Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

2 minutes ago, w12a3d said:

Predložio sam profesoru da pomjeri terminu 9 sati, ljudi to je naša imovina!!

Ko je dozvolio rusenje drva u borićima??? Zahtjevajte odgovor, ko je to dozvolio??? I da li Imaju to na pismeno??? Tako nesto Niko ne moze tek tako sam odluciti, Pa ni taj Petar iz IOM ... Znaci zahtjevati da se kaze imenom i prezimenom ko je dozvolio unistavanje Borića, i traziti dokument na uvid... bez pismenog odobrenja hapsiti... a Ako ima pismeno odobrenje, znat ce se ko ga je potpisao, Pa onda za vrat ... 

• Like 2
1 minute ago, w12a3d said:

IOM, pripremaju rutu za kanalizaciju a sutra trebaju nastaviti i posjeći stabla kako bi postavili dodatne kontejnere. 

Tog Petra Pana Von blesana treba ujutro rano pronaći i očitati lekciju, nema obnove đačkog doma, neće biti to nikakav centar, dati mu ultimatum da pokupi sve migrante i vodi ih u Austriju, Italiju, Sarajevo  ma gdje god hoće za 5 dana rok.

• Like 5
35 minutes ago, Grunf said:

Ja sam ponosan na ove bišćane koji su večeras izišli na trg i nisu zavukli glavu u pijesak.Lijep je osjećaj večeras biti BIŠĆANIN

Nezvanična informacija koju ja imam je da je naša policija zaustavila te autobuse sa migrantima u Ripču, pozvala taksije i upućeni su ili taksijem ili pješice na Golubić. Na čijoj je strani polocija USK? TI AUTOBUSI SU TREBALI BITI VRAĆENI NA POLAZNU TAČKU ! I TO POD PRATNJOM DO IZLAZA IZ KLJUČA TAČNIJE SA PODRUČJA USK

To bi svaki policajac kao covjek i uradio, ali kao sluzbeno lice koje mora slusati zapovijedi nadredjenih, to je vec druga prica... 

4 minutes ago, w12a3d said:

IOM, pripremaju rutu za kanalizaciju a sutra trebaju nastaviti i posjeći stabla kako bi postavili dodatne kontejnere. 

Podnijeti krivičnu prijavu protiv IOM-a i protiv onog ko mu je dozvolio sječu  stabala.  Podnijeti krivičnu prijavu protiv gradonačelnika koji je samovoljno  dao  dozvolu za Boriće  i Đački dom  bez  odluke Gradskog vijeća. Da je to Hamdija uradio , narod  bi ga razapeo na jednom od   stabala u sred Borića . Zašto šutimo o odgovornosti gradonačelnika i  vijećnika koji  nisu postavili ni pitanje na vijeću . 

• Like 4
2 minutes ago, dobri duh said:

Tog Petra Pana Von blesana treba ujutro rano pronaći i očitati lekciju, nema obnove đačkog doma, neće biti to nikakav centar, dati mu ultimatum da pokupi sve migrante i vodi ih u Austriju, Italiju, Sarajevo  ma gdje god hoće za 5 dana rok.

Slazem se... da hoce neko napraviti i poneki transparent upucen direktno tom Pederu von Panu. Ovo ako sebi dopustimo, sto nam spremaju, nismo zasluzili nista... 

• Like 1

Naša policija je zaustavila Centrotransov autobus nakon što smo mi građani zaustavili Prošićev bus iz Sarajeva (koji je isto nakon dojave izbacio migrante u Ripču),a prije dolaska policije je ispražnjen. Tada je uskočila naša bihaćka stoka sa Taxima i preko Golubića migrante prebacila kod Đakog doma.

Sad je vrijema za djela. 

• Like 2
2 minutes ago, w12a3d said:

Još jednom pitam. Hoće li neko samnom otići u 9 sati u Boriće da pokušamo spriječiti daljnju sječu. U 10 su protesti a to je već kasno kad posijeku još 2-3 stabla!

Druže samo masa pomaže. Pojedinac ili mala grupa neće moći prići tamo

3 minutes ago, w12a3d said:

Znači pustit ćemo im da rade šta hoće? Pokušavam stupiti u kontakt sa profesorom Sej da pomjeri proteste za 09:00 sati. Situacija je odavno kritična, sad je prekrdašilo!

Moje mišljenje da je sad teško pomjeriti termin. Profesor ga je saopštio na stanici i mnogi portali i tv kuće  su ga prenijeli. A masa ljudi već spava

• Like 1
7 minutes ago, 1260 said:

Druže samo masa pomaže. Pojedinac ili mala grupa neće moći prići tamo

I mala grupa ,dok u 10 ostali nedodju moze,kad vide na koje stablo idu,uzeti se za ruke i napraviti zivi lanac oko stabla.Na protestima svaka cast - bravo,bravo,bravo.

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...