Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Pa prvi smo ovdje pisali da je ovaj "Englez" došao radi krijumčarenja migranata. Koliko vidim pušten je na slobodu jer se vozika po gradu u svom poršeu. Ovo je opet dokaz koliko imamo nesposobnu vlast,jer da smo normalna zemlja ovaj englez bi već bio protjeran iz BiH.

Drugo ko je uopšte dopustio da otvori ovaj paravan restoran kod samih škola i na taj način dovuče ove divljake da stoje i vrebaju djecu.

• Like 5

3 hours ago, Fugaziii said:

(ne)ozbiljno (ne znam malo sam se salila ali ne bih se iznenadila da je tako :P - vidis da kriju te stvari k'o zmija noge)... ja mislim da on ima pajdu jednog sa sobom stalno u zadnje vrijeme, mozda je on vozio auto... samo ne znam zasto im se ne zaplijeni sve zivo i ne pozatvara se kriminalce... ali kad skuzis, nisu ni domaci krimosi iza resetaka sto bi on bio iz Londona  haha

To ti malo prc, prc. U sali pa opali.:(:D Eeee, ova danasnja mladost ni prema godinama respekta neJma.:(:x  Sory za offic. I na brdima ih po kucama ima.Treba visoke kazne uvesti ove dosadasnje su sica za ove  koji ih primaju. Stoki je novac vazniji od sigurnosti svoje djece i  unucadi.  

• Like 1
  • Dislike 1

8 hours ago, Grunf said:

Ma bila su njih trojica...pitam se da li su im pretresli i kuću jer mislim da su unajmili onu veliku u koju se ulazi sa parkinga kod Binga (bivseg Intereksa) i Jyska...moraju ih i tamo imati

Je li oni voze onaj auto zlatno govnaste boje sto ima neke natpise na svebi.l? A znaju sve ove migice ako su to oni.  A za par puta su se zaustavljali na raskrsnici kod sivog nebiodera i nesto hablakali s migrantiknjana, one nesto kao ljute na njih...

sve je danas postalo jedno obicn go•no.... nije feeeer🙈🙊🙉

6 hours ago, rucica1 said:

To ti malo prc, prc. U sali pa opali.:(:D Eeee, ova danasnja mladost ni prema godinama respekta neJma.:(:x  Sory za offic. I na brdima ih po kucama ima.Treba visoke kazne uvesti ove dosadasnje su sica za ove  koji ih primaju. Stoki je novac vazniji od sigurnosti svoje djece i  unucadi.  

Pa gdje si  ti rucice? Kako si mi? Ja se sad samo koristim satirom, sarkazmom i ito ironijom.... 

• Aferim! 1
  • Haha 2

8 hours ago, Fugaziii said:

Je li oni voze onaj auto zlatno govnaste boje sto ima neke natpise na svebi.l? A znaju sve ove migice ako su to oni.  A za par puta su se zaustavljali na raskrsnici kod sivog nebiodera i nesto hablakali s migrantiknjana, one nesto kao ljute na njih...

sve je danas postalo jedno obicn go•no.... nije feeeer🙈🙊🙉

Pa gdje si  ti rucice? Kako si mi? Ja se sad samo koristim satirom, sarkazmom i ito ironijom.... 

Da,taj zlatno govnasti :)

• Like 1
  • Haha 1

6 hours ago, Grunf said:

Da,taj zlatno govnasti :)

Obojicu jucer vidjeh ispred paviljona parkirane oko pola sest mozda ranije, jedan bio na kiosku drugi cekao u autu. Vidis da su ta hapsenja smijesna. Njima bitnije uhapsiti jadnog dvadesetogodisnjaka bez buducnosti u ovoj glupoj drzavi sto dila radost i ljubav, a ne krimose zbog kojih ova drzava nema buducnost. Nece ni para uvijek biti za ukrasti, i to ce otici... 🤪

• Like 3

Vidim niko ne daje podršku prosvjetarima ni narod ni neko iz vlasti.još hoće da prosvjetare optuže i pritisnu ko u doba staljina.bitno je da bakir okuplja svoje stado ovih dana ,da mogu oštrije nastupiti prema bosancima.

Edited by Fap mašina
  • Like 2

19 minutes ago, Fap mašina said:

Vidim niko ne daje podršku prosvjetarima ni narod ni neko iz vlasti.još hoće da prosvjetare optuže i pritisnu ko u doba staljina.bitno je da bakir okuplja svoje stado ovih dana ,da mogu oštrije nastupiti prema bosancima.

Oni sami sebe ne podrzavaju. Pola ih se zapravo pojavljuje na poslu jer su preko stranaka upali na posao dok neki mnogo mnogo sposobniji nemaju posla ili rrade u bingu za kasom. A da ti kazem pojavljuju se na posao zato sto su za isti ili manji broj sati placeni vise nego neko drugi. Zato sto direktori skola ima nekakva zakonska prava da drugacije racunaju satnice kome hoce. Kladim se da najjacu imaju skolske sekretarice (ali one mladje) 🙃

• Like 2
  • Haha 1

17 minutes ago, Fap mašina said:

Da i sekretarice na ostalim državnim jaslama.

Iznenadili bi se ljudi kad bih rekla da imas mocnijih sekretarica i caffe kuharica u nekim firmama nego samih direktora haha

• Like 1
  • Haha 1

prije 1 sat, Fugaziii said:

Iznenadili bi se ljudi kad bih rekla da imas mocnijih sekretarica i caffe kuharica u nekim firmama nego samih direktora haha

Pa jesu li neki castili svoje sekretarice Zlatnim ljiljanima i ostalim pocasnim ordenjem... 

• Like 2
  • Haha 2
  • Sad 1

33 minutes ago, Bosanac said:

Pa jesu li neki castili svoje sekretarice Zlatnim ljiljanima i ostalim pocasnim ordenjem... 

Evo ti nagrada 🏆

Ee ljudi stigli nam i marokanci. Majke mi cula sam da hablakaju na haman portugalskom jer sam cini mi se  skuzila pomalo sta pricaju, haha. SaFunice i ti fazoni pa naucis hahahah

Uredno su i oni vizu ganjali za BA. Evo ja moram cekati 2-3 sedmice i ici u njihovu ambasadu u Zagreb po vizu da bih mogao otici u Maroko i vikati "sta je sirotinjo, niste nikad vidjeli kajle, teska si sirotinjo i bogu i meni"

• Haha 1

Velika je vjerovatnost da su Marokanci, Alzirci koji su dosli u BiH ustvari zbjeg isilove vojske, jer iz Maroka kroz Alzir , Libiju i Egipat, Tursku za BiH, to je ebeno nesigurno, i  malo vjerovatno, prije ce to biti glavosjece iz kalifata koje su skinuli uniforme.

• Like 1

Jučer sam svjedočio brutalnoj tučnjavi tog ološa na livadama oko Krajinametala...nevjerovatno kako se brutalno tuku letvama po glavama, leđima..njih dvadesetak. Letve pucaju...u prvi mah sam se latio telefona da snimim ali odustao pošto sam bio sam u tom momentu, onda mi palo na pamet da pozovem policiju ali i od tog sam odustao...jer čemu...? Nema mještana u blizini da ih ozljede niti ičeg što bi se moglo oštetiti. Samo livada. Umjesto bilo kakve reakcije sjeo sam na neki kamen i sa jos par prolaznika ispratio meč do kraja. Mislim da je bio Pakistan vs Afganistan. Krajnje brutalno...

• Like 1
  • Haha 1

prije 2 minuta, Grunf said:

Jučer sam svjedočio brutalnoj tučnjavi tog ološa na livadama oko Krajinametala...nevjerovatno kako se brutalno tuku letvama po glavama, leđima..njih dvadesetak. Letve pucaju...u prvi mah sam se latio telefona da snimim ali odustao pošto sam bio sam u tom momentu, onda mi palo na pamet da pozovem policiju ali i od tog sam odustao...jer čemu...? Nema mještana u blizini da ih ozljede niti ičeg što bi se moglo oštetiti. Samo livada. Umjesto bilo kakve reakcije sjeo sam na neki kamen i sa jos par prolaznika ispratio meč do kraja. Mislim da je bio Pakistan vs Afganistan. Krajnje brutalno...

Hajd lijepo je kad se ponosis time sto na bilo koji nacin nisi pokusao da zaustavis nasilje sa mogucim smrtnim ishodom. Bas europejski skroz. Bravo!!!

• Dislike 3
  • Angry 2

13 minutes ago, Bosanac said:

Hajd lijepo je kad se ponosis time sto na bilo koji nacin nisi pokusao da zaustavis nasilje sa mogucim smrtnim ishodom. Bas europejski skroz. Bravo!!!

Eto to je prvi i zadnji fajt njihov. Halo ljudi pni su oslobodili ubicu za kojeg postoje svi moguci dokazi i svjedoci da je izbo drugog lika, ali kao ne zna mu se ime pa ga pustili. Isti taj ubica je vidjen u mojoj ulici. Zasto mislite da je Grunf trebao sam intervenisati tu kad u slucaju ubistva nije intervenisalo cjelokupno tuzilastvo i nasa drzava koja bi trebala na prvom mjestu da brine za nasu sigurnosti. Pa nije lud covjek  ionako bi ih pustili ili bi dosli po obicaju pola sata kasnije nakon sto ih pola nestane. i sta i da su dosli, kad im ne smiju nista?

I kakva korist od njih i policije i inspekcije kad eno kod Bube opet puna kuca migica. Prolazim maloprije, otvoreno prednje staklo, torloka se na bliskoistocnim jezicima u 16. Boli nasih vlasti neka stvar i za nama i za njima. Suvisno je uopste se pozivati na policiju pravosudni sistem. Ima ga al samo nad onima sto nemaju iza sebe nikoga, najlakse je slabijeg od sebe. Tu se dokazuju.. cc

• Like 5
  • Thanks 2

28 minutes ago, Bosanac said:

A zašto bih? Zašto bih sebi pravio probleme???? Kad ta marva nezna za drugacije? U petak mislim gledam reportažu o Indijcima,Nepalcima ili nešto slicno...uglavnom 100% Indijci i još neki...dosli legalno u Hr sa radnim dozvolama da rade kao pastiri. Plata rekoše ako se ne varam 1000 eura. Dakle imaju sve ali mentalni sklop je ISTI kao i kod ovih ilegalaca od prljavštine i neurednosti do nepoznavanja čemu služi wc školjka. Ako je još neko gledao nek posvjedoči...onda čemu riskirati? Nek se mlate, da sam imao set kuhinjskih noževa pobacao bih im. Nek se nose u 3PM

• Like 8
  • Thanks 1

3 minutes ago, Grunf said:

A zašto bih? Zašto bih sebi pravio probleme???? Kad ta marva nezna za drugacije? U petak mislim gledam reportažu o Indijcima,Nepalcima ili nešto slicno...uglavnom 100% Indijci i još neki...dosli legalno u Hr sa radnim dozvolama da rade kao pastiri. Plata rekoše ako se ne varam 1000 eura. Dakle imaju sve ali mentalni sklop je ISTI kao i kod ovih ilegalaca od prljavštine i neurednosti do nepoznavanja čemu služi wc školjka. Ako je još neko gledao nek posvjedoči...onda čemu riskirati? Nek se mlate, da sam imao set kuhinjskih noževa pobacao bih im. Nek se nose u 3PM

Ne moze im nista francuska, engleska, njemacka i svedska policija a moze im MUP USK i Grunf bez seta nozeva haha. 

Sta ja znam. Nisam jos naisao na takvu tucnjavu ali bih sigurno nazvao policiju. To je ono sto mogu uraditi. Mozda je neko nevin dobio po nosu. Ne znas nikad...

• Like 1
  • Dislike 1

5 minutes ago, Bosanac said:

Sta ja znam. Nisam jos naisao na takvu tucnjavu ali bih sigurno nazvao policiju. To je ono sto mogu uraditi. Mozda je neko nevin dobio po nosu. Ne znas nikad...

Da, ilegalni migranti bez dokumenata su deff nevini. Mozda u guzu ali preci nelegalno drzavnu granicu i boraviti u drzavi pritom stvarajuci haos i deponije smeca svuda za sobom nije zasigurno olicenje nevinosti

• Like 5

3 minutes ago, Bosanac said:

Čemu riskirati i zdravlje ili život i jednog našeg policajca? Da je bilo negdje drugdje ok ali ovako ne štete nikom drugom do sebi...bolje da istresaju frustracije između sebe nego na nekom totalno nevinom. Ili kao slucaj za koji sam cuo da se neki dan desio u Cazinu kad su kamenovali autobus koji je isao iz Bihaca za Njemacku. Upali u bus, ljudi ih izbacili (jer ne mogu legalno preko granice) a oni kamenovali bus i razbili staklo. Da li se to stvarno desilo ne znam to sam čuo

prije 26 minuta, Grunf said:

Čemu riskirati i zdravlje ili život i jednog našeg policajca? 

To je poput one cuvene Churchillove izjave da je zivot jednog britanskog generala bitniji od cijelog Balkana.

28 minutes ago, Bosanac said:

To je poput one cuvene Churchillove izjave da je zivot jednog britanskog generala bitniji od cijelog Balkana.

Meni jeste to jako bitno, ja sam ona (nažalost) ratna generacija koja je naučila čuvati prvog do sebe jednako kao i sebe

• Like 2
  • Aferim! 2

Grunfe, isitina je ovo sto si napisao pa se normalan covjek pita kome treba takva 'radna snaga' takva imigracija ni na koji nacin ne podize kvalitetu zivota u Hr, to pokazuje da robovlasnici zele samo roblje, to sto ce dovesti zadnji olos u zemlju, to nije vazno, a za to je iskljucivi krivac vlast koja im to dozvoljava, Hr robovi se pobunili pa napustili robovlasnike , sad im izdajnicka  vlast omogucava uvoz stranog roblja da ne bi platili domaceg radnika kako treba.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...