Jump to content
FORUM

Recommended Posts

10 minutes ago, Hysteria said:

Ja imam osjećaj da ti pod uticajem nekih droga pišeš, uvijek si pod nekim gasom. Post sam započeo sa "ja koliko znam" znači slobodno me uvjeri da griješim, ali poštedi me te uličarske spike. Kao drugo, Zemira je (bila) jedan veliki dobročinitelj i putovala tamo gdje mnogi ne smiju ni pomisliti, ali bojim se da se u svemu tome što je vidjela pozdravila sa zdravim razumom pa tako uspoređuje one kolone prema Vučjaku sa onim u Srebrenici itd... ali vjerujem da nema veze sa terorizmom.

Ja sam upitao jer sam to vidio ali nisam tvrdio takvo nešto. Uostalom i svastika je 1000 godina starija od trećeg rajha pa je korištena u druge svrhe.

• Like 2

Ajd histerija ne seri ti bi pucao po HR policiji jer to je tebi u redu a ISIL-ovcima je odrezati prst strašno i zato marš stoko

• Like 1

prije 7 sati, Fugaziii said:

Bio je u Tuzli, gdje je gradonacelnik, gdje nije bilo migranata do evo nedavno... I lik otvoreno govori da nece nikakve migrantske centre, nece ih tamo, drzava treba da rijesi, crvestog stava i respekt prema covjeku. Nije ko nas poletio izdavati objekte u zakup i hraniti gamad.

Da je nas bio kao taj davno bi se mi rijesili ove gehanije. Ne znam sta imate protiv covjeka. Bio je intervju s njim na tv-u i lik rekao necu ja nikakve manifestacije organizirati za njih, oni nemaju ovdje sta raditi. i u pravu je. Da suki ima imalo damu kao drugi gradonacelnici ne bi mi ovdje naglabali i kukali 400 stranica.

U Bihacu ne bi uradio nista jer kao sto i sam indirektno priznaje, ne moze uraditi nista ni u Tuzli.

2 hours ago, Hysteria said:

Ja imam osjećaj da ti pod uticajem nekih droga pišeš, uvijek si pod nekim gasom. Post sam započeo sa "ja koliko znam" znači slobodno me uvjeri da griješim, ali poštedi me te uličarske spike. Kao drugo, Zemira je (bila) jedan veliki dobročinitelj i putovala tamo gdje mnogi ne smiju ni pomisliti, ali bojim se da se u svemu tome što je vidjela pozdravila sa zdravim razumom pa tako uspoređuje one kolone prema Vučjaku sa onim u Srebrenici itd... ali vjerujem da nema veze sa terorizmom.

A mozda je bas i podlegla toj ideologiji kao sto kazes, jer oni su jako dobri manipulatori. I nisam pod utjecajem droga haha, samo sam malo agresivna po prirodi, i u zaru diskusije se zanesem, nista drugo. I volim mnogo da pricam i glasna sam po prirodi. Ima li jos pitanja za leksikon?

Nemojte se vi loziti kad ja pisem ovako, pisem od pocetka tako pa eto neki su prepoznali sto sam sad navela o sebi pa se navikli. I nista sto kazem ne shvataj licno, jer osobno se ni ne poznajemo. Mozda si ti isto u zaru diskusije svasta napisao, i eto 1:1. A nekad mi treba ispusni ventil od stresa u "pravom zivotu" pa dam sebi oduska ovdje, kao i svi drugi pretpostavljam. Sta ces ti sad od svadjalice po prirodi. Zamisli kako je tek mom cojku kod kuce haha.

Uglavnom, vidite ovu vijest:

http://www.uskinfo.ba/vijest/posao-cvjeta-a-poslovni-kompleks-na-prodaju-bira-osvanula-u-oglasu-prodavac-prostori-razlicitih-namjena/60617

Da Vam ne smrdi ovo na nesto? Ja vec uvezala neke stvari u glavi, ali sta vi imate reci za ovo?

55 minutes ago, Pavarotti said:

U Bihacu ne bi uradio nista jer kao sto i sam indirektno priznaje, ne moze uraditi nista ni u Tuzli.

To je ono sto odavno pisem. Na ovim lokalnim, kantonalnim, cak i drzavnim nivoima ovih malih zemalja malo ko moze ista, jer su na raznorazne nacine u klopci s raznoraznim sporazumima i kreditima medjunarodne zajednice, a koja je uistinu glavni pokretac migracija. Ali najveci naglasak stavljam na cinjenicu da je kao gradonacelnik Bihaca i svih nas trebao barem malo otpora pruziti, radi nas koji smo glasali za njega. Ionako smo vec godinama prepusteni sami sebi. Pokazi da smo ti mi prioritet, pa cemo zajedno nesto pokusati. Ne mora uroditi plodom, ali da ne ubijas i ovo malo ponosa i nade sto je u ljudima ostalo. 

• Like 1

6 hours ago, Grunf said:

Inače me prst ovako podignut kako ga njih dvoje drže asocirao na nekog te sam sad provjerio i fantomski vođa ISIL-a al Bagdadi isto ovako podiže prst na svim postojecim slikama i snimkama. Neki znak možda?

Osoba koja za tuđe dijete u suludom ratu može reći ako Bog da šehid , takve osobe prezirem iz dna duše . Maloumnici koji bi sutra po Bihaću vješali nevjernike odnosno ljude koji nisu dio njihovog mentalnog sklopa . Mnogo je ovakvim ljudi među nama .

• Like 6

1 hour ago, Ado1 said:

Nemam pojma sto nemoze link

Radi video...motaju se oni oko kuća noću. Možda i oko moje ali znam jedno sigurno pošto sam osoba koja manje spava nego većina i obično radim i noću ja da ih uhvatim na djelu sprašio bih im 9mm u noge

• Like 2

Zbilja smatram da bi služba državne bezbjednosti trebala ispitati boravak ove žene u Siriji (po bilo kom osnovu) i u slučaju bilo koje umješanosti zabraniti rad udruženja u BiH a protiv nje pokrenuti postupak. Riječi koje je napisala aludiraju na nešto totalno drugo od humanitarnog rada

• Like 3

Te iste službe su trebale ove naše političare sa vlasti strpati u zatvore tamo im je mjesto.možemo samo sanjati o tome ugrana je to bagra.

• Like 2

prije 3 sati, Grunf said:

Zbilja smatram da bi služba državne bezbjednosti trebala ispitati boravak ove žene u Siriji (po bilo kom osnovu) i u slučaju bilo koje umješanosti zabraniti rad udruženja u BiH a protiv nje pokrenuti postupak. Riječi koje je napisala aludiraju na nešto totalno drugo od humanitarnog rada

Babu strpat u prdekanu na 20 godina pa neka tamo pomaže braći isilovcima

• Like 1

Je li iko procotao onaj clanak da je Bira stavljena na prodaju? Da nece iomovci kupiti? Pa ce imati svoj objekat pa ce biti gehanije tek.....

osim ako nije neka sprdnja?! Da nije ko od vas stavio Biru na prodaju? Haha manite se te zene, navlacote svasta na sebe haha. Kao Voldemort, ne smijete reci naglas ime. 

• Sad 1

1 hour ago, Fugaziii said:

Je li iko procotao onaj clanak da je Bira stavljena na prodaju? Da nece iomovci kupiti? Pa ce imati svoj objekat pa ce biti gehanije tek.....

osim ako nije neka sprdnja?! Da nije ko od vas stavio Biru na prodaju? Haha manite se te zene, navlacote svasta na sebe haha. Kao Voldemort, ne smijete reci naglas ime. 

Ja sam mislio da je sprdnja međutim našao sam na olx i prodavac je robot nekretnine a ima verifikovan profil i adresu tako da mi se ne cini kao zaj.....

https://www.olx.ba/artikal/25896272/poslovni-kompleks-u-bihacu/

Oglas je jos od 13.06.2017 a jucer je samo obnovljen.

Profil:

https://robot.olx.ba/

Edited by Grunf

prije 11 sati, Barba said:

Osoba koja za tuđe dijete u suludom ratu može reći ako Bog da šehid , takve osobe prezirem iz dna duše . Maloumnici koji bi sutra po Bihaću vješali nevjernike odnosno ljude koji nisu dio njihovog mentalnog sklopa . Mnogo je ovakvim ljudi među nama .

U čemu je problem,  lik poginuo u ratu a ona napisala ako Bog da šehid, ne određujemo mi to nego Bog. Ljudi na osnovu jedne slike zaključe da je on isilovac i da bi ona vješala nevjernike, a vjerovatnije da se on borio protiv isilovaca.

• Dislike 1

1 hour ago, Hysteria said:

U čemu je problem,  lik poginuo u ratu a ona napisala ako Bog da šehid, ne određujemo mi to nego Bog. Ljudi na osnovu jedne slike zaključe da je on isilovac i da bi ona vješala nevjernike, a vjerovatnije da se on borio protiv isilovaca.

Daj ne riSe majke ti...hahahahshsh

• Like 3

1 hour ago, Hysteria said:

Pa dobro ako ti ne vidis problem u ovom moje nije da te ubjedjujem u suprotno .Ja samo prezirem ljude koji koriste socijalne mreze za prezentiranje ovakvih prica radikalizma . Znaci ona se slika sa mladicem ne starijim od 25 godina koji je u tom trenutku jos ziv i onda napise ako bog da sehid a svi znamo sta to znaci.

Ja poznajem mentalni sklop tih ljudi kao ova gospodja mama i slicni njoj koji su u stanju kao hodze po Becu podvoditi maloljetne curice ISILU te decka poput Jasarevica da puca po Sarajevu nemoj misliti da oni nemaju svoje prste u svemu tome. Samo sto su ljudi naivni pa uslijed emocionalne ili bilo koje druge krize postanu predmet manipulacije raznih tipova.

Ja sam mlad otisao u svijet susreo sam se sa svacim i dozivio pokusaje raznih manipulacija od strane starijih osoba u to vrijeme ali to kod mene nije nikad prolazilo jer nikad nisam mislio tudjom glavom vec iskljucivo svojom. 

• Like 4

@Barba  pusti. Vazda nešto [email protected] Ali sve objave ove Zemire su javne na njenom fb profilu i jasno se moze vidjeti njen stav. Tako djeli video od izvjesnog kapetana Khana pakistanca u kojem se neki mudzahedin samovazdušio u Afganistanu a snimka prikazuje mrtve i ranjene NATO vojnike uz komentar "neka vam Allah pomogne mudžahedini". Tako pusti šta piše jer ima njih par već mjesecima brani te Isilovce ovdje na forumu

• Like 1

3 minutes ago, Grunf said:

@Barba  pusti. Vazda nešto [email protected] Ali sve objave ove Zemire su javne na njenom fb profilu i jasno se moze vidjeti njen stav. Tako djeli video od izvjesnog kapetana Khana pakistanca u kojem se neki mudzahedin samovazdušio u Afganistanu a snimka prikazuje mrtve i ranjene NATO vojnike uz komentar "neka vam Allah pomogne mudžahedini". Tako pusti šta piše jer ima njih par već mjesecima brani te Isilovce ovdje na forumu

Ekstermi kao ova Zemira su dobro povezani medjusobno preko socijalnih mreza te na razne druge nacine i oni dijele ikljucivo ratni sadrzaj i ratnu propagandu te promovisu Dzihad ,islamski radikalizam a najgore sta promovisu su odstojanje mrznja te odbojnost prema ostalim ljudima religijama koji nisu muslimani.Netolerancija im nije strana ni prema muslimanima koji se neslazu sa njihovima stavovima jer kod njih nema kompromisa ili sa nama ili protiv nas nema sredine i nema trecega. 

Oni misle da nisu praceni od strane organa sigurnosti u raznim zemljama gdje se nalaze ali to je sve sa razlogom. Recimo ja sad da postavim odredjenu sliku sa naoruzanjem ili drugog explicitnog sadrzaja na Facebook cu biti upozoren ili cak blokiran a kod vecine ovih se nalaze vise nego explicitne slike i video snimke to je iz razloga sto su praceni i sto obavjestajne sluzbe preko njih skupljaju razne informacije. Moze ovo nekom zvucati smijesno ali je to tako .Facebook je nevjerovatana spijunska aplikacija pored ostalih koja moze dati mnogo informacija o odredjenoj osobi .

• Like 4
  • Thanks 1

Naslovnica  Bihać  Dodik: Namjera Vlade USK-a da izmjesti migrante u Medeno Polje je dovršetak...Dodik: Namjera Vlade USK-a da izmjesti migrante u Medeno Polje je dovršetak etničkog čišćenja Srba na tim prostorima
14. Avgusta 2019. 

5d53cd0c3dee99.99904752_dodik_zastava-68

Govoreći o namjeri Vlade Unsko-sanskog kantona da izmjeste migrantski centar u selo Medeno Polje, Milorad Dodik je istakao da na to gleda kao na dovrsetak  etnickog čišćenja Srba sa tih prostora.

On je poručio da će se svim političkim i pravnim sredstvima suprotstaviti tome, te da u potpunosti podržava najavljene aktivnosti srpske zajednice u četiri opštine u FBiH.

“Smatram da i bez najavljenih aktivnosti tamošnje vlade, oni nemaju i nisu imali osnovna prava koja naprimjer Republika Srpska garantuje Bošnjacima ili Hrvatima. Poručujem im da ću biti sa njima toga dana tamo, s namjerom da pokažemo da je nedopustivo da se zbog nečije ideje ili možda plana sa tih prostora danas iseli narod koji je tu oduvijek živio i dosele ljudi sa strane, te da ćemo se tome suprotstaviti”, rekao je Dodik.

Odbor za zaštitu prava Srba u FBiH pozvao je sve stanovnike Drvara, Grahova, Glamoča i Petrovca da 13. i 14. septembra obustave saobraćaj prema Livnu i Bihaću zbog pokušaja HDZ-a Livanjskog kantona da proslave dan okupacije Drvara i namjere Vlade Unsko-sanskog kantona da izmjeste migrantski centar u selo Medeno Polje.

(klix.ba)

_______________________________                                                                                                                                                                                                                                                     

I da se ovo djubre od covjeka ima obraza javljati i ko bajagi o necijoj ugrozenosti pricati. On, koji citavu drzavu i njene gradjane ugrozava. Umjesto da drzavne granice cuva, on o ugrozenosti srba prica. Treba mu migose po cijeloj srbskoj raspodjeliti pa da vide i on i njegov pajdo Vucic sta su svojim planovima napravili. Odbor za zastitu srba trebao je davno ovom smradu uputiti zahtjev o zastiti granice BiH. Ovo njihovo lici na - ti nas cuvaj a mi cemo srati gdje god stignemo.

Ja sam slučajno načula, e sad koliko je to tačno ja ne znam, znači samo PRENOSIM KAKO SAM ČULA, ta teta je "pod svoje okrilje" uzela onog momka Inesa Midžića, ja mislim da se tako preziva, koji je ostao bez roditelja, i ona se brinula o njemu, da bi potom taj momak otišao u Siriju da se bori za ISIL, i poginuo je. Znači, ako je to tačno, onda ta teta ima sheme neke.

Ponavljam, samo sam prenijela sta sam cula. Eto! (za ove sto vrse agresiju odma)

• Like 1
  • Angry 1

3 minutes ago, Fugaziii said:

Ja sam slučajno načula, e sad koliko je to tačno ja ne znam, znači samo PRENOSIM KAKO SAM ČULA, ta teta je "pod svoje okrilje" uzela onog momka Inesa Midžića, ja mislim da se tako preziva, koji je ostao bez roditelja, i ona se brinula o njemu, da bi potom taj momak otišao u Siriju da se bori za ISIL, i poginuo je. Znači, ako je to tačno, onda ta teta ima sheme neke.

Ponavljam, samo sam prenijela sta sam cula. Eto! (za ove sto vrse agresiju odma)

Ja sam ovo mislio napisati jer sam ga poznavao i cak sto vise paer puta ga vidjao sa njom jer u blizini imam kucu.

50 minutes ago, Barba said:

Ja sam ovo mislio napisati jer sam ga poznavao i cak sto vise paer puta ga vidjao sa njom jer u blizini imam kucu.

Ali ja koliko znam on ima roditelje. Ne tvrdim ali MOŽDA je imao kontakte s njom

1 hour ago, rucica1 said:
Naslovnica  Bihać  Dodik: Namjera Vlade USK-a da izmjesti migrante u Medeno Polje je dovršetak...Dodik: Namjera Vlade USK-a da izmjesti migrante u Medeno Polje je dovršetak etničkog čišćenja Srba na tim prostorima
14. Avgusta 2019. 

5d53cd0c3dee99.99904752_dodik_zastava-68

Govoreći o namjeri Vlade Unsko-sanskog kantona da izmjeste migrantski centar u selo Medeno Polje, Milorad Dodik je istakao da na to gleda kao na dovrsetak  etnickog čišćenja Srba sa tih prostora.

On je poručio da će se svim političkim i pravnim sredstvima suprotstaviti tome, te da u potpunosti podržava najavljene aktivnosti srpske zajednice u četiri opštine u FBiH.

“Smatram da i bez najavljenih aktivnosti tamošnje vlade, oni nemaju i nisu imali osnovna prava koja naprimjer Republika Srpska garantuje Bošnjacima ili Hrvatima. Poručujem im da ću biti sa njima toga dana tamo, s namjerom da pokažemo da je nedopustivo da se zbog nečije ideje ili možda plana sa tih prostora danas iseli narod koji je tu oduvijek živio i dosele ljudi sa strane, te da ćemo se tome suprotstaviti”, rekao je Dodik.

Odbor za zaštitu prava Srba u FBiH pozvao je sve stanovnike Drvara, Grahova, Glamoča i Petrovca da 13. i 14. septembra obustave saobraćaj prema Livnu i Bihaću zbog pokušaja HDZ-a Livanjskog kantona da proslave dan okupacije Drvara i namjere Vlade Unsko-sanskog kantona da izmjeste migrantski centar u selo Medeno Polje.

(klix.ba)

_______________________________                                                                                                                                                                                                                                                     

I da se ovo djubre od covjeka ima obraza javljati i ko bajagi o necijoj ugrozenosti pricati. On, koji citavu drzavu i njene gradjane ugrozava. Umjesto da drzavne granice cuva, on o ugrozenosti srba prica. Treba mu migose po cijeloj srbskoj raspodjeliti pa da vide i on i njegov pajdo Vucic sta su svojim planovima napravili. Odbor za zastitu srba trebao je davno ovom smradu uputiti zahtjev o zastiti granice BiH. Ovo njihovo lici na - ti nas cuvaj a mi cemo srati gdje god stignemo.

Inace ga mrzim iz dna duse, ali je covjek uz svoj narod i zastupa svoj narod i njegove interese. Ima muda, ima petlju, i ovfje mu skidam kapu. 

Jel se javio nase Bake u vezi ove krize? Jel doso mozda u Bihac ili Tuzlu? Jel on reko da ce doci i stati uz svoj narod? Daj molim te

16 hours ago, Ado1 said:

Nemam pojma sto nemoze link

Ovo je strasno, znaci ovo kretanje i bez imalo straha, ne zuri im se uopste. To me najvise plasi. Znaci imaju iskustva i znaju dobro sta rade. Ti su sutra negdje drugo na djelu

• Like 1
  • Dislike 1

prije 2 sati, Grunf said:

Brane Isilovce na forumu i pucali bi na policajce koji čuvaju granicu.   Govna licemjerna

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...