Jump to content
FORUM

Recommended Posts

@paša od kog ih čuvate? I jedno lično pitanje odnosno zamjerka: fali ti ovaj zadnji video sa tučom u Harmanima na onoj tvojoj fb stranici

• Like 1

Just now, paša said:

Firma u kojoj radim, pošto nas ima puno kažem mi

U Bihaću ili vani

8 minutes ago, Grunf said:

@paša od kog ih čuvate? I jedno lično pitanje odnosno zamjerka: fali ti ovaj zadnji video sa tučom u Harmanima na onoj tvojoj fb stranici

Ja mislim da sam stavio video, provjericu.

U azilantskim kampovima smo zaduženi da čuvamo red i mir a prema kućnom redu koji je propisala država

9 minutes ago, 1260 said:

U Bihaću ili vani

U Njemačkoj

14 minutes ago, Grunf said:

Objavio sam na grupi migranti-azilanti 

Screenshot_20190907-165112_Facebook.jpg

@paša nisam znao da postoji EU pasoš,možda je to budući soroševski.Ja znam da samo još uvijek postoji recimo njemački,austrijski, nizozemski...jebote pa ti si pionier koja je ovdje premijera na bišćani net ,EU pasoš🤣.

A azilanti su oni na osnovu kojih primaš platu njemačkih poreskih obaveznika koju nebi primao da nema azilanata,znači ti isto guliš njemačke poreske obaveznike jer radiš na jednom imaginarnom poslu kojeg uopšte nebi smjelo biti da funkcioniše njemačka država.Ali ona istočnjačica merkilova ukopa njemačku,unazadila je 100 godina unazad do Bismarcka.Jebote nepodnosi toliko njemačku da nije u stanju da stoji mirno u kini dok svira njemačka himna neki dan,već sjedi, a onaj kinez čojk stoji ko vojnik.

A da ti kontekst čišćenja avlije sad moram objašnjavati,ako nisi skužio nemam vremena ni volje.

Edited by Real
  • Like 1
  • Dislike 1

@paša ali ga nema tamo, zato sam pitao. A pitao sam jer vodis tu stranicu prilično jednostrano. Prvo mi zapinje za oko ono sprovođenje migica na Vučjak...al ne bitno je sad.

Bilo bi dobro da nam postavis ili napises kako izgleda kucni rednu orihvatnom centru u Njemackoj pa da uporedimo. Hvala

• Like 1
  • Thanks 1

2 hours ago, Real said:

@paša nisam znao da postoji EU pasoš,možda je to budući soroševski.Ja znam da samo još uvijek postoji recimo njemački,austrijski, nizozemski...jebote pa ti si pionier koja je ovdje premijera na bišćani net ,EU pasoš🤣.

A azilanti su oni na osnovu kojih primaš platu njemačkih poreskih obaveznika koju nebi primao da nema azilanata,znači ti isto guliš njemačke poreske obaveznike jer radiš na jednom imaginarnom poslu kojeg uopšte nebi smjelo biti da funkcioniše njemačka država.Ali ona istočnjačica merkilova ukopa njemačku,unazadila je 100 godina unazad do Bismarcka.Jebote nepodnosi toliko njemačku da nije u stanju da stoji mirno u kini dok svira njemačka himna neki dan,već sjedi, a onaj kinez čojk stoji ko vojnik.

A da ti kontekst čišćenja avlije sad moram objašnjavati,ako nisi skužio nemam vremena ni volje.

Pa vec pricaju o eu vojski, svi eu drzavljani smiju u at glasati. Znaci blizu smo..nece dugo potrajati i granice ce neststi. Samo jos da unistr jezike, kulturu vec unistavaju. Super se mnoze svi izmedju..

• Dislike 1

RS autobusi sto voze za Bihac su kontrolisani u RSu od strane policije RSa na njihovom teritoriju, a cim udju u Otoku - predju onaj mostic zaustave se, soferi izadju napolje, uredno pokupe eurice od migica, (ne)uredno NE IZDAJU KARTE,  potrpaju ih u bus i uredno dovezu u Bihac gdje ih gle cuda policija MUPa USK ne provjerava. Eto to je bas bio slucaj jutros na voznoj liniji BL - BIHAC. a zamisli tako dva puta dnevno svaki dan. Ili cak i vise... kad zanemaris talgo vozove i dovozenje iz pravca ripca i dalje... 

1 hour ago, sk64 said:

U USK i Bihaću vlast postoji isključivo samo radi sebe a narod ko [email protected] Ovo je van svake pameti i za 2 mjeseca će nastati kaos a onda ....

A onda isto malo racija, malo blokada ulaza na kanton, malo ovo malo ono, cisto da se smiri poludjeli narod spreman da krene u samoinicijativno ciscenje smeta, i tako u nedogled..

• Like 2

13 hours ago, Real said:

Ako nisi znao za EU pasoš sad znaš, na mom pasošu pise Evropska unija

prije 8 sati, sk64 said:

U USK i Bihaću vlast postoji isključivo samo radi sebe a narod ko [email protected] Ovo je van svake pameti i za 2 mjeseca će nastati kaos a onda ....

Upravo tako.Kao što sam već jednom napisao vlast radi za sebe,policajci za tu mizernu platu plašeći se da  će dobiti otkaz.Gledaju svi na budućnost veoma kratkoročno na mjesec,dva.Dugoročno ako bi nastala pobuna građana što čisto sumnjam prije da će krimigranti preuzeti polako kontrolu u Bihaću ko po italiji,švedskoj ili nekim gradovima u njemačkoj,vlast bi mogla završiti ko MEG(Libija) a policajci umjesto plate dobiti nož u rebra od krimigranata.

U kampu gore su već istakli svoju zastavu što znači teren je osvojen i označen.Pitam se pa koji su klinac onda bježali iz svojih jebenih država i nosili te zastave 7000km u rucksaku ako ih ponosno ističu u evropi!?Koja je sljedeća zastava,možda ona od Izila?

E pa sad se vidi nisu to izbjeglice već agresori,osvajači kao što je Izil rekao prije 7 godina da će doći i poslati svoje ratnike u evropu da siju teror i da evropljani ulaze u evropski tkz kalifat ,oni rade svoj posao,dok evropljani omađihani humanošću,IOMom,izdajom domaćih vlasti i vlastitom gluposti pomažu vlastite agresore i okupatore da što prije i jednostavnije dovrše svoj cilj.

Za svemir nisam siguran dali je bezkrajan ali za ljudsku glupost sam 100% siguran da je beskrajna,pogotovu u BiH i bivšoj Jugi.

P.S.

Spremite se za invaziju s Vučjaka čim padne prvi snijeg,u austriji je već pao 50cm.

prije 7 minuta, paša said:

Paša nema još EU pasoša oficijalno,šta ti je?Nije ratificiran dosad.

https://www.euranetplus.de/2017/01/26/eu-glaubt-an-europaeischen-pass/

Napravi foto korica da vidim o čemu ti to.

prije 7 sati, Fugaziii said:

A onda isto malo racija, malo blokada ulaza na kanton, malo ovo malo ono, cisto da se smiri poludjeli narod spreman da krene u samoinicijativno ciscenje smeta, i tako u nedogled..

Nema ko fugaziii,nema nikog s mudima možda bi trebale žene da krenu, da zastide svoje i tuđe muškarce.

• Like 2

16 hours ago, paša said:

Ja imam pasoš EU i u svakom slučaju ne zavisim od migranata.Čuvanje azilanata je mali dio posla koji mi obavljamo.

Šta ti podrazumjevaš pod čišćenjem avlije

Čišćenje avlije znači otjerati pesine,jer nam grad počinje zaudarati na fekalije...jer nam grad postaje bronx...

• Like 3
  • Aferim! 1

9 minutes ago, Barba said:

Šta ste se raspisali idite na paradu ponosa !

A dobro kaze Real...u gradu nema više onih nekadasnjih muških...mislim da su zadnje generacije muškaraca sa [email protected] u gradu one koje su stasale 90-tih u ratno vrijeme i jedva punoljetni uzeli puške u ruke. Sve ovo poslije su latentni pederi zreli za ove parade

1 hour ago, paša said:

Aaa paša,to je hr. pasoš tj putovnica?  :D

Edited by Grunf
  • Like 1

Ovdje se ljudi hvataju oko sitnica a svi znaju na šta se misli nije @paša pogriješio kad je rekao pasoš EU .

U većini hotela u zemljama EU ili renta car u upitniku koji se popunjava stoji pasoš ili id  EU 

pasoš Sicarske i onda se nabrajaju ostale zemlje . 

Pun je Bihac latentni pedera to je istina mogu se najviše naći po kladionicama u kojima provode čitave dane.

Te na aerodromu imaju posebne kontrole za pasoše EU odnosno negdje kontrolne mašine sa metro ogradama koja se otvara skeniranjem pasoša .

Da zna Vlada Hrvatske kako njenu granicu ugrožavaš propagandom odmah bi ti isti oduzeli... :D šala-mala

• Haha 1

Tko su humanitarci u BiH koji potpomažu talibankse i isilove borce na putu u EU? Tko su ti nazovi humanitarci koji one koji se opiru najezdi koljača nazivaju rasistima, fašistima i raznim drugim epitetima? Niko drugi do isti radikalizirani islamisti koji su prije par godina proslijeđivali islamske borce u kontra smjerovima. Isti oni koji veličaju i javno talibane i isilovce u njihovim ciljevima. A vi i dalje gledajte i šutite naivci...

Screenshot_20190908-101512.png

@pasa 

tu ti fino pise Republika Hrvatska

to gore evropska unija okaci macku o rep ne postoji zvanicni pasos evropske unije!!!

Brkas pojmove! Ti imas pasos Republike Hrvatske!

https://www.euranetplus.de/2017/01/26/eu-glaubt-an-europaeischen-pass/

Prevod za tebe maxuz!

Možda svi u budućnosti imamo dvostruku propusnicu. Prema riječima evropskog komesara za unutrašnje poslove, u džepu imamo i evropski pasoš. Ali to će vjerovatno potrajati neko vrijeme. Trenutno svi imamo nešto poput dvojnog državljanstva u EU.

To zna i većina građana EU jer, s jedne strane, imamo stvarno državljanstvo zemlje u kojoj živimo, a potom i državljanstvo Unije. Dopunjuje državljanstvo, ali ga ne zamjenjuje. Za sada nema obaveza, ali imamo prava za građane Unije. Na primjer, pravo na slobodno kretanje, rad u Uniji gdje želimo ili pravo na komunikaciju s EU-om na jednom od službenih jezika i dobivanje odgovora na istom jeziku.

EU putovnica još nema, ali mnogi drugi u svijetu i imaju različitu vrijednost. Na primjer, s njemačkim pasošem možete pokrenuti većinu upravo sada. Postoji web stranica "Indeks pasoša" koja redovito pregledava putovnice koje vam omogućavaju da uđete bez vize ili da je dobijete direktno po dolasku. Nijemci mogu bez problema posjetiti jedva 160 zemalja. Za usporedbu, na dnu liste je Afganistan - na broju 199 - i uživa u putovanju bez viza u samo 23 zemlje širom svijeta.

Edited by Real
  • Like 1

1 hour ago, Grunf said:

A dobro kaze Real...u gradu nema više onih nekadasnjih muških...mislim da su zadnje generacije muškaraca sa [email protected] u gradu one koje su stasale 90-tih u ratno vrijeme i jedva punoljetni uzeli puške u ruke. Sve ovo poslije su latentni pederi zreli za ove parade

Aaa paša,to je hr. pasoš tj putovnica?  :D

Sto moja (u Bihacu) komsinica kaze - sve neki hibridi (cast pojedincima).:S

Ma jebo mamu i ovaj Erdogan od EU uzeo milijarde a sad glumi nekog sultana.

Lik je najveći diktator u modernoj historiji .

• Like 1

Treba bakir pitati erdogana da vratimo ove naše migrante u Turski jer su iz Turske i došli

• Haha 1

1200 policajaca angazirano na paradi umjesto na Drini, Sultan je vec lagano poceo pustati divlje horde prema Grckoj, zima dolazi, moglo bi biti svega, srecom ,vlast vec ima pripremljen opsežan i detaljan plan kako ne učinit ništa po tom pitanju.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...