Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Je li normalno da se Alispahic vise zalaze za Bihac i naglasava ozbiljnost situacije od samih biscana koji trpe ova sranja? Zapravo sve vise mi se cini da je ovdje svima ipak dobro i lijepo i da im uopste ne smeta na hiljade raskalasenih sumnjivih neidentifikovanih hodajucih objekata.... smijesno

• Like 2

prije 8 minuta, paša said:

@Grunf ,što se tiče kućnog reda u kapovima nije to ništa naročito. Poslije 22 sata noćni mir, nesmije se biti glasan, zabranje su posjete poslije 22 sata.Zabranjeno je unositi svoj namještaj, hodnici moraju biti slobodni, nesmije se roštiljati u kampu itd...

paša da ti nisi možda ovdje portir ,😁

https://m.youtube.com/watch?v=yKUMXjfLq3E

ili ovdje

https://m.youtube.com/watch?v=bx9G4ZeRrEw

Bio sam u pakistanskom restoranu i...  prezacinjena im je hrana iako sam rekao "No spice, brother".

Tusiram se evo vec 3. dan, ne mogu izbaciti iz koze ove mirise tih zacina, izgara iz mene, puno gore nego onaj dim cigara iz nasih zapusenih kafica.

Onda, otisao sam i u taj butik, i kupio sam jednu rolku, malo poderana sa strane, pa je muslim-bro dao za 10% manje.

Et... inace, u Centru ih ima sada vise nego pasa lutalica i cigana/prosijaka zajedno.

• Haha 1

5 minutes ago, jokesOnYou said:

Bio sam u pakistanskom restoranu i...  prezacinjena im je hrana iako sam rekao "No spice, brother".

Tusiram se evo vec 3. dan, ne mogu izbaciti iz koze ove mirise tih zacina, izgara iz mene, puno gore nego onaj dim cigara iz nasih zapusenih kafica.

Onda, otisao sam i u taj butik, i kupio sam jednu rolku, malo poderana sa strane, pa je muslim-bro dao za 10% manje.

Et... inace, u Centru ih ima sada vise nego pasa lutalica i cigana/prosijaka zajedno.

A i ti si lud...ja se ne bih usudio takvo nesto probati...u 90% bihackih restorana higijenski uslovi su loši a ti se usudiš hranu probati na noname mjestu...al dobro to je tvoje pravo

49 minutes ago, paša said:

@Grunf ,što se tiče kućnog reda u kapovima nije to ništa naročito. Poslije 22 sata noćni mir, nesmije se biti glasan, zabranje su posjete poslije 22 sata.Zabranjeno je unositi svoj namještaj, hodnici moraju biti slobodni, nesmije se roštiljati u kampu itd...

Vidis od ovog nista kod nas. Jedno pitanje,smiju napustati centar nakon 22:00? Ili napustiti centar mozda u 03:00?

prije sat vremena, jokesOnYou said:

😂😂😂,daj nezezaj.Jeli barem bila rabljena rolka?😂

Ti začini su  neizbacivi iz organizma jedno 7 dana,jedino ako nebi popio chlorix za dezinfekciju,al negine ti onda garant hitna.😂🤣🤣

Znači po tvojoj procjeni ih je sada oko 20.000 u gradu🤣🤣🤣🤣

Ko je srušio forum: 

A) migranti

B) Prosinecki

C) Pederi

😀

• Haha 3

39 minutes ago, 1260 said:

Ko je srušio forum: 

A) migranti

B) Prosinecki

C) Pederi

😀

Udruženim snagama

54 minutes ago, 1260 said:

Ko je srušio forum: 

A) migranti

B) Prosinecki

C) Pederi

😀

Ili Sorošovci

2 hours ago, paša said:

Ili Sorošovci

A to je zbilja moguće,zbilja

prije 4 sati, paša said:

Malo smo pauzirali sa forumom, idemo dalje

Da, stvarno jesmo. Da cvrsto zagrizem svojim krivim zubicima filter od cigare, da pripalim fino tu istu sa sibicom, da uzmem ovu kafu proljevacu u Centru i da krenem tapkati po mobitelu i citati malo mahalske teme.

@Pasa - kakvo je stanje na frontu? Imas li kakvih novosti? Ima li se ko ogovarati i bacati na njega drvlje i kamenje? 

Da li ste culi za one migrante u Turskoj i Grckoj koji cekaju da dodju u Bosnu? Sprema se navodno veliki broj, duplo veci nego ovaj sada sto je trenutno u Bihacu. Zna li iko da li je odabrana lokacija za novi migracioni centar?

1 hour ago, jokesOnYou said:

Da, stvarno jesmo. Da cvrsto zagrizem svojim krivim zubicima filter od cigare, da pripalim fino tu istu sa sibicom, da uzmem ovu kafu proljevacu u Centru i da krenem tapkati po mobitelu i citati malo mahalske teme.

@Pasa - kakvo je stanje na frontu? Imas li kakvih novosti? Ima li se ko ogovarati i bacati na njega drvlje i kamenje? 

Da li ste culi za one migrante u Turskoj i Grckoj koji cekaju da dodju u Bosnu? Sprema se navodno veliki broj, duplo veci nego ovaj sada sto je trenutno u Bihacu. Zna li iko da li je odabrana lokacija za novi migracioni centar?

Zna Suhro a sta je ono on govorio - da smo ksenofobi.

https://www.biscani.net/fazlic-zabrinut-bihac-se-ne-moze-sam-boriti-sa-migrantskom-krizom-ignoriraju-nas-svi/

Dobro ste se vi rijesili tih migica, pa eto u clanku kazu da je u  USK 1500 migranta, znaci broj se opako smanjio?.

• Haha 1

30 minutes ago, Rijecanin said:

Dobro ste se vi rijesili tih migica, pa eto u clanku kazu da je u  USK 1500 migranta, znaci broj se opako smanjio?.

Mislim da im fali jedna nula (0)...jer nemoguce je da u gradu od preko 45k stanovnika, svaka ama bas svaka ulica vrvi od njih. 

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Thanks 1

3 hours ago, Rijecanin said:

Sigurno je sarkazam u pitanju 🙃

ima migica ne zna im se broj.... ima ih mnogo mnogo vise nego prosle - reci cu - sezone, ali izgleda se narod naviknuo pa ni ne haje. Pali smo ko sa sljive!

Ja jos nisam nigdje procitao da je pakistanska ambasada komentirala najezdu svojih građana koji ilegalno ulaze u BiH, nije li to cudno?. 

3 minutes ago, Rijecanin said:

Ja jos nisam nigdje procitao da je pakistanska ambasada komentirala najezdu svojih građana koji ilegalno ulaze u BiH, nije li to cudno?. 

Ja sam jos prosle godine pisao pakistanskoj ambasadi, cisto informativno, do danas jos nisam dobio nikakav odgovor. O tom sam pisao i ovdje. Izgleda da i njihovim ambasadama stanje odgovara, rijesili se problematicnih građana

• Like 2

Prije bi se moglo reći da ih je u dva dana stiglo još 1500. Sarajevskih portali će uskoro pisati da ih ima 300 na čitavom USK,a sve u cilju da ostanu ovako "mlitavi" i da i dalje odbijaju pomoći zaustaviti ove horde divljaka koje nam šalju svaki dan. 

Uzimajući da je i ptica na grani znala da nama Sarajevo i Mektić neće nikako pomoći da se kampovi otvore u nekim drugim gradovima jer ruku na srce niko ove divljake neće u svom gradu,nevjerovatna mi je i dalje Šuhretova retardirana kukljavina "kako nama neće niko da pomogne" a čitavo ljeto je imao da ispoštuje odluku GV i deložira Biru. Sad se kao začudio što ova gamad hrli u grad jer neće na Vučjak kad imaš Biru koja je hotel.

Pa dodajmo da nam ministar MUP-a umjesto da naredi da policija patrolira gradom i sprovodi migrante na Vučjak,on vodi pregovore oko štrajka provjetara.

Narod je digao ruke od protesta jer kome uputiti ikakve zahtjeve kad se svi prave da su retardi i od naroda naprave budale.

Ali izaći će narod brzo na izbore za gradonačelnika i GV gdje će prije svega Šuki i njegova stranka biti pometeni,ali i ostatak u GV .

• Like 7

Mektic: “To znači da ćemo stati na našu granicu, ne damo nijednoj stranoj vojnoj ili policijskoj sili da ulazi unutar BiH. Koristeći Ustav i zakone BiH mi smo dužni da zaštitimo teritorijalni integritet. Mi smo na granici, ne možemo samo stajati i mirno gledati da neko prolazi. Poručujem hrvatskoj strani: Zaustavit ćemo to po cijenu konflikta”, kazao je Mektić. ??????????? 

Znaci 'nasa granica' nije na Drini, i tamo se moze 'samo stajati i mirno gledati da neko prolazi' u ovom slucaju oko 20000 ljudi nepoznatog identiteta,  pa ovaj papan je upravo negirao teritorijalni integritet i suverenitet BiH, da li je on uopce toga svjestan?. 

“Što se tiče istočnih susjeda mi nemamo narušavanje teritorijalnog integriteta, dešavaju se ilegalne migracije, podstrekavaju se. Informacije o nasilju i primjeni sile dobijamo od migranta prije svega i nemamo primjedbe na postupanje srbijanskih i crnogorskih policajaca, ali imamo zadokumentovane slučajeve teškog maltretiranja migranata od strane hrvatske policije.”

Nikih problema tu nema, ubace ti 20000 ilegalaca ali boze dragi, svakome se to moze desiti, to su nasi pa to nije problem. 

• Like 2

29 minutes ago, Rijecanin said:

Mektic: “To znači da ćemo stati na našu granicu, ne damo nijednoj stranoj vojnoj ili policijskoj sili da ulazi unutar BiH. Koristeći Ustav i zakone BiH mi smo dužni da zaštitimo teritorijalni integritet. Mi smo na granici, ne možemo samo stajati i mirno gledati da neko prolazi. Poručujem hrvatskoj strani: Zaustavit ćemo to po cijenu konflikta”, kazao je Mektić. ??????????? 

Znaci 'nasa granica' nije na Drini, i tamo se moze 'samo stajati i mirno gledati da neko prolazi' u ovom slucaju oko 20000 ljudi nepoznatog identiteta,  pa ovaj papan je upravo negirao teritorijalni integritet i suverenitet BiH, da li je on uopce toga svjestan?. 

“Što se tiče istočnih susjeda mi nemamo narušavanje teritorijalnog integriteta, dešavaju se ilegalne migracije, podstrekavaju se. Informacije o nasilju i primjeni sile dobijamo od migranta prije svega i nemamo primjedbe na postupanje srbijanskih i crnogorskih policajaca, ali imamo zadokumentovane slučajeve teškog maltretiranja migranata od strane hrvatske policije.”

Nikih problema tu nema, ubace ti 20000 ilegalaca ali boze dragi, svakome se to moze desiti, to su nasi pa to nije problem. 

Negiranje teritorijalnog integriteta i suvereniteta BiH upitno je samo kada u pitanju nije policija RH ili?

• Like 1
  • Dislike 2
  • Haha 1

Haldire, meni izgleda da si u recenici trebao napisati 'neupitno' umjesto 'upitno', jer bi to valjda bilo u skladu s onim sto inace pises o Hr policiji.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...