Jump to content
FORUM

Recommended Posts

danas mislim da je vrijeme zeznulo i kiša tako da je ovakav i odziv

U SUBOTU U ISTO VRIJEME I NA ISTOM MJESTU PONOVITI PROTESTE I DA VIDIMO ŠTA JE NAPRAVLJENO PO PITANJU NAŠIH ZAHTJEVA

NEMA VIŠE LABAVO SAMO OŠTRO I ODLUČNO

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

20 minutes ago, Alen Pašić said:

Svi protesti treba da su kao onaj sinoć tj masovni i sa dobrim odazivom. Bolje je ponovo u subotu organizirati isti sa dobrom organizacijom nego se razbijati na neke manje grupe.Samo veliki protesti imaju odjek u javnosti i medijima.

Nesmije se prestati sa docekivanjem voza i autobus koji u Bihac dolaze.Obavijestiti gradjane koji su u mogucnosti i organizovati se u dvije grupe  jedni za na zeljeznicku stanicu a drugi na autobusnu Ili ove autobuse docekivati na ulazima u Bihac.To nebi smjeli propustati a subotom nastaviti protestima na trgu.Pokazati da se od kontrole grada ne odustaje.

36 minutes ago, Perovich said:

Ma saka ljudi... stotinjak. Nista se ne desava... par televizija, poneka izjava i to je to.

Dovoljno.To je znak da se  drzite apela i obecanja koji su na protestima izjavljeni i naravno gradjane obavjestavati da se  VELIKI PROTESTI subotom (navesti vrijeme) nastavljaju.  

Svi su se okrenuli protiv nas, citava drzava, ostat cemo sami kao i uvijek. Kriminal je strasan vezano za sve ovo, vlasti i organizacije se doslovno igraju nasim zivotima, ljudi pocinju psihicki biti labilni, nije dobro. Odrekli su se svi Bihaca i gradjana koji ne iskoristavaju ovo. Sva vlast ukljucujuci i nasu se sa gradjanima i gradom sprda, nasa policija je sramota, ko god ih branio na cast mu. Pozivaju nas da prijavljujemo, a onda ignorisu i prave nas budalom ( primjera koliko hoces. Ne znas gdje je gore ludilo po nasu stetu, u VLADI USK, GRADONACELNIK, OPCINSKO VIJECE, INSPEKCIJE, MUP, ORGANIZACIJE ....svi rade za SARAJEVO I ZA PARE. NEVIDJENI KRIMINAL. KAKO PODNIJETI PETICIJE, TUZBE PROTIV NAVEDENIH, KAKO ISPRAZNITI PRIVATNE SMJESTAJE?

• Like 2
  • Thanks 1

Treba uputiti poziv građanima USK da bojkotuju Talgo voz, autobuse Centrotrans i naše taksiste.  Proći će i ovo s migrantima ako Bog da, pa nekako onda vozaju svoje žene. 

1 minute ago, Ammar said:

Predlažem jedno okupljanje pred birom jer ovi ih hoće u biru. 

IOM negira sječu drva u Borićima,ali tvrdi da migranti idu u Birine hale

Sutra u 18 okupljanje na gradskom trgu a zatim se ide pred Biru

• Like 3

To da ce proci jedino ako se stopira ova ruta, ali uzevsi u obzir prilive u zemljama regije crno nam se pise. IOM IZBACITI SA KANTONA, UZELI SEBI ZA PRAVO DA NAM U KUCU UDJU, I NECE STATI NA BORICIMA I BIRI ( UKOVANO ). Jel ide neko u Borice sad, koliko ce trajati, idemo li se pridruziti, sta je za danas? Govorio sam sinoc o hitnih 24 sata, evo kisa je i uranila, sutra ponedjeljak, subota je daleko, iznijeti u medije sve ove FUJ SITUACIJE, iskipavanja talga i centrotransa okolo Bihaca, UZAS.

Pratim diskusiju od samog pocetka i u jednu ruku nisam iznenadjen pasivnosti od samog vrha u Sarajevu. Dobri su 'mutavi' Kraisnici kada treba krv da se lije za BiH, mimo toga iskoristi svaku priliku da se iskoriste do maksimale.  Previse lako su to radili vec dugo pa im se osladilo, vide da mogu olako da diktiraju svoja pravila s tim da nista nisu ni pomislili da daju.  Kada bi se spomenulo ocijepljenje USK od drzave i to ozbiljnim tonom onda bi se mozda uozbiljili.  Ovi nasi beskicmenjaci na vlasti kao da nisu Krajisnici, dopustili Draganu, Petru i ekipi da nam kroje kapu!

• Like 2

Kakvo je stanje u Borićima? Da se opravdam, prehlađen sam pa ne mogu lično provjeriti ;). Kući nema interneta,nema kablovske ne mozes od ranog jutra do ikakvih informacija.A i ovaj mobilni internet za ne povjerovati jedva uhvatim signal.Da sam pobornik teorija zavjera rekao bih da je i ovo iscenirano.Ali nisam...

Ja sam ponosan na svoje sugradjane. Sinoc je bila odlicna brojka, i na trgu i ispred IOM-a a i na bus stanici. Danas slabije ali je bio pljusak i cilj (zaustaviti sjecu borica) se nije mogao ni realizovati jer zbog vremena nisu ni radili. 

Neki mediji su protest zloupotrebiji i predstavili situaciju kao da je na rubu nekog obracuna i incidenta a nije tako bilo. Saopstenje FUP-a je isto tako smijesno. Danas na protestima neki momak nam prica kako su ga novinari iz TV 1 televizije pitali "kako bi vi reagovali da se Njemci ovako odnose prema vasoj rodbini". Smradovi novinarski. 

Uglavnom, MUP kaze da ce raditi po zakonu. Dakle, MUP nece uraditi nista povodom nasih zahtjeva. Gradjani su rekli svoje i na njima je da olaksaju situaciju i nama i sebi a na kraju krajeva i migrantima. Ne mogu gradjani svaku noc cekati buseve. Ovi ce ih svaki put istovariti negdje ranije i naci alternativni put prema gradu. Dakle, na MUP-u je.

A ako oni ne zele postupiti po nasim zahtjevima i zabraniti ulazak u kanton, onda ne znam stvarno. Nece ni na godisnji, nece im se placati prekovremeni rad, morat ce policajci iz Kljuca i Sanskog Mosta dolaziti u ispomoc kao sto se radi zadnjih mjeseci. Neka se nastaviti patiti, sta da se radi. 

19 minutes ago, Grunf said:

Kakvo je stanje u Borićima? Da se opravdam, prehlađen sam pa ne mogu lično provjeriti ;). Kući nema interneta,nema kablovske ne mozes od ranog jutra do ikakvih informacija.A i ovaj mobilni internet za ne povjerovati jedva uhvatim signal.Da sam pobornik teorija zavjera rekao bih da je i ovo iscenirano.Ali nisam...

Stojali pred Nelijem, zatim osli do igralista u Aleji i tamo stojali 40-tak minuta. Opet kazem, plan je bio reagovati na sjecu borica a sjece nije ni bilo zbog vremena. 

btw. profesoru bi predlozio da nabavi kakav megafon. Veliki pozdrav za njega, znam da nas cita. 

Edited by JohnQ
  • Aferim! 2

Šuhret se ponaša kao da nije gradonačelnik Bihaća. Kakve su ovo glupe izjave Šuhret Fazlić: Migrantska kriza se rješava na Drini, a ne u Bihaću  pa umjesto da stane uz građane koji su ga izabrali oni priča nebuloze. Kakva Drina kad se dobro zna da Dodik neće ništa zaustaviti. Priznaj da si "zajebao" svoje građane davanjem saglasnosti prvo za Boriće,a onda i za Biru,pa sad kad se Bihać digao aj kriva Drina,a ne ja načelnik. U martu kad ih je došlo 30-40 ovo je mogao rješit,ali ne glumljenje humanitarca i miris obećane love su bili važniji od sigurnosti građana Bihaća. Ponavljam,ostavka i haj u Skupštinu pokunji se i sisaj lovu iz budžeta,a nama daj Seja da ga izaberemo za načelnika.

Isto poruka za građane kojima je jutros bilo ledeno izaći,koji su spavali jer je nedjelja ... itd

Ako njemu u kolicima jutros nije bio problem izaći za svoj Bihać onda neka vas bude sramota.

Sutra svi na trg u 18 sati i bez izgovora.

44506938_2257417837869985_1581985086755045376_n.jpg

Edited by Venom
  • Like 4
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...