Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 2 sati, Grunf said:

Komedija brate ! Upravo na RTV USK reportaža o ovim prodavnicama i restoranima.Hahahaha...niko nece da govori o tome.Ni vlasnici, ni zaposleni. Iz općine Bihać ne žele govoriti o tome kako i na koji način su otvorili radnje..hahahahahah sve je jasno !

Ali otkrili su eto da New Pakistani Market drži neko od "naših", a ne migrant, ime je samo marketinški trik da se probiju na globalno tržište

• Haha 1
  • Sad 1

19 minutes ago, Hysteria said:

Ali otkrili su eto da New Pakistani Market drži neko od "naših", a ne migrant, ime je samo marketinški trik da se probiju na globalno tržište

I za te koji  svoje ime ilegalcima prodaoju trebalo bi dobru kaznu odvaliti, oduzeti dozvolu i zatvoriti prodavnice.Pa valjda i za takve imaju zakonske odredbe. Sta rade ti nasi inspektori?

31 minutes ago, Hysteria said:

Ma cisto sumnjam.To je neki od njih otvorio na nekog naseg lutvu

• Like 1

19 minutes ago, Hysteria said:

Ja sam to odmah mislio 

Pranje kesha ljudi and nothing else matters, kako bi moje kolege iz Metallice rekle. Svi to rade, to je trend. Hodas prljavih gaca i obraza al ti je zato kesh cist ko suza. 

• Like 2

1 hour ago, toby said:

Pa tek smo, i to među prvima, otvorili temu njemačke državne propagande u cilju stvaranja hot-spotova u zemljama na balkanskoj ruti, a ti bi odmah stao i sve pomeo pod tepih. Polako, priča je tek počela. 

Zapravo ti si pokušao otvoriti tu temu, čak četiri puta. I svaki put bezuspješno. Što dovoljno govori o toj "propagandi".

Preporucila bih Vam: @toby i @Haldir da si iznajmite kakvu sobu. Mogu Vam srediti popust u novom hotelu Safir. Slozite se da se ne slazete i pokusajte argumentovano bez vrijedjanja jedan drugog o tom dojče izvjestavanju dojče propagande. Svi mainstream mediji fuljaju price jer MORAJU jer im tata kaze sta ce i kad ce i kako ce, e sad ko je kome tata to je druga prica. 

• Haha 1

U Bihaću ovo može a od moje familije elektrodistbucija prodala sat za struju nekom lopovu mislili niko se neće javiti znači sat za el još od Austrugarske . Moj pradid bio ažuran čovjek skupljao svu poštu i pošalju mene kod neke Svetlana žena kako si šta ima 500 eura da dalje pričamo .

Jebem ti mamu Svetlana proče tvoje vrijeme

Zbog takvih debeli kurvi dolaze migranti

mamu ti jebem 

Znači ta debela prasica Svetlana samo gleda da ljude iskoristi bez obzira što sam ja dijete poginulog borca dijete koje je u ratu izgubilo oba roditelja dijete koje se brinulo za brata i ta sve ostalo

mogao sam ja njoj lično platiti nije stvar u novcu ali sutra će doći drugi čovjek sa istim problemom bez novca 

moja borba je Bihać bez kese

ako će te me podržati u ovoj akciji da bude racionalna i viralna 

znači Bihać bez kese to znači bez mita korupcije a ko ponudi mito taj je najveće govno

Bihać bez kese by Barba

• Like 1

E moj Barba šta je krovova i renoviranja kuća pogođenim ratom odrađno na papiru da bi neki bihaćki Lopovi uzeli pare a narod ćuti.dobro je ima brašna struje ne padaju granate.

Država napravljena za lopova.

Edited by Fap mašina

prije 40 minuta, Fugaziii said:

Preporucila bih Vam: @toby i @Haldir da si iznajmite kakvu sobu. Mogu Vam srediti popust u novom hotelu Safir. Slozite se da se ne slazete i pokusajte argumentovano bez vrijedjanja jedan drugog o tom dojče izvjestavanju dojče propagande. Svi mainstream mediji fuljaju price jer MORAJU jer im tata kaze sta ce i kad ce i kako ce, e sad ko je kome tata to je druga prica. 

Mislim da Haldir već ima apartman s jacuzzijem u Sedri. 😊Zapravo smo se sve složili, al i dobro, pustimo malo drugove Nijemce, pa pogledajmo što kažu drugovi iz multikulturalne Švedske. 

https://www.dn.se/nyheter/sverige/antalet-sprangdad-i-sverige-okar/

Dakle, u Švedskoj je broj dizanja objekata i ljudi u zrak eksplozivom u 2019. porastao za 45% u odnosu na isto razdoblje prošle godine. Kriminalist Sven Granath priznaje da je došlo do porasta korištenja eksploziva, ali ne zna zbog čega.:o

Ipak, daje vrhunsku stručnu pretpostavku: porast uporabe eksploziva u Švedskoj može biti zbog povećanja nasilja uz korištenje vatrenog oružja.O.o

https://m.dw.com/bs/ko-pije-a-ko-plaća-u-vučjaku/a-50068499?maca=bs-Facebook-sharing

"Neki od migranata nezvanično pričaju da su bili dio projekta tzv. sigurnih kuća. To u praksi znači da na određenim lokacijama, svakih nekoliko stotina kilometara kroz BiH, od ulaska u zemlju na granici sa Srbijom pa do hrvatske granice, postoje obezbjeđeni privatni ilegalni smještaji. U Bihaću ili Velikoj Kladuši, na granici sa Hrvatskom, preuzimaju ih lica koja ih dalje prevoze prema zemljama EU. I sve je to jedna dobro uigrana ekipa, što se da zaključiti iz opisa tih osoba i uniformi koje nose.

Javna je tajna da u privatnim smještajima u Bihaću i Velikoj Kladuši boravi nekoliko stotina migranata, ali da policija ne vrši velike akcije kako bi spriječila njihov ilegalni rad. S druge strane, jeftinije je i za kanton da ih je što više smješteno u takvim objektima, jer donose profit, što je nedavno kroz priču o većem prilivu novca u odnos na prošlu godinu, potvrđeno i iz Vlade Unsko-sanskog kantona."

..."

Sead Šehić je ogorčen i zabrinut

Međutim, pojedini građani Bihaća već najavjuju organizovanje u grupe i straže kako bi se zaštitili jer su nekoliko puta tražili pomoć od gradskih i kantonalnih vlasti, od  IOM-a, ali je sve ostalo isto. Seada Šehića zatičemo ispred kuće, gdje prodaje voće i povrće. Iako su šatori ispred prihvatnog centra Bira, nedaleko od njegove kuće uklonjeni, a migranti prebačeni na Vučjak, Šehić je ogorčen.

„Ništa se smirilo nije, samo je gore. Juče sam fizički napadnut prvi put. Policiji se ne možemo više žaliti jer ništa do sada nisu preduzeli. Organizovaćemo se sami u naše straže jer je ovo naizdrživo. Ja sam od prvog dana ovdje i još se nije desilo da su napali nekog našeg, do juče. Nedavno su komšiji rekli da će mu zapaliti kuću. I prije nekoliko mjeseci smo bili za organizovanje straža, ali ja sam bio protiv toga ali ovo je neizdržjivo. Pune su ih poljane, odvezu ih na Vučjak i oni se odmah vrate u grad", kaže Šehić navodeći da priča o integraciji nije moguća."...

• Confused 1

8 hours ago, toby said:

Mislim da Haldir već ima apartman s jacuzzijem u Sedri. 😊Zapravo smo se sve složili, al i dobro, pustimo malo drugove Nijemce, pa pogledajmo što kažu drugovi iz multikulturalne Švedske. 

https://www.dn.se/nyheter/sverige/antalet-sprangdad-i-sverige-okar/

Dakle, u Švedskoj je broj dizanja objekata i ljudi u zrak eksplozivom u 2019. porastao za 45% u odnosu na isto razdoblje prošle godine. Kriminalist Sven Granath priznaje da je došlo do porasta korištenja eksploziva, ali ne zna zbog čega.:o

Ipak, daje vrhunsku stručnu pretpostavku: porast uporabe eksploziva u Švedskoj može biti zbog povećanja nasilja uz korištenje vatrenog oružja.O.o

Znaci, sve sto su svedjani dobro i funkcionalno i utopijski djelovati i bili dosad - ispali su najveci suckeri necega na svijetu! Ja sam licno sanjala da cu mozda jedan dan zivjeti u Svedskoj jer je tamo super, ali sad ne bi vilena otisla tamo. Ne znam koji je vrag usao u njih. Njihova “izvjestavanja” o apsolutnom bolesnom hororu koji se tamo desava su... blago receno ostavljaju me bez teksta. Ne mozes nikako shvatiti jel' se namjerno prave glupi i ludi ili tu ima nesto vise. Gledala sam neke reportaze (mnoge reportaze haha) o nekontrolisanom povecanju broja no-go zona, o nametanju njihovih (a moram sad i sama to reci) kozoHebskih stilova zivota, o nasilju nad zenama, nad prolaznicima, pa policija ne smije prismrditi tim mjestima u koje su naselili migrante. Ti ljudi po 4-5 godina sto su vec tu apsolutno ODBIJAJU bilo kakav vid integracije u drustvo - a svedska predstavljala sve ono dobro i pozitivno u jednom drustvu. Da ne spominjem da se od svakog migranta koji udje u zemlju ocekuje da odmah ide medju “te svoje”, i ako iole i pomisli da recimo pokusa se integrirati ili ga ubiju ili kazne ili ga se odrekne vlastita familija koju tu ima. I mi treba da budemo prema takvim neandertalcima popustljivi i “humanitarni”???? Kakva crna ljudska prava moj brate. Bolesni su to umovi a prenose to s generacije na generaciju.

Masa je takvih i u Francuskoj i Njemackoj, a tek u V. Britaniji. Znaci ljudi dosli kao k'o fol pobjegli od nekog rata od progona i umjesto da poboljsaju kvalitetu i smisao zivota oni jos agresivnije i napadnije namecu svoje bolesne obrasce ponasanja, sto znaci da nisu tu "izbjegli" iz nekog razloga, vec su namjenski dosli, i to samo slijepac i neko ko nije informisan kako treba moze opovrgavati (nazalost bez dokaza jer na internetu sa licnih profila mnogih njih mozes vidjeti njihove prave namjere). U V. Britaniji zahtijevali da se otvore kao neke muslimanske skole (da njihova djeca ne idu u skolu sa ostalom djecom, kao mora se postovati njihova kultura i religija) i kad dolazi ta neka inspekcija da vidi u sta se trose budzetske pare sve fino, a jedan je novinar se infiltrirao tu i postavili su kamere u vise skola i vrtica, i uciteljica djecicu od 6-7 godina uci kako moraju ubijati nevjernike, kako ih moraju kazniti i kako se ne smiju druziti sa “bijelim ljudima” jer su to INFIDELS! POSTOJE VIDEO SNIMCI, ili ti ga dokazi.

Ova slika sto je @paša objavio govori pa gotovo sve. Paša care, osvjezenje s tvoje strane :D 

Nije ovo vise moguce kontrolisati. Evropa je pojela toliki shit da se pitam gdje joj je mozak nestao. Kakva kolijevka civilizacije. Mozda je bila al sad je sve suprotno od toga. Prestrasno. 

I ne znam koji debil moze stati u odbranu toga. Uzas

• Like 2
  • Aferim! 1

Pa mora i Evropa na neki nacin platiti cijenu eksploatacije i unistavanja drugih drzava. U ovom slucaju cijena je minoran broj migranata sklonih teskom kriminalu koje moraju primiti zajedno sa ostalima. Niste valjda mislili da ce hrvatsko i englesko oruzje na bliskoistocnom tlu donijeti nesrecu samo Afganistanu, Siriji, Iraku?

• Dislike 2

1 hour ago, Haldir said:

Pa mora i Evropa na neki nacin platiti cijenu eksploatacije i unistavanja drugih drzava. U ovom slucaju cijena je minoran broj migranata sklonih teskom kriminalu koje moraju primiti zajedno sa ostalima. Niste valjda mislili da ce hrvatsko i englesko oruzje na bliskoistocnom tlu donijeti nesrecu samo Afganistanu, Siriji, Iraku?

Samo da pitam, prije svega: "minoran broj migranata"... jesi ti siguran da mi zivimo u istoj dimenziji?

haha Haldire brate de nisi ni ti toliko naivan.... mislis na koloniziranja i te fazone? haha.... i kakve veze ima hrvatsko i englesko oruzje sa globalnom migrantskom krizom u ovom momentu i stvaranjem necega potpuno MRAAAČNOOOOG, a sto se stvara kao eto naseg oruzja i nasih ljudi nema tamo... pa najvise bosnjaka se pridruzilo isilovoj vojsci, a o tome se najmanje prica.... razumijem da neko voli kontriranje (ja sam sampion u kontriranju i kad znam da nisam u pravu), ali pod cijenu da se sumnja u njegovu racionalnost i sanity, pa zar ti treba to druze Haldire? ne razumijem sta je to jos uvijek u ovim nasim ljudima da se cak i u razgovoru o rusko-ukrajinskom nesporazumu nadje nadje neko ko ce spomenuti nacionalne opaske s hrvatima, srbima i bosnjacima..... haha... Umjesto da ste od kraja rata do danas naucili lekciju da je SIRENJE NACINALNE MRZNJE  samo oruzje kojim politicari vladaju Vama masama, vi i dalje se toga k'o pjan plota drzite.... prerastite vise to.... Hebli vas i jedni i drugi i treci.... Nikakve razlike medju trima konstitutivnim narodima nema, pa tako ni medju drzavljanima BiH, Hrvatske i Srbije, ni u boji koze, ni u stilu zivota, ni u govoru, skoro pa ni u dnk, mi smo si svi SLAVI, i nekad smo bili jedno i kad smo pod jednom zastavom zivjeli uopc se nije vidjela razlika osim u raznoraznim narjecjima odredjenih podrucja, sto je normalno svugdje. I vi i dalje se vodite za Dodikovom, Izmetbegovicevom i Čovićevom retorikom, a ljudi vas loze ko klinke kakve....

ima ona jedna od Hladnog Piva:

Pjevajte nešto ljubavno, sigurno, tiho, sterilno... Pjevajte nešto ljubavno, klinke svrsavaju na too.... (obrati paznju na tekst)

• Like 1
  • Aferim! 2

prije 1 sat, Haldir said:

Lijepo je iz tvog posta pročitati da dolazak migranata donosi nesreću Europi. Kad to priznaje jedan promigrantski šoroševski plaćenik, onda se malo što još treba objašnjavati.

Mene konkretno zanima tko je taj koji si je uzeo za pravo određivati tko treba platiti cijenu i kolika je ta cijena, kakva je dinamika plaćanja, kolika je njegova tržišna provizija, odnosno agencijska naknada, te u konačnici je li onaj tko sve to određuje također obveznik primanja kriminalaca? Također, hoće li taj koji to sve određuje platiti odštetu npr. građanima Bihaća i Kladuše za unesrećivanje?

• Like 3

Odštete se nisu plaćale ni za organizirane zločinačke poduhvate i agresiju recimo HVO-a na BiH, kako onda da očekuje neko odštetu za par oštećenih prozora na kućama ili autima. 🤔

• Like 1
  • Dislike 1

7 minutes ago, Haldir said:

Odštete se nisu plaćale ni za organizirane zločinačke poduhvate i agresiju recimo HVO-a na BiH, kako onda da očekuje neko odštetu za par oštećenih prozora na kućama ili autima. 🤔

Je li bilo obrnuto? Pošto je u ratu svako svačije uništavao? Jesu li platili ovi naši bošnjački profiteri odštetu ili odslužili klaznu za naplatuvreće brašna 1.000,00 KM? De Haldire molim te, a i vi ostali, prestanite s tim nacionalnim gehanijama, jer brišem od idućeg posta sve što bude i približno zvučalo i konotiralo na nacionalnu netrepeljivost ide brisanje, potom opomena, a onda ban. Dok sam ja moderator nećete se mrziti ovdje javno... Nađite se privatno pa se mrzite, ovdje nećete!

• Like 1
  • Thanks 2

prije 9 minuta, Haldir said:

Ozbiljno, HVO je počinio agresiju na Bihać i Kladušu, ajde dobro da znam. Zanimljivo kako si se propeo na zadnje noge samo na spomen moguće odštete građanima Bihaća i Kladuše za unesrećivanje migrantima, hehehe, šoroševcima možeš milu nanu i cijelu rodbinu po spisku, ali ne diraj im u lovu, odmah se vade kame i rastu očnjaci. 

Pokušajmo ponovo. Dakle, ti kao šoroševski promigrantski teroristički plaćenik, koji otvoreno priznaje da migrantska kriza unesrećuje Europu, rezolutno odbijaš mogućnost da oni koji u tome sudjeluju i imaju korist od unesrećivanja Europe, u konkretnom slučaju Bihaća i Kladuše, građanima Bihaća i Kladuše plate odštetu za unesrećivanje? Tati i malim šoroševcima lova, građanima Bihaća i Kladuše svinjac. I nije samo par prozora, radi se o totalnom narušavanju kvalitete života i pretvaranju mirnog i spokojnog područja u migrantski pakao, grubom narušavanju osjećaja reda, mira, čistoće, spokoja i sigurnosti, da ne spominjem troškove koje imaju gradovi, kanton i država zbog dodatnih aktivnosti policije, zdravstvenih i drugih službi.

• Like 1

:/ Ova dvojica nikako da prestanu s ovim svojim medjusobnim hakanjem:( . Haldir, Tobi, hajte brate na pp pa tamo jedan drugog bockajte.Fuzi pomozi im - odrzi obecanje.:o

Uočavam brisanje mog upisa u kojem sam spomenuo mogućnost plaćanja odštete građanima Bihaća i Kladuše zbog narušavanja kvalitete života štete prouzrokovane migrantskom krizom od strane odgovornih za istu. Stvarno? A sve pod krinkom kao osobnog prepucavanja šoroševca Haldira i mene. Glupost. Niti znam tko je Haldir niti me briga za njega i njegove tegobe, no on ovdje ciljano zastupa šoroševske promigrantske proterorističke stavove s kojima polemiziram (sa stavovima, ne s njim) i aktivni je dio profiterskog plana za teroriziranje građana Europe od strane ove kriminalno-terorističke bande. Dakle, ne radi se o nikakvom osobnom prepucavanju ko da smo se ko dva pakistanska doktora pobili noževima zbog ruksaka. Nego:

Čelnik granične policije BiH tvrdi kako su policajci zaustavili ulazak 7650 imigranata u zemlju 2019.
Od početka ove godine do sredine kolovoza, policija BiH zaustavila je 7650 imigranata u pokušaju ilegalnog ulaska u zemlju, tvrdi šef granične policije Zoran Galić. On ujedno naglašava da u čuvanju istočne granice nedostaje najmanje 1000 policajaca.

Oprostite, ali kakvo je ovo s*anje? Kako se uopće može spriječiti ulazak migranata, ako se ne provodi postupak njihovog vraćanja natrag? Kako to u praksi može izgledati, ajmo vizualizirati, stoji bosanski policajac s jedne strane granice, migrant s druge strane, migrant cimne lijevo, policajac cimne lijevo, i to se onda tefteri kao uspješni pokušaj sprječavanja prelaska granice. Onda migrant cimne desno, policajac cimne desno, i još jedan uspješni pokušaj sprječavanja, i tako desetak puta, onda jedanaesti put migrant krene desno pa naglo lijevo, pa proda lažnjak, policajac zakasni i migrant uđe u BiH, vikne "Azil!" i policajac ga više ne smije vratiti jer je to u suprotnosti s konvencijom o pravima izbjeglica. Migrant ostaje u BiH i radi sranja, a granična policija proglasi nevjerojatnu učinkovitost u sprječavanju ilegalnih ulazaka u 10 od 11 slučajeva, odnosno 90%. Koja hrpa laži.

• Like 4

1 hour ago, toby said:

Uočavam brisanje mog upisa u kojem sam spomenuo mogućnost plaćanja odštete građanima Bihaća i Kladuše zbog narušavanja kvalitete života štete prouzrokovane migrantskom krizom od strane odgovornih za istu. Stvarno? A sve pod krinkom kao osobnog prepucavanja šoroševca Haldira i mene. Glupost. Niti znam tko je Haldir niti me briga za njega i njegove tegobe, no on ovdje ciljano zastupa šoroševske promigrantske proterorističke stavove s kojima polemiziram (sa stavovima, ne s njim) i aktivni je dio profiterskog plana za teroriziranje građana Europe od strane ove kriminalno-terorističke bande. Dakle, ne radi se o nikakvom osobnom prepucavanju ko da smo se ko dva pakistanska doktora pobili noževima zbog ruksaka. Nego:

Oprostite, ali kakvo je ovo s*anje? Kako se uopće može spriječiti ulazak migranata, ako se ne provodi postupak njihovog vraćanja natrag? Kako to u praksi može izgledati, ajmo vizualizirati, stoji bosanski policajac s jedne strane granice, migrant s druge strane, migrant cimne lijevo, policajac cimne lijevo, i to se onda tefteri kao uspješni pokušaj sprječavanja prelaska granice. Onda migrant cimne desno, policajac cimne desno, i još jedan uspješni pokušaj sprječavanja, i tako desetak puta, onda jedanaesti put migrant krene desno pa naglo lijevo, pa proda lažnjak, policajac zakasni i migrant uđe u BiH, vikne "Azil!" i policajac ga više ne smije vratiti jer je to u suprotnosti s konvencijom o pravima izbjeglica. Migrant ostaje u BiH i radi sranja, a granična policija proglasi nevjerojatnu učinkovitost u sprječavanju ilegalnih ulazaka u 10 od 11 slučajeva, odnosno 90%. Koja hrpa laži.

Pa to ovi svjetski experti sve u njihova "Ljudska prava" svrstavaju.Sto se stim nacinom i takvim shvatanjem (Ljudskih prava), povrijedjuju i ugrozavaju ljudska prava domicilnog stanovnistva, to nigdje nedaju ni da se spomene. Upravo radi ovakvih svjetskih dogadjaja (i gazenja ljdskih prava domicilnog stanovnistva) EU bi trebala ponovo te zakone o ljudskim pravima  aktualizirati a ne samo, (kao izgovor) gloabalnim stanjem opravdavati.Da se zastupnici (svih zemalja) koji u EU delegiraju sa ovom temom pozabave doslo bi se i do nekih rezultata a ujedno bi s tim i radikalana istupanja umanjili.Ne placaju se valjda samo kako bi tamo glavom klimuckali.

• Like 3

2 hours ago, toby said:

Uočavam brisanje mog upisa u kojem sam spomenuo mogućnost plaćanja odštete građanima Bihaća i Kladuše zbog narušavanja kvalitete života štete prouzrokovane migrantskom krizom od strane odgovornih za istu. Stvarno? A sve pod krinkom kao osobnog prepucavanja šoroševca Haldira i mene. Glupost. Niti znam tko je Haldir niti me briga za njega i njegove tegobe, no on ovdje ciljano zastupa šoroševske promigrantske proterorističke stavove s kojima polemiziram (sa stavovima, ne s njim) i aktivni je dio profiterskog plana za teroriziranje građana Europe od strane ove kriminalno-terorističke bande. Dakle, ne radi se o nikakvom osobnom prepucavanju ko da smo se ko dva pakistanska doktora pobili noževima zbog ruksaka.

dobro si uocio.... necu izmedju vas dvojice svadju ovdje zato sto uvijek nekako pocnete narod kriviti (mislim na nacionalnost) hrvati ovo bosnjaci ono srbi ono.... nema toga.... ili privatno ili na temu "MI SE MRZIMO - MI SMO NACIONALISTI", samo sto vam necu dozvoliti ni da otvorite takvu temu. Uvijek vi iskoprcate se i nadjete nacin da nesto kazete sto sam rekla da necu ovdje. sto se ne bi za promjenu voljeli i podrzavali? eto zato. ako imas jos neki problem, javi se, rijesicemo.

a sto se tice tvoje price o migrantskoj krizi, u pravu si. eto.

ajte bok

• Like 1

https://www.biscani.net/migranti-na-vucjaku-se-pitaju-sta-radi-vlada-i-tvrde-da-im-policija-ne-dozvoljava-da-idu-po-hranu-i-vodu/

Ovima je lakse metar u gujcu, nego milimetar u glavu zabiti. Cuuuj njihovih izjava, sta radi vlada ... , pa sto ta pitanja nisu vladama u njihovim zemljama postavljali i za bolje sutra se borili. Tamo im nema guzovace - hrana, odjeca, deke,... treba ih nogom u njihove zemlje nabiti pa nek tamo svoja prava ostvaruju. Koja ocekivanja i njihov  bezobrazluk .U Svicarskoj na jednom casu predavanje o intergraciji, svicarac koji je predavanje drzao, dobro im (jasno i glasno) rece (video snimak) - mi vas nismo ovamo zvali niti vas ovdje trebamo a sad kad ste tu vase je da se prilagodjavate i ucite ... .

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...