakovanje. Ovi sto ih biramo su lokalci i dzelati naredjenja onih malo globalnih i puno globalnih. Treba se naci tamo gdje najneutralnije, a da.... 

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 2

Važno je spomenuti i to da predstavnici USK-a iduće sedmice, prvi put, sa državnom delegacijom, putuju u Brisel kako bi razgovarali o migrantskoj krizi. 

U delegaciji USK-a putuju, premijer Musrafa Ružnić, ministar unutrašnjih poslova USK-a, Nermin Kljajić, komesar policije USK-a, Mujo Koričić i gradonačelnik Bihaća Šuhret Fazlić------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadajmo se da ce se predstavnici USK-a i nas Fazlija, za ovaj susret, dobro pripremiti.Grad kao drzavu nesmiju ni za kakve pare prodati (a to ce se vjerovatno na filozofski nacin pokusati).Ponasanje EU i UN-a smo u ratnom periodu iskusili tako da se na neko povjernje i njihovu iskrenost, nesmije ici.Grci i Italijani su dokaz da se EU nemoze vjerovati.Dok EU o humanosti i ljudskim pravima prica oni su sami sebi prepusteni - pa se sad i sami s izbjeglicama guse.     

• Like 1
  • Thanks 1

2 minutes ago, rucica1 said:

Važno je spomenuti i to da predstavnici USK-a iduće sedmice, prvi put, sa državnom delegacijom, putuju u Brisel kako bi razgovarali o migrantskoj krizi. 

U delegaciji USK-a putuju, premijer Musrafa Ružnić, ministar unutrašnjih poslova USK-a, Nermin Kljajić, komesar policije USK-a, Mujo Koričić i gradonačelnik Bihaća Šuhret Fazlić------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadajmo se da ce se predstavnici USK-a i nas Fazlija, za ovaj susret, dobro pripremiti.Grad kao drzavu nesmiju ni za kakve pare prodati (a to ce se vjerovatno na filozofski nacin pokusati).Ponasanje EU i UN-a smo u ratnom periodu iskusili tako da se na neko povjernje i njihovu iskrenost, nesmije ici.Grci i Italijani su dokaz da se EU nemoze vjerovati.Dok EU o humanosti i ljudskim pravima prica oni su sami sebi prepusteni - pa se sad i sami s izbjeglicama guse.     

Nije li sjecanje na danasnji dan dokaz o iskrenosti i dobrim namjerama EU i UN-a?!

• Like 3

1 minute ago, Fugaziii said:

Nije li sjecanje na danasnji dan dokaz o iskrenosti i dobrim namjerama EU i UN-a?!

Mnogima jeste.Nadajmo se da to sjecanje i nase nadleznike, kojima je narod vlast i svoje zastupanje povjerio, drzi. Ako to povjerenje izigraju treba ih govnjavom motko docekati. 

59 minutes ago, Fugaziii said:

Vi ste kolege moje vec par stranica u zelencu. Samo pripazite da Vas ne podvuce pod sedru kakvu. Kao sad svi sve znaju i svadjate se medjusobno a Vlade vase druguju i rade sta su dogovorile. Ispunili su svoj cilj u zavadi strana, kao i 92e. 

Ja sam se danas ukeeenjaalaaaaa sta je migranata bilo u centru i Konzumu, usla d kupim za rucak poslije posla, uspjel samo pola koraka napravit unutra kad sam vidjela d vrvi od njih i vonja kao krepani macici pola grada lijepo sam sturu kuci napravila. Ima ih gdje god okrenes. Taman se opustila, okurazila ici gradom... Haooos

I dok se vi ovdje nadmecete poznavanjem i tumacenjem kojekakvih zakona svojih i drugih drzava (a kojih se btw ni one same ne pridrzavaju) migice opet naviru i zauzimaju svoje pozišne.... Sretno s tim, ne bih imala nerve da se upustam u razgovore koje vodite, jer smaraju do bola. You can't do s*it about it, gledajte sebe i svoje, ovo ovdje je vec unaprijed sve dogovoreno, samo n zaboravite na iducim izborima izaci na glasanje haha izaberite iste!! Da bar znamo unaprijed kakvi su i sta ce. Jer ka neki novi dodju treba ti par mjesci da skuzis da si izabrao isto sranje drugo pakovanje. Ovi sto ih biramo su lokalci i dzelati naredjenja onih malo globalnih i puno globalnih. Treba se naci tamo gdje najneutralnije, a da.... 

Grad vrvi od migranata...jedna velika kolona ide cestom od mosta u Bakšaišu sa ruksacima prema Biri...druga ide od Bire prema centru istom relacijom...meni se čini da su opet odbjegli sa Vučjaka !? I ništa ih ne sprečava da čine to što čine iako vjerovatno znaju i za zabrane i za policijski sat i da bi trebali biti na Vučjaku a ne u gradu. Dakle nema zakona za njih, svjesno se rugaju i policji i vlastima i narodu ovog grada....nema više na fin način. Mislim da je vrijeme za vaspitne palice našeg MUP-a bez naznočnosti kamera i uz prethodno oduzimanje telefona. Stoka izgleda ne zna za lijep način.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Pročitah par stranica i ne mogu se čudom načuditi.

nije mi jasno da neko automatski i po defaultu lijepi Vilenjaku Haldiru iz Međuzemlje negativne poene, a Tobyju daje pluseve. Toby tvrdi da je u redu da Hrvatska kroz šumu vraća ilegalne migrante u BiH i ponavlja “dokazi da Hrvatska krši zakon i spominje horde” u tom vraćanju se vraćaju i oni sto su ušli iz Srbije jer ih je lakše nama uvaliti nego u Srbiju. To “do zuba naoružani “ nema nikakve veze, jer ako uniformirano lice s pištoljčićem napravi korak preko granice je napad na državu i nepoštivanje teritorijalnog integriteta susjedne države. Kakve veze imaju horde. Naša policija ih ne vodi sistematski u hrvatsku kao sto nam Srbijanci uvaljuju a Hrvati vraćaju (naglašavam Srbijanci a ne Srbi iz geografskih razloga).

Ovdje bi fakat trebalo ograničit pristup forumu po mjestu rođenja. Mene slobodno blokirajte dok ne budem na G.O. i dok uz kafu ne dokažem identitet moderatorima.

Kome smeta... može lagano sportski...da ne lajem, posebno na današnji dan.

A evo malo da se zabavite:

https://youtu.be/taxlOMTpy8o

napaćeni Nigerijac od 19 godina se zabavljao s kladom i napravio 50.000 EUR sto na automobilima pred migrantskim centrom. Automobili pripadaju uposlenicima centra. Grad Donauwörth, između Augsburga i Ingolstadta. Hudnjaka su smjestili ne u zatvor nego u Bolnicu (by us bigggg problem, big big problem, we need help)

• Angry 1

prije 35 minuta, NDB said:

Pročitah par stranica i ne mogu se čudom načuditi.

nije mi jasno da neko automatski i po defaultu lijepi Vilenjaku Haldiru iz Međuzemlje negativne poene, a Tobyju daje pluseve. Toby tvrdi da je u redu da Hrvatska kroz šumu vraća ilegalne migrante u BiH i ponavlja “dokazi da Hrvatska krši zakon i spominje horde” u tom vraćanju se vraćaju i oni sto su ušli iz Srbije jer ih je lakše nama uvaliti nego u Srbiju. To “do zuba naoružani “ nema nikakve veze, jer ako uniformirano lice s pištoljčićem napravi korak preko granice je napad na državu i nepoštivanje teritorijalnog integriteta susjedne države. Kakve veze imaju horde. Naša policija ih ne vodi sistematski u hrvatsku kao sto nam Srbijanci uvaljuju a Hrvati vraćaju (naglašavam Srbijanci a ne Srbi iz geografskih razloga).

Ovdje bi fakat trebalo ograničit pristup forumu po mjestu rođenja. Mene slobodno blokirajte dok ne budem na G.O. i dok uz kafu ne dokažem identitet moderatorima.

Kome smeta... može lagano sportski...da ne lajem, posebno na današnji dan.

A evo malo da se zabavite:

https://youtu.be/taxlOMTpy8o

napaćeni Nigerijac od 19 godina se zabavljao s kladom i napravio 50.000 EUR sto na automobilima pred migrantskim centrom. Automobili pripadaju uposlenicima centra. Grad Donauwörth, između Augsburga i Ingolstadta. Hudnjaka su smjestili ne u zatvor nego u Bolnicu (by us bigggg problem, big big problem, we need help)

Haldir nije vilenjak iz Međuzemlja, nego IOMovsko-ISILovsko-šoroševski propagandist i provokator, koji od početka ima zadatak izazivati međunacionalne i međudržavne sukobe i nepovjerenje između zemalja na balkanskoj ruti, sve s ciljem slabljenja insitucija i međusobne suradnje, a u korist nastavka migrantske invazije. I to nije težak zadatak na Balkanu gdje svatko svakog mrzi i ima neraščišćene račune još od cara Dušana. Lik koji je u stanju u pet minuta prevaliti put od humanog ljubitelja jadnih i napaćenih izbjeglica do sumanutog fašista koji bi pucao na hrvatsku policiju može biti ili lud, ili provokator.

A u svezi vraćanja u BiH migranata koji su došli iz Srbije u Hrvatsku, takva situacija ne postoji i nije zabilježena, postoji samo nesuvislo blebetanje likova poput Šuhreta Fazlića koji se kao jednom slučajno zatekao u šumi blizu granice, baš u času kad je zločesta hrvatska policija u tajnosti vraćala migrante, i onda je on to sve slučajno vidio, pa je, eto, priupitao migrante od kuda su došli, a oni su mu, ti poznati istinoljupci, rekli da su došli iz Srbije. I to Fazlić govori s isključivim ciljem da skrene pažnju s činjenice da mu je grad za koji je odgovoran pretvoren u osamnaesti krug pakla, i tako već koliko, godinu i pol?. Takva situacija uostalom nema nikakvog smisla, zašto bi ih itko sa srpsko-hrvatske granice besplatno vozio do Bihaća i onda ubacio u BiH, ako ih može vratiti u Srbiju (a to i mafija jedva čeka, da im još jednom uzme lovu), pa nek si sami plaćaju put to Bihaća? Dakle, to se ne događa, to je fikcija, to je izmišljotina, Hrvatska ne vraća u BiH migrante koji su došli iz Srbije, to je izmišljotina za koju nema nikakvog logičnog uporišta ni bilo kakvih dokaza, a ako netko tvrdi drukčije, može dokazati, npr. pečatom u putovnici uz koje je razvidno da su migranti ušli iz Srbije u Hrvatsku tad i tad, a ne blebetanjem tipa "Brao sam gljive u šumi i vidio kako hrvatska policija ubacuje migrante, pitao sam ih od kuda su došli, a oni meni iz Šida, eto dokaza". 

Ovo si točno rekao za agresiju, upravo to, radi se o agresiji agresivne organizirane horde na Europu i svaku zemlju na ruti, u slučaju ulaska migranata iz BiH u Hrvatsku radi se o agresiji na Hrvatsku, u slučaju ulaska migranata iz Hrvatske u Sloveniju radi se  agresiji na Sloveniju, jedina je razlika između Hrvatske i BiH što Hrvatska pokušava nekako obuzdati agresiju, a institucije BiH baš briga za vlastite građane. BiH policija ne vodi migrante organizirano u Hrvatsku, ali ih pušta da organizirano sami provaljuju u Hrvatsku, koja je razlika, to je ko ono da Srbija devedesetih nije bila upetljana u agresiju na Hrvatsku i BiH, samo su opremili, organizirali, naoružali i prevezli agresore koji su onda sami išli u agresiju.

I mene blokirajte dok ne kažem da se zovem Mohammad Ali iz Pakistana, rođen 2005., inženjer nuklearne fizike, ne mogu dokazati identitet jer sam izgubio dokumente, a na forum me potjerala hrvatska policija i to preko šume, časna šoroševska, zar bih vam ja lagao? 😅

• Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Sad 1

1 hour ago, Grunf said:

Grad vrvi od migranata...jedna velika kolona ide cestom od mosta u Bakšaišu sa ruksacima prema Biri...druga ide od Bire prema centru istom relacijom...meni se čini da su opet odbjegli sa Vučjaka !? I ništa ih ne sprečava da čine to što čine iako vjerovatno znaju i za zabrane i za policijski sat i da bi trebali biti na Vučjaku a ne u gradu. Dakle nema zakona za njih, svjesno se rugaju i policji i vlastima i narodu ovog grada....nema više na fin način. Mislim da je vrijeme za vaspitne palice našeg MUP-a bez naznočnosti kamera i uz prethodno oduzimanje telefona. Stoka izgleda ne zna za lijep način.

Kolegice sestra iz Hadzica javlja da se i kod njih gradom od izbjeglica proci nemoze. Kradja, provale i prosjacenje, narod se u kuce povukao. 

Rezime:

402 stranice i 10037 postova ovog foruma dosad!

Forum se vrti u jednom začaranom krugu.Konfrontacije između soroševaca,izdajnika vlastitog naroda i domicilnih patriota i racionalnih članova foruma bez rezultata.U forum utrošeno dosad energije da je nebi Termonuklearna Krško napraviti za 7 dana.Ako je samo u prosjeku jedan post trajao za pisati 5minuta to su 836 sati potrošeni na pisanja.Neka je svaki post pročitan 20 puta to su 16728 sati čitanja.Gdje su rešerše i linkovi o tome nećemo nikako.

Da je ovo vrijeme utrošeno racionalno na organiziranje i proteste kada je bilo vrijeme i Sej pokrenuo onda moglo se je napraviti dosta toga,mogli smo biti mađarska sa 0,0% migranata.

Ovako nas hebu ovi iz vlade,ovi iz IZ,ovi soroševci i domaći stanovoizdajnici dok mi filozofiramo hebajući sami sebe a to i ne osjećamo.

Šta je tema dosad donijela?Ništa absolutno,jedno veliko ništa!

Treba temu zatvoriti i nedangubiti više,otići do prof. Seja i napraviti jedan organizacioni odbor koji će se oficijalno registrovati i redovno izlaziti na mirne i najavljene proteste i to ne jednom sedmično već svaku noć!

Nema više vremena nije 5 do 12 već je 12 do 5.

To je moja osobna reflekcija i nemam više što dodati,vi kako hoćete i mislite,to činite.

Pozdrav

Edited by Real
  • Aferim! 1

"Pripadnici MUP-a Unsko-sanskog kantona jutros su uhapsili uposlenika ''Željeznica Federacije Bosne i Hercegovine'' zbog sakrivanja migranata. "

avaz.ba

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...