Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

Ko je taj centrotrans da tako migrante može ostavljati istovarati gdje poželi ?

Ovdje se Bišcani pošteno zajebavaju zar nas niko ne svata ozbiljno ?

Zašto niko iz vrha države ne reaguje ?

Zašto je problem zabraniti prodaju karti migrantima u Sarajevu ?

Zašto policija ne kontroliše taxiste?

zašto i kako ljudi bez ikakvih dokumenata mogu da se slobodno kreću po magistralnim putevima te po gradu ?

Policija je ta koja nije u stanju da ljude zaštiti 

• Like 5

34 minutes ago, 1260 said:

Sutra nastavak protesta. U 10 sati pored Nelija kod Aleje. Danas su počeli rušiti stabla u Borićima. Sutra nastavak. 

Spasimo Boriće. Svi pred Neli. 

Imaš li ikakav dokaz???? Počeli sjeći stabla? Ovo je jako ozbiljno, nemojte se zezati sa ovim. Ako je istina treba ujutro u 8 sati biti u Borićima i reagovati. Neka neko potvrdi da mogu dalje širiti vijest!!! HITNO!!

7 minutes ago, w12a3d said:

Imaš li ikakav dokaz???? Počeli sjeći stabla? Ovo je jako ozbiljno, nemojte se zezati sa ovim. Ako je istina treba ujutro u 8 sati biti u Borićima i reagovati. Neka neko potvrdi da mogu dalje širiti vijest!!! HITNO!!

Pa Sej Ramić je također objavio na svome fb tu vijest 

8 minutes ago, w12a3d said:

Novo okupljanje je tad. Profesor kaže da ima tu informaciju. Kako god idemo braniti grad. 

Jeste čuli zvuk letjelice čitavo vrijeme protesta. Mislio sam da sam lud ali vidim sad još objsva po fb

Ja sam ponosan na ove bišćane koji su večeras izišli na trg i nisu zavukli glavu u pijesak.Lijep je osjećaj večeras biti BIŠĆANIN

1 hour ago, Perovich said:

Navodno nekoliko autobusa u Ripcu, ili su stali prije Ripca, dojavljeno im. A migranti "istovareni", pa kako se ko snadje. Vjerovatno pjesaka na Golubic... mada neki pricaju da je i bus skrenuo prema Golubicu... 

Nezvanična informacija koju ja imam je da je naša policija zaustavila te autobuse sa migrantima u Ripču, pozvala taksije i upućeni su ili taksijem ili pješice na Golubić. Na čijoj je strani polocija USK? TI AUTOBUSI SU TREBALI BITI VRAĆENI NA POLAZNU TAČKU ! I TO POD PRATNJOM DO IZLAZA IZ KLJUČA TAČNIJE SA PODRUČJA USK

• Like 6
  • Aferim! 1

nasa kantonalna policija se zali kako nema pomoci od drzave ili federalne policije, ali ko im brani da privedu vozace centrotransa i talgo voza kao krijumicare imigranata? lijepo ih smjeste na 24h u pritvor i podignu optuznicu pa kako god da se zavrsi... i tako svaki dan dok ne prestanu dovoditi imigrante. ali ocito je neko naredio kantonalnom mupu da ne poduzima nista...

ko to naredjuje nasoj policiji da zatvara oci i ne postuje zakon? sto to novinari malo ne istraze...

isjecak iz krivicnog zakona bih

isjecak iz krivicnog zakona.jpg

• Like 3

10 minutes ago, Grunf said:

Ja sam ponosan na ove bišćane koji su večeras izišli na trg i nisu zavukli glavu u pijesak.Lijep je osjećaj večeras biti BIŠĆANIN

Svaka čast na velikom odzivu, treba samo ostati dostojanstven i uporan, ne smije se dozvoliti bilo kakav sukob.

Drago mi je da nije bilo političkih konotacija, moramo svi biti zajedno do okončanja i rješenja ovog velikog problema.

Treba obezbjediti par megafona, treba uvježbati one koji će uzvikivati parole, ima se tu još toga za uraditi.

Pored ovog IOM-a po meni najveći krivci su u Graničnoj službi i oni koji im šefuju, jer neki dan se hvale kako su zaustavili tj spriječili ilegalni ulazak preko 12 500 migranata a ja ih pitam kako onda da im se provuklo oko 10 000 ?? 

Ti si @Grunf napisao kako se taj jedan vratio iz Slovenije, pa to je recept br 1, sve ih potrpati u busove i odvesti na granicu sa Srbijom i Crnom Gorom i predati ih njima, jer od njih su došli.

Neka IOM plati ove naše prevoznike da to odrade i svi zadovoljni.

• Like 2
  • Thanks 1

Just now, w12a3d said:

S obzirom da sam dobio potvrđenu informaciju da su posječena dva stabla u Borićima a sutra u 9 nastavljaju, ima li neko da bi išao samnom ujutro barem 15 do 9 da budemo tamo, da pokušamo spriječiti dalje uništavanje naše imovine!?

u 10 kod Nelija idemo organizovano

• Like 1
  • Aferim! 1

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...