Jump to content
FORUM

Recommended Posts

41 minutes ago, toby said:

Mađarska ima valjda 15 puta veći vanjski dug po glavi stanovnika od BIH i gotovo dva puta veći javni dug u udjelu BPD od BiH, tako da to nema veze s vezom. Osim toga, u Washingtonu više nitko ne naređuje ljubav prema terorističkoj ekipi.

Madjarska ima manje vanskog duga od Austrije i Hrvatske, i jedna je od zemalja koja najbrze smanjiva svoj dug. Dug imaju prema drugim udruzenjima i vise su orijentisani prema Kini i Rusiji.

Vidi

https://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=742787

http://www.koreni.rs/madarska-pozvala-mmf-da-isprazni-kancelarije-u-budimpesti-i-napusti-zemlju/

Kao sto sam naveo, prema MMF nemaju duga, a vidi za Bosnu:

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/mmf-drzavna-preduzeca-u-bih-duguju-vise-od-cetiri-milijarde-eura

prije 28 minuta, Grunf said:

Problem u BiH je u istom kao i sa Srbijom..jer oni mogu i dalje ići ovom rutom, htjeli mi to priznati ili ne. Po mojoj procjeni ih 50% prođe Hr a sigurno 30% Slo i do krajnjeg odredišta. Ja bih bio najsretniji kada ne bi mogao niti jedan ni ući u HR ali to za sada nažalost nije tako

Kada bi ih BiH vracala u Srbiju i CG onda bi ih i Srbija i CG vracale u Albaniju i Makedoniju, sigurni se ne bi ponasale kao BiH danas, a ove u Grcku i ruta bi nestala. To je jedini nacin, nemoguce ih je samo odvracati s granice. Dakle najveci problem je u BiH trenutno.

• Like 1

Just now, toby said:

Kada bi ih BiH vracala u Srbiju i CG onda bi ih i Srbija i CG vracale u Albaniju i Makedoniju, sigurni se ne bi ponasale kao BiH danas, a ove u Grcku i ruta bi nestala. To je jedini nacin, nemoguce ih je samo odvracati s granice. Dakle najveci problem je u BiH trenutno.

Pa to je nemoguće uraditi iz prostog razloga što RS ima apsolutnu kontrolu granice sa Srbijom i kako sam rekao Dodik ne dozvoljava kontrolu granice sa Srbijom nikom osim institucija RS-a. Pa znaš to i sam ne moram ti to napominjati

• Like 2

prije 4 minuta, Lidjo said:

Madjarska ima manje vanskog duga od Austrije i Hrvatske, i jedna je od zemalja koja najbrze smanjiva svoj dug. Dug imaju prema drugim udruzenjima i vise su orijentisani prema Kini i Rusiji.

Vidi

https://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=742787

http://www.koreni.rs/madarska-pozvala-mmf-da-isprazni-kancelarije-u-budimpesti-i-napusti-zemlju/

Kao sto sam naveo, prema MMF nemaju duga, a vidi za Bosnu:

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/mmf-drzavna-preduzeca-u-bih-duguju-vise-od-cetiri-milijarde-eura

Kakve ima veze kome si duzan? Kao da je problem premjestiti dug na drugog kreditora. Madjarska ima 72% javnog duga u Bdp za razliku od BiH koja ima manje od 40%, madjarski vanjski dug je 15.000 usd po glavi stanovnika, bosanski je 1.300, dakle to je cisti spin da se ne bi trebalo nista raditi.

prije 6 minuta, Grunf said:

Pa to je nemoguće uraditi iz prostog razloga što RS ima apsolutnu kontrolu granice sa Srbijom i kako sam rekao Dodik ne dozvoljava kontrolu granice sa Srbijom nikom osim institucija RS-a. Pa znaš to i sam ne moram ti to napominjati

Sorosevac Haldir krivi Covica za to isto jer kao Covic kontrolira granicnu policiju, sto je opet bezvezarija. Osim toga ne treba ti fizicka kontrola granice, samo vracanje kriminalaca preko iste.

• Dislike 1
  • Haha 1

prije 39 minuta, toby said:

Kakve ima veze kome si duzan? Kao da je problem premjestiti dug na drugog kreditora. Madjarska ima 72% javnog duga u Bdp za razliku od BiH koja ima manje od 40%, madjarski vanjski dug je 15.000 usd po glavi stanovnika, bosanski je 1.300, dakle to je cisti spin da se ne bi trebalo nista raditi.

Sorosevac Haldir krivi Covica za to isto jer kao Covic kontrolira granicnu policiju, sto je opet bezvezarija. Osim toga ne treba ti fizicka kontrola granice, samo vracanje kriminalaca preko iste.

Ima veze!

Ko je MMFu dužan,dužan je Rothschildu !Ako nisi u stanju da mu vratiš odmah dug moraš primjenjivati politiku koju ti on naloži,sasvim jednostavno.Ti to jest te vlade su njegovi taoci!

A Rothschild želi jedan svijet i jednu vladu,soroš je njegov igrač.

Edited by Real
  • Thanks 1
  • Haha 1

prije 6 minuta, Real said:

Ima veze!

Ko je MMFu dužan,dužan je Rothschildu !Ako nisi u stanju da mu vratiš odmah dug moraš primjenjivati politiku koju ti on naloži,sasvim jednostavno.Ti to jest te vlade su njegovi taoci!

A Rothschild želi jedan svijet i jednu vladu,soroš je njegov igrač.

Dignes kredit u Emiratima i isplatis mmf?

prije 51 minuta, toby said:

Toby,to bi bilo tako da BiH i Izmetbegović i njegovi vazali nisu pokrali 4.000.000.000 Eura i strpali ih na vlastite račune u Švici.

https://hamdocamo.wordpress.com/2017/07/13/otkrivamo-koliko-novaca-ima-obitelj-izetbegovic-na-tajnim-racunima/

Sada oni (nama vaze da država duguje) duguju Rothschildu i moraju raditi što im on naredi ,inače bi ih narod da je pametan davno svrgnuo s vlasti.Oni su u BiH samo marionete i nemaju što protuvječiti dinastiji Rothschilda koja već odavno vlada s 500 nacionalnih banaka i 95% svijeta (osim rusije,kine,mađarske i jos dvije tri zemlje).

http://derwaechter.net/komplette-liste-von-banken-im-besitz-und-unter-kontrolle-der-rothschilds

prije 8 minuta, toby said:

Dignes kredit u Emiratima i isplatis mmf?

Da ako nemaš što skrivati kao BiH političari,inače bi ih MMF po nalogu Rotschilda odmah raskrinkao i desilo bi im se ko Gadafiju od sopstvenog naroda slijedi im likvidacija.

https://antimigrant.ba/organizirana-linija-prebacivanja-migranata-na-relaciji-tuzla-bihac-dobro-funkcionira/

Đubre migrantsko:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/njemacka-u-soku-nakon-atentata-u-frankfurtu-monstrum-pod-jureci-vlak-gurnuo-majku-i-njezinog-sincica-8-djecak-na-mjestu-izgubio-zivot/9180335/

Klasicna ballanska prica gdje ti kao pripadnik jednog naroda ne smijes kritikovati politicara iz reda drugog naroda jer si odmah neobjektivan iz nacionalnih razloga. Sad svi pojedinacno trebaju trabunjati kako su politicari iz njihovog naroda najodgovorniji, samo da bi se zadovoljila politicka korektnost iako je recimo u BiH Dodik izriciti krivac zasto vojska nije na granici, zasto vise policije nije na granici i da je njegova stranka blokirala svaku ubogu sjednicu parlamenta na kojoj bi se migrantska kriza stavila na dnevni red.

Sto ne opravdava ni druge, pa ni bosnjacke kvazipoliticare ali nemoj te idiotske klasicne balkanske price - svi smo ista gov.na bogati.

• Like 2

26 minutes ago, Real said:

Toby,to bi bilo tako da BiH i Izmetbegović i njegovi vazali nisu pokrali 4.000.000.000 Eura i strpali ih na vlastite račune u Švici.

https://hamdocamo.wordpress.com/2017/07/13/otkrivamo-koliko-novaca-ima-obitelj-izetbegovic-na-tajnim-racunima/

Sada oni (nama vaze da država duguje) duguju Rothschildu i moraju raditi što im on naredi ,inače bi ih narod da je pametan davno svrgnuo s vlasti.Oni su u BiH samo marionete i nemaju što protuvječiti dinastiji Rothschilda koja već odavno vlada s 500 nacionalnih banaka i 95% svijeta (osim rusije,kine,mađarske i jos dvije tri zemlje).

http://derwaechter.net/komplette-liste-von-banken-im-besitz-und-unter-kontrolle-der-rothschilds

Da ako nemaš što skrivati kao BiH političari,inače bi ih MMF po nalogu Rotschilda odmah raskrinkao i desilo bi im se ko Gadafiju od sopstvenog naroda slijedi im likvidacija.

https://antimigrant.ba/organizirana-linija-prebacivanja-migranata-na-relaciji-tuzla-bihac-dobro-funkcionira/

Đubre migrantsko:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/njemacka-u-soku-nakon-atentata-u-frankfurtu-monstrum-pod-jureci-vlak-gurnuo-majku-i-njezinog-sincica-8-djecak-na-mjestu-izgubio-zivot/9180335/

Ne mora znaciti da su pokrali ili ne sve, nego zamisli odkud su pare dosle za rat Bih? Tu je Amerika odigrlaa veliku ulogu i nakon rata dolazi naplata.

Sjeti se kad je Dudakovic govorio nema veze koliko kosta metak, ja njega trebam. Dijaspora nije mogla sve financirati, znaci potrebni su bili krediti.

Tako se to radilo stalno vec od 18 stoljeca kad su Rotschildi financirali obe strane (Francusku i Englesku)...

I nije jednostavno ni uzeti od nekog drugog pare ako su ti kamata ogromne. Vjerovanto MMF daje jeftinije kamate ali zato te na drugu stranu dere

Kakav je uistinu život azilanata u hotelu u Dugavama prenamijenjenom za njihov prihvat, najbolje nam je opisao bivši djelatnik zaštitarske tvrtke koji je ondje proveo dvije, po njegovim riječima, paklene godine:

“Za mene je vrlo bolno to što prava priča o Dugavama teško nalazi put do javnosti. S obzirom na to da sam potpisao UGOVOR O TAJNOSTI, izuzetno mi je žao što vam neke zapise i snimke ne mogu ustupiti jer biste tako najbrže shvatili o kakvom profilu ljudi je riječ. No, svakako imam pravo iznijeti svoje dojmove stečene u te dvije 
godine, a dat ću vam i par fotografija koje potvrđuju da se u tom hotelu događaju pravi masakri”, izjavio je naš sugovornik.

“Prvi dojam kad uđete je nepodnošljiv smrad. Ne shvaćam je li riječ o drugačijoj kulturi ili samo bahatosti, ali ti ljudi, primjerice, uopće ne izbacuju smeće. No, nehigijena je, zapravo, najmanji problem. Da ne duljim, kriminal, oružje i međusobni fizički sukobi događaju se na dnevnoj bazi, a nerijetko su napadali i nas. Iako se smiju koristiti samo plastičnim priborom za jelo, upravo kako bi se izbjegla opasnost od ozljeđivanja, mi im u pretresu pronađemo barem 50-60 noževa i sjekirica. Kradu po kolodvoru, pa im tako pronalazimo velike količine novca, parfema i slično”, doznajemo od bivšeg zaštitara ovog azila.

‘Pedofile puštaju nakon mjesec dana pritvora’

“Lovili smo i pedofile… Na nadzornim kamerama vidimo muškarce koji seksualno uznemiravaju djecu, a takve slučajeve, naravno, prijavljujemo policiji. Zovemo ih i kod težih ozljeđivanja, no azilanti napadaju i njih. Konkretno 09. svibnja 2017. policija je morala upotrijebiti suzavac, a taj su incident zasigurno morali zabilježiti. No, za to nitko ne zna jer se sve gura pod tepih.”

Bivši zaštitar koji je radio u hotelu u kojem su smješteni tražitelji azila najviše se ljuti na nevladine udruge koje po svaku cijenu žele očuvati sliku azilanata kao nesretnih ljudi u nesretnim okolnostima, pa zato najhitrije reagiraju kada se bilo tko od problematičnih azilanata pritvori:

Udruge ih štite, a krivci uvijek ispadamo – mi

“Izuzetno mi je krivo jer nakon što počinitelja ulovimo, nakon što se s njim najčešće moramo sukobiti, svladati ga, riskirati svoj život, i nakon što on završi u zatvoru, zbog apela takvih udruga koji se žale na ‘nehumane postupke’, azilant ubrzo bude pušten. Tako je bilo i s pedofilima koje sam naveo, i s ljudima zbog kojih je upotrijebljen suzavac… Osjećam da su udruge poput ‘Are You Syrious’ u stanju učiniti sve za dobrobit stranog kriminalca, i to na našu štetu… Nije se dogodilo jednom da u hotel u kojem je ulaz dopušten samo do 23 sata pokušavaju ući pijani, drogirani i naoružani. Mi smo tada u neprilici… Ne smijemo ih pustiti, a ako ih ne pustimo, opet udruge stupaju na scenu i prozivaju nas jer ih nismo pustili. Ponavljam, čuvanje prihvatilišta za tražitelje azila u Dugavama jedan je od najtežih poslova koje sam radio, a za koji sam osjetio najmanje zahvalnosti.

• Thanks 2

Ispade da fašistoidna predsjednica ipak nije.izjavila ono što misli. P.s. pogledajte naslovnicu Klixa. Vlada USK dobila 4 miliona za rješavanje migrantske krize. Novac preusmjeravaju u zgradu policije.

prije 23 minuta, Rijecanin said:

S obzirom na to da sam potpisao UGOVOR O TAJNOSTI, izuzetno mi je žao što vam neke zapise i snimke ne mogu ustupiti jer biste tako najbrže shvatili o kakvom profilu ljudi je riječ. 

XEkalIL_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

• Haha 1

prije 36 minuta, Lidjo said:

Ne mora znaciti da su pokrali ili ne sve, nego zamisli odkud su pare dosle za rat Bih? Tu je Amerika odigrlaa veliku ulogu i nakon rata dolazi naplata.

Sjeti se kad je Dudakovic govorio nema veze koliko kosta metak, ja njega trebam. Dijaspora nije mogla sve financirati, znaci potrebni su bili krediti.

Tako se to radilo stalno vec od 18 stoljeca kad su Rotschildi financirali obe strane (Francusku i Englesku)...

I nije jednostavno ni uzeti od nekog drugog pare ako su ti kamata ogromne. Vjerovanto MMF daje jeftinije kamate ali zato te na drugu stranu dere

https://thebosniatimes.ba/20310/hasan-cengic-i-sebija-izetbegovic-dva-stuba-moci-rezima-ii-milijarde-dolara-donacija-za-bosnu-u-rukama-zelene-burzoazije/

59 minutes ago, Haldir said:

Ispade da fašistoidna predsjednica ipak nije.izjavila ono što misli. P.s. pogledajte naslovnicu Klixa. Vlada USK dobila 4 miliona za rješavanje migrantske krize. Novac preusmjeravaju u zgradu policije.

Laže milfača. Imam screenshot na pc-u sa jerus.posta a kako vidim rečenica je sad obrisana. No nije joj prvi put da kaze ovako nešto i zato joj ne vjerujem niti sam ikad vjerovao.

• Like 1

prije 57 minuta, Rijecanin said:

Kakav je uistinu život azilanata u hotelu u Dugavama prenamijenjenom za njihov prihvat, najbolje nam je opisao bivši djelatnik zaštitarske tvrtke koji je ondje proveo dvije, po njegovim riječima, paklene godine:

“Za mene je vrlo bolno to što prava priča o Dugavama teško nalazi put do javnosti. S obzirom na to da sam potpisao UGOVOR O TAJNOSTI, izuzetno mi je žao što vam neke zapise i snimke ne mogu ustupiti jer biste tako najbrže shvatili o kakvom profilu ljudi je riječ. No, svakako imam pravo iznijeti svoje dojmove stečene u te dvije 
godine, a dat ću vam i par fotografija koje potvrđuju da se u tom hotelu događaju pravi masakri”, izjavio je naš sugovornik.

“Prvi dojam kad uđete je nepodnošljiv smrad. Ne shvaćam je li riječ o drugačijoj kulturi ili samo bahatosti, ali ti ljudi, primjerice, uopće ne izbacuju smeće. No, nehigijena je, zapravo, najmanji problem. Da ne duljim, kriminal, oružje i međusobni fizički sukobi događaju se na dnevnoj bazi, a nerijetko su napadali i nas. Iako se smiju koristiti samo plastičnim priborom za jelo, upravo kako bi se izbjegla opasnost od ozljeđivanja, mi im u pretresu pronađemo barem 50-60 noževa i sjekirica. Kradu po kolodvoru, pa im tako pronalazimo velike količine novca, parfema i slično”, doznajemo od bivšeg zaštitara ovog azila.

‘Pedofile puštaju nakon mjesec dana pritvora’

“Lovili smo i pedofile… Na nadzornim kamerama vidimo muškarce koji seksualno uznemiravaju djecu, a takve slučajeve, naravno, prijavljujemo policiji. Zovemo ih i kod težih ozljeđivanja, no azilanti napadaju i njih. Konkretno 09. svibnja 2017. policija je morala upotrijebiti suzavac, a taj su incident zasigurno morali zabilježiti. No, za to nitko ne zna jer se sve gura pod tepih.”

Bivši zaštitar koji je radio u hotelu u kojem su smješteni tražitelji azila najviše se ljuti na nevladine udruge koje po svaku cijenu žele očuvati sliku azilanata kao nesretnih ljudi u nesretnim okolnostima, pa zato najhitrije reagiraju kada se bilo tko od problematičnih azilanata pritvori:

Udruge ih štite, a krivci uvijek ispadamo – mi

“Izuzetno mi je krivo jer nakon što počinitelja ulovimo, nakon što se s njim najčešće moramo sukobiti, svladati ga, riskirati svoj život, i nakon što on završi u zatvoru, zbog apela takvih udruga koji se žale na ‘nehumane postupke’, azilant ubrzo bude pušten. Tako je bilo i s pedofilima koje sam naveo, i s ljudima zbog kojih je upotrijebljen suzavac… Osjećam da su udruge poput ‘Are You Syrious’ u stanju učiniti sve za dobrobit stranog kriminalca, i to na našu štetu… Nije se dogodilo jednom da u hotel u kojem je ulaz dopušten samo do 23 sata pokušavaju ući pijani, drogirani i naoružani. Mi smo tada u neprilici… Ne smijemo ih pustiti, a ako ih ne pustimo, opet udruge stupaju na scenu i prozivaju nas jer ih nismo pustili. Ponavljam, čuvanje prihvatilišta za tražitelje azila u Dugavama jedan je od najtežih poslova koje sam radio, a za koji sam osjetio najmanje zahvalnosti.

Upravo to je i problem! Svi ti zaštitari ili policajci koji i dalje rade taj posao a svjesno znaju da to što rade nije u redu su dio sistema koji i dalje ugnjetava domicilno stanovništvo.

Da oni imaju karakter stupili bi u štrajk,otišli na kolektivno bolovanje ili dali svi otkaz.

Za 15 dana bi država tj vlast bila u raspadu i onda bi se morale stvoriti nove institucije koje rade isključivo za dobrobit domicilnog stanovništva a ne za nekog alija,bongo bongo crnca ili slične.Sve izbaciti natrag i to silom jer oni samo poznaju jezik sile i riješen problem.

Ovako ste dio sistema "za šaku dolara" se prodajete da bi morali podmiriti režije na kraju mjeseca,ali ovako ako nastavite ti mizerni novci će vama ili vašoj familiji trebati za sprovod i sahrane.Novca će biti,života neće!!!

Zato policajci,zaštitari i svi vi koji radite s ilegalnim migrantima morate odmah pod hitno dati otkaze da bi se ova agonija ubrzala i prekinula.Ovako se situacija "normalizira" takoreći kap po kap i vi kao i narod se postepeno navikava da živi u uslovima građanskog rata, tj postaje normala ono što nije normalno!

• Like 1
  • Aferim! 1

Oni se nikad neće integrisati,niti žele !!! Napolje s njima!!! 

https://deutsch.rt.com/inland/90754-attacke-im-frankfurter-hauptbahnhof-getotete-junge-mutter-wollte-in-urlaub/

Nakon napada u Frankfurtskoj stanici, oko 400 ljudi je s predanošću prisjetilo se ubijenog osmogodišnjaka. Prema medijskim izvještajima, dječak je bio na odmoru sa majkom, kada ga je muškarac gurnuo ispred voza. Javna pobožnost za osmogodišnjeg dječaka, koji je u ponedjeljak ujutro naleteo na ICE ukrcavanje, trebala je biti održana u utorak navečer u željezničkoj stanici u blizini platforme 7, ali zbog očekivane velike gužve prebačena je u prvi plan. Došlo je oko 400 ljudi. Smrt djeteta je za rodbinu "besmislena katastrofa", rekao je šef misije frankfurtske stanice Carsten Baumann. Ne možemo vjerovati da se život koji je tek započeo beskorisno prekida. " Na stazi 7 središnje stanice u Frankfurtu, mjestu gdje je dan prije osmogodišnjeg dječaka čovjek gurnuo i ubio ispred ICE-a koji je stigao, ljudi su položili cvijeće, svijeće i napunili životinje. Pročitajte još: Osmogodišnjak ubijen u Frankfurtu: Osumnjičeni je ranije tražen zbog napada nožem Baumann je pozvao ožalošćene da se prijave u knjigu saučešća. Službi su prisustvovali predstavnici katoličke i protestantske zajednice u Frankfurtu - uključujući zaposlenike postaja i misije Eritreje u Frankfurtu. Pored službe, na čaršiji stanice bila su i dva bdijenja različitih političkih grupa. "Bilo je nekih žestokih rasprava, ali niko nije prišao drugima", istakao je portparol frankfurtske policije. Rekla je sama pobožnost, bila je tiha. Porodica je htjela otići na odmor u Austriju - majka i sin htjeli su putovati vlakom Nevjerovatan čin dogodio se oko deset sati u ponedjeljak ujutro. Muškarac je prišao ženi koja je čekala na pruzi, a dijete je obojicu gurnulo u krevet kolosijeka. Majka se uspjela spasiti uskom pješačkom stazom između pruga, dječaka je voz pregazio voz i odmah je bio mrtav. Muškarac je također pokušao ugurati 78-godišnjaka u krevet kolosijeka, ali uspjela se odbraniti, pretrpjela je jednu lagana ozljeda ramena i šok. Prema medijskim izvještajima, osmogodišnjak se na majicu ljetovao na ljetovanju. Citirajući prijatelja porodice kako je rekao za list Bild, njih dvoje su želeli da zajedno s ICE-om otputuju u Austriju. Tamo su se želeli sresti sa sestrom ubijenog dečaka, najboljom prijateljicom majke i njenim sinom. Dvanaestogodišnjakinja stoga nije imala želje za put vlakom i odlučila se voziti u autu najboljeg majčinog prijatelja

Habte A. je od utorka u pritvoru pod sumnjom za ubojstvo

Poznanik je putovao automobilom, budući da je još uvijek imala starog psa sa sobom, koji, prema izvještaju, ne bi mogao otići na dugo putovanje vlakom bez pauze. U 14.00 sati dobila je poziv policije koja je tražila da se zaustavi na odmorištu u blizini Stuttgarta (Baden-Württemberg) i da je sačeka. Časnici su došli sa pastorom i preneli su devojčici strašnu vest o bratovoj smrti.

40-godišnjak sjedi od utorka pod sumnjom za ubojstvo u pritvoru. Činjenice su još uvijek nejasne. Habte A. je ilegalno bio iz Eritreje u Švicarskoj 2006. godine i tamo je zatražio azil. Dvije godine kasnije, njegova molba je odobrena i kasnije je dobio dozvolu za nagodbu. Prema navodima kantonske policije Zürich, bio je bolestan od januara 2019. godine i zbog toga na psihijatrijskom liječenju.

Samo nekoliko dana prije napada na središnjoj stanici Frankfurt, napao je komšiju u svom rodnom gradu Wädenswil u kantonu Zurich i prijetio joj nožem. On i njegova supruga i njihovo troje djece u dobi od dvije, tri i četiri godine, potom se zatvorio u kuću. Prije dolaska policije uspio je pobjeći, zbog čega ga je tražio nacionalni nalog za hapšenje u Švicarskoj. Nakon Frankfurta trebao je putovati vlakom iz Bazela.

prije 2 sati, Haldir said:

S tim padaju u vodu sve tvoje teorije o Hrvatskoj kao glavnom krivcu za situaciju u Bihacu i Kladusi, ili ne? Ne mozes govno pojesti do pola, s tim nitko ne dobija nista, ti ostajes gladan, a govno i dalje smrdi. Prijatno.😁 Ovo drugo, pa tako i treba, policija treba imati vrhunske uvjete za rjesavanje problema s hrpom kriminalaca i terorista, ja bih tu jos dodao i sorosevske teroristicke govnare koje treba prve rijesiti.

prije sat vremena, Grunf said:

Laže milfača. Imam screenshot na pc-u sa jerus.posta a kako vidim rečenica je sad obrisana. No nije joj prvi put da kaze ovako nešto i zato joj ne vjerujem niti sam ikad vjerovao.

Pa autorica clanka je povukla lazno prenesenu izjavu. Nekom moras vjerovati.😂

• Like 2
  • Dislike 1

28 minutes ago, toby said:

😁

Slušao sam izjavu autorice članka. Ugledan novinar sa 35 godina (cini mi se) iskustva. Cisto sumnjam da bi se upustila u takvu avanturu. Zanimljiva izjava koju prepričavam ukratko: "ako ona kaže da nije to rekla onda nije. Ne zelim izazvati diplomatski skandal " tako nekako. U zadnjoj rečenici sve je jasno :)

• Like 1

Meni je sve jasno iz tvoje druge recenice: ugledni novinar.😂 A najbolje je to da se izjave uopce nisu davale, tako da je ovo ipak sabotaza, koja doduse nema nikakve veze ni s BiH ni s migrantima.😇 Nesto se drugo usojesno sakrilo.

53 minutes ago, toby said:

S tim padaju u vodu sve tvoje teorije o Hrvatskoj kao glavnom krivcu za situaciju u Bihacu i Kladusi, ili ne? Ne mozes govno pojesti do pola, s tim nitko ne dobija nista, ti ostajes gladan, a govno i dalje smrdi. Prijatno.😁 Ovo drugo, pa tako i treba, policija treba imati vrhunske uvjete za rjesavanje problema s hrpom kriminalaca i terorista, ja bih tu jos dodao i sorosevske teroristicke govnare koje treba prve rijesiti.

Zašto prosječni štovatelji Ante Pavelića uvijek imaju problem sa čitanjem i skloni su izvlačenju iz konteksta?

24 minutes ago, Grunf said:

Slušao sam izjavu autorice članka. Ugledan novinar sa 35 godina (cini mi se) iskustva. Cisto sumnjam da bi se upustila u takvu avanturu. Zanimljiva izjava koju prepričavam ukratko: "ako ona kaže da nije to rekla onda nije. Ne zelim izazvati diplomatski skandal " tako nekako. U zadnjoj rečenici sve je jasno :)

Zašto se ne bi upustila? Maravno da je slagala i izmislila izjavu. Ali svi znamo zapravo šta fašistoidna članica kriminalne organizacije misli o BiH.

prije 23 minuta, Haldir said:

Zašto prosječni štovatelji Ante Pavelića uvijek imaju problem sa čitanjem i skloni su izvlačenju iz konteksta?

Zašto se ne bi upustila? Maravno da je slagala i izmislila izjavu. Ali svi znamo zapravo šta fašistoidna članica kriminalne organizacije misli o BiH.

Pa zato sto je tvoj poremeceni sorosevski teroristicki placenicki kontekst etiketiranje Hrvatske i Hrvata fasistima na temelju izjave za koju si sam rekao da je lazna. Umjesto da pojedes cijelo govno koje si ovdje ispustio, ti si ga samo malo liznuo, i tek si sad napravio sr**e. Tvoje sorosevsko govno i dalje smrdi, forum je i dalje us**n, ti se nisi najeo, a svejedno ti smrdi iz usta. Ajde, probaj jos jednom pocistiti iza sebe.😂 Znam da si placen vrsiti propagandu u korist ove bagre koja sere po parkovima i tudjim kucama i vikendicama, ali probaj zadrzati distancu.😂

Edited by toby

1 hour ago, toby said:

Pa zato sto je tvoj poremeceni sorosevski teroristicki placenicki kontekst etiketiranje Hrvatske i Hrvata fasistima na temelju izjave za koju si sam rekao da je lazna. Umjesto da pojedes cijelo govno koje si ovdje ispustio, ti si ga samo malo liznuo, i tek si sad napravio sr**e. Tvoje sorosevsko govno i dalje smrdi, forum je i dalje us**n, ti se nisi najeo, a svejedno ti smrdi iz usta. Ajde, probaj jos jednom pocistiti iza sebe.😂 Znam da si placen vrsiti propagandu u korist ove bagre koja sere po parkovima i tudjim kucama i vikendicama, ali probaj zadrzati distancu.😂

Eto vidiš. Prvo što ne čitaš, zajebeš se pa okreneš temu. Malo više pažnje i biće ti lakše, nećeš se morati pravdati vrijeđanjem.

Ovo je cisto mazanje očiju građanima,bar 100 ih svaki dan dolazi iz raznih pravaca (cesto sam po terenu pa vidim).
Policijski sat? Svaku noc slobodno setaju kud hoce,neki dan cak nose letve u pola 1 noci...

Ali,kao sto je nas Alen rekao "govna,govna,govna..",zasluzujemo to,nismo sposobni pobrinuti se za nista i ko nas jebe.

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...