Jump to content
FORUM

Recommended Posts

16 hours ago, Fugaziii said:

dobro si uocio.... necu izmedju vas dvojice svadju ovdje zato sto uvijek nekako pocnete narod kriviti (mislim na nacionalnost) hrvati ovo bosnjaci ono srbi ono.... nema toga.... ili privatno ili na temu "MI SE MRZIMO - MI SMO NACIONALISTI", samo sto vam necu dozvoliti ni da otvorite takvu temu. Uvijek vi iskoprcate se i nadjete nacin da nesto kazete sto sam rekla da necu ovdje. sto se ne bi za promjenu voljeli i podrzavali? eto zato. ako imas jos neki problem, javi se, rijesicemo.

a sto se tice tvoje price o migrantskoj krizi, u pravu si. eto.

ajte bok

Ne znam čemu gušenje rasprave ili moderiranje njegovih postova. Sve je i dalje u okviru teme. Mislim da moderator prvo treba pregledati vlastite upise pa sprovoditi šerifski posao na drugima.

50 minutes ago, Haldir said:

Ne znam čemu gušenje rasprave ili moderiranje njegovih postova. Sve je i dalje u okviru teme. Mislim da moderator prvo treba pregledati vlastite upise pa sprovoditi šerifski posao na drugima.

Kakve veze hvo ima sa migrantima? I kakve veze ima pola od onoga sto ste ubacivali? I ti Haldire, ne sjedi se ednom guzi*om na dvije stolice. Primijetna je mnogo zustrija rasprava nego inace uz svakojako "komplimentiranje", a niste se drzali teme, i dizete tenziju u bojama koje trenutno ne odgovaraju, jer bosnjacko/hrvatsko/srpska involviranost u migrantsku krizu se sigurno ne tice ratnih, poslijeratnih desavanja (mozda u smislu da se levatima serviraju konstantne razmirice izmedju tri zemlje i unutar jedne dok i kitarka i izmetbegvici i dodici i covici mlate lovu sa strane...) A ja vjerujem da Vi ne pusite tu pricu. Zato sam htjela da srezem tenzije dok nije poraslo, lako se navuci znas? Slobodno privatno piisite jedan drugom, pogotovo ako je vidno da smo vas dva ucestvuje u temi. I vidite da ste zagusili temu jer niko drugi nece i nema sta da doda kad se samo vas dvojica prepucavate a ako svi drugi na to nemaju sta dodati, onda mislim d smo si jasni? I nemoj da se ljutis, ja moram bit ovdje podvojena, svadjalica i galamdzija Fugaziii i moderator Fugaziii koji rjesava probleme... To je mnogo tesko da odrzavati 😄

Samo opaska da mu se moderirao post koji je sasvim ok, naspram niza postova u kojima je iznosio urođene fašističke stavove i širio ksenofobiju. Kad se već ne moderira to, ili kad moderator drugima govori da su glupi, nema smisla ni ovu raspravu prekidati. Ali dobro, završena je.

• Like 1

1 hour ago, Haldir said:

Samo opaska da mu se moderirao post koji je sasvim ok, naspram niza postova u kojima je iznosio urođene fašističke stavove i širio ksenofobiju. Kad se već ne moderira to, ili kad moderator drugima govori da su glupi, nema smisla ni ovu raspravu prekidati. Ali dobro, završena je.

Uvazeni clane ovog foruma, vratila sam post od kolege @toby, uzimajuci u obzir da Vama nece smetati sto Vas je nazvao, i citiram: "ti kao šoroševski promigrantski teroristički plaćenik", i ispricavam se ako sam Vam poremetila Vas uljudan i debatski, neuvredljiv razgovor. Molim Vas samo da ubuduce uvrede ostavite za private. Pozzic 😀

• Haha 1

39 minutes ago, Fugaziii said:

Uvazeni clane ovog foruma, vratila sam post od kolege @toby, uzimajuci u obzir da Vama nece smetati sto Vas je nazvao, i citiram: "ti kao šoroševski promigrantski teroristički plaćenik", i ispricavam se ako sam Vam poremetila Vas uljudan i debatski, neuvredljiv razgovor. Molim Vas samo da ubuduce uvrede ostavite za private. Pozzic 😀

Mislim da mu epiteti gode :)

Nego, da li neko zna nesto više o ovome:

FB_IMG_1566641755759.jpg

@Grunf eto haldira, eto tobyja, ako im prija onakav razgovor i niko se ne zali, ko sam ja onda da im to remetim.

A to za napad... A vjerovatno je tacno, ne vjerujem da bi tek tako ovaj lik objavio. Samo, ne treba nikoga da iznenadjuje porast broja ovakvih i slicnih slucajeva, jer su se koliko vidim stvari vratile na staro. Jesam Vam rekla da je Vucjak, i pojacane policijske akcije samo bila sigurica da im njihovi divni bihacki ljetni dani, koncertici i parade prodju onako bez ekscesa, da ne bi rekli opcinsko vijece ne zna organizirati zabavne evente. A to sto su potpuno bezobrazni i nesposobni da rijese kljucne aktuelne probleme, pa cak stavise i sami potpomazu pogorsanje situacije, to se njih niti ikoga drugog ne bi kao trebalo ticati?!! Nemoj me pogresno shvatiti, nemam nista protiv koncerata i festivala i predstava, ali mislim da bi u ovom momentu rjesavanje poblematike s migrantima bilo mnogo korisnije i nadasve najbitnije za odraditi. Kakvi klocevi vode ovaj grad i drzavu, to je satira, ziva komedija.... 

• Like 4

29 minutes ago, paša said:

Miral u V.Kladuši 

Screenshot_20190824-155854_Facebook.jpg

Da nisu ovo ovi što su napali nožem ovu curu na pješačkom mostu sinoć? Najjači su mi komentari ovih radikala vele šta ima tražiti noću na ulici...hahahah

Edited by Grunf

1 hour ago, Grunf said:

http://normala.ba/2019/08/24/razbojnistvo-na-smaragdnom-mostu-uhapsena-dva-pakistanca-25-godisnjakinji-prijetili-nozem-oteli-joj-20-km-i-dirali-po-grudima/

Jedan život u Bihaću danas vrijedi samo 20 KM? Više je vrijedio i u ratu.Šteka cigareta više vrijedi...nekom se treba dobro majke naj....

Znaci razbojnistvo i seksualno zlostavljanje! Pocelo je pocelo.. fujj bagro mars kuci!

22 minutes ago, Lidjo said:

Znaci razbojnistvo i seksualno zlostavljanje! Pocelo je pocelo.. fujj bagro mars kuci!

Mislim da je krajnje vrijeme da mjesne zajednice organiziraju patrole noću i ne dozvoljavaju kretanja migrantima sa prvim mrakom u svojim rejonima jer je MUP i vlada uvela policijski sat za migrante koliko mi poznato i ispravite me ako grijesim ali niko to ne provodi. Najžalosnije je što neće biti procesuirani jer im ne znaju identitet !?

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Thanks 3

Bišćani net ko da izbjegava prenositi ove vijesti koje se dese u Bihaću.

Više prostora u udarnim vijestima je posvećeno srpskim pevaljkama,njihovim slikama i pehovima.ne zanima nas ni koji broj kopački nose hrvatski nogometaši.to su vaše udarne vijesti.

Dok nam se u gradu dešava agresija.

• Like 2

https://www.thetimes.co.uk/edition/world/greece-at-breaking-point-as-migrant-numbers-triple-7697rqh8f?utm_medium=Social&utm_source=Twitter

Iz Turske utrostručena tjedna tura doktora i inženjera. U Grčkoj ih je blizu 100 tisuća, ne računajući neregistrirane. Pogodite kamo idu.

prije 8 sati, Fugaziii said:

Preko Šoroša se sve da srediti, para vrti gdje burgija neće.9_9 Sad, što mislite o suštini mog upisa zbog kojih se šoroševsko čedo diglo na zadnje papke, mogućnost građanskih tužbi zbog narušavanja kvalitete života, imate valjda kakve udruge za tako nešto? 

• Like 1

Pa talijanska mafija je rekla da je krijumcarnje ilegalaca unosnije od droge, jasno je da je ovo kamilica prema onome sto slijedi svih nas, mozemo samo zamislit koja se para vrti na krijumcarenju ljudi iz Turske u Grcku i dalje, znaci to ne da ce stati, to ce eskalirati do krajnjih granica, jasno je sto treba poduzeti (pucati na ilegalne prelaze granice) takoder je jasno da to nitko nece ucinit, znaci crno nam se pise.

• Like 2

Slike preuzete s fb grupe...dokaz da su teroristi među nama. Jos uvijek sam pod mišljenjem da će se rat preseliti u Evropu, još uvijek mislim da nisu odustali od granica ISIL-a gdje su i Hr i BiH i Sr unutar istih @pašakako ti se čine ove slike? Slatki?

FB_IMG_1566670860593.jpg

FB_IMG_1566670856278.jpg

FB_IMG_1566670851543.jpg

FB_IMG_1566670846425.jpg

FB_IMG_1566670840961.jpg

FB_IMG_1566670834692.jpg

FB_IMG_1566670825046.jpg

FB_IMG_1566670818658.jpg

FB_IMG_1566670813561.jpg

FB_IMG_1566670806873.jpg

FB_IMG_1566670800303.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Haha čuj dokaza. Od tih 11 usporedbi, za samo se jednu može reći da ima mogućnosti da se radi o istoj osobi. Kakva demagogija. 

• Dislike 5
  • Angry 1

Većina ovih slika nisu pripadnici ISILA .

Mislim da se radi o Afganistanskoj vojsci te jezuitima .

Mada među migrantima ima mnogo terorista ISILa .

5 minutes ago, Haldir said:

Haha čuj dokaza. Od tih 11 usporedbi, za samo se jednu može reći da ima mogućnosti da se radi o istoj osobi. Kakva demagogija. 

Lijepo sam napisao da je preuzeto sa fb...po mom mišljenju poklapa se 9 od 11 no ne bitno je... Mene zanima jedna druga stvar, imaš li djevojku, suprugu, sestru ili majku? Što da se ona zadesila sinoć na pješačkom mostu? Da li bi i tad likovao? Imam osjećaj da se nimalo ne razlikuješ od tih ljudi

• Like 4

1 minute ago, Grunf said:

Lijepo sam napisao da je preuzeto sa fb...po mom mišljenju poklapa se 9 od 11 no ne bitno je... Mene zanima jedna druga stvar, imaš li djevojku, suprugu, sestru ili majku? Što da se ona zadesila sinoć na pješačkom mostu? Da li bi i tad likovao? Imam osjećaj da se nimalo ne razlikuješ od tih ljudi

Pusti tu priču na koga ti ja ličim i od koga se ja ne razlikujem, radije prestani širiti demagogiju i ksenofobiju, biće lakše i tebi i meni i hiljadama drugih. 

• Dislike 7

6 minutes ago, Haldir said:

Pusti tu priču na koga ti ja ličim i od koga se ja ne razlikujem, radije prestani širiti demagogiju i ksenofobiju, biće lakše i tebi i meni i hiljadama drugih. 

Ne, ja pokusavam tebe sprijeciti u sirenju radikalnih teroristickih i islamistickih ideja. Mali ljigavče ja za sebe znam da sam ispravan 100% a 90% Bišćana me zna i to će ti potvrditi. Svoje komplekse liječi po cazinskim ulicama i u svojoj selendri iz koje si se iskoprcao

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Aferim! 1
  • Haha 1

2 minutes ago, Grunf said:

Ne, ja pokusavam tebe sprijeciti u sirenju radikalnih teroristickih i islamistickih ideja. Mali ljigavče ja za sebe znam da sam ispravan 100% a 90% Bišćana me zna i to će ti potvrditi. Svoje komplekse liječi po cazinskim ulicama. 

Da, svakako, napisao sam barem jedan post u kojem sam iznio neku terorističku "ideju". Samo što ga ne mogu naći, vjerujem da ti možeš (?). Ne znam čemu vrijeđanje, pretpostavljam trenutak slabosti ili nešto drugo. 

28 minutes ago, Haldir said:

Da, svakako, napisao sam barem jedan post u kojem sam iznio neku terorističku "ideju". Samo što ga ne mogu naći, vjerujem da ti možeš (?). Ne znam čemu vrijeđanje, pretpostavljam trenutak slabosti ili nešto drugo. 

Gdje sam te vrijeđao? Ja sam uvijek iskren i direktan, a i sam znaš od kud si došao i da nisi došao iz Pariza. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...