Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

prije 2 minuta, Grunf said:

Jučer sam svjedočio brutalnoj tučnjavi tog ološa na livadama oko Krajinametala...nevjerovatno kako se brutalno tuku letvama po glavama, leđima..njih dvadesetak. Letve pucaju...u prvi mah sam se latio telefona da snimim ali odustao pošto sam bio sam u tom momentu, onda mi palo na pamet da pozovem policiju ali i od tog sam odustao...jer čemu...? Nema mještana u blizini da ih ozljede niti ičeg što bi se moglo oštetiti. Samo livada. Umjesto bilo kakve reakcije sjeo sam na neki kamen i sa jos par prolaznika ispratio meč do kraja. Mislim da je bio Pakistan vs Afganistan. Krajnje brutalno...

Hajd lijepo je kad se ponosis time sto na bilo koji nacin nisi pokusao da zaustavis nasilje sa mogucim smrtnim ishodom. Bas europejski skroz. Bravo!!!

• Dislike 3
  • Angry 2

13 minutes ago, Bosanac said:

Hajd lijepo je kad se ponosis time sto na bilo koji nacin nisi pokusao da zaustavis nasilje sa mogucim smrtnim ishodom. Bas europejski skroz. Bravo!!!

Eto to je prvi i zadnji fajt njihov. Halo ljudi pni su oslobodili ubicu za kojeg postoje svi moguci dokazi i svjedoci da je izbo drugog lika, ali kao ne zna mu se ime pa ga pustili. Isti taj ubica je vidjen u mojoj ulici. Zasto mislite da je Grunf trebao sam intervenisati tu kad u slucaju ubistva nije intervenisalo cjelokupno tuzilastvo i nasa drzava koja bi trebala na prvom mjestu da brine za nasu sigurnosti. Pa nije lud covjek  ionako bi ih pustili ili bi dosli po obicaju pola sata kasnije nakon sto ih pola nestane. i sta i da su dosli, kad im ne smiju nista?

I kakva korist od njih i policije i inspekcije kad eno kod Bube opet puna kuca migica. Prolazim maloprije, otvoreno prednje staklo, torloka se na bliskoistocnim jezicima u 16. Boli nasih vlasti neka stvar i za nama i za njima. Suvisno je uopste se pozivati na policiju pravosudni sistem. Ima ga al samo nad onima sto nemaju iza sebe nikoga, najlakse je slabijeg od sebe. Tu se dokazuju.. cc

• Like 5
  • Thanks 2

28 minutes ago, Bosanac said:

A zašto bih? Zašto bih sebi pravio probleme???? Kad ta marva nezna za drugacije? U petak mislim gledam reportažu o Indijcima,Nepalcima ili nešto slicno...uglavnom 100% Indijci i još neki...dosli legalno u Hr sa radnim dozvolama da rade kao pastiri. Plata rekoše ako se ne varam 1000 eura. Dakle imaju sve ali mentalni sklop je ISTI kao i kod ovih ilegalaca od prljavštine i neurednosti do nepoznavanja čemu služi wc školjka. Ako je još neko gledao nek posvjedoči...onda čemu riskirati? Nek se mlate, da sam imao set kuhinjskih noževa pobacao bih im. Nek se nose u 3PM

• Like 8
  • Thanks 1

3 minutes ago, Grunf said:

A zašto bih? Zašto bih sebi pravio probleme???? Kad ta marva nezna za drugacije? U petak mislim gledam reportažu o Indijcima,Nepalcima ili nešto slicno...uglavnom 100% Indijci i još neki...dosli legalno u Hr sa radnim dozvolama da rade kao pastiri. Plata rekoše ako se ne varam 1000 eura. Dakle imaju sve ali mentalni sklop je ISTI kao i kod ovih ilegalaca od prljavštine i neurednosti do nepoznavanja čemu služi wc školjka. Ako je još neko gledao nek posvjedoči...onda čemu riskirati? Nek se mlate, da sam imao set kuhinjskih noževa pobacao bih im. Nek se nose u 3PM

Ne moze im nista francuska, engleska, njemacka i svedska policija a moze im MUP USK i Grunf bez seta nozeva haha. 

5 minutes ago, Bosanac said:

Sta ja znam. Nisam jos naisao na takvu tucnjavu ali bih sigurno nazvao policiju. To je ono sto mogu uraditi. Mozda je neko nevin dobio po nosu. Ne znas nikad...

Da, ilegalni migranti bez dokumenata su deff nevini. Mozda u guzu ali preci nelegalno drzavnu granicu i boraviti u drzavi pritom stvarajuci haos i deponije smeca svuda za sobom nije zasigurno olicenje nevinosti

• Like 5

3 minutes ago, Bosanac said:

Sta ja znam. Nisam jos naisao na takvu tucnjavu ali bih sigurno nazvao policiju. To je ono sto mogu uraditi. Mozda je neko nevin dobio po nosu. Ne znas nikad...

Čemu riskirati i zdravlje ili život i jednog našeg policajca? Da je bilo negdje drugdje ok ali ovako ne štete nikom drugom do sebi...bolje da istresaju frustracije između sebe nego na nekom totalno nevinom. Ili kao slucaj za koji sam cuo da se neki dan desio u Cazinu kad su kamenovali autobus koji je isao iz Bihaca za Njemacku. Upali u bus, ljudi ih izbacili (jer ne mogu legalno preko granice) a oni kamenovali bus i razbili staklo. Da li se to stvarno desilo ne znam to sam čuo

Grunfe, isitina je ovo sto si napisao pa se normalan covjek pita kome treba takva 'radna snaga' takva imigracija ni na koji nacin ne podize kvalitetu zivota u Hr, to pokazuje da robovlasnici zele samo roblje, to sto ce dovesti zadnji olos u zemlju, to nije vazno, a za to je iskljucivi krivac vlast koja im to dozvoljava, Hr robovi se pobunili pa napustili robovlasnike , sad im izdajnicka  vlast omogucava uvoz stranog roblja da ne bi platili domaceg radnika kako treba.

• Like 1

On 14. 09. 2019. at 19:28, Fugaziii said:

Iznenadili bi se ljudi kad bih rekla da imas mocnijih sekretarica i caffe kuharica u nekim firmama nego samih direktora haha

Pa to je u Bihacu u ratu i poslije rata uvijek bilo.Ja znam zenu koja je u vladi pocela raditi kao kafe kuharica spremacica nisko kvalifikovani kadar da bi na kraju zavrsila kao zamjenica ministra sekretar. Sve razumijem moze se svako doskolovati ko je zavrsio cetverogodisnju srednju skolu pa nastaviti vanredno studirati .Ali mi nije jasno kako je neko mogao sa trogodisnjom srednjom skolom i diplomom kukara mozes nastaviti odnosno upisati vise ili visoko obrazovanje? To po zakonu nije dozvoljeno.

Davno sam ja rekao da sika i pika mogu otvoriti svaka vrata i otkljucati svaku bravu.

1 hour ago, Barba said:

Pa to je u Bihacu u ratu i poslije rata uvijek bilo.Ja znam zenu koja je u vladi pocela raditi kao kafe kuharica spremacica nisko kvalifikovani kadar da bi na kraju zavrsila kao zamjenica ministra sekretar. Sve razumijem moze se svako doskolovati ko je zavrsio cetverogodisnju srednju skolu pa nastaviti vanredno studirati .Ali mi nije jasno kako je neko mogao sa trogodisnjom srednjom skolom i diplomom kukara mozes nastaviti odnosno upisati vise ili visoko obrazovanje? To po zakonu nije dozvoljeno.

znam i ja haha.... treba shvatiti i ljudi mali trebaju shvatiti da nasi politicari zive u nekim drugim, svojim stvarnostima. I oni sto se probiju, brzo zaborave odakle su dosli i od cega su dosli. To je jednostavno takav sistem kod nas. Treba ih vratiti na istu zemlju na kojoj stojimo svi... ali takvi sistemi nazalost vladaju gotovo svugdje u svijetu i sve je to vec pokrenut proces i ti tu ne mozes nista... mozes gledati sebe i kako ces sebe iscupati, sve ostalo je nazalost neizbjezno, pogotovo kada im kao kod nas sve sto pokrenu podje za rukom jer mutavi narod suti i ne buni se ni za sta... bune se kod kuce dok citaju i slusaju vijesti i gledaju ljepotane kako se kao paunovi sepure pred kamerama, a ne smiju prdnuti izvan zidova svoje kuce... pa kad je tako, nek bude... to je posebno primjenjivo na migrantsku krizu.. nas narod je licemjeran i dvolican, kod kuce pricaju jedno cim izadju pricaju drugo, ono sto misle da se zeli cuti ili sto misle da trebaju reci.. krsaj takvog naroda sta ocekujete nego da propadnete

• Like 1

40 minutes ago, Fugaziii said:

znam i ja haha.... treba shvatiti i ljudi mali trebaju shvatiti da nasi politicari zive u nekim drugim, svojim stvarnostima. I oni sto se probiju, brzo zaborave odakle su dosli i od cega su dosli. To je jednostavno takav sistem kod nas. Treba ih vratiti na istu zemlju na kojoj stojimo svi... ali takvi sistemi nazalost vladaju gotovo svugdje u svijetu i sve je to vec pokrenut proces i ti tu ne mozes nista... mozes gledati sebe i kako ces sebe iscupati, sve ostalo je nazalost neizbjezno, pogotovo kada im kao kod nas sve sto pokrenu podje za rukom jer mutavi narod suti i ne buni se ni za sta... bune se kod kuce dok citaju i slusaju vijesti i gledaju ljepotane kako se kao paunovi sepure pred kamerama, a ne smiju prdnuti izvan zidova svoje kuce... pa kad je tako, nek bude... to je posebno primjenjivo na migrantsku krizu.. nas narod je licemjeran i dvolican, kod kuce pricaju jedno cim izadju pricaju drugo, ono sto misle da se zeli cuti ili sto misle da trebaju reci.. krsaj takvog naroda sta ocekujete nego da propadnete

Najzalosnija stvar u svemu ovome je sto te osobe sa kupljenim zvanjima diplomama i slicno imaju izrazito visoko misljenje o sebi i oni zivotnu percepciju gledaju skroz drukcije.

Sto se tice naroda u isti sam duboko razocaran od kraja rata pa do danas mada cast pojedincima . Na zalost nase drustvo je veoma siromasno svi zive u nekom strahu u nekoj zavisti ljubomori ovom onom . Dok god kod nas prevladava misljenje da treba presutati svakoj budali kad nije u pravu samo da se nebi zamjerio izazvao ljutnju nema napretka.

• Like 3

47 minutes ago, Barba said:

Ma to je mami Fani izgorio grah od 2 ojra dok ga zaprzavala ! 

pa sigurno, jer evo vidjeh je u gradu maloprije hahahaha zaboravila zena da je pristavila grah

Piše na vijestima ovako: KAKO SE NESLUZBENO DOZNAJE, VLASNI KUCE JE SAAAAM (HAHAHAH) IZAZVAO POZAR, A NESRECA JE PROUZROKOVANA NESUGLASICAMA UNUTAR PORODICE.... hahahaha to su migice zapalile, to im je jedan od modusa operandi, sigurno je fani poskupila grah na 2,5 ojra haha.....

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...