Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, sk64 said:

U USK i Bihaću vlast postoji isključivo samo radi sebe a narod ko [email protected] Ovo je van svake pameti i za 2 mjeseca će nastati kaos a onda ....

A onda isto malo racija, malo blokada ulaza na kanton, malo ovo malo ono, cisto da se smiri poludjeli narod spreman da krene u samoinicijativno ciscenje smeta, i tako u nedogled..

• Like 2
  • Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3584

• rucica1

1467

• Barba

1251

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

13 hours ago, Real said:

@paša nisam znao da postoji EU pasoš,možda je to budući soroševski.Ja znam da samo još uvijek postoji recimo njemački,austrijski, nizozemski...jebote pa ti si pionier koja je ovdje premijera na bišćani net ,EU pasoš🤣.

A azilanti su oni na osnovu kojih primaš platu njemačkih poreskih obaveznika koju nebi primao da nema azilanata,znači ti isto guliš njemačke poreske obaveznike jer radiš na jednom imaginarnom poslu kojeg uopšte nebi smjelo biti da funkcioniše njemačka država.Ali ona istočnjačica merkilova ukopa njemačku,unazadila je 100 godina unazad do Bismarcka.Jebote nepodnosi toliko njemačku da nije u stanju da stoji mirno u kini dok svira njemačka himna neki dan,već sjedi, a onaj kinez čojk stoji ko vojnik.

A da ti kontekst čišćenja avlije sad moram objašnjavati,ako nisi skužio nemam vremena ni volje.

Ako nisi znao za EU pasoš sad znaš, na mom pasošu pise Evropska unija

16 hours ago, paša said:

Ja imam pasoš EU i u svakom slučaju ne zavisim od migranata.Čuvanje azilanata je mali dio posla koji mi obavljamo.

Šta ti podrazumjevaš pod čišćenjem avlije

Čišćenje avlije znači otjerati pesine,jer nam grad počinje zaudarati na fekalije...jer nam grad postaje bronx...

• Like 3
  • Aferim! 1
9 minutes ago, Barba said:

Šta ste se raspisali idite na paradu ponosa !

A dobro kaze Real...u gradu nema više onih nekadasnjih muških...mislim da su zadnje generacije muškaraca sa [email protected] u gradu one koje su stasale 90-tih u ratno vrijeme i jedva punoljetni uzeli puške u ruke. Sve ovo poslije su latentni pederi zreli za ove parade

1 hour ago, paša said:

Ako nisi znao za EU pasoš sad znaš, na mom pasošu pise Evropska unija

Aaa paša,to je hr. pasoš tj putovnica?  :D

Edited by Grunf
  • Like 1

Ovdje se ljudi hvataju oko sitnica a svi znaju na šta se misli nije @paša pogriješio kad je rekao pasoš EU .

U većini hotela u zemljama EU ili renta car u upitniku koji se popunjava stoji pasoš ili id  EU 

pasoš Sicarske i onda se nabrajaju ostale zemlje . 

Pun je Bihac latentni pedera to je istina mogu se najviše naći po kladionicama u kojima provode čitave dane.

Te na aerodromu imaju posebne kontrole za pasoše EU odnosno negdje kontrolne mašine sa metro ogradama koja se otvara skeniranjem pasoša .

Tko su humanitarci u BiH koji potpomažu talibankse i isilove borce na putu u EU? Tko su ti nazovi humanitarci koji one koji se opiru najezdi koljača nazivaju rasistima, fašistima i raznim drugim epitetima? Niko drugi do isti radikalizirani islamisti koji su prije par godina proslijeđivali islamske borce u kontra smjerovima. Isti oni koji veličaju i javno talibane i isilovce u njihovim ciljevima. A vi i dalje gledajte i šutite naivci...

Screenshot_20190908-101512.png

1 hour ago, Grunf said:

A dobro kaze Real...u gradu nema više onih nekadasnjih muških...mislim da su zadnje generacije muškaraca sa [email protected] u gradu one koje su stasale 90-tih u ratno vrijeme i jedva punoljetni uzeli puške u ruke. Sve ovo poslije su latentni pederi zreli za ove parade

Aaa paša,to je hr. pasoš tj putovnica?  :D

Sto moja (u Bihacu) komsinica kaze - sve neki hibridi (cast pojedincima).:S

1 hour ago, Barba said:

Ma jebo mamu i ovaj Erdogan od EU uzeo milijarde a sad glumi nekog sultana.

Lik je najveći diktator u modernoj historiji .

Nije samo stvar u parama. Kod dogovira sa erdoganom je pozpisano i da drzavljani turske nece trrbati vize za eu i da ce stupiti eu sa turskom u pregovore oko ulaska u eu. Sta je do sad uradjeno od tog dogovora? Nista. Zato i peijeti erdogan. Ali novine ne prenose sve, uvijek isostavljaju ovo drugo, samo spominju da erdogan hoce pare

• Dislike 1
1 hour ago, Barba said:

Ma jebo mamu i ovaj Erdogan od EU uzeo milijarde a sad glumi nekog sultana.

Lik je najveći diktator u modernoj historiji .

Erdogan je sa EU napravio sporazum u kojem bi se Turskoj (mislim) 7 milijardi za pomoc dodijeliti trebalo.Od toga je pola uplatito a drugu polovicu nisu dostavili.Kad pogledas broj izbjeglica u Turskoj, te (dodijeljene) pare se na smjestaj izbjeglica i trose.Nisam fan Erdogana ali u njegovom govoru (po pitanju izbjeglica) ima istine.Na njemackim vijestima su na kraju dodali da od obecate sume, druga polovina uskoro treba biti uplacena.

• Like 1

Je li normalno da se Alispahic vise zalaze za Bihac i naglasava ozbiljnost situacije od samih biscana koji trpe ova sranja? Zapravo sve vise mi se cini da je ovdje svima ipak dobro i lijepo i da im uopste ne smeta na hiljade raskalasenih sumnjivih neidentifikovanih hodajucih objekata.... smijesno

• Like 2

Bio sam u pakistanskom restoranu i...  prezacinjena im je hrana iako sam rekao "No spice, brother".

Tusiram se evo vec 3. dan, ne mogu izbaciti iz koze ove mirise tih zacina, izgara iz mene, puno gore nego onaj dim cigara iz nasih zapusenih kafica.

Onda, otisao sam i u taj butik, i kupio sam jednu rolku, malo poderana sa strane, pa je muslim-bro dao za 10% manje.

Et... inace, u Centru ih ima sada vise nego pasa lutalica i cigana/prosijaka zajedno.

• Haha 1
5 minutes ago, jokesOnYou said:

Bio sam u pakistanskom restoranu i...  prezacinjena im je hrana iako sam rekao "No spice, brother".

Tusiram se evo vec 3. dan, ne mogu izbaciti iz koze ove mirise tih zacina, izgara iz mene, puno gore nego onaj dim cigara iz nasih zapusenih kafica.

Onda, otisao sam i u taj butik, i kupio sam jednu rolku, malo poderana sa strane, pa je muslim-bro dao za 10% manje.

Et... inace, u Centru ih ima sada vise nego pasa lutalica i cigana/prosijaka zajedno.

A i ti si lud...ja se ne bih usudio takvo nesto probati...u 90% bihackih restorana higijenski uslovi su loši a ti se usudiš hranu probati na noname mjestu...al dobro to je tvoje pravo

49 minutes ago, paša said:

@Grunf ,što se tiče kućnog reda u kapovima nije to ništa naročito. Poslije 22 sata noćni mir, nesmije se biti glasan, zabranje su posjete poslije 22 sata.Zabranjeno je unositi svoj namještaj, hodnici moraju biti slobodni, nesmije se roštiljati u kampu itd...

Vidis od ovog nista kod nas. Jedno pitanje,smiju napustati centar nakon 22:00? Ili napustiti centar mozda u 03:00?

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...