Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, Fugaziii said:

i vrlo vjerovatno da su bili unutra za vrijeme, jer ja sam u nedjelju prolazila kraj njegove kuce i culi su se migranti unutra. Znaci eto on je persona velikog ugleda i casti, koja je nakon inspekcije i racije opet poskidala sve pecate i opet pustila migrante unutra namjerno, u inat svim ljudima i njegovim gradjanima, a za cije se izbore i sam bio kandidovao i prosipao spiku neku kako treba napredak gradu, kako mu je stalo do gradjana. znaci to je obicni poremeceni licemjer i nista drugo.

Pa nije on sam, na kući na raskrsnici kod autobuse stanice je postavljena tabla "iznajmljujem sobe" i nema ni pečata ni... 

• Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3556

• rucica1

1442

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

1 hour ago, Barba said:

Nikad nisam razumio lazne moraliste izgleda da ih je pun Bihac. Doslo je vrijeme da se ti i drugi roditelji morate izvinjavati Bubudali sto morate voditi djecu u skolu i iz skole odnosno o tome nesmijete pricati a najgore sto moras zivjeti u strahu kao roditelj da ti neka budala iz pm nece nesto uraditi djetetu dok je u skoli.

Ja da sam sa vama skupio bi sve roditelje iz skole i otisao njemu ispred kuce pa bi vidio kako se stvari mjenjaju.

Pa njegova gradonacelnicka kanditatura je bila samo igra SDA da bi se par stotina glasova uzelo protukandidatu od te stranke jer u SDA znaju pred svake izbore koliko imaju zagarantovanih odnosno kupljenih glasova i kad se to sve sabere oduzme od ukupnog broja glasacke mase onda se pojavi ovako jedna budala kao Bubudala.

nijedni izbori na Balkanu se ne dobijaju glasanjem biraca, vec BROJANJEM GLASOVA.... tako da vrlo je moguce da i tu ima neke istine, ali izbori u nasem regionu odlucuje amerika, a ne naivni glasaci.... haha Bubson kao dio zavjere haha

• Like 1
Just now, Fugaziii said:

nijedni izbori na Balkanu se ne dobijaju glasanjem biraca, vec BROJANJEM GLASOVA.... tako da vrlo je moguce da i tu ima neke istine, ali izbori u nasem regionu odlucuje amerika, a ne naivni glasaci.... haha Bubson kao dio zavjere haha

To je Aleksandar Vucic davno rekao ali nebitno .

Meni je najsmjesnije kad su se u mojoj mahali potukli dva stranacka vozaca na dan izbora oko jedne nepokretne gospodje i njenog supruga po koje su dosli da ih  odvezu na glasanje  .

To je najgori odraz situacije u nasoj drzavi ti nesretni starci su im bitni samo u tom trenutku i poslije izbora nikad niko ih nece posjetiti ili pitati kako im mogu pomoci .

Bubudala i svi ostali sto trguju sa migrantima ce kad tad doci pred lice pravde jer mnogi su mislili da i u vezi drugi stvari da su njihovi grijesi zaboravljeni ali SIPA ima dobro pamcenje .

1 hour ago, Grunf said:

Ovo se desilo jucer u poslijepodnevnim satima a ne prije dva dana . Naravno da je vezano za temu jer se doticna osoba kao sto znas bavila i bavi "humanitarnim" radom. Ostaje otvoreno pitanje zasto se sve to desilo i kako. Bubo je imao mjesecima u svojoj kući tempiranu bombu u vidu migranata a osoba tih intelektualnih (ne)sposobnosti je opasna u takvim slucajevima sto se dogodilo i jucer i time dokazao svoju psihicku nestabilnost. A mogao je ovo napraviti i dok je imao tih 185 ljudi u kuci. Halo, 185 ljudskih duša. Mogao se pozar i prosiriti na okolne zgrade i kuće. Na kraju, zašto mi u neku ruku i ne bi bilo smiješno s obzirom da se on meni licno smijao u lice kad sam ga molio da prestane sa poslom kojim se bavi jer mi roditelji djece koja pohađaju škole u neposrednoj blizini njegove kuće svako hebeno jutro smo morali i moramo pratiti istu djecu do škole i nazad. 

Ma ne raspravljate vi u fazonu dušebrižništva za 185 ljudskih duša (sad su i duše). Vi raspravljate ko psiholozi, ko da ste jedva dočekali da se to desi. I danas i jučer tema Bubo. Samo kažem u kojem će pravcu ova tema ubuduće otići. A vjerujem da ovdje niko ne opravdava njegov "humanitarni rad", osim ovih što govore "vodite ih kućama" ;) provukao se Bubo ovdje vezano za migrante milion puta. Što se mene tiče u ovom trenutku, ko ga jebe. Puno je važnijih tema vezanih za migrante (iako ova zaista nije bilo usko vezana za ovu temu), od toga da su sad potisnuti u drugi plan štrajkom sindikata, iako predstavljaju ogroman problem cijelom kantonu, do toga da je Vučjak prividno rješenje aktuelne Vlade, što će nam na zimu opet stvoriti problem da ćemo na ulici imati par hiljada gladnih ljudi. 

• Like 1
  • Dislike 3
prije 3 minuta, Fugaziii said:

nijedni izbori na Balkanu se ne dobijaju glasanjem biraca, vec BROJANJEM GLASOVA.... 

Stvarne promjene ce doci kada onih 50% ljudi koji nikada ne glasaju shvate da je snaga u njihovim rukama. Ja sam jos proslih izbora sa jednim prijateljem malo istrazivao i dosli smo do zakljucka da je "svega" 350.000 glasova dovoljno da okrene kompletnu politicku situaciju u drzavi. Od 3.3 miliona biraca glasalo je 1.8 miliona sto znaci da 1.5 miliona ljudi sa pravom glasa nije izislo na izbore. Dakle, jedna cetvrtina od tih koji nisu glasali je dovoljna da se prica okrene.

Lose politicare biraju dobri ljudi koji ne glasaju.

• Like 2
11 minutes ago, Haldir said:

Ma ne raspravljate vi u fazonu dušebrižništva za 185 ljudskih duša (sad su i duše). Vi raspravljate ko psiholozi, ko da ste jedva dočekali da se to desi. I danas i jučer tema Bubo. Samo kažem u kojem će pravcu ova tema ubuduće otići. A vjerujem da ovdje niko ne opravdava njegov "humanitarni rad", osim ovih što govore "vodite ih kućama" ;) provukao se Bubo ovdje vezano za migrante milion puta. Što se mene tiče u ovom trenutku, ko ga jebe. Puno je važnijih tema vezanih za migrante (iako ova zaista nije bilo usko vezana za ovu temu), od toga da su sad potisnuti u drugi plan štrajkom sindikata, iako predstavljaju ogroman problem cijelom kantonu, do toga da je Vučjak prividno rješenje aktuelne Vlade, što će nam na zimu opet stvoriti problem da ćemo na ulici imati par hiljada gladnih ljudi. 

Po kom su osnovu oni gladni...kad bacaju hranu koju dobiju i kupuju hranu? Nama je Ikar i Macarena (ili kako se već zvala ona riba) bio vrh i poslastica

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 1
32 minutes ago, Bosanac said:

Stvarne promjene ce doci kada onih 50% ljudi koji nikada ne glasaju shvate da je snaga u njihovim rukama. Ja sam jos proslih izbora sa jednim prijateljem malo istrazivao i dosli smo do zakljucka da je "svega" 350.000 glasova dovoljno da okrene kompletnu politicku situaciju u drzavi. Od 3.3 miliona biraca glasalo je 1.8 miliona sto znaci da 1.5 miliona ljudi sa pravom glasa nije izislo na izbore. Dakle, jedna cetvrtina od tih koji nisu glasali je dovoljna da se prica okrene.

Lose politicare biraju dobri ljudi koji ne glasaju.

Pa u sustini ovo je istina ali ima i tu i drugih parametara cinjenica koje ozbiljno utjecu na izborni rezultat.

Prvenstveno mozda i najveci je popis stanovnistva njegova tacnost te razlika na posljednji prijeratni popis .

Najveca nepravda je da najmnogoljudniji narod u BiH odnosno Bosnjaci sa vise od 51% prema posljednjem popisu ja bi se usudio reci da je taj broj znatno veci mislim cak i blizu 60% bude ogranicen blokiran od ostala dva naroda koja od nekih 32 % Bosanski Srbi i slabih 8% Bosanski Hrvati . Znam neko ce reci postoji konstitutivnost u ustavu ali kome treba da konstutivnost bude instrument ogranicavanja sputavanja najmnogoljudnijeg naroda.

U sustini da skratim poanta je da u na izborima u BiH isto je da li je glasalo milion ljudi za bosnjackog clana ili po deset hiljada za srpskog ili hrvatskog clana predsjednistva a takva je situacija u svim segmentima vlasti  na drzavnom nivou .

Ja sam davno rekao da pola miliona prognanih Bosnjaka iz manjeg entiteta koji su vani ili u Federaciji da se ujedine mogu promjeniti politicku sliku u RS i ovi su ljudi vazni odnosno njihov izlazak na izbore . Na zalosty veliki broj prognanika iz RS nema nikakvu zelju ni volju kao ni svijest za ovakve stvari .

Srbi se ovog najvise boje jer znaju da ce se ovo desiti kad tad u buducnosti  zato se na razne nacinine vrse opstrukcije povratnika .

• Like 1
8 minutes ago, Grunf said:

Da li je ovo naš vrli gradonačelnik otišao na "bratimljenje" u Katar? Baš smo na dobrom putu EU integracija

Ljudi zive u zabludi da ce ostvariti neke investicije ovo ono medjutim sve je to slabo i nista od toga nece biti .Arape Balkan odnosno Bosna samo zanima kao podrucje gdje mogu naci jeftine hostese odnosno jebulje vrhunskog stasa .Bas kao ona mala iz Bihaca sto je bila missica u Hrvatskoj sad glumi hoteljerku VIP aktivisticu .

Sve njihove investicije su po Francuskoj ,SAD ,Rusiji.

prije 9 minuta, Barba said:

Ljudi zive u zabludi da ce ostvariti neke investicije ovo ono medjutim sve je to slabo i nista od toga nece biti .Arape Balkan odnosno Bosna samo zanima kao podrucje gdje mogu naci jeftine hostese odnosno jebulje vrhunskog stasa .Bas kao ona mala iz Bihaca sto je bila missica u Hrvatskoj sad glumi hoteljerku VIP aktivisticu .

Sve njihove investicije su po Francuskoj ,SAD ,Rusiji.

Slazem se donekle s tobom ali treba odrzavati veze sa tim drzavama. Qatar je najbogatija drzava na svijetu i svi principi dobre diplomatije nalazu dobre odnose. 

57 minutes ago, Bosanac said:

Slazem se donekle s tobom ali treba odrzavati veze sa tim drzavama. Qatar je najbogatija drzava na svijetu i svi principi dobre diplomatije nalazu dobre odnose. 

Naravno da treba to ne osporavam ali ja licno nevidim sposobnog covjeka od nasi politicara za takve stvari iz vise razloga.

Prvi i najvazniji je poznavanje engleskog jezika i komunikacija 1na 1 sa datom osobom ili grupom ljudi .Nema poslovanja preko tolmaka jer odmah ispadas neozbiljan danas je komunikacija na engleskom osnom trgovine i poslovanja. 

Druga stvar iskljucivo pricati poslovno i o poslu i konkretnim prijedlozima ponudama jer vise niko nece da trosi svoje vrijeme slusajuci mi smo braca muslimani znas kod nas je bio rat i takve price nema kolisanja vec iskljucivo srz problema ponuda potraznja.

Najvaznija stvar biti iskljucivo posten i ici postenim namjerama a ne gledati licni interes mito korupcija, Katarci nisu glupi ljudi oni su svi skolovani po Harvardima i ostalim sveucilistima u UK i SAD. 

Mi da Kataru ponudimo izvoz vode za pice i po povoljnim uvjetima razumnoj cijeni nama bolji posao netreba odmah se moze otvoriti firma sa 100 zaposlenih .

Druga stvar investicija za aerodrom Bihac gdje ce ljudi letiti direktno iz Dohe za Bihac charter letovima sve i da oni naprave svojih 5 hotela to znaci dovoljno turista za domace a i u tih pet hotela se moze zaposliti 200 ljudi i vise sa koperantima. 

Izvoz hrane mesa pa arapi placaju po 200 eura za nase domace janje jer nikad nisu jeli tako ukusnu janjetinu ili kozetinu koja i nemoze nigdje biti ukusnija osim ona koja je na ispasi po planinama brdima i koja pije najbolju vodu .

Mlijeko,cajevi ,med ,kesten,ljekovito bilje su sve stvari koje mi mozemo njima prodavati i da od toga USK kanton i Bihac sa njim bude najrazvijeniji kraj na balkanu. 

2 minutes ago, Barba said:

Sta prica neda mi se slusati ali me zanima?

O masonima na Vučjaku :D o Dirku koji je mason i ti folovi...hrpa gnoja...jbga treba biti realan i priznati. Ne znam koji je njegov cilj u svemu ovome. Inače niti ja ga slušam niti čitam nego jednostavno ponekad naletim na linkove sa naslovima

1 hour ago, Bosanac said:

Nisam išao u tom smjeru, nego jednostavno se osvrnuo na "bratimljenja". Zadnje takvo doduše Bakirovo bratimljenje sa pakistancima rezultiralo je invazijom pakistanaca :D na BiH tj. Bihać i Kladušu

Edited by Grunf
  • Like 3
prije 23 minuta, Grunf said:

O masonima na Vučjaku :D o Dirku koji je mason i ti folovi...hrpa gnoja...jbga treba biti realan i priznati. Ne znam koji je njegov cilj u svemu ovome. Inače niti ja ga slušam niti čitam nego jednostavno ponekad naletim na linkove sa naslovima

Nisam išao u tom smjeru, nego jednostavno se osvrnuo na "bratimljenja". Zadnje takvo doduše Bakirovo bratimljenje sa pakistancima rezultiralo je invazijom pakistanaca :D na BiH tj. Bihać i Kladušu

Ima on nekad i pametnih, ne treba odmah ni otpisati čim se naslov pročita. U nekim stvarima se slažem s njim u nekima ne.

Ono što je činjenica da se ove migracije unazad par godina nisu slučajno desile, neko je to dobro organizovao s vrha(ČITAJ ELITE). Sirijske izbjeglice, ok, to bi mogao shvatiti, ali hrpu klošara i narkomana od kojih ni 1% nije iz Sirije ne mogu. 

Plus, odakle više lova tolika da se mogu privatni smještaji plaćati od po 10-20 eura DNEVNO??? A neki su tu već dobrih godinu i kusur dana. Maratonski razgovori na telefonima, pune kese bambuča i grickalica(da se hoće koji sjetiti makar sapun kupiti) itd.. Ko od nas sebi može priuštiti tako nešto, npr da plaćamo 20 eura smještaj a da se ne radi nigdje?

Znači ko god pomisli da su to samo teorije zavjere i slično, pored svega ovoga što sopstvenim čulima percipiramo svaki dan je jebeni idiot!

Ništa novo

• Like 4
  • Thanks 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...