Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

1 minute ago, Haldir said:

Čuj obrijali mu nogu pa onda haha, nisam čitao ali sad sam morao. Ovo je vjerovatno gore od Fatmira Alispahića. 

Ahahahah....dobio besplatnu depilaciju, besplatno uklanjanje tetovaze i jos se žali...hahahaha

Najžalosnije je da sam tu vijest kako sad vidim prenijeli svi portali u regiji. Index jedva docekao

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 1

Moja teorija razvoja događaja: migi je krenuo iz Tuzle talgo vozom. Kod Bos. Otoke silazi sa voza. Tih momenata se sjetio da ima tetovažu po kojoj će ga moci identificirati iako je odbacio dokumenta (neki zlocin je pocinio) a tattoo ce ga otkriti. Moje misljenje bivsi clan Isila i to neki ozlogasen. Odlucuje na taj nacin skriti tattoo ali se i javlja u najblizu ambulantu - u Bosanskoj Krupi sa izmisljenom pricom a sa ciljem da si pripremi teren ako ga hr. policija uhvati pri prelasku granice. Jer halooo...otisao u B. Krupu pored Bihaća ili Kladuše...

• Like 3

Mektić svjesno obmanjuje javnost koristeći službene informacije. A ta evidencija se vodi isključivo po broju iskazanih namjera za podnošenje zahtjeva za azil. Zaboravio je spomenuti da država nema blage veze koliko ih je u privatnom smještaju a koliko pod otvorenim nebom. Dakle ta službena evidencija je živo sranje.

No tome i služi taj SDS-ov demagog - da obmanjuje javnost i skriva nesposobnost vlastite stranke i njenih partnera. I da ponekad presprdava Špirića.

• Like 5

U Genocidnoj tvorevini se formiraju i postrojavaju žandari sa dugim cijevima odavno se inkognito formira rezervni sastav samo sto to nije formalno ali će ubrzo . OHR i visoki predstavnik njemo gledaju bošnjački političari jedan dio govori o aprilskom paketu i to isti oni sto su bili prije u stranci ZABIH i srušili isti 2006 sad prešli u SDP i pokušaju oživjeti ono sto su sami srušili a SDA pravi neke deklaracije .Herceg Bosna dobija svoj medij kojeg će plaćati Bošnjaci naša djeca odoše vani migranata je sve vise . Bojim se da bi mi Bošnjaci vrlo lako mogli doživjeti sudbinu Palestinaca i pojasa Gaze .

• Sad 1

Evo gledam sad neke slike i čitam tekst na fb o nasem građaninu a kako sam uspio shvatiti iz Velike Kladuše je. Meho Dogic, beskucnik kojeg su prije tri noci migranti izboli nozem i serafcigerom te mu oduzeli telefon. Na linku mole i za pomoc za njega. O ovom događaju mediji nisu izvjestili ali jesu o zigosanom migrantu

FB_IMG_1569351250599.jpg

FB_IMG_1569351256808.jpg

FB_IMG_1569351267243.jpg

• Sad 2

prije 28 minuta, Barba said:

U Genocidnoj tvorevini se formiraju i postrojavaju žandari sa dugim cijevima odavno se inkognito formira rezervni sastav samo sto to nije formalno ali će ubrzo . OHR i visoki predstavnik njemo gledaju bošnjački političari jedan dio govori o aprilskom paketu i to isti oni sto su bili prije u stranci ZABIH i srušili isti 2006 sad prešli u SDP i pokušaju oživjeti ono sto su sami srušili a SDA pravi neke deklaracije .Herceg Bosna dobija svoj medij kojeg će plaćati Bošnjaci naša djeca odoše vani migranata je sve vise . Bojim se da bi mi Bošnjaci vrlo lako mogli doživjeti sudbinu Palestinaca i pojasa Gaze .

Nisam pametniji niti mudriji od profesora Puhala i potpisujem izjavljeno.

U prilog tvojoj tvrdnji...

Screenshot_20190924-210853_Opera.jpg

Screenshot_20190924-210832_Opera.jpg

28 minutes ago, Grunf said:

Evo gledam sad neke slike i čitam tekst na fb o nasem građaninu a kako sam uspio shvatiti iz Velike Kladuše je. Meho Dogic, beskucnik kojeg su prije tri noci migranti izboli nozem i serafcigerom te mu oduzeli telefon. Na linku mole i za pomoc za njega. O ovom događaju mediji nisu izvjestili ali jesu o zigosanom migrantu

Kako mu se moze pomoci? Ima li kontakt broj ili nesto da se dodje do njega?

OK. ja cu licno vidjeti da kontaktiram tu gospodju, da vidim da mu moji iz poslovnice u kladusi nesto spreme sto mu moze pomoci pri oporavku. Nasim cu ljudima uvijek pomoci, a svi koji mogu trebali bi. Jer ova sarada njihova tek pocinje. On nije ni prvi ni zadnji sigurno. Moramo zastiti sebe i svoje porodice i pomoci onima kojima treba, NASIMA ponavljam, jer vidim da kad je davanje pomoci u pitanju samo se biraju oni iz redovna ilegalnih migranata, a po obicaju nasi su ljudi skart i ne treba ih ni gledati.. cc... gubava drzava

• Like 3

prije 16 minuta, Grunf said:

Mogu jedino ovako. Doticna gospodja je stavila javnu objavu pa valjda je ok. Inace ne poznajem nikog od navedenih pa se u neku ruku i ogradjujem

Screenshot_20190924-213413.png

... a vjerovat cemo ovom "vapaju" za pomoc iako je bas jucer jedna od skupljacica pomoci za druge ljude uhapsena. Imala je isto vjerne argumente, papire, slike, fb grupu, profil, bankovni racun i sve ostalo?! 

Samo pitam...

• Dislike 1

Just now, Bosanac said:

... a vjerovat cemo ovom "vapaju" za pomoc iako je bas jucer jedna od skupljacica pomoci za druge ljude uhapsena. Imala je isto vjerne argumente, papire, slike, fb grupu, profil, bankovni racun i sve ostalo?! 

Samo pitam...

Pa vidis, ja imam svoje ljude otamo koji ce mi kad nazovem i kazem da provjere, reci je li suplja prica ili se covjeku to doista i desilo. Mala sredina, sve se dozna. Ne brini, tebe cu prvog informisati je li istina ili nije :D

• Like 1

prije sat vremena, Grunf said:

FB_IMG_1569351250599.jpg

FB_IMG_1569351256808.jpg

FB_IMG_1569351267243.jpg

Ovo je boldano je mamac za mase. Ljudolov... parelov... nesto ko ribolov... grizu svi. Mamac: "izbo migrant"

1 hour ago, Bosanac said:

Nisam pametniji niti mudriji od profesora Puhala i potpisujem izjavljeno.

U prilog tvojoj tvrdnji...

Screenshot_20190924-210853_Opera.jpg

Screenshot_20190924-210832_Opera.jpg

Genocidna tvorevina će doživjeti ekonomski kolaps samo se to uspješno prekriva . Počet će se ljudi u Srbiji pitati uskoro a neki se već pitaju gdje idu naši novci i zašto idu nekim čobanica u Bosni . Čim padne Vučić pada i čitava garnitura u GT.

prije 2 minuta, Grunf said:

Nek si se ti upecao na dvanaest žigosanih

Ma nisam se uopce upecao nego samo bocnuo malo. Interesantni mi ovi bosnjacki svehrvati i fatmirovci. 

Kad malo razmislim, cudi me kako svi biscani ne predjose kod Babe u ratu. Spasili nas orascani i cukovljani i nekolicina biscana.

• Dislike 3

33 minutes ago, Fugaziii said:

OK. ja cu licno vidjeti da kontaktiram tu gospodju, da vidim da mu moji iz poslovnice u kladusi nesto spreme sto mu moze pomoci pri oporavku. Nasim cu ljudima uvijek pomoci, a svi koji mogu trebali bi. Jer ova sarada njihova tek pocinje. On nije ni prvi ni zadnji sigurno. Moramo zastiti sebe i svoje porodice i pomoci onima kojima treba, NASIMA ponavljam, jer vidim da kad je davanje pomoci u pitanju samo se biraju oni iz redovna ilegalnih migranata, a po obicaju nasi su ljudi skart i ne treba ih ni gledati.. cc... gubava drzava

Svakako obavijesti da li je to u baš tako pa da vidim što mogu lično uraditi

• Like 1

Ova priča o žigosanju je čista komedija,pa jel iko pogledao malo bolje sliku, jer meni se čini da se ovdje radi o spaljivanju tetovaže na nozi da bi vjerovatno izbjegao hapšenje.

Evo živ nam je premijer i čuvena operativna grupa koja je prespavala čitavo ljeto pa bi sad ponovo u akciju kontra migranata

http://www.rtvusk.ba/vijest/zasjedala-operativna-grupa-za-pitanje-migracija-negativno-misljenje-o-planu-o-kojem-nisu-niti-kontaktirani/33288

Kasno je sad dečki,pogotovo kad smo na pragu oktobra pričati građanima viceve da će migosi biti deložirani iz Bire 

• Like 1

Bosanac ti pišeš da se bišćani nisu borili u ratu,i da je neko drugi stigo sa strane maksuz da nas odbrani i sačuva.

Ne znaju svi na forumu da je to komedija što si napisao,al dobri dođe da oživi forum.baš si to dobro složio i sarajlije misle da smo svi mi krajišnici autonamaši.

Edited by Fap mašina
  • Like 4

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...