Jump to content
FORUM

Recommended Posts

On 14. 09. 2019. at 19:28, Fugaziii said:

Iznenadili bi se ljudi kad bih rekla da imas mocnijih sekretarica i caffe kuharica u nekim firmama nego samih direktora haha

Pa to je u Bihacu u ratu i poslije rata uvijek bilo.Ja znam zenu koja je u vladi pocela raditi kao kafe kuharica spremacica nisko kvalifikovani kadar da bi na kraju zavrsila kao zamjenica ministra sekretar. Sve razumijem moze se svako doskolovati ko je zavrsio cetverogodisnju srednju skolu pa nastaviti vanredno studirati .Ali mi nije jasno kako je neko mogao sa trogodisnjom srednjom skolom i diplomom kukara mozes nastaviti odnosno upisati vise ili visoko obrazovanje? To po zakonu nije dozvoljeno.

Davno sam ja rekao da sika i pika mogu otvoriti svaka vrata i otkljucati svaku bravu.

1 hour ago, Barba said:

Pa to je u Bihacu u ratu i poslije rata uvijek bilo.Ja znam zenu koja je u vladi pocela raditi kao kafe kuharica spremacica nisko kvalifikovani kadar da bi na kraju zavrsila kao zamjenica ministra sekretar. Sve razumijem moze se svako doskolovati ko je zavrsio cetverogodisnju srednju skolu pa nastaviti vanredno studirati .Ali mi nije jasno kako je neko mogao sa trogodisnjom srednjom skolom i diplomom kukara mozes nastaviti odnosno upisati vise ili visoko obrazovanje? To po zakonu nije dozvoljeno.

znam i ja haha.... treba shvatiti i ljudi mali trebaju shvatiti da nasi politicari zive u nekim drugim, svojim stvarnostima. I oni sto se probiju, brzo zaborave odakle su dosli i od cega su dosli. To je jednostavno takav sistem kod nas. Treba ih vratiti na istu zemlju na kojoj stojimo svi... ali takvi sistemi nazalost vladaju gotovo svugdje u svijetu i sve je to vec pokrenut proces i ti tu ne mozes nista... mozes gledati sebe i kako ces sebe iscupati, sve ostalo je nazalost neizbjezno, pogotovo kada im kao kod nas sve sto pokrenu podje za rukom jer mutavi narod suti i ne buni se ni za sta... bune se kod kuce dok citaju i slusaju vijesti i gledaju ljepotane kako se kao paunovi sepure pred kamerama, a ne smiju prdnuti izvan zidova svoje kuce... pa kad je tako, nek bude... to je posebno primjenjivo na migrantsku krizu.. nas narod je licemjeran i dvolican, kod kuce pricaju jedno cim izadju pricaju drugo, ono sto misle da se zeli cuti ili sto misle da trebaju reci.. krsaj takvog naroda sta ocekujete nego da propadnete

• Like 1

40 minutes ago, Fugaziii said:

znam i ja haha.... treba shvatiti i ljudi mali trebaju shvatiti da nasi politicari zive u nekim drugim, svojim stvarnostima. I oni sto se probiju, brzo zaborave odakle su dosli i od cega su dosli. To je jednostavno takav sistem kod nas. Treba ih vratiti na istu zemlju na kojoj stojimo svi... ali takvi sistemi nazalost vladaju gotovo svugdje u svijetu i sve je to vec pokrenut proces i ti tu ne mozes nista... mozes gledati sebe i kako ces sebe iscupati, sve ostalo je nazalost neizbjezno, pogotovo kada im kao kod nas sve sto pokrenu podje za rukom jer mutavi narod suti i ne buni se ni za sta... bune se kod kuce dok citaju i slusaju vijesti i gledaju ljepotane kako se kao paunovi sepure pred kamerama, a ne smiju prdnuti izvan zidova svoje kuce... pa kad je tako, nek bude... to je posebno primjenjivo na migrantsku krizu.. nas narod je licemjeran i dvolican, kod kuce pricaju jedno cim izadju pricaju drugo, ono sto misle da se zeli cuti ili sto misle da trebaju reci.. krsaj takvog naroda sta ocekujete nego da propadnete

Najzalosnija stvar u svemu ovome je sto te osobe sa kupljenim zvanjima diplomama i slicno imaju izrazito visoko misljenje o sebi i oni zivotnu percepciju gledaju skroz drukcije.

Sto se tice naroda u isti sam duboko razocaran od kraja rata pa do danas mada cast pojedincima . Na zalost nase drustvo je veoma siromasno svi zive u nekom strahu u nekoj zavisti ljubomori ovom onom . Dok god kod nas prevladava misljenje da treba presutati svakoj budali kad nije u pravu samo da se nebi zamjerio izazvao ljutnju nema napretka.

• Like 3

Bubina kuća gori,vatrogasci stigli.

Sigurno su inžinjeri imali neki pokus, pa nešto krenulo po zlu.

Edited by Fap mašina
  • Like 1
  • Haha 2

10 minutes ago, Fap mašina said:

Ma to je mami Fani izgorio grah od 2 ojra dok ga zaprzavala !

• Like 1
  • Haha 4

70303256_2381697728578943_61473430453071

70464806_2381704075244975_91471504075988

42 minutes ago, Fap mašina said:

Il je Bubo smot'o jedan za relaksaciju

Edited by Grunf
  • Haha 2

47 minutes ago, Barba said:

Ma to je mami Fani izgorio grah od 2 ojra dok ga zaprzavala ! 

pa sigurno, jer evo vidjeh je u gradu maloprije hahahaha zaboravila zena da je pristavila grah

Piše na vijestima ovako: KAKO SE NESLUZBENO DOZNAJE, VLASNI KUCE JE SAAAAM (HAHAHAH) IZAZVAO POZAR, A NESRECA JE PROUZROKOVANA NESUGLASICAMA UNUTAR PORODICE.... hahahaha to su migice zapalile, to im je jedan od modusa operandi, sigurno je fani poskupila grah na 2,5 ojra haha.....

9 minutes ago, Grunf said:

Netom ili u vrijeme samog požara

bubo.png

kako me uvijek preduhitris.... kakav Haldir, kakav RTV Bihac i Klix, Grunfa za novinara!

• Aferim! 1

1 minute ago, Fugaziii said:

kako me uvijek preduhitris.... kakav Haldir, kakav RTV Bihac i Klix, Grunfa za novinara!

Najjači!!!!

Ovo garant porodične nesuglasice oko podjele dobiti ?

• Like 2

16 minutes ago, Fap mašina said:

Još jedna bihaćka sapunica.......

JeMda mu je krivo što i mama našla zagondžiju a on još nije umočio...svakom njegova muka najteža

• Haha 2

31 minutes ago, Grunf said:

JeMda mu je krivo što i mama našla zagondžiju a on još nije umočio...svakom njegova muka najteža

Osoba koja ovako nesto napise za svoju mater govori sama o sebi sve kakva je zapravo.

Meni je njega iskreno zao u sta se pretvorio prije desetak godinaje bio normalan decko ali zna se sa kim se druzi sa Ciricem i ekipom koji svoj vlastiti ego zadovoljavaju tako sto se sprdaju sa bolesnim deckom Akijem ne vidim nista smijesno da bolesnog covjeka napusavaju i opijaju ,u normalnim zemljama je ovo krivicno djelo.

• Like 1
  • Aferim! 3

Ta je familija opcepoznato slaba mentalno, tako da ovo nista ne treba da ikoga odavde iznenadjuje. Mene cudi da nije sta gore bilo, ako moze biti gore u trenutnoj situaciji.

al ja kuzim sad nesto. On je tamo skladistio oko stotinjak migica e gdje ce sad te migice a sve je hladnije.... nekako ako ih je vec skladistio oni nisu provaljivali u tudje kuce, stas sad... i hoce li dobiti kaznu za ovo? Ja se kladim da ce se ovo nekako zataskati i da ce se on izvuci. Mozda on zna neke stvari o nekim ljudima pa mu ne smiju nista, a da....: sto posto ima protekšn. Jer da meni nadju 150 migranata u kuci ja bi ih ko bog odrobijala. Ali tako to ide kod nas. Staces

A zamislite da je postao gradonacelnik a zamalo jeste - spalio bi grad. Bubo Neron

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

6 minutes ago, Grunf said:

A zamislite da je postao gradonacelnik a zamalo jeste - spalio bi grad. Bubo Neron

Ja sam se bojala da ce iz sprdnje ljudi ga izglasati haha. Ali istina, karma je zaHebana stvar. A oni nikad nisu bili fer i korektni, samo su iz te bolesne ludosti gledali sopstvenu korist. Uvijek su gledali da zakinu svakoga s kim su imali posla. Ne znam zasto ljudi uopste kupuju u onoj cvjecari. Pricaju jedno a rade drugo, oduvijek. 

• Haha 1

19 minutes ago, Fugaziii said:

Ta je familija opcepoznato slaba mentalno, tako da ovo nista ne treba da ikoga odavde iznenadjuje. Mene cudi da nije sta gore bilo, ako moze biti gore u trenutnoj situaciji.

al ja kuzim sad nesto. On je tamo skladistio oko stotinjak migica e gdje ce sad te migice a sve je hladnije.... nekako ako ih je vec skladistio oni nisu provaljivali u tudje kuce, stas sad... i hoce li dobiti kaznu za ovo? Ja se kladim da ce se ovo nekako zataskati i da ce se on izvuci. Mozda on zna neke stvari o nekim ljudima pa mu ne smiju nista, a da....: sto posto ima protekšn. Jer da meni nadju 150 migranata u kuci ja bi ih ko bog odrobijala. Ali tako to ide kod nas. Staces

Ma nezna o ništa o nikom njega vise niko ne smatra ozbiljnom niti normalnom osobom .  

11 minutes ago, Barba said:

Ma nezna o ništa o nikom njega vise niko ne smatra ozbiljnom niti normalnom osobom .  

Mislim da bas i nije tako jer odraditi s migrantima ono sto je odradio, i jos se rugati javno u facu vlastima govoreci im da ga boli briga i da mu ne mogu nista nije bas mala stvar. Kod njega je ta kuca odmah poslije racija opet bila puna migranata. A i vlast nam je brate jadna do bola tako da..... gadi mi se sve ovo vise.... ovo drustvo je propalo ko secija 

• Like 1

2 hours ago, Fugaziii said:

Mislim da bas i nije tako jer odraditi s migrantima ono sto je odradio, i jos se rugati javno u facu vlastima govoreci im da ga boli briga i da mu ne mogu nista nije bas mala stvar. Kod njega je ta kuca odmah poslije racija opet bila puna migranata. A i vlast nam je brate jadna do bola tako da..... gadi mi se sve ovo vise.... ovo drustvo je propalo ko secija 

Valjda ce ga nakon ovog ili zatvoriti na duze vrijeme zbog ako nista izazivanja opste opasnosti ili ga baciti na neuro trajno. Sve drugo bi bio poraz zdravog razuma

• Like 2

42 minutes ago, Grunf said:

Valjda ce ga nakon ovog ili zatvoriti na duze vrijeme zbog ako nista izazivanja opste opasnosti ili ga baciti na neuro trajno. Sve drugo bi bio poraz zdravog razuma

Njemu jedino neuro preostaje odavno je prevazišao hodže.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...