Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1186

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

17 minutes ago, Fugaziii said:

http://www.uskinfo.ba/vijest/poceo-sastanak-u-briselu-mektic-i-delegacija-usk-a-traze-pomoc-za-izgradnju-novog-prihvatnog-centra/58793

haha otisli likovi po kesh za novi centar haha... prejaki su... a mi kao nacija suckeri najzesci! hahaha

Ako im tamo mahnu kojim milionom eura sve će nas iseliti sa kantona

• Haha 1
24 minutes ago, Grunf said:

Ako im tamo mahnu kojim milionom eura sve će nas iseliti sa kantona

Samo pod uslovom da dio tih miliona iskoriste za nase uredno situiranje negdje vani, nije bed niikakav... Znamo mi sudbinu ovog kantona vec godinu dana, pravimo se naivni samo, kao nada zadnja umire i ti fazoni haha... Uglavnom, ako ce nama olaksati pronalazk posla, besplatan kurs stranog jezika i neometano iznalazenje administrativnih gehanija, onda eto nek naprave cetiri migraciona centra ako zele, ali po direktnu stetu nas i nasih domova i sigurnosti, graditi jos centara, onda zelim svakome ko se ne pobuni da mu kuca prva bude na udaru, imovina, i ostalo sta se nadje migicama na putu. Ovaj narod je toliko zblojznio da evo kao sto vidite ne mogu upotrijebiti ni smislenu neku rijec iz rjecnika koja moze opisati mentalni sklop ovog naseg gradjanstva. dizaster

UPDATE:

http://www.uskinfo.ba/vijest/ministar-mup-a-usk-a-iz-brisela-za-uskinfoba-prve-informacije-sa-sastanka-evropa-pritisce-evo-sta-se-desava/58803

Dakle, od spomenutih točkica, mogu reci da ce se ostvariti jedino one koje podrazumijevaju ukidanje Vucjaka i vracanje evila na ulice bisca, a bas neka ce da i ovi silni turisti i arapi vide svoje komsije, nek se podruze malo, ne bi li manje ratovali pa ne bi bilo ovoliko jadnih izbjeglica... e moj brate, ova Evropa nas uzima lopatom, a mi poslali delegaciju sto je programirana na klimanje glavom haha.. jadna nam majkica... i ona tacka DA SE PO BIH RAPODIJELE CENTRI ce se desiti, ah da, kad cucnemo kolektivno... dabome da cemo se nacucati haha

odavno sam govorio da je ovo sto se desava sve pozeljno i da ce ovo tek poceti i puno gore biti.

sjetimo se Marakeskog migracionog pakta, tamo je sve lijepo naruceno i zemlje EU su potpisale.

Sad je izabrana nova komisarka, van der LEyen, zena koja je lobiist za oruzje i municiju, znaci bice novih ratova, a sta to znaci znamo svi!

A narod i dalje suti...

• Dislike 1

Nesto se sasvim sigurno desava, od prije ca dvije sedmice je na Sentilju (Austrijsko - Slovenska) granica ponovo postavljen veiliki sator koi je prijed tri godine sluzio za prihvat velikog broja migranata, dugo ga nije bilo da bi ga ponovo prije nekoliko postavili kao i svu zastitnu ogradu oko istog, znaci nesto se u EU sprema ponovo vezano za migrante.

pa nisu otisli zaustavljati nista, otisli su traziti paJaaaaaa za nove migice sto dolaze.... A delegaciju cine oni koje ste VI birali, dame i gospodo... i dopustili da budu na vlasti i da kJadu paJe djecije.... ja sam eto glasala budala za sukija.... da sam znala, ne bi al eto nikad ne znas.... haha... tako to ide.... a mi cemo i dalje ovako piskarati i pametovati po forumima, umjesto da se pdouzzme nesto, aliii posto mnogima izgleda ima vise nafake od ovoga svega nego stete, zato ste vi sad (a i ja s Vama) samo frustrirani posmatraci neizbjeznog smjestanja svih migica u predio lijepe nam Krajine (nije više ljuta, sad je gorko-slatka).... meni je smijesno zasto su ovi uopste isli.... trebali smo mi sve, apsolutno sve uzeti u svoje ruke kao kanton i kao grad... Pa ako neces pomoci, onda mi brate ni ne trebas... Znaju naci vrsne advokate da ih cupaju iz parnica gdje im se sudi za kriminal i korupciju, i jos se izvuku, a da ne mogu naci nekoga da 8im nadje rupe za poduzimanje necega da se ovaj kanton rasterreti.... to u prijevodu za sve Vas, dame i gospodo, znaci da Vas se ne ferma ni 2% i da ovo vrijeme radije provedete sa svojim milima i da uzivate, odmarate od posla, pisete, pjevate, slusate muziku, plesete.... jednostavno dok mozete :D

http://www.uskinfo.ba/vijest/lukac-migrantski-centri-nece-biti-formirani-u-republici-srpskoj/58811

a ja bi sad bas sve njima dala.... ovim chetama prolaze genocidi, ubistva djece, medjunarodna trgovina oruzjem, gudrom, a gdje mafijasenje ukorijenjeno do one kasirke na blagajni pošte... e moj brate.... kad smo panaglu ovakvi, ni ne treba nam bolje.. cc

• Dislike 1

Ja sam iz svega skontao samo pravljenje novog centra uz postojeće, što je van svake pameti jer ti ljudi ne zele biti ovdje, oni zele dalje... :D

U Brisel smo trebali ići ja i fugaziii i već danas bi sve bilo rješeno :D

Edited by Grunf

Pa od sastanka u Briselu se nista nije ni ocekivalo.Znalo se da EU eksperti zele da migosi ostanu u Bihacu tj da mi budemo kamp za citavu BiH.

Suki i Asda znaju ako ih vrate u grad da su okoncali sebi karijeru. 

Tako da od toga nema nista,a sad je vrijeme da se isprazni Bira i sve prebaci na Vucjak.

prije 2 sati, Lidjo said:

Uzasno, koja necivilizacija. Ovaj narod nije za nas kraj a ni za Europu

https://m.facebook.com/groups/128310710616616?view=permalink&id=2267995933314739

Oni ne znaju nista drugo nego samo udarati, ko je jaci njegova je gornja

Ovo je poklon izmetbegovica krajisnicima i IZ .A od njih su gori samo domaci  SDA termiti prodane duše.

• Like 2
  • Dislike 1
1 hour ago, Venom said:

Pa od sastanka u Briselu se nista nije ni ocekivalo.Znalo se da EU eksperti zele da migosi ostanu u Bihacu tj da mi budemo kamp za citavu BiH.

Suki i Asda znaju ako ih vrate u grad da su okoncali sebi karijeru. 

Tako da od toga nema nista,a sad je vrijeme da se isprazni Bira i sve prebaci na Vucjak.

Sad je vrijeme za masovne proteste ! 

• Aferim! 1
4 minutes ago, Alen12 said:

Ko ? Koji prelaz ? Kako se zove ta što je primila anonimno pismo ? Izmišljotina Soroševih izdajnika i novinara.Rekla -kazala.

Haha polako sine, hahaha... Gle meni ovo izgleda prenaivni, i vise ironicno i sarkasticno ako i jesu policajci poslali to neko ŠOKANTNO PRIZNANJE. Ja mislim daa je to neka sla, a ako se ta neka tuziteljka okomi na nejog iz ove masonske vlade kod hrvata i sama valjda moze u tome negdje da vidi propast svoje karijere ilimozdaaa nestaneeee hahha

• Like 1

Dragi Paša, anonimna prijava potpisana od policije? kako moze biti anonimna ako su je 'potpisali' policajci? ili je anonimno ili nije, ova bljuvotina pokazuje koliko je jak pritisak na Hr da se makne policija s granice, u toj bljuvotini pisu takve nelogicne gluposti poput one da im nareduju da im uzmu novac i da si ga policajac moze osobno zadrzati? mislim koiko glup moras biti za popiti takvu bljuvotinu, 'javna pravobraniteljica' s novcem Hr poreskih obveznika brine o 'pravima' najgoreg pakistanskog sljama, ona kaze da ne vjeruje policiji drzave koja ju placa, zasto bi ja onda vjerovao toj sorosevoj ku  jici? .

• Like 1

Službeno smo od danas prodani i postajemo migrantski kamp. Posjeta Briselu naše debilne delegacije i pizde Suhreta je rekla sve. 

Umjesto zatvaranja Bire i poštivanja odluke GV za obecane pare EU ce se sad traziti da vijece "ponovo" nađe novu lokaciju, a do tada Vučjak zatvori i migrante vrate u Biru.

Stoko politička pa koga vi pravite budalama,ama migrante sad treba u gradski park dovesti i na trg pa neka razapnu satore,jer Suki je lovu klepio

• Like 2
  • Thanks 3
43 minutes ago, Rijecanin said:

Dragi Paša, anonimna prijava potpisana od policije? kako moze biti anonimna ako su je 'potpisali' policajci? ili je anonimno ili nije, ova bljuvotina pokazuje koliko je jak pritisak na Hr da se makne policija s granice, u toj bljuvotini pisu takve nelogicne gluposti poput one da im nareduju da im uzmu novac i da si ga policajac moze osobno zadrzati? mislim koiko glup moras biti za popiti takvu bljuvotinu, 'javna pravobraniteljica' s novcem Hr poreskih obveznika brine o 'pravima' najgoreg pakistanskog sljama, ona kaze da ne vjeruje policiji drzave koja ju placa, zasto bi ja onda vjerovao toj sorosevoj ku  jici? .

Pa sad kruze slike pretučenih migica i iste takve ku jice optužuju policiju USK da ih tuku. Kamo srece

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...