Jump to content
FORUM

Recommended Posts

4 minutes ago, Barba said:

Njemu jedino neuro preostaje odavno je prevazišao hodže.

Kakva crna neuropsihijatrija?? Pa tamo ne lezi pola ljudi kojima je pomoc fkt potrebna da stave njega. vi vjerovatno znate da po gradu ima jako bogatih kriminalaca koji imaju dijagnoze za neure pa ne leze tamo zato sto drze odredjene “funkcionere” u saci. Jednoom kad umocis prst u medenu kacu tad je vec gotovo. Samo je jednom dovoljno. 

Bas ce Bubsona zatvoriti. Ja se ne bi zacudila da jadni Buby i Fany pokrenu humanitarnu akciju adaptacije zivotnog prostora sto im je na nesrecu izgorio. Kamaan haha.

bas me zanima ishod danasnje situacije. 

• Like 1

Fino vas je vidjeti kako se svi vec dva dana zajedno radujete necijoj nesreci i sto se, kako nasa tradicija nalaze, bas lijepo ismijavate sa ljudskim sudbinama. Tacno za razglednice.

• Dislike 3

14 minutes ago, Bosanac said:

Fino vas je vidjeti kako se svi vec dva dana zajedno radujete necijoj nesreci i sto se, kako nasa tradicija nalaze, bas lijepo ismijavate sa ljudskim sudbinama. Tacno za razglednice.

Bosanac, iz koje tebe realnosti prebacuje?? Kakva je to nesreca kad svjesno podmetnes pozar? Svasta 🙄

prije 16 minuta, Fugaziii said:

Bosanac, iz koje tebe realnosti prebacuje?? Kakva je to nesreca kad svjesno podmetnes pozar? Svasta 🙄

Pa nesreca je citava prica njegova,  citav zivot. Da je sretan ne bi to uradio. Ismijali ste sve sto se moze ismijati.

• Dislike 3
  • Confused 1

5 hours ago, Bosanac said:

Pa nesreca je citava prica njegova,  citav zivot. Da je sretan ne bi to uradio. Ismijali ste sve sto se moze ismijati.

Zbilja je to tako ono zbog nesretnog života  udomiš stotine migranata i naplaćuješ im po 20 eura po danu plus grah 2 eura.😂😂😂😂

I bas te boli briga sto se u blizini od 100 m nalaze 4 škole .

Bosanac nemoj prodavati muda pod bubrege i lažno suosjećanje .

Pa nije narod budala !

• Like 5
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

6 hours ago, Bosanac said:

Hahaha....zbilja ti kao ono "bosanac" iz viceva. Njegova jedina nesreća je što je pao na glavu dok se rađao. Fani ga je trebala pobaciti prije toga. 

• Like 2

8 hours ago, Bosanac said:

Vala baš, u dva dana su od teme Migrantska kriza napravili temu gdje uspostavljaju dijagnozu i propisuju terapiju.

• Dislike 2

7 hours ago, Bosanac said:

Ti bi stari trebao ili kod hodze ili kod doktora... Ili si nagazio, ili ti je onemogucen realan vid iz nekog razloga mijesas zbilju sa mastom... mozda ti to pises iz perspektive kako bi volio da je bubson dobar i to, a mozda si ti Bubsoooon! AHAAA!!!!

17 minutes ago, Haldir said:

Vala baš, u dva dana su od teme Migrantska kriza napravili temu gdje uspostavljaju dijagnozu i propisuju terapiju.

Ovo se desilo jucer u poslijepodnevnim satima a ne prije dva dana . Naravno da je vezano za temu jer se doticna osoba kao sto znas bavila i bavi "humanitarnim" radom. Ostaje otvoreno pitanje zasto se sve to desilo i kako. Bubo je imao mjesecima u svojoj kući tempiranu bombu u vidu migranata a osoba tih intelektualnih (ne)sposobnosti je opasna u takvim slucajevima sto se dogodilo i jucer i time dokazao svoju psihicku nestabilnost. A mogao je ovo napraviti i dok je imao tih 185 ljudi u kuci. Halo, 185 ljudskih duša. Mogao se pozar i prosiriti na okolne zgrade i kuće. Na kraju, zašto mi u neku ruku i ne bi bilo smiješno s obzirom da se on meni licno smijao u lice kad sam ga molio da prestane sa poslom kojim se bavi jer mi roditelji djece koja pohađaju škole u neposrednoj blizini njegove kuće svako hebeno jutro smo morali i moramo pratiti istu djecu do škole i nazad. 

Edited by Grunf
  • Like 4

8 minutes ago, Grunf said:

Ovo se desilo jucer u poslijepodnevnim satima a ne prije dva dana . Naravno da je vezano za temu jer se doticna osoba kao sto znas bavila i bavi "humanitarnim" radom. Ostaje otvoreno pitanje zasto se sve to desilo i kako. Bubo je imao mjesecima u svojoj kući tempiranu bombu u vidu migranata a osoba tih intelektualnih (ne)sposobnosti je opasna u takvim slucajevima sto se dogodilo i jucer i time dokazao svoju psihicku nestabilnost. A mogao je ovo napraviti i dok je imao tih 185 ljudi u kuci. Halo, 185 ljudskih duša. Mogao se pozar i prosiriti na okolne zgrade i kuće. Na kraju, zašto mi u neku ruku i ne bi bilo smiješno s obzirom da se on meni licno smijao u lice kad sam ga molio da prestane sa poslom kojim se bavi jer mi roditelji djece koja pohađaju škole u neposrednoj blizini njegove kuće svako hebeno jutro smo morali i moramo pratiti istu djecu do škole i nazad. 

i vrlo vjerovatno da su bili unutra za vrijeme, jer ja sam u nedjelju prolazila kraj njegove kuce i culi su se migranti unutra. Znaci eto on je persona velikog ugleda i casti, koja je nakon inspekcije i racije opet poskidala sve pecate i opet pustila migrante unutra namjerno, u inat svim ljudima i njegovim gradjanima, a za cije se izbore i sam bio kandidovao i prosipao spiku neku kako treba napredak gradu, kako mu je stalo do gradjana. znaci to je obicni poremeceni licemjer i nista drugo.

• Like 2

8 minutes ago, Grunf said:

Nikad nisam razumio lazne moraliste izgleda da ih je pun Bihac. Doslo je vrijeme da se ti i drugi roditelji morate izvinjavati Bubudali sto morate voditi djecu u skolu i iz skole odnosno o tome nesmijete pricati a najgore sto moras zivjeti u strahu kao roditelj da ti neka budala iz pm nece nesto uraditi djetetu dok je u skoli.

Ja da sam sa vama skupio bi sve roditelje iz skole i otisao njemu ispred kuce pa bi vidio kako se stvari mjenjaju.

11 minutes ago, Fugaziii said:

i vrlo vjerovatno da su bili unutra za vrijeme, jer ja sam u nedjelju prolazila kraj njegove kuce i culi su se migranti unutra. Znaci eto on je persona velikog ugleda i casti, koja je nakon inspekcije i racije opet poskidala sve pecate i opet pustila migrante unutra namjerno, u inat svim ljudima i njegovim gradjanima, a za cije se izbore i sam bio kandidovao i prosipao spiku neku kako treba napredak gradu, kako mu je stalo do gradjana. znaci to je obicni poremeceni licemjer i nista drugo.

Pa njegova gradonacelnicka kanditatura je bila samo igra SDA da bi se par stotina glasova uzelo protukandidatu od te stranke jer u SDA znaju pred svake izbore koliko imaju zagarantovanih odnosno kupljenih glasova i kad se to sve sabere oduzme od ukupnog broja glasacke mase onda se pojavi ovako jedna budala kao Bubudala.

• Like 3

1 hour ago, Fugaziii said:

Pa nije on sam, na kući na raskrsnici kod autobuse stanice je postavljena tabla "iznajmljujem sobe" i nema ni pečata ni... 

1 hour ago, Barba said:

Nikad nisam razumio lazne moraliste izgleda da ih je pun Bihac. Doslo je vrijeme da se ti i drugi roditelji morate izvinjavati Bubudali sto morate voditi djecu u skolu i iz skole odnosno o tome nesmijete pricati a najgore sto moras zivjeti u strahu kao roditelj da ti neka budala iz pm nece nesto uraditi djetetu dok je u skoli.

Ja da sam sa vama skupio bi sve roditelje iz skole i otisao njemu ispred kuce pa bi vidio kako se stvari mjenjaju.

Pa njegova gradonacelnicka kanditatura je bila samo igra SDA da bi se par stotina glasova uzelo protukandidatu od te stranke jer u SDA znaju pred svake izbore koliko imaju zagarantovanih odnosno kupljenih glasova i kad se to sve sabere oduzme od ukupnog broja glasacke mase onda se pojavi ovako jedna budala kao Bubudala.

nijedni izbori na Balkanu se ne dobijaju glasanjem biraca, vec BROJANJEM GLASOVA.... tako da vrlo je moguce da i tu ima neke istine, ali izbori u nasem regionu odlucuje amerika, a ne naivni glasaci.... haha Bubson kao dio zavjere haha

• Like 1

8 minutes ago, 1260 said:

Pa nije on sam, na kući na raskrsnici kod autobuse stanice je postavljena tabla "iznajmljujem sobe" i nema ni pečata ni... 

Naravno da nije i slažem se, ali je najveći po broju nakon Bire

Just now, Fugaziii said:

nijedni izbori na Balkanu se ne dobijaju glasanjem biraca, vec BROJANJEM GLASOVA.... tako da vrlo je moguce da i tu ima neke istine, ali izbori u nasem regionu odlucuje amerika, a ne naivni glasaci.... haha Bubson kao dio zavjere haha

To je Aleksandar Vucic davno rekao ali nebitno .

Meni je najsmjesnije kad su se u mojoj mahali potukli dva stranacka vozaca na dan izbora oko jedne nepokretne gospodje i njenog supruga po koje su dosli da ih  odvezu na glasanje  .

To je najgori odraz situacije u nasoj drzavi ti nesretni starci su im bitni samo u tom trenutku i poslije izbora nikad niko ih nece posjetiti ili pitati kako im mogu pomoci .

Bubudala i svi ostali sto trguju sa migrantima ce kad tad doci pred lice pravde jer mnogi su mislili da i u vezi drugi stvari da su njihovi grijesi zaboravljeni ali SIPA ima dobro pamcenje .

1 hour ago, Grunf said:

Ma ne raspravljate vi u fazonu dušebrižništva za 185 ljudskih duša (sad su i duše). Vi raspravljate ko psiholozi, ko da ste jedva dočekali da se to desi. I danas i jučer tema Bubo. Samo kažem u kojem će pravcu ova tema ubuduće otići. A vjerujem da ovdje niko ne opravdava njegov "humanitarni rad", osim ovih što govore "vodite ih kućama" ;) provukao se Bubo ovdje vezano za migrante milion puta. Što se mene tiče u ovom trenutku, ko ga jebe. Puno je važnijih tema vezanih za migrante (iako ova zaista nije bilo usko vezana za ovu temu), od toga da su sad potisnuti u drugi plan štrajkom sindikata, iako predstavljaju ogroman problem cijelom kantonu, do toga da je Vučjak prividno rješenje aktuelne Vlade, što će nam na zimu opet stvoriti problem da ćemo na ulici imati par hiljada gladnih ljudi. 

• Like 1
  • Dislike 3

Bosanac,kad ti je žao bube četku i valjak u ruke i okreči mu kuću.poslje toga možeš s njim i njegovim društvom malo dubokoumnije proćaskati to je tvoj nivo.

prije 3 minuta, Fugaziii said:

nijedni izbori na Balkanu se ne dobijaju glasanjem biraca, vec BROJANJEM GLASOVA.... 

Stvarne promjene ce doci kada onih 50% ljudi koji nikada ne glasaju shvate da je snaga u njihovim rukama. Ja sam jos proslih izbora sa jednim prijateljem malo istrazivao i dosli smo do zakljucka da je "svega" 350.000 glasova dovoljno da okrene kompletnu politicku situaciju u drzavi. Od 3.3 miliona biraca glasalo je 1.8 miliona sto znaci da 1.5 miliona ljudi sa pravom glasa nije izislo na izbore. Dakle, jedna cetvrtina od tih koji nisu glasali je dovoljna da se prica okrene.

Lose politicare biraju dobri ljudi koji ne glasaju.

• Like 2

11 minutes ago, Haldir said:

Ma ne raspravljate vi u fazonu dušebrižništva za 185 ljudskih duša (sad su i duše). Vi raspravljate ko psiholozi, ko da ste jedva dočekali da se to desi. I danas i jučer tema Bubo. Samo kažem u kojem će pravcu ova tema ubuduće otići. A vjerujem da ovdje niko ne opravdava njegov "humanitarni rad", osim ovih što govore "vodite ih kućama" ;) provukao se Bubo ovdje vezano za migrante milion puta. Što se mene tiče u ovom trenutku, ko ga jebe. Puno je važnijih tema vezanih za migrante (iako ova zaista nije bilo usko vezana za ovu temu), od toga da su sad potisnuti u drugi plan štrajkom sindikata, iako predstavljaju ogroman problem cijelom kantonu, do toga da je Vučjak prividno rješenje aktuelne Vlade, što će nam na zimu opet stvoriti problem da ćemo na ulici imati par hiljada gladnih ljudi. 

Po kom su osnovu oni gladni...kad bacaju hranu koju dobiju i kupuju hranu? Nama je Ikar i Macarena (ili kako se već zvala ona riba) bio vrh i poslastica

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 1

24 minutes ago, Grunf said:

Naravno da nije i slažem se, ali je najveći po broju nakon Bire

Mislio sam na to da mu je zatvorilo apartmane a da ih je ponovo otvorio

32 minutes ago, Bosanac said:

Stvarne promjene ce doci kada onih 50% ljudi koji nikada ne glasaju shvate da je snaga u njihovim rukama. Ja sam jos proslih izbora sa jednim prijateljem malo istrazivao i dosli smo do zakljucka da je "svega" 350.000 glasova dovoljno da okrene kompletnu politicku situaciju u drzavi. Od 3.3 miliona biraca glasalo je 1.8 miliona sto znaci da 1.5 miliona ljudi sa pravom glasa nije izislo na izbore. Dakle, jedna cetvrtina od tih koji nisu glasali je dovoljna da se prica okrene.

Lose politicare biraju dobri ljudi koji ne glasaju.

Pa u sustini ovo je istina ali ima i tu i drugih parametara cinjenica koje ozbiljno utjecu na izborni rezultat.

Prvenstveno mozda i najveci je popis stanovnistva njegova tacnost te razlika na posljednji prijeratni popis .

Najveca nepravda je da najmnogoljudniji narod u BiH odnosno Bosnjaci sa vise od 51% prema posljednjem popisu ja bi se usudio reci da je taj broj znatno veci mislim cak i blizu 60% bude ogranicen blokiran od ostala dva naroda koja od nekih 32 % Bosanski Srbi i slabih 8% Bosanski Hrvati . Znam neko ce reci postoji konstitutivnost u ustavu ali kome treba da konstutivnost bude instrument ogranicavanja sputavanja najmnogoljudnijeg naroda.

U sustini da skratim poanta je da u na izborima u BiH isto je da li je glasalo milion ljudi za bosnjackog clana ili po deset hiljada za srpskog ili hrvatskog clana predsjednistva a takva je situacija u svim segmentima vlasti  na drzavnom nivou .

Ja sam davno rekao da pola miliona prognanih Bosnjaka iz manjeg entiteta koji su vani ili u Federaciji da se ujedine mogu promjeniti politicku sliku u RS i ovi su ljudi vazni odnosno njihov izlazak na izbore . Na zalosty veliki broj prognanika iz RS nema nikakvu zelju ni volju kao ni svijest za ovakve stvari .

Srbi se ovog najvise boje jer znaju da ce se ovo desiti kad tad u buducnosti  zato se na razne nacinine vrse opstrukcije povratnika .

• Like 1

prije 1 sat, Haldir said:

problem da ćemo na ulici imati par hiljada gladnih ljudi. 

Gospoda se uvijek mogu vratiti u Pakistan, a ako tamo nije dobro onda u Tursku, Grčku, Makedoniju, Srbiju, tamo ima hrane i lijepih migrantskih centara. Ako je problem hrana, zašto se isti moraju hraniti baš u Bihaću?

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...