Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3556

• rucica1

1442

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

31 minutes ago, Grunf said:

JeMda mu je krivo što i mama našla zagondžiju a on još nije umočio...svakom njegova muka najteža

Osoba koja ovako nesto napise za svoju mater govori sama o sebi sve kakva je zapravo.

Meni je njega iskreno zao u sta se pretvorio prije desetak godinaje bio normalan decko ali zna se sa kim se druzi sa Ciricem i ekipom koji svoj vlastiti ego zadovoljavaju tako sto se sprdaju sa bolesnim deckom Akijem ne vidim nista smijesno da bolesnog covjeka napusavaju i opijaju ,u normalnim zemljama je ovo krivicno djelo.

• Like 1
  • Aferim! 3

Ta je familija opcepoznato slaba mentalno, tako da ovo nista ne treba da ikoga odavde iznenadjuje. Mene cudi da nije sta gore bilo, ako moze biti gore u trenutnoj situaciji.

al ja kuzim sad nesto. On je tamo skladistio oko stotinjak migica e gdje ce sad te migice a sve je hladnije.... nekako ako ih je vec skladistio oni nisu provaljivali u tudje kuce, stas sad... i hoce li dobiti kaznu za ovo? Ja se kladim da ce se ovo nekako zataskati i da ce se on izvuci. Mozda on zna neke stvari o nekim ljudima pa mu ne smiju nista, a da....: sto posto ima protekšn. Jer da meni nadju 150 migranata u kuci ja bi ih ko bog odrobijala. Ali tako to ide kod nas. Staces

6 minutes ago, Grunf said:

A zamislite da je postao gradonacelnik a zamalo jeste - spalio bi grad. Bubo Neron

Ja sam se bojala da ce iz sprdnje ljudi ga izglasati haha. Ali istina, karma je zaHebana stvar. A oni nikad nisu bili fer i korektni, samo su iz te bolesne ludosti gledali sopstvenu korist. Uvijek su gledali da zakinu svakoga s kim su imali posla. Ne znam zasto ljudi uopste kupuju u onoj cvjecari. Pricaju jedno a rade drugo, oduvijek. 

• Haha 1
19 minutes ago, Fugaziii said:

Ta je familija opcepoznato slaba mentalno, tako da ovo nista ne treba da ikoga odavde iznenadjuje. Mene cudi da nije sta gore bilo, ako moze biti gore u trenutnoj situaciji.

al ja kuzim sad nesto. On je tamo skladistio oko stotinjak migica e gdje ce sad te migice a sve je hladnije.... nekako ako ih je vec skladistio oni nisu provaljivali u tudje kuce, stas sad... i hoce li dobiti kaznu za ovo? Ja se kladim da ce se ovo nekako zataskati i da ce se on izvuci. Mozda on zna neke stvari o nekim ljudima pa mu ne smiju nista, a da....: sto posto ima protekšn. Jer da meni nadju 150 migranata u kuci ja bi ih ko bog odrobijala. Ali tako to ide kod nas. Staces

Ma nezna o ništa o nikom njega vise niko ne smatra ozbiljnom niti normalnom osobom .  

11 minutes ago, Barba said:

Ma nezna o ništa o nikom njega vise niko ne smatra ozbiljnom niti normalnom osobom .  

Mislim da bas i nije tako jer odraditi s migrantima ono sto je odradio, i jos se rugati javno u facu vlastima govoreci im da ga boli briga i da mu ne mogu nista nije bas mala stvar. Kod njega je ta kuca odmah poslije racija opet bila puna migranata. A i vlast nam je brate jadna do bola tako da..... gadi mi se sve ovo vise.... ovo drustvo je propalo ko secija 

• Like 1
2 hours ago, Fugaziii said:

Mislim da bas i nije tako jer odraditi s migrantima ono sto je odradio, i jos se rugati javno u facu vlastima govoreci im da ga boli briga i da mu ne mogu nista nije bas mala stvar. Kod njega je ta kuca odmah poslije racija opet bila puna migranata. A i vlast nam je brate jadna do bola tako da..... gadi mi se sve ovo vise.... ovo drustvo je propalo ko secija 

Valjda ce ga nakon ovog ili zatvoriti na duze vrijeme zbog ako nista izazivanja opste opasnosti ili ga baciti na neuro trajno. Sve drugo bi bio poraz zdravog razuma

• Like 2
42 minutes ago, Grunf said:

Valjda ce ga nakon ovog ili zatvoriti na duze vrijeme zbog ako nista izazivanja opste opasnosti ili ga baciti na neuro trajno. Sve drugo bi bio poraz zdravog razuma

Njemu jedino neuro preostaje odavno je prevazišao hodže.

4 minutes ago, Barba said:

Njemu jedino neuro preostaje odavno je prevazišao hodže.

Kakva crna neuropsihijatrija?? Pa tamo ne lezi pola ljudi kojima je pomoc fkt potrebna da stave njega. vi vjerovatno znate da po gradu ima jako bogatih kriminalaca koji imaju dijagnoze za neure pa ne leze tamo zato sto drze odredjene “funkcionere” u saci. Jednoom kad umocis prst u medenu kacu tad je vec gotovo. Samo je jednom dovoljno. 

Bas ce Bubsona zatvoriti. Ja se ne bi zacudila da jadni Buby i Fany pokrenu humanitarnu akciju adaptacije zivotnog prostora sto im je na nesrecu izgorio. Kamaan haha.

bas me zanima ishod danasnje situacije. 

• Like 1
14 minutes ago, Bosanac said:

Fino vas je vidjeti kako se svi vec dva dana zajedno radujete necijoj nesreci i sto se, kako nasa tradicija nalaze, bas lijepo ismijavate sa ljudskim sudbinama. Tacno za razglednice.

Bosanac, iz koje tebe realnosti prebacuje?? Kakva je to nesreca kad svjesno podmetnes pozar? Svasta 🙄

5 hours ago, Bosanac said:

Pa nesreca je citava prica njegova,  citav zivot. Da je sretan ne bi to uradio. Ismijali ste sve sto se moze ismijati.

Zbilja je to tako ono zbog nesretnog života  udomiš stotine migranata i naplaćuješ im po 20 eura po danu plus grah 2 eura.😂😂😂😂

I bas te boli briga sto se u blizini od 100 m nalaze 4 škole .

Bosanac nemoj prodavati muda pod bubrege i lažno suosjećanje .

Pa nije narod budala !

• Like 5
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
6 hours ago, Bosanac said:

Pa nesreca je citava prica njegova,  citav zivot. Da je sretan ne bi to uradio. Ismijali ste sve sto se moze ismijati.

Hahaha....zbilja ti kao ono "bosanac" iz viceva. Njegova jedina nesreća je što je pao na glavu dok se rađao. Fani ga je trebala pobaciti prije toga. 

• Like 2
8 hours ago, Bosanac said:

Fino vas je vidjeti kako se svi vec dva dana zajedno radujete necijoj nesreci i sto se, kako nasa tradicija nalaze, bas lijepo ismijavate sa ljudskim sudbinama. Tacno za razglednice.

Vala baš, u dva dana su od teme Migrantska kriza napravili temu gdje uspostavljaju dijagnozu i propisuju terapiju.

• Dislike 2
7 hours ago, Bosanac said:

Ti bi stari trebao ili kod hodze ili kod doktora... Ili si nagazio, ili ti je onemogucen realan vid iz nekog razloga mijesas zbilju sa mastom... mozda ti to pises iz perspektive kako bi volio da je bubson dobar i to, a mozda si ti Bubsoooon! AHAAA!!!!

17 minutes ago, Haldir said:

Vala baš, u dva dana su od teme Migrantska kriza napravili temu gdje uspostavljaju dijagnozu i propisuju terapiju.

Ovo se desilo jucer u poslijepodnevnim satima a ne prije dva dana . Naravno da je vezano za temu jer se doticna osoba kao sto znas bavila i bavi "humanitarnim" radom. Ostaje otvoreno pitanje zasto se sve to desilo i kako. Bubo je imao mjesecima u svojoj kući tempiranu bombu u vidu migranata a osoba tih intelektualnih (ne)sposobnosti je opasna u takvim slucajevima sto se dogodilo i jucer i time dokazao svoju psihicku nestabilnost. A mogao je ovo napraviti i dok je imao tih 185 ljudi u kuci. Halo, 185 ljudskih duša. Mogao se pozar i prosiriti na okolne zgrade i kuće. Na kraju, zašto mi u neku ruku i ne bi bilo smiješno s obzirom da se on meni licno smijao u lice kad sam ga molio da prestane sa poslom kojim se bavi jer mi roditelji djece koja pohađaju škole u neposrednoj blizini njegove kuće svako hebeno jutro smo morali i moramo pratiti istu djecu do škole i nazad. 

Edited by Grunf
  • Like 4
8 minutes ago, Grunf said:

Ovo se desilo jucer u poslijepodnevnim satima a ne prije dva dana . Naravno da je vezano za temu jer se doticna osoba kao sto znas bavila i bavi "humanitarnim" radom. Ostaje otvoreno pitanje zasto se sve to desilo i kako. Bubo je imao mjesecima u svojoj kući tempiranu bombu u vidu migranata a osoba tih intelektualnih (ne)sposobnosti je opasna u takvim slucajevima sto se dogodilo i jucer i time dokazao svoju psihicku nestabilnost. A mogao je ovo napraviti i dok je imao tih 185 ljudi u kuci. Halo, 185 ljudskih duša. Mogao se pozar i prosiriti na okolne zgrade i kuće. Na kraju, zašto mi u neku ruku i ne bi bilo smiješno s obzirom da se on meni licno smijao u lice kad sam ga molio da prestane sa poslom kojim se bavi jer mi roditelji djece koja pohađaju škole u neposrednoj blizini njegove kuće svako hebeno jutro smo morali i moramo pratiti istu djecu do škole i nazad. 

i vrlo vjerovatno da su bili unutra za vrijeme, jer ja sam u nedjelju prolazila kraj njegove kuce i culi su se migranti unutra. Znaci eto on je persona velikog ugleda i casti, koja je nakon inspekcije i racije opet poskidala sve pecate i opet pustila migrante unutra namjerno, u inat svim ljudima i njegovim gradjanima, a za cije se izbore i sam bio kandidovao i prosipao spiku neku kako treba napredak gradu, kako mu je stalo do gradjana. znaci to je obicni poremeceni licemjer i nista drugo.

• Like 2
8 minutes ago, Grunf said:

Nikad nisam razumio lazne moraliste izgleda da ih je pun Bihac. Doslo je vrijeme da se ti i drugi roditelji morate izvinjavati Bubudali sto morate voditi djecu u skolu i iz skole odnosno o tome nesmijete pricati a najgore sto moras zivjeti u strahu kao roditelj da ti neka budala iz pm nece nesto uraditi djetetu dok je u skoli.

Ja da sam sa vama skupio bi sve roditelje iz skole i otisao njemu ispred kuce pa bi vidio kako se stvari mjenjaju.

11 minutes ago, Fugaziii said:

i vrlo vjerovatno da su bili unutra za vrijeme, jer ja sam u nedjelju prolazila kraj njegove kuce i culi su se migranti unutra. Znaci eto on je persona velikog ugleda i casti, koja je nakon inspekcije i racije opet poskidala sve pecate i opet pustila migrante unutra namjerno, u inat svim ljudima i njegovim gradjanima, a za cije se izbore i sam bio kandidovao i prosipao spiku neku kako treba napredak gradu, kako mu je stalo do gradjana. znaci to je obicni poremeceni licemjer i nista drugo.

Pa njegova gradonacelnicka kanditatura je bila samo igra SDA da bi se par stotina glasova uzelo protukandidatu od te stranke jer u SDA znaju pred svake izbore koliko imaju zagarantovanih odnosno kupljenih glasova i kad se to sve sabere oduzme od ukupnog broja glasacke mase onda se pojavi ovako jedna budala kao Bubudala.

• Like 3
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...