Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

28 minutes ago, Alen12 said:

Paša šta želiš poručiti sa tom čestitkom ? Bajram a jadni pijani ,nadrogirani migranti nemaju gdje spavati ? A znaju sjekirama i letvama uznemiravati ljude koji dočekuju Bajram .

Nemam ja nikakve poruke, slika govori kako u Tuzli migranti spavaju na otvorenom.

• Haha 1

Halo! kakve su prozivke, i psovanja?? Umirite se, ili idete na hladjenje!!

Bajram serif mubarek olsun svim iskrenim i postenim vjernicima zeli Vam Fugaziii! Budite fini, kulturni i ispostujte se. Ne slavim Bajram, ali on kao i Bozic daje kod nas u Bosni neki lijepi duh jedinstva i postivanja porodice i svojih bliznjih. Eto bar danas budite dobri.

• Like 2
  • Thanks 1

prije 18 minuta, Fap mašina said:

Ovi migranti što su se na lukama linjali sa letvama i sjekiricom.trebao im je bišćanac što im je prodo sjekiru bar prodati naoštrenu da se ljudi ne pate.

Katastrofa. Za dva mjeseca Bihać će postat pravo bojno polje.  Starosjedioci VS Migranti.  Kao što je poštovani član grupe TNT rekao svaka druga kuća u Bihaću ima oružje. Sa druge strane 20 odsto ovih migranata ima iskustvo ratovanja, najviše u ISILOVIM jedinicama.  Ovo nije zafrkancija,  ovo su ozbiljne stvari. 

• Like 3
  • Thanks 1

prije 6 minuta, Fap mašina said:

Mi bipćani smo bogatiki za još  neke migrante sada iz Eritreje recimo.još malo pa će nam dolaziti i sa Atlantide.sve može u krajinu.

Ne bi me čudilo da oni Meksikanci što hoće ilegalno ući u SAD zaobilaznim putem završe u Bihaću.  Šalu na stranu vlast u Bihaću se ućutala nešto.  Niko više ne spominje zatvaranje prihvatnih centara u gradu.   Ovim tempom kako stižu do kraja godine trebat će otvoriti još nekoliko kampova za pedesetak hiljada migranata.  Šta se dešava Bišćani moji rođeni.  Jeste izgubili bitku ili rat

• Like 2

Ni kurban Bajram vise nije sto je bio po obicaju kao svake godine sam klao kurban za nafaku i bericet porodice ima oko toga posla ali nebitno nije stvar u tome vec u ovim novim generacijama koje   nemaju apsolutno nikakvog postovanja za obicaj i tradiciju,kad im urucis kurban kao da si im dao nesto najgore neki cak nece ni da otvore vrata kao iz ponizenja im uzeti kurban. A po obicaju se zna kako se kurban dijeli komsijama . Zato sam od prosle godine poceo uplacivati u Merhamet uredno i bez ikakvog problema da sam znao to bi davno uradio. Ako nista radi ljudi koji ce znati cijeniti i koji su zaista u potrebi. A ne kao moje Bihacke komsije cast pojedincima koji ne glume novopecene bogatase .

Ja nista ne vidim pogresno sto se migrantima podijelio kurban u obliku obroka na Vucijaku .

• Like 1

Ma smradovi, samo se vratio u grad i krenuo preko otoke i uhvatim ih gdje bacaju flaše u Unu.

Prije par minuta sam ih postrojio na otoci i održao predavanje iz opće kulture, šta je kanta za smeće i čemu služi i to baš one koji su to i radili. Napominjem da bih isto napravio i bilo kojem našem sugrađaninu da ga uhvatim na djelu. U 3PM lijepe

• Like 7
  • Aferim! 1

39 minutes ago, Grunf said:

Ma smradovi, samo se vratio u grad i krenuo preko otoke i uhvatim ih gdje bacaju flaše u Unu.

Prije par minuta sam ih postrojio na otoci i održao predavanje iz opće kulture, šta je kanta za smeće i čemu služi i to baš one koji su to i radili. Napominjem da bih isto napravio i bilo kojem našem sugrađaninu da ga uhvatim na djelu. U 3PM lijepe

A to si bio ti 😃

Ja mislio počelo formiranje vojnih odreda.  Vidim postrojenje ljude... 😀

• Haha 1

32 minutes ago, Grunf said:

Ma ima i nasih mnogo koji nemaju trunke kulture i odgoja prosle sedmice znaci vani nesnosna vrucina sparina molis boga da sunce zadje zahladi idioti zapalili kontener koji je tinjao doslovno 2 dana ja zvao vatrogasce koji nisu dosli pa sam na kraju sam polivao vodom i da bi me na kraju jos napala neka zena sta to radim da treba da pustim da izgori u Bihacu zivi veliki broj seljacina . Da se ne uvrijede ljudi sa sela zna se na sta mislim. 

Dok sam bio u Bihacu u jutro dok odem prosetati psa nakupim se smeca i flasa kesa od cipsa onako kontam da ljudi dopuste da im smece bude ispred dvorista puhne vjetar sve im ulazi.

• Like 2

36 minutes ago, 1260 said:

A to si bio ti 😃

Ja mislio počelo formiranje vojnih odreda.  Vidim postrojenje ljude... 😀

Vlada opšta nekultura. Dok sam bio osnovac imali smo Unske Smaragde gdje te uce cuvati okolinu iako se ta stvar nosi iz kuće. Ali i ova naša ovdašnja djeca nisu nista bolja a ni njihovi roditelji. Stvar osnovne kulture a strasno me te stvari razbjesne pogotovo sto zahvaljujuci IOMu imamo kante za smeće :) na svakom koraku

• Like 3

Ovaj migrant sa slike je prije nekih sat vremena nabio na šiljatu ogradu kod Bire drugog migranta i oteo mu novac i mobitel. Kako sam uspio skontati da nije bilo građana tko zna kako bi završilo...

FB_IMG_1565714020886.jpg

Policija ga traži. Navodno je i agresivan pa oprez.

Na drugoj slici ovaj manji je žrtva

FB_IMG_1565714048993.jpg

Edited by Grunf

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...