Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Cujem da je i voz prije stanice u Bihaću izbacio migrante u Srbljanima,a evo Taxi ih dovozi u Djacki dom. Oko 100 novih migranata je stiglo vozom, to je informacija iz Krupe. 

Davno je vec receno da je Suhret dao saglasnost i treba da snosi odgovornost. Bilo bi moralno da podnese ostavku. A novoimenovana vlada kantona je nadam se cula glas sa trga. Hitno sazvat sjednicu i proglasit Vanredno stanje.

• Like 4
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

7 minutes ago, Venom said:

Cujem da je i voz prije stanice u Bihaću izbacio migrante u Srbljanima,a evo Taxi ih dovozi u Djacki dom. Oko 100 novih migranata je stiglo vozom, to je informacija iz Krupe. 

Davno je vec receno da je Suhret dao saglasnost i treba da snosi odgovornost. Bilo bi moralno da podnese ostavku. A novoimenovana vlada kantona je nadam se cula glas sa trga. Hitno sazvat sjednicu i proglasit Vanredno stanje.

Sej Ramić treba biti gradonačelnik jer je sa svim do sada pokazao koliko voli svoj grad i svoje sugrađane!!!! Bez obzira na stranku! 

• Like 3
9 minutes ago, Venom said:

Ima li vas još tamo kod đačkog?

1 hour ago, Venom said:

A vala i krupljani bi se trebali organizovati pa s njihove strane punktove napraviti - Cazin takodjer.

Kad komsiji kuca gori neceka se da se vatra prosiri.Danas smo mi, ako ovako nastavi sutra mogu i oni na redu biti.

Edited by rucica1
  • Like 1

Dok ne zatvorimo granice kantona oni će ulaziti kako hoće. I država je da normalna ona bi napravila do sad kamp daleko od grada i onemogućila izlazak njima.Međutim nekome nije u interesu da to uradi. 

AKO ŽELIMO IH otjerati, onda treba blokirati mjesto gdje podižu novac..A to je pošta na Oz i nema ih više..

• Like 4

migrante voz istovario u Srbljanima a naša stoka od Taxista ih prevozi u Bihać. Pa gdje je tu Policija da pohapsi te taxiste jer oni direktno sudjeluju u krijumčarenju ilegalnih migranata. NEVJEROJATNA PASIVNOST I OPSTRUKCIJA POLICIJE

NIŠTA OVO NIJE SLUČAJNO

• Like 2
  • Aferim! 1

MA TO JE STVAR POLICIJE DA GA ZAUSTAVI UTVRDI DA VOZI MIGRANTE I UHAPSI I PRIČI KRAJ 

AL NE LAKŠE JE MENE ZAJEBAVATI ZBOG NE DAVANJA ŽMIGAVCA ILI NEVEZANOG POJASA

TO TREBA ISTO BITI JEDAN OD ZAHTJEVA DA POLICIJA POČNE KONTROLU TAXIA I OSTALIH PRIJEVOZNIKA PA KAD 5-6 BUDE UHAPŠENO DA VIDIŠ KAKO ĆE SE OSTALI SMIRITI

• Like 3

Jako dobar post Aldijane Hadžihajdarević na fb

1. Zašto je država dozvolila da Bihać postane migracioni centar? 
2. Zašto se niko iz vrha politike Novalić, Izetbegović i Zvizdić javno NIKADA nisu oglasili o ovom pitanju?
3. Zašto klaun Mektić ne dolazi na posao od prije izbora?
4. Zašto su IOM-u dozvolili da upravlja situacijom i pri tom pere novac ( 7 miliona € za koje se zna) a koji je došao u BiH za rješavanje ovog pitanja? 
5.Zašto su dozvolili da MUP USK ( jedina svijetla tačka u ovoj situaciji) bude izbačen iz privremenog prihvatnog centra u Borićima? 
6. Zašto je medijima zabranjen ulaz u Sedru, a odnedavno i u Boriće? 
7. Zašto je zapravo pokrenut Talgo voz? 
8. Zašto u Centrotransove autobuse prvo ulaze migranti i izbjeglice, a Bosanci tek ako ostane mjesta?
9. Zašto niko nema m...a proglasiti vanredno stanje i angažirati vojsku? 
10.Zašto i čije letjelice kruže iznad grada dok traje mirni protest Bišćana?

Edited by Alen Pašić
  • Like 4
  • Aferim! 1

Imam prijatelja migranta..pakistanac,normalna osobaci kaze mi da su mu u Sarajevu govorili policajci da ide za Bihac,znaci smisljeno i sam on kaze da u ovim migrantima ima 50% stoke,dilera,narkomana te covjek nece ni blizu njih..jbg najebali smo

Suhret treba otici sa svojim savjetnicim! Mora se razjasniti na cijoj su strani policija i inspekcija. Ako zele da saraduju narod ce ukazati na sve one koji su jataci migrantima krenuvsi od taxista i ovih prodanih dusa sto im iznajmljuju smjestaj. Sinoc je TAXI srebreni VW Passat B5.5 karavan zlostavljao ostale vozace u saobracaju divljackom voznjom po gradu i okolici zureci da baci sto vise tura migranata. Ulica Irfana Ljubijankica i Ceravacka brda puna migranata. Nekoliko kuca preko 20 ih drzi. Organi reda moraju se ocitovati hoce li poceti nesto raditi ili da mi gradani istjeramo mak na konac. Gdje sad jeb... inspekcija koja kontrolise najam smjestaja? Na Biscane koji su investirali i po 50.000 eura u vlastite kapacitete s ciljem razvoja turizma krenuli ste sa haracem, kaznama, uhodenjem preko bookinga, maltretiranjem i prijetnjama, nabrajanjem preglupih pravila i regulativa koje nigdje na dunjaluku ne postoje... hajte sad kod Seje Teske Industrije pa nam javite koja tamo pravila vrijede za preko 20 likova nepoznatog porijekla od kojih svaki ima zapasan handzar ili serafciger. Saobracajna policija kod mrtvacnice zbog svjetala zaustavlja nase vozace koji su posli na ispracaj pred dzenazu a taxisti voze po 7-8 migranata u autu, ispod 80km/h ne spustaju, preticu na punoj, jebu majku ostalim vozacima sto su uopste na cesti pa im smetaju jer da nema nikoga bacili bi vise tura .... Pored migranata sad i ovo moramo trpiti???

• Like 5

Zanimljivo je da se niko jos ne oglasava po pitanju postavljanih zahtjeva sinoc, najvazniji onaj da se uklone migranti van grada. E sad ako gledamo ovlastenja, jedina Institucija koja moze izmjestiti migrante, je Ured za Strance BiH, a policija im pruza podrsku na njihov zahtjev. To ne moze niti IOM, niti Vlada USK, niti Policija USK, niti FBiH policija. Samo u Ured za Strance BiH, oni su dio Ministarstva Sigurnosti BiH. Znaci taj zahtjev mora ici prema njima, kao i sve ostalo.

• Like 2
43 minutes ago, Grunf said:

Da li ima neko informacije sa lica mjesta iz Borića? Nisam u mogucnosti ovog momenta da dođem pa me interesira okupljaju li se građani? 

Ma saka ljudi... stotinjak. Nista se ne desava... par televizija, poneka izjava i to je to.

Edited by Perovich
1 hour ago, sk64 said:

MA TO JE STVAR POLICIJE DA GA ZAUSTAVI UTVRDI DA VOZI MIGRANTE I UHAPSI I PRIČI KRAJ 

AL NE LAKŠE JE MENE ZAJEBAVATI ZBOG NE DAVANJA ŽMIGAVCA ILI NEVEZANOG POJASA

TO TREBA ISTO BITI JEDAN OD ZAHTJEVA DA POLICIJA POČNE KONTROLU TAXIA I OSTALIH PRIJEVOZNIKA PA KAD 5-6 BUDE UHAPŠENO DA VIDIŠ KAKO ĆE SE OSTALI SMIRITI

Ma treba  ono  upaziti koji su to, pa im poceti gume busiti.Stim bi i policiji olaksali.

Edited by rucica1
  • Like 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...