Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, toby said:

Pa tek smo, i to među prvima, otvorili temu njemačke državne propagande u cilju stvaranja hot-spotova u zemljama na balkanskoj ruti, a ti bi odmah stao i sve pomeo pod tepih. Polako, priča je tek počela. 

Zapravo ti si pokušao otvoriti tu temu, čak četiri puta. I svaki put bezuspješno. Što dovoljno govori o toj "propagandi".

Preporucila bih Vam: @toby i @Haldir da si iznajmite kakvu sobu. Mogu Vam srediti popust u novom hotelu Safir. Slozite se da se ne slazete i pokusajte argumentovano bez vrijedjanja jedan drugog o tom dojče izvjestavanju dojče propagande. Svi mainstream mediji fuljaju price jer MORAJU jer im tata kaze sta ce i kad ce i kako ce, e sad ko je kome tata to je druga prica. 

U Bihaću ovo može a od moje familije elektrodistbucija prodala sat za struju nekom lopovu mislili niko se neće javiti znači sat za el još od Austrugarske . Moj pradid bio ažuran čovjek skupljao svu poštu i pošalju mene kod neke Svetlana žena kako si šta ima 500 eura da dalje pričamo .

Jebem ti mamu Svetlana proče tvoje vrijeme

Zbog takvih debeli kurvi dolaze migranti

mamu ti jebem 

Znači ta debela prasica Svetlana samo gleda da ljude iskoristi bez obzira što sam ja dijete poginulog borca dijete koje je u ratu izgubilo oba roditelja dijete koje se brinulo za brata i ta sve ostalo

mogao sam ja njoj lično platiti nije stvar u novcu ali sutra će doći drugi čovjek sa istim problemom bez novca 

moja borba je Bihać bez kese

ako će te me podržati u ovoj akciji da bude racionalna i viralna 

znači Bihać bez kese to znači bez mita korupcije a ko ponudi mito taj je najveće govno

Bihać bez kese by Barba

E moj Barba šta je krovova i renoviranja kuća pogođenim ratom odrađno na papiru da bi neki bihaćki Lopovi uzeli pare a narod ćuti.dobro je ima brašna struje ne padaju granate.

Država napravljena za lopova.

Edited by Fap mašina

prije 40 minuta, Fugaziii said:

Preporucila bih Vam: @toby i @Haldir da si iznajmite kakvu sobu. Mogu Vam srediti popust u novom hotelu Safir. Slozite se da se ne slazete i pokusajte argumentovano bez vrijedjanja jedan drugog o tom dojče izvjestavanju dojče propagande. Svi mainstream mediji fuljaju price jer MORAJU jer im tata kaze sta ce i kad ce i kako ce, e sad ko je kome tata to je druga prica. 

Mislim da Haldir već ima apartman s jacuzzijem u Sedri. 😊Zapravo smo se sve složili, al i dobro, pustimo malo drugove Nijemce, pa pogledajmo što kažu drugovi iz multikulturalne Švedske. 

https://www.dn.se/nyheter/sverige/antalet-sprangdad-i-sverige-okar/

Dakle, u Švedskoj je broj dizanja objekata i ljudi u zrak eksplozivom u 2019. porastao za 45% u odnosu na isto razdoblje prošle godine. Kriminalist Sven Granath priznaje da je došlo do porasta korištenja eksploziva, ali ne zna zbog čega.:o

Ipak, daje vrhunsku stručnu pretpostavku: porast uporabe eksploziva u Švedskoj može biti zbog povećanja nasilja uz korištenje vatrenog oružja.O.o

https://m.dw.com/bs/ko-pije-a-ko-plaća-u-vučjaku/a-50068499?maca=bs-Facebook-sharing

"Neki od migranata nezvanično pričaju da su bili dio projekta tzv. sigurnih kuća. To u praksi znači da na određenim lokacijama, svakih nekoliko stotina kilometara kroz BiH, od ulaska u zemlju na granici sa Srbijom pa do hrvatske granice, postoje obezbjeđeni privatni ilegalni smještaji. U Bihaću ili Velikoj Kladuši, na granici sa Hrvatskom, preuzimaju ih lica koja ih dalje prevoze prema zemljama EU. I sve je to jedna dobro uigrana ekipa, što se da zaključiti iz opisa tih osoba i uniformi koje nose.

Javna je tajna da u privatnim smještajima u Bihaću i Velikoj Kladuši boravi nekoliko stotina migranata, ali da policija ne vrši velike akcije kako bi spriječila njihov ilegalni rad. S druge strane, jeftinije je i za kanton da ih je što više smješteno u takvim objektima, jer donose profit, što je nedavno kroz priču o većem prilivu novca u odnos na prošlu godinu, potvrđeno i iz Vlade Unsko-sanskog kantona."

..."

Sead Šehić je ogorčen i zabrinut

Međutim, pojedini građani Bihaća već najavjuju organizovanje u grupe i straže kako bi se zaštitili jer su nekoliko puta tražili pomoć od gradskih i kantonalnih vlasti, od  IOM-a, ali je sve ostalo isto. Seada Šehića zatičemo ispred kuće, gdje prodaje voće i povrće. Iako su šatori ispred prihvatnog centra Bira, nedaleko od njegove kuće uklonjeni, a migranti prebačeni na Vučjak, Šehić je ogorčen.

„Ništa se smirilo nije, samo je gore. Juče sam fizički napadnut prvi put. Policiji se ne možemo više žaliti jer ništa do sada nisu preduzeli. Organizovaćemo se sami u naše straže jer je ovo naizdrživo. Ja sam od prvog dana ovdje i još se nije desilo da su napali nekog našeg, do juče. Nedavno su komšiji rekli da će mu zapaliti kuću. I prije nekoliko mjeseci smo bili za organizovanje straža, ali ja sam bio protiv toga ali ovo je neizdržjivo. Pune su ih poljane, odvezu ih na Vučjak i oni se odmah vrate u grad", kaže Šehić navodeći da priča o integraciji nije moguća."...

Edited by Grunf

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...